Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13 | D 14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15 | D 16 | D 15-16B | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 21- K | D 35- | D 40- | D 45- | D45- K | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13 | H 14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15 | H 16 | H 15-16B | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 21- K | H 35- | H 40- | H 45- | H45- K | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Dir AK | Dir AL | Dir B | Dir C | Dir N

D 13

3 130 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oda ScheeleNydalens SK28.01
2Åsne HaavengenKongsberg OL29.01+1.00
3Kristine KravdalGjø-Vard OL32.57+4.56
4Marte Madslien BakkenNydalens SK34.44+6.43
5Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL36.23+8.22
6Ingrid LamarkGanddal IL41.22+13.21
7Tina KallesonOppsal Orientering42.11+14.10
8Maya Jones ArnesenHeming Orientering42.21+14.20
9Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering44.08+16.07
10Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering45.01+17.00
11Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL47.59+19.58
12Ada Helene OlsenIF Trauma48.21+20.20
13Mina SchjervenLardal OL48.35+20.34
14Malene NysæterSkien OK49.43+21.42
15Yngvild Langedal BreivikNydalens SK50.24+22.23
16Ea LunøeNydalens SK50.59+22.58
17Ina MartiniAsker Skiklubb52.14+24.13
18Iris HolstIL Tyrving52.32+24.31
19Ida Sofie HjortlandLarvik OK53.20+25.19
20Petra HoveidAsker Skiklubb54.12+26.11
21Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular55.58+27.57
22Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering57.12+29.11
23Dina Marie SalvesenAsker Skiklubb59.48+31.47
24Live ØstvoldHeming Orientering1.00.17+32.16
25Alvilde Lysaker SandenEiker OL1.07.07+39.06
26Nina PedersenSarpsborg OL1.21.59+53.58
27Mia HirschIF Trauma1.24.13+56.12
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
Alexandra AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert
Iselin SørensenSturla, IFinaktiv
Ingrid BlindheimLillomarka OLinaktiv
Berthe TesloHadeland OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor