Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

D 55-

2 530 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Line Nydal BergliaEiker OL21.02
2Runa SkyttersæterHeming Orientering24.42+3.40
3Heidi FalckIL Tyrving25.38+4.36
4Ingeborg Lobben GjennestadVegårshei IL26.48+5.46
5Gunhild HennumLierbygda OL26.53+5.51
6Grete HoviSkien OK27.08+6.06
7Lena GottfridssonNittedal OL27.38+6.36
8Helga HaverstadLierbygda OL27.56+6.54
9Guri BjørndalByåsen IL28.27+7.25
10Kjersti RønningHamar OK28.35+7.33
11Kari NatvigNittedal OL28.48+7.46
12Astrid Waaler KaasHeming Orientering29.09+8.07
13Rita ForsströmOK Raseborg29.57+8.55
14Berit DanielsenIL Tyrving30.03+9.01
15Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF31.29+10.27
16Lisa AnnersandOK Tyr31.32+10.30
17Berit BergeIL Tyrving32.01+10.59
18Ingrid Opsahl BredesenFossum IF32.05+11.03
19Wenche BjørnstadRingsaker OK33.04+12.02
20Gerd FossestølNittedal OL33.06+12.04
21Anne Kjersti DaltveitFana IL33.57+12.55
22Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn34.26+13.24
23Gunilla LärfarsLeksands OK35.04+14.02
24Ann Karin TjørhomGanddal IL35.47+14.45
25Unni RyeAsker Skiklubb37.53+16.51
26Toril EineFossum IF38.57+17.55
27Marianne SpanliLierbygda OL39.52+18.50
28Marianne BandixenOLG Pfäfikon40.10+19.08
29Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK40.54+19.52
30Margaret RoseveareOppsal Orientering41.17+20.15
31Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL46.35+25.33
32Turid GiilRond OL49.44+28.42
33Inger SchibstedRøyken OL49.48+28.46
34Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering51.58+30.56
35Grete BerntsenMåren OK52.42+31.40
36Maggie RoachSLOWLUX54.47+33.45
37Lena HammerVestre Akers SK59.44+38.42
38Eli Tufte HanssenEiker OL1.02.54+41.52
Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Aase LøvlandKolbotn og Skimt OLinaktiv
Kjersti SkantzeIL Tyrvinginaktiv
Brit VoldenKongsberg OLinaktiv
Grete Berge OwrenFreidiginaktiv
Randi NilstadIL Tyrvinginaktiv
Kari OsmoenOs ILinaktiv
Gro PedersenOK Skeidiinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor