Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

Nydalens SK

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vilde Frydenlund NorlingD 15-16B (12)15.349.06
1Eirik AndersenH 13-16C (25)13.258.26
1Teodor Mo HjelsethH 11-12 (241)7.074.56
2Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13 (128)10.51+0.016.03
3Emma StubberudD 15-16B (12)23.22+7.4813.39
3Simen BjøringsøyDirekte AL (147)12.58+1.186.51
3Pia Young VikD 11-12 (145)9.08+0.126.00
4Kristian StrømH 13-16C (25)15.24+1.599.41
4Ivar AarsethDirekte Nybegynner (45)17.50+4.3112.38
4Marte Madslien BakkenD 13 (86)13.20+1.577.26
4Halvor Tørnqvist HaldenH 14 (102)10.06+0.255.52
5Penelope LeaD 11-12N (40)13.10+4.149.20
7Audun Uglenes BerganH 15 (137)15.43+2.046.51
7Gaute BerganH 11-12 (241)7.39+0.325.18
8Anja Berge GjellestadD 21- (74)15.20+1.537.40
9Oda ScheeleD 13 (86)15.04+3.418.25
9Johanne Midttun SystadD 14 (108)12.38+1.517.20
9Lars Young VikH 14 (102)11.43+2.026.48
10Ea LunøeD 13 (86)15.09+3.468.27
12Joakim Wilkens JernbergH 13 (128)12.54+2.047.12
13Axel AaldeH 11-12 (241)8.14+1.075.43
13Eirik Frydenlund NorlingH 11-12 (241)8.14+1.075.43
15Ingvil AhlsandD 16 (140)16.28+3.327.35
15Inga Skaarer WiklundD 11-12 (145)11.28+2.327.32
16Elise Wærp HaugeD 11-12 (145)11.29+2.337.33
17Frida Bakken UlsethD 15 (113)17.23+3.538.14
17Ada WulfsbergD 14 (108)14.30+3.438.25
22Lin Marte AndorsenD 15 (113)17.58+4.288.30
25Ingvild HøydalD 15 (113)20.05+6.359.31
28Eirik ØvstedalH 13 (128)17.07+6.179.33
30Synne Eikeland RøstadsandD 16 (140)20.21+7.259.22
31Aurora Wilkens JernbergD 11-12 (145)14.34+5.389.35
32Frida SolsrudD 11-12 (145)14.49+5.539.44
33Jonas AarsethH 11-12 (241)9.19+2.126.28
33Rolf Andreas BergH 11-12 (241)9.19+2.126.28
35Martin Størmer-AntonsenH 11-12 (241)9.23+2.166.30
50Elias StubberudH 11-12 (241)10.18+3.117.09
58Kasper Bakken UlsethH 11-12 (241)11.01+3.547.39
Ingrid BøhnN-åpen (306)17.5113.31
Hanne Wærp HaugeN-åpen (306)11.288.41
August Lea KabbeN-åpen (306)12.049.08
Mari AarsethD -10 (76)9.547.10
Julie AndersenD -10 (76)15.4111.21
Marie ScheeleD -10 (76)12.058.45
Eira Skaarer WiklundD -10 (76)11.408.27
Vetle Frydenlund NorlingH -10 (69)12.449.13
Tuva JernbergDirekte Nybegynner (45)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor