Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

D 11-12

2 500 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pia Young VikNydalens SK16.19
2Konstanse MoholthKongsberg OL21.01+4.42
3Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK21.17+4.58
4Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn21.23+5.04
5Eline Horten JordetVingelen IL24.15+7.56
6Elin KjellmannLinköpings OK26.24+10.05
7Netta Bar-NathanLillomarka OL26.25+10.06
8Inga Skaarer WiklundNydalens SK26.56+10.37
9Kristin Melby JacobsenLardal OL27.07+10.48
10Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering27.56+11.37
11Hilde Sogn HaugFossum IF29.17+12.58
12Mari EidsmoFreidig29.34+13.15
13Aurora Wilkens JernbergNydalens SK29.58+13.39
14Maren BruserudOL Trollo30.56+14.37
15Sofie BergstrømHalden SK31.21+15.02
16Maria KostølKristiansand OK31.28+15.09
17Johanna Sofie LongfjeldModum OL32.00+15.41
18Frida SolsrudNydalens SK32.23+16.04
19June MunkebyFrol IL32.26+16.07
20Christine KureÅs-NMBU Orientering32.28+16.09
21Selma FærdenKolbotn og Skimt OL32.39+16.20
22Thea FagerhaugRaumar Orientering32.56+16.37
23Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK33.57+17.38
24Helene Bjørkvold JendalFossum IF34.05+17.46
25Mari BrendeFossum IF34.38+18.19
26Hannah Syrdal ØenHeming Orientering35.02+18.43
27Mathea Spets StorhovFreidig36.19+20.00
28Ragnhild Fagerli NæssRaumar Orientering37.02+20.43
29Ella BerstadHeming Orientering38.06+21.47
30Ragnhild Mathea HelmersenFet OL38.26+22.07
31Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK38.47+22.28
32Vida Helland-HansenIL Tyrving38.52+22.33
33Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)39.09+22.50
34Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF39.47+23.28
35Marie Roll-TørnqvistFana IL40.35+24.16
36Eline AndersenKonnerud IL42.12+25.53
37Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb44.45+28.26
38Maria StødleKristiansand OK44.48+28.29
39Mille Baastad BergIL Tyrving45.37+29.18
40Nora Marie EnerhaugenRingerike OL47.24+31.05
41Kathinka Zahl HagenFossum IF48.14+31.55
42Anne FrøislandVang OL49.02+32.43
43Trude MarkhusVerdal OK49.21+33.02
44Sigrid NermoenØstmarka OK49.24+33.05
45Eileen BjanesIL Tyrving50.42+34.23
46Mari ØverbyKongsberg OL51.02+34.43
47Linnea HolstIL Tyrving51.44+35.25
48Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL52.45+36.26
49Elida Sagli GudimIndre Østfold OK53.50+37.31
50Lene HaugeHisøy OK54.24+38.05
51Noor Dirro-HeluMåren OK54.37+38.18
52Eline SchjervenLardal OL55.25+39.06
53Ragnhild Blom-HagenFossum IF1.00.27+44.08
54Ingvild Øverli BergKongsberg OL1.10.02+53.43
Elise Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert
Ida Marie FlågenHeming Orienteringinaktiv
Mina Akiko JohnsenRøyken OLinaktiv
Andrea Kirkenes FjellRøyken OLinaktiv
Hannah MansNydalens SKinaktiv
Anne BeitdokkenPorsgrunn OLinaktiv
Alma Elise HildrumLillomarka OLinaktiv
Marie KvarmeRøyken OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor