Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

D 17-B

3 230 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mila ZaharinovaOppsal Orientering40.26
2Stine HolmenHamar OK42.19+1.53
3Elin BergsengLøten o-lag42.57+2.31
4Kari LundNittedal OL43.56+3.30
5Ann-Karin LestebergKongsberg OL45.23+4.57
6Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering46.12+5.46
7Anne Grethe GustavsenNittedal OL51.03+10.37
8Elin GravningenStokke IL51.34+11.08
9Gunhild MyhrAsker Skiklubb51.41+11.15
10Trude KyrkjebøTIF Viking53.58+13.32
11Nina BirkelundAsker Skiklubb56.50+16.24
12Tone Sølie LysnesHedrum OL57.04+16.38
13Liv Bente H FriestadKristiansand OK57.45+17.19
14Bente HortenVingelen IL58.11+17.45
15Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange58.31+18.05
16Åse Marit HansenNittedal OL59.04+18.38
17Kari-Ann Victoria BirkelandFossum IF1.00.08+19.42
18Anne Moian NydalAsker Skiklubb1.00.43+20.17
19Elin BordøyHedrum OL1.01.49+21.23
20Nina Christin NæsheimTIF Viking1.03.05+22.39
21Marianne NessRøyken OL1.03.24+22.58
22Hilde PoppeFredrikstad SK1.05.50+25.24
23Hilde Nytun MartinsenNittedal OL1.05.57+25.31
24Silje Bjerga SundliGanddal IL1.06.26+26.00
25Inger Nordbye NybøKonnerud IL1.06.27+26.01
26Gro EllegaardVang OL1.09.16+28.50
27Hanne BrendeFossum IF1.10.42+30.16
28Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll1.12.23+31.57
29Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1.14.37+34.11
30Anne Marie EkelandOddersjaa SSK1.19.17+38.51
31Sølvi MartiniAsker Skiklubb1.19.23+38.57
32Anikken Gjein DybvikStokke IL1.27.28+47.02
33Hilde MoholthKongsberg OL1.31.51+51.25
34Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1.46.05+1.05.39
35Torild MyrliTIF Viking1.51.11+1.10.45
Hege AndersenIL Kolldiskvalifisert
Hege Norstad MariboRaumar Orienteringdiskvalifisert
Stine AustadRaumar Orienteringinaktiv
Helga M. BackerAsker Skiklubbinaktiv
Cecilie BerganFet OLinaktiv
Jorunn BlindheimLillomarka OLinaktiv
Vivian MoenLardal OLinaktiv
Siri Linn NørstebøenNittedal OLinaktiv
Gunn Camilla StangOslostudentenes IKinaktiv
Yvonne SvendsenIL Tyrvinginaktiv
Marit Helene ØderudFredrikstad SKinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor