Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 13

3 130 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK24.07
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb25.44+1.37
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering26.42+2.35
4Cornelius BjørkSandefjord OK28.50+4.43
5Christopher EngebretsenOK Moss30.07+6.00
6August Syrdal ØenHeming Orientering31.13+7.06
7Henrik ReuschHeming Orientering31.20+7.13
8Ådne SkjærsteinIL Tyrving32.40+8.33
9Adam ConwayGuildford Orienteers33.00+8.53
10Einar EideByåsen IL33.41+9.34
11Joakim Wilkens JernbergNydalens SK34.14+10.07
12Tobias AlstadFrol IL34.56+10.49
13Felix FinsrudAsker Skiklubb35.14+11.07
14Birk Bell LysakerFana IL35.23+11.16
15Even BordalRingsaker OK35.35+11.28
16Aksel MjelstadTIF Viking35.48+11.41
17Kristian ØstermannHeming Orientering38.55+14.48
18Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering39.11+15.04
19Tobias Mikael EspedalNydalens SK39.22+15.15
20Sondre Zahl HagenFossum IF39.31+15.24
21Ulrik HellenTIF Viking39.43+15.36
22Vetle DrageKongsberg OL40.27+16.20
23Iver RingheimLarvik OK41.13+17.06
24Mikkel HoltFreidig41.27+17.20
25Odin SætherFredrikstad SK42.19+18.12
26Eirik ØvstedalNydalens SK43.08+19.01
27Marius BakkeFossum IF43.11+19.04
28Martin BirkelundAsker Skiklubb43.54+19.47
29Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL43.55+19.48
30Olav LundKongsberg OL44.20+20.13
31Vebjørn Blom-HagenFossum IF45.21+21.14
32Mikkel KatlaFossum IF45.25+21.18
33Henrik R HoltHedrum OL46.38+22.31
34Theodor LierIndre Østfold OK48.00+23.53
35Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb48.18+24.11
36Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering50.00+25.53
37Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL52.32+28.25
38Lars Øderud VatneBækkelagets SK53.25+29.18
39Ferdinand FremmingHeming Orientering53.55+29.48
40Ole Kristian TaksdalGanddal IL55.02+30.55
41Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL56.40+32.33
42Martin Wold StavrumFrol IL57.06+32.59
43Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb57.30+33.23
44Simen FritznerNittedal OL1.00.52+36.45
45Olav BirkelandFossum IF1.04.15+40.08
46Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK1.50.58+1.26.51
47Sander BystrømIndre Østfold OK1.52.18+1.28.11
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert
John OtterleiØstmarka OKbrutt
Gaute FosstveitRaumar Orienteringinaktiv
Erlend BørliFossum IFinaktiv
Håkon Omholt BerrefjordLardal OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor