Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 55-

3 390 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen MårtenssonModum OL26.55
2Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL28.04+1.09
3Jon BjørgumKristiansand OK29.04+2.09
4Jan GranstedtHalden SK29.29+2.34
5Nils HæstadFossum IF30.31+3.36
6Jens Olav KløvrudLillomarka OL30.46+3.51
7Jan BlandkjennKristiansand OK31.06+4.11
8Trond RønnebergAsker Skiklubb31.12+4.17
9Per Kristian EkebergIL Tyrving31.14+4.19
10Lars FremstadLarvik OK31.21+4.26
11Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering31.25+4.30
12Kjell MarksetIL Koll31.36+4.41
13Hallvard FjærLillomarka OL31.45+4.50
14Egil Wickstrand IversenHeming Orientering32.08+5.13
15Bjørn SolbergseterAustmarka IL32.10+5.15
16Martin GranlyLillomarka OL32.49+5.54
16Ove MartinsenHauketo IF32.49+5.54
18Morten DueMåren OK32.51+5.56
19Onno VerberneOL Toten-Troll33.06+6.11
20Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)33.39+6.44
21Arne JohannesenIL Gular33.40+6.45
22Jack BjørnsenKristiansand OK33.42+6.47
23Kjell Einar AndersenVarteig OL34.00+7.05
24Kjell WestinPorsgrunn OL34.27+7.32
25Axel BromanderFredrikstad SK34.47+7.52
26Tommy SævareidOs Orienteringsklubb35.08+8.13
27Geir OwrenFreidig35.20+8.25
28Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering35.29+8.34
29John HansenKristiansand OK36.01+9.06
30Harald ØstbyeElverum OK37.12+10.17
31Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL37.40+10.45
32Bjørn Are CarlssonFossum IF37.46+10.51
33Kristen RibeSøgne og Songdalen OK38.07+11.12
33Torgeir StrandFana IL38.07+11.12
35Morten KarlsenMåren OK38.22+11.27
36Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK38.24+11.29
37Lars HjermstadFossum IF38.34+11.39
38Pål WærumSteinkjer OK38.58+12.03
39Tore SannesLillomarka OL39.03+12.08
40Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL39.05+12.10
41Tor StrandRaumar Orientering39.18+12.23
42Jan SævigLøten o-lag39.22+12.27
42Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)39.22+12.27
44Christopher SchiveOK Moss39.42+12.47
45Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK39.45+12.50
46Johan MattssonLillomarka OL39.51+12.56
47Arve LægranSteinkjer OK40.24+13.29
48Sönke BandixenOLG Pfäfikon40.50+13.55
49Morten KongsbergIL Tyrving41.00+14.05
50Tore SundtjønnÅrvoll IL41.01+14.06
51Knut Anders LøkenFossum IF41.16+14.21
52Sigbjørn ModalsliFossum IF42.59+16.04
53Bjørn ReinhartsenKristiansand OK43.32+16.37
54Øyvind Roger HansenRøyken OL44.18+17.23
55Nikolay KrupnovIL Tyrving44.20+17.25
56Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering44.26+17.31
57Karl Aasmund ErøyOK Moss45.01+18.06
58Roar TønnessenKongsberg OL45.05+18.10
59Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb46.04+19.09
60Hallvard BergIL Tyrving46.44+19.49
61Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL47.30+20.35
62Ketil ÅstebølOppsal Orientering48.08+21.13
63Thor Inge TollehaugEiker OL48.24+21.29
64Peter PrydzNeverfjord IL48.51+21.56
65Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering49.52+22.57
66Truls AngellLillomarka OL52.00+25.05
67Roy GjerdingOK Moss52.19+25.24
68Matti TorgersenBergens TF52.24+25.29
69Bo EmilssonOppsal Orientering54.16+27.21
70Tron SolbergOK Skeidi55.19+28.24
71Christian SchibstedRøyken OL56.11+29.16
72David RoachSLOWLUX58.20+31.25
73Svein Harald HansenOK Silsand1.00.04+33.09
74Jon BergetHeming Orientering1.09.36+42.41
75Pål HellerudHalden SK1.26.03+59.08
Helge EriksenByåsen ILdiskvalifisert
Rune MoianAsker Skiklubbdiskvalifisert
Per SchancheAsker Skiklubbbrutt
Kristian KalagerAsker Skiklubbinaktiv
Rolf E. AndersenLierbygda OLinaktiv
Sture OttesenIndre Østfold OKinaktiv
Axel DamgaardOL Trolloinaktiv
Yngvar ChristiansenBækkelagets SKinaktiv
Arild KirkerødSarpsborg OLinaktiv
Bjarte LindstadOL Toten-Trollinaktiv
Donald SkantzeIL Tyrvinginaktiv
Yngve GottfridssonNittedal OLinaktiv
Øyvin ThonKongsberg OLinaktiv
Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OLinaktiv
Per Olaf KlemsdalVarteig OLinaktiv
Morten Anker HoffmannLillomarka OLinaktiv
Frode LøsetRingerike OLinaktiv
Torbjørn SirumFrol ILinaktiv
Knut EngenRaumar Orienteringinaktiv
Ingar HalsSogndal ILinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor