Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 50-

3 560 m, 83 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein HoloFossum IF26.58
2Thor MellaOppsal Orientering27.06+0.08
3Per OlaussenFredrikstad SK27.22+0.24
4Atle DengerudSteinkjer OK28.23+1.25
5Tore BjørnerødOK Moss28.48+1.50
6Jan Richard EriksenAsker Skiklubb29.04+2.06
7Nils Petter FremmingHeming Orientering29.26+2.28
8Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)29.51+2.53
9Svein-Erik SøgårdKongsberg OL29.52+2.54
10Kim Farnes HansenLierbygda OL29.53+2.55
11Arild AasheimGanddal IL29.55+2.57
12Tore JuvikIL Gular30.30+3.32
13Øyvind DrageKongsberg OL30.53+3.55
14Vidar BenjaminsenLillomarka OL31.13+4.15
15Per Olav NærestadIF Trauma31.14+4.16
16Knut Erling ØenHeming Orientering31.24+4.26
17Sturla SætherFreidig31.37+4.39
18Jostein MårdalenFreidig31.39+4.41
18Are KristiansenIL Tyrving31.39+4.41
20Harald KvisliNotodden OL31.56+4.58
21Bjørn HøllelandFana IL32.06+5.08
22Gløer WinsvoldSentrum OK32.07+5.09
23Hallvard KorenOK Moss32.26+5.28
24Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering32.32+5.34
25Njål SvingheimKonnerud IL32.37+5.39
26Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett33.57+6.59
26Bjørn BakkevigHeming Orientering33.57+6.59
28Bjørn Henning GrandalIL Tyrving34.07+7.09
29Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn34.29+7.31
30Arne TorgersenBækkelagets SK34.36+7.38
31Guttorm L EggeOslostudentenes IK34.38+7.40
32Øystein ØstermannHeming Orientering35.16+8.18
32Egil EideIL Tyrving35.16+8.18
32Johan LundeIL Koll35.16+8.18
35Øystein JensenSarpsborg OL35.24+8.26
36Roar ByeModum OL35.29+8.31
37Jim RussellBendigo Orienteers35.59+9.01
38Rolv Anders SystadLyn Ski36.12+9.14
39Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)36.31+9.33
40Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering36.56+9.58
41Terje MelsomFossum IF38.30+11.32
42Klaus HorneIL Tyrving38.36+11.38
43Terje HenriksenAsker Skiklubb39.15+12.17
44Lasse ArnesenHeming Orientering39.27+12.29
45Stein MarkhusVerdal OK39.36+12.38
46Dag BrenåsVarteig OL40.21+13.23
47Gunnar HopeModum OL40.50+13.52
48Geir BråtenVegårshei IL41.53+14.55
48Håkon JendalFossum IF41.53+14.55
50Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL42.19+15.21
51Lars BergersenStavanger Orienteringsklubb42.26+15.28
52Ole Petter VestølVegårshei IL42.46+15.48
53Frode KamsvågIL Tyrving42.56+15.58
54Knut AasRingerike OL43.39+16.41
55Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering44.33+17.35
56Øyvind SchjelderupFreidig45.57+18.59
57Marek WolowczykUNTS Warszawa47.28+20.30
58Øyvind HelmersenFet OL48.16+21.18
58Terje Ulla EikenKongsberg OL48.16+21.18
60Per StedjeØstmarka OK48.20+21.22
61Arne KristensenStokke IL48.46+21.48
62Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)49.37+22.39
63Øyvind GrandumIL GeoForm50.06+23.08
64Bjørn Victor LarsenKongsberg OL50.13+23.15
65Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb50.21+23.23
66Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL50.23+23.25
67Roger Andre VaneboKongsberg OL50.30+23.32
68Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett50.36+23.38
69Knut HagenByåsen IL51.46+24.48
70Tore KolstadMo OK53.31+26.33
71Ole TørnqvistFana IL54.14+27.16
72Graeme DawsonGaringal Orienteers56.52+29.54
73Peter DirksenSauda Orienteringsklubb58.30+31.32
74Phil ConwayGuildford Orienteers58.46+31.48
75Johannes GjerstadOsterøy IL1.00.45+33.47
76Torkjel NesheimIL Tyrving1.04.03+37.05
77Are NjåsteinIL Tyrving1.11.11+44.13
Tore SandemIndre Østfold OKdiskvalifisert
Svein Terje KolstadFreidigdiskvalifisert
Arne FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Thor NorderudIL Tyrvingdiskvalifisert
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Håkon LøvliAsker Skiklubbbrutt
Kolbjørn KasinKongsberg OLinaktiv
Odd WallumSävedalens AIKinaktiv
Trond BaklidKonnerud ILinaktiv
Jon FixdalIL Kollinaktiv
Gjermund RørenEiker OLinaktiv
Jim OlaussenHalden SKinaktiv
Øivind BergetSarpsborg OLinaktiv
Pål Kogstad NæssRaumar Orienteringinaktiv
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OLinaktiv
Terje BråtenRaumar Orienteringinaktiv
Sven SimonsenFredrikstad SKinaktiv
Lars D. FjeldstadRingerike OLinaktiv
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubbinaktiv
Petter LøeNotodden OLinaktiv
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OLinaktiv
Per ØstrengRaumar Orienteringinaktiv
Erlend RåheimOK Østinaktiv
Bent SkatvedtRaumar Orienteringinaktiv
Christian Nordahl RolfsenHeming Orienteringinaktiv
Tormod JensenSarpsborg OLinaktiv
Stein-Arne AlnæsRaumar Orienteringinaktiv
Bjørn BendiktsenKonnerud ILinaktiv
Bo EngdahlIL Kollinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor