Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 40-

4 090 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK34.55
2Pål KittilsenFreidig35.02+0.07
3Espen DanevadFredrikstad SK35.11+0.16
4Steinar LandeBø OL36.25+1.30
5Charles HalaasFossum IF36.39+1.44
6Frode NysæterSkien OK36.40+1.45
7Espen RøsteKongsberg OL36.46+1.51
8Harald BakkeFossum IF37.04+2.09
9Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering37.34+2.39
10Torbjørn Blom-hagenFossum IF37.52+2.57
11Torbjørn KravdalGjø-Vard OL39.00+4.05
12Tor BrennaNittedal OL40.09+5.14
12Thomas BedinIndre Østfold OK40.09+5.14
14Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL40.18+5.23
15Ole Petter KjerkreitSteinkjer OK40.44+5.49
16Rune BlågestadIndre Østfold OK42.07+7.12
17Olav EideOslostudentenes IK42.33+7.38
18Eirik JørgensenAsker Skiklubb43.08+8.13
19Gisle NysæterSkien OK43.09+8.14
20Johs HjelmstadBækkelagets SK43.21+8.26
21Henning Bratland CarlsenOK Moss43.28+8.33
22Øyvind LienGjø-Vard OL44.07+9.12
23Gunnar VatnFrol IL44.25+9.30
24Jens TjentlandLardal OL44.40+9.45
25Svein Anders MelhusSteinkjer OK45.10+10.15
26Øystein RastadAsker Skiklubb45.24+10.29
27Bjørn HaugeFet OL45.31+10.36
28Jan Anders IstadAsker Skiklubb46.25+11.30
29Anders SollienOL Toten-Troll46.49+11.54
30Christopher RolsdorphGrue IL47.13+12.18
31Øystein HusbyMalvik IL48.04+13.09
32Audun BjerknesMåren OK48.18+13.23
33Magne SætherFredrikstad SK48.34+13.39
34Jørn-Are LongfjeldModum OL49.38+14.43
35Dag Arne LierIndre Østfold OK51.19+16.24
36Vegard SpitenKongsberg OL51.34+16.39
37Anders FærdenKolbotn og Skimt OL51.51+16.56
38Knut Jostein SætnanFossum IF53.20+18.25
39Pål ThomassenVaregg Fleridrett53.39+18.44
40Trond EvensenOL Tønsberg og omegn55.21+20.26
41Martin ØhmanGjø-Vard OL58.41+23.46
42Jon-Kåre HansenTIF Viking59.03+24.08
43Runar StangTrøsken IL59.59+25.04
44Per Kristian RamstadFet OL1.02.31+27.36
45Geir Johan AndersenRaumar Orientering1.02.47+27.52
46Sander StielstraSauda Orienteringsklubb1.10.34+35.39
47Tormod KleppaLillehammer OK1.18.22+43.27
48Leif Erik HavnenRøyken OL1.30.50+55.55
Frode BakkehøiØstmarka OKdiskvalifisert
Øyvind StoksethHalden SKinaktiv
Ola BratlieIL BUL-Tromsøinaktiv
Tom BerganFet OLinaktiv
David LøverModum OLinaktiv
Øystein WiersdalenNedre Sigdal IFinaktiv
Øyvind ThømtIndre Østfold OKinaktiv
Kjetil KjernsmoRøyken OLinaktiv
Jan-Henrik NilsenOppsal Orienteringinaktiv
Simo MartomaaKalevan rastiinaktiv
Pål Christian IngierdBækkelagets SKinaktiv
Erik PaulsrudIL Kollinaktiv
Kyrre GranFet OLinaktiv
Runar ThorstensenOppsal Orienteringinaktiv
Martin ReichenbachOppsal Orienteringinaktiv
Steinar EastwoodLillomarka OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor