Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 11-12

2 650 m, 90 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK17.36
2Jakub MilanKOS Tesla Brno21.19+3.43
3Alfred BjørnerødOK Moss21.43+4.07
4Arthur BrunborgNittedal OL22.52+5.16
5Gaute BerganNydalens SK23.00+5.24
6Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK24.12+6.36
7Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK24.20+6.44
8Atle Nikolai WølloKongsberg OL24.24+6.48
9Jonas MyhrAsker Skiklubb24.53+7.17
10Øyvind LamarkGanddal IL25.17+7.41
11Kasper Bakken UlsethNydalens SK25.42+8.06
12Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering25.44+8.08
13Sivert PoppeFredrikstad SK25.57+8.21
14Axel AaldeNydalens SK26.05+8.29
15Jonas KroghOppsal Orientering26.11+8.35
16Sigurd VatnFrol IL26.37+9.01
17Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL26.51+9.15
18Stein Aas StræteRingerike OL27.11+9.35
19Vemund MølnvikFreidig27.27+9.51
20Håkon TorsethLillehammer OK27.55+10.19
21Ola MeenPorsgrunn OL28.09+10.33
22Bram LangerødFossum IF28.15+10.39
23Vegard RanestadHamar OK28.35+10.59
24Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering28.48+11.12
25Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK29.41+12.05
26Ask OlaussenOppsal Orientering29.48+12.12
27Oskar BaklidKonnerud IL29.51+12.15
28Andreas GjetangerMåren OK29.59+12.23
29Anders TaraldsenLillehammer OK30.26+12.50
30Simen GravningenStokke IL30.46+13.10
31Mats LindaasElverum OK30.52+13.16
32Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering31.48+14.12
33Martin Størmer-AntonsenNydalens SK32.16+14.40
34Sindre Vie StrislandFossum IF32.52+15.16
35Vegard Holm JohannesenKongsberg OL33.02+15.26
36Sverre StrandLierbygda OL33.20+15.44
36Tidemann LierIndre Østfold OK33.20+15.44
38Torjus Hoel BjoråIL Koll34.20+16.44
39Markus RichterSandnes IL (Rogaland)34.40+17.04
40Per Ingvar TollehaugEiker OL34.49+17.13
41Martin Nøkleby MellingRingerike OL35.01+17.25
42Johan EgerKongsberg OL35.02+17.26
43Mikael BirkelundAsker Skiklubb35.59+18.23
44Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK36.29+18.53
45Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb36.36+19.00
46Sigurd Saxe SandvikHalden SK36.56+19.20
47Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK37.36+20.00
48Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering37.43+20.07
49Elias StubberudNydalens SK38.35+20.59
50Sander Tonjer FingarsenElverum OK38.50+21.14
51Lars Horten JordetVingelen IL38.51+21.15
52Gustav Andresen SkotteFossum IF39.05+21.29
53Eirik Vie StrislandFossum IF39.30+21.54
54Christian Fredrik BorgIL Koll39.49+22.13
55Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb42.07+24.31
56Theodor BjørkSandefjord OK42.14+24.38
57Magnus Strømme LidTIF Viking42.48+25.12
58Tobias MathisenPorsgrunn OL42.57+25.21
59William WoodhouseLillomarka OL43.04+25.28
60Alfred JohanssonOK Alehof43.53+26.17
61Håkon WedumLillehammer OK45.07+27.31
62Jakob RastadAsker Skiklubb45.18+27.42
63Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL45.20+27.44
64Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb45.21+27.45
65Håvard BirkelandFossum IF45.48+28.12
66Børge Nilsen BergFossum IF46.15+28.39
67Vegard Ulseth SylteFreidig46.20+28.44
68Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn48.37+31.01
69Birk ThorstensenOppsal Orientering48.55+31.19
70Anders KlavenesSandefjord OK49.38+32.02
71Birk F. SætnanFossum IF50.04+32.28
72Trond OldernesLillomarka OL50.40+33.04
73Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett50.50+33.14
74Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb50.58+33.22
75Noah Rølles IssowitschRøyken OL51.08+33.32
76Kristoffer ØhlckersIL Tyrving51.29+33.53
77Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL51.35+33.59
78Arne BerganKongsberg OL52.34+34.58
79Jo Randar HolmøyHadeland OL1.00.56+43.20
80Rolf Andreas BergNydalens SK1.01.10+43.34
81Oskar FossåsRingerike OL1.03.03+45.27
82Sondre EngebretsenOK Moss1.03.41+46.05
83Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)1.04.56+47.20
84Felix R. HyllesethSentrum OK1.05.21+47.45
85Emil BeltrambaTOL1.22.45+1.05.09
86Eirik Nytun NergårdNittedal OL1.27.40+1.10.04
87Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.28.45+1.11.09
David VenkerFossum IFdiskvalifisert
Andreas KorstadStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Ola KjølstadRøyken OLinaktiv
Erlend LangeggenKongsberg OLinaktiv
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringinaktiv
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLinaktiv
Vetle Søndmør MartinsenHamar OKinaktiv
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLinaktiv
Thomas BlomkvistFredrikstad SKinaktiv
Jonas HasaasFossum IFinaktiv
Brage Bell LysakerFana ILinaktiv
Halvor LøkenKongsberg OLinaktiv
Truls LunåsmoTynset IFinaktiv
Fridtjof ReuschHeming Orienteringinaktiv
Sjur Holm GrønengLillehammer OKinaktiv
Andreas LerøFossum IFinaktiv
Anselm ReichenbachOppsal Orienteringinaktiv
Kasper Kjær JørgensenMåren OKinaktiv
Petter HusåsOdal OL - Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor