Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

D 15

3 100 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlin HaavengenKongsberg OL29.26
2Åsne HoloFossum IF30.57+1.31
3Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb34.25+4.59
4Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb35.16+5.50
5Aurora GjølsjøOK Moss35.19+5.53
6Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL35.34+6.08
7Hedda Raadal BjørloHalden SK35.52+6.26
8Hanne VassendPorsgrunn OL35.59+6.33
9Pernille KatlaFossum IF36.11+6.45
10Marie HansenSarpsborg OL36.56+7.30
11Maren NorderudIL Tyrving37.29+8.03
12Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF39.04+9.38
13Helene EgerKongsberg OL39.46+10.20
14Lotte MyklemyrEiker OL40.28+11.02
15Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK41.12+11.46
16Kathinka RogstadKongsberg OL41.20+11.54
17Inger Marie RødnesOppsal Orientering41.41+12.15
18Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb42.56+13.30
19Frida Bakken UlsethNydalens SK44.23+14.57
20Andrea VaneboKongsberg OL45.21+15.55
21Hanna Lye MoumHalden SK45.32+16.06
22Anna MeenPorsgrunn OL47.44+18.18
23Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK48.25+18.59
24Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK48.46+19.20
25Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb49.15+19.49
26Lisa JenssenHalden SK49.26+20.00
27Ingvild HøydalNydalens SK49.36+20.10
28Ragne MunkebyFrol IL49.50+20.24
29Eli KolstadMo OK50.42+21.16
30Sarah WølloKongsberg OL55.59+26.33
31Ane Marte VatnFrol IL57.34+28.08
32Lin Marte AndorsenNydalens SK58.35+29.09
33Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.00.45+31.19
34Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK1.03.09+33.43
35Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb1.05.22+35.56
36Tilde EineFossum IF1.09.50+40.24
37Sarah BrynhildsenWing OK1.14.36+45.10
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert
Ingrid HasaasFossum IFdiskvalifisert
Ingrid G. KvålsgardFossum IFinaktiv
Anne Omholt BerrefjordLardal OLinaktiv
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLinaktiv
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringinaktiv
Linn Mei WaalerMåren OKinaktiv
Ragne NorrudFossum IFinaktiv
Andrine Harriet FremstadLarvik OKinaktiv
Eline BryneHeming Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor