Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 60-

2 670 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK22.25
2Morten DåsnesRingerike OL23.03+0.38
3Harald ThonSturla, IF23.21+0.56
4Are EriksenOslostudentenes IK24.11+1.46
5Ola BroxOL Toten-Troll24.15+1.50
6Jon Arvid FossumAsker Skiklubb24.57+2.32
7Svein S JacobsenIL Tyrving25.33+3.08
8Geir Holm GundersenSturla, IF25.52+3.27
9Jan LärfarsLeksands OK26.55+4.30
9Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb26.55+4.30
11Frode SandersenNittedal OL27.13+4.48
12Torgeir StrandhagenRøyken OL27.41+5.16
13Øivind FadumSande Sportsklubb28.05+5.40
14Einar Kristian LundeVarteig OL28.09+5.44
15Per OsenVestre Akers SK28.18+5.53
16Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL28.43+6.18
17Dagfinn TorpePorsgrunn OL28.45+6.20
18Ove ForsströmOK Raseborg28.55+6.30
19Per Hermann KrøgerMåren OK29.13+6.48
20Ketil BergeVestre Akers SK29.16+6.51
21Anders FjogstadOppsal Orientering29.26+7.01
22Per Chr. HagenBø OL29.32+7.07
23Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar29.34+7.09
24Torbjørn NørbechRingerike OL29.37+7.12
25Einar LienLøten o-lag29.41+7.16
26Vidar ElvekrokEiker OL30.25+8.00
27Stein TurtumøygardMåren OK30.44+8.19
28Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK31.00+8.35
29Mathias MartinsenHeming Orientering31.01+8.36
30Alf PettersenIL Tyrving31.11+8.46
31Morten JohannessenRøyken OL31.12+8.47
32Stefan BergstromOrienteering Ottawa31.49+9.24
33Sveinung RekaaNotodden OL32.20+9.55
34Rolf LundeEiker OL32.23+9.58
35Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering33.16+10.51
36Lars KlyveOppsal Orientering35.05+12.40
36Tore RingerikeOppsal Orientering35.05+12.40
38Torgeir StenstadOppsal Orientering35.10+12.45
39Øystein AndersenEiker OL36.13+13.48
40Ottar RyenOs IL37.37+15.12
41Harald BakkenFrol IL38.32+16.07
42Rolf Gunnar BredesenFossum IF39.11+16.46
43Øyvind GylverAsker Skiklubb39.33+17.08
44Ragnar Niemi BergStokke IL42.33+20.08
45Bjørn GrindeOslostudentenes IK43.23+20.58
46Jan SveenRaumar Orientering45.25+23.00
47Arne TesliIL Koll51.10+28.45
48Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn57.46+35.21
49Magne VollenOslostudentenes IK1.05.57+43.32
Geir NilsenEmblem ILdiskvalifisert
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegninaktiv
Sjur GjestvangOL Toten-Trollinaktiv
Bård NatvigNittedal OLinaktiv
Torgny HasåsVestre Akers SKinaktiv
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orienteringinaktiv
Hans HusebySarpsborg OLinaktiv
Bent GalborgenIndre Østfold OKinaktiv
Svein AckenhausenKonnerud ILinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor