Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 21-

4 230 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Damien RenardKongsberg OL32.25
2Gunnar A FiskumNTNUI37.56+5.31
3Erik TrøenModum OL37.57+5.32
4Fredrik RosenbergNTNUI38.58+6.33
5Christian F SchiveHalden SK39.20+6.55
6Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering39.22+6.57
7Sondre Sande GullordNTNUI40.00+7.35
8Bjørn Tore MathisenIL Tyrving40.36+8.11
9Gustav FiskumNTNUI40.51+8.26
10Sindre FjogstadOppsal Orientering41.40+9.15
11Håvard Krey HansenOK Silsand42.08+9.43
12Terje Faugstad BjertnesNTNUI42.15+9.50
13Tor Andreas AndersenHalden SK42.19+9.54
14Erlend NydalNTNUI42.20+9.55
15Øyvind LundRaumar Orientering42.26+10.01
16Ola LestebergKongsberg OL43.52+11.27
17Morten Bjerga SundliGanddal IL44.09+11.44
18Eskil Sande GullordRaumar Orientering44.27+12.02
19Magnus KyrkjebøTIF Viking44.41+12.16
20Halvor LundFreidig44.43+12.18
21Morten Nilstad PettersenIL Tyrving45.02+12.37
22Audun HokholtKolbotn og Skimt OL45.07+12.42
23Sindre BækLøten o-lag46.30+14.05
24Erik StordalAsker Skiklubb47.23+14.58
25Jan Fredrik HelgakerFossum IF47.29+15.04
26Stein Arve SkjakerHadeland OL48.04+15.39
27Eirik Holth JohannessenRøyken OL48.54+16.29
28Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OL50.23+17.58
29Kristian Frafjord HaarrGanddal IL50.31+18.06
30Håkon Nergaard BergStokke IL53.31+21.06
31Kristoffer NeslandNTNUI55.58+23.33
32Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering56.53+24.28
33Fredrik LarsenIndre Østfold OK58.51+26.26
34Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.10.25+38.00
35Halvor AurmoHeming Orientering1.12.44+40.19
36Henrik Kvikne HansenStavanger Orienteringsklubb1.37.15+1.04.50
37Sturle NordeideGneist, IL1.48.44+1.16.19
Erin SchrimOUSAdiskvalifisert
Ruben OlsenOK Silsandbrutt
Erlend BjerkestrandÅrvoll ILinaktiv
Per Melander OftenNTNUIinaktiv
Bjørn HaavengenKongsberg OLinaktiv
Stefan RingOK Löftaninaktiv
Erlend IsachsenAsker Skiklubbinaktiv
Mikael OlaussonOslostudentenes IKinaktiv
Daniel OliversenTrøsken ILinaktiv
Leif StørmerFossum IFinaktiv
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SKinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor