Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

Aalborg OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Claus BobachH 35- (45)18.31+4.008.00
12Kirsten BobachD 60- (59)19.55+6.3811.59
13Poul BobachH 65- (128)19.02+5.079.48
Christoffer Vang BobachH -10 (69)11.148.08

Almby

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Fredrik CampbellH 35- (45)24.58+10.2710.48

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Elisabeth RødD 60- (59)diskvalifisert
Elling AakreH 65- (128)diskvalifisert

Asker Skiklubb

55 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sander ArntzenH 15 (137)13.395.57
1Sondre YtterbøH 13 (128)10.506.03
1Jostein F. TellnesH 35- (45)14.316.17
1Eva Lill KvisleD 45- (193)15.106.57
3Synne StrandD 16 (140)14.29+1.336.40
4Ida Kristine NordvikD 13-16C (32)19.39+8.0412.21
4Jørn Bue OlsenH 65- (128)16.00+2.058.14
5Eilev KvaaleH 13-16C (25)15.42+2.179.52
6Per Clemet WisløffH 15 (137)15.32+1.536.46
6Felix FinsrudH 13 (128)12.19+1.296.52
6Jonas MyhrH 11-12 (241)7.38+0.315.18
6Hilda ØfsthusD 45- (193)17.40+2.308.06
7Petter StigeH 13-16C (25)20.56+7.3113.09
7Anne Lise ØfsthusD 70- (68)23.03+4.5313.19
8Per Anders YtterbøH 17-B (86)15.23+2.448.59
8Toril Fougner WisløffD 40- (92)19.27+4.248.55
8Lotte Jauhojärvi MarkussenD 15 (113)15.06+1.367.09
11Maria PerssonDirekte AK (100)33.38+18.3218.47
12Sigrun Hernes YtterbøD 45- (193)19.38+4.289.00
13Thea Charlotte HansenD 15 (113)16.48+3.187.57
14Anne Moian NydalD 17-B (95)21.52+9.5912.47
14Petra HoveidD 13 (86)15.42+4.198.46
16Magne AasH 17-B (86)18.58+6.1911.05
16Tommy JauhojärviH 45- (303)15.24+2.566.52
17Kristin HusbyDirekte B (92)26.43+13.2915.37
18Ina MartiniD 13 (86)17.12+5.499.36
19Torstein KvaaleH 45- kort (91)20.52+9.0111.35
19Ingrid Tandberg RyanD 15 (113)17.34+4.048.19
20Thea Sofie SalvesenD 15 (113)17.36+4.068.20
20Margrete EngzeliusD 50- (142)18.05+5.109.37
21Sølvi MartiniD 17-B (95)29.27+17.3417.13
23Dina Marie SalvesenD 13 (86)23.05+11.4212.53
23Gjermund GravirH 45- (303)15.55+3.277.06
23Sjur KvisleH 16 (128)19.26+5.428.03
24Randi NicolaisenD 50- (142)19.12+6.1710.12
24Trygve MyhrH 15 (137)18.16+4.377.58
24Ole Henrik WoxholthH 13 (128)15.36+4.468.42
28Steinar LågH 45- (303)16.30+4.027.21
28Anne Sofie KorsveienD 45- (193)22.33+7.2310.20
28Axel HoveidH 16 (128)20.55+7.118.40
29Henrik Fredriksen AasH 15 (137)19.21+5.428.26
29Anna Øfsthus GravirD 14 (108)16.46+5.599.44
31Kristian Fredriksen AasH 11-12 (241)9.12+2.056.23
36Øyvind GylverH 60- (133)20.10+8.2410.43
38Terje HenriksenH 50- (222)17.22+5.458.41
40Martin Johannessen LinneboH 11-12 (241)9.31+2.246.36
42Johan Teodor WestlyH 16 (128)31.25+17.4113.02
50Rune MoianH 55- (205)30.25+16.5214.29
54Øyvind Johannessen LinneboH 50- (222)21.15+9.3810.37
60Sverre WisløffH 45- (303)19.21+6.538.38
81Bjørn MartiniH 45- (303)22.13+9.459.55
Frikk FinsrudN-åpen (306)13.089.56
Astrid YtterbøN-åpen (306)14.3010.59
Ragnhild Øfsthus GravirD -10 (76)13.199.38
Sara MartiniD -10 (76)12.008.41

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Edvin HelleH 65- (128)17.19+3.248.55

Askøy OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Tore NymarkH 45- (303)14.55+2.276.39
16Tora Aasheim NymarkD 14 (108)14.10+3.238.14
31Tove AasheimD 45- (193)22.46+7.3610.26

Austmarka IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Bjørn SolbergseterH 55- (205)22.51+9.1810.52

Bendigo Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Jim RussellH 50- (222)15.44+4.077.52

Bergens TF

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingjerd SognnæsD 65- (60)16.46+0.289.41
2Bjørg KocbachD 70- (68)18.51+0.4110.53
3Øistein PaulsenDirekte B (92)17.46+4.3210.23
3Dagfinn HoleH 70- (92)13.57+0.548.24
4Berit HegdalD 65- (60)17.50+1.3210.18
4Siren GreveD 60- (59)15.17+2.009.12
4Kjellaug HodnekvamD 70- (68)20.09+1.5911.38
6Magnus NatåsH 65- (128)16.16+2.218.23
7Nina SoligardD 60- (59)16.28+3.119.55
13Astri Ese HoleD 65- (60)25.08+8.5014.31
14Inglin SognnæsD 21- kort (61)30.43+17.1917.03
31Knut Heikki Odland TorgersenH 14 (102)21.46+12.0512.39
44Matti TorgersenH 55- (205)27.30+13.5713.05
Ole Mika Odland TorgersenN-åpen (306)12.359.31

Berger og Svelvik OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Håvard W. PettersenH 45- kort (91)18.29+6.3810.16
15Trude HansenD 40- (92)24.03+9.0011.01
34Oda GjerdahlD 14 (108)22.08+11.2112.52
Hedda Wessel PettersenN-åpen (306)19.2614.43

Bodø og Omegn IF Orientering

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Hedda Sofie IrgensD 13 (86)14.35+3.128.08
9Lene Johnsen IkdahlD 11-12N (40)14.53+5.5710.33
20Marit BjørnevikD 17-B (95)26.20+14.2715.23
22Reidar AndersenH 70- (92)31.54+18.5119.13
27Trygve Bø KongsbakkH 15 (137)18.41+5.028.09
30Kaja Samuelsen SkiriD 14 (108)17.28+6.4110.09
30Håkon B. BøH 55- (205)20.35+7.029.48
35Irene SkiriD 50- (142)25.35+12.4013.36
37Nora Marie wedege IrgensD 16 (140)22.38+9.4210.25
37Marius Ekrem FinstadH 16 (128)23.32+9.489.45
44Steve SamuelsenH 50- (222)18.12+6.359.06
56Elin Marie IrgensD 45- (193)38.42+23.3217.45
79Torkel IrgensH 45- (303)21.36+9.089.38
87Frode IkdahlH 45- (303)25.16+12.4811.16
Edvin BergH 75- (71)diskvalifisert
Håvard Olai SolbakkenH 16 (128)diskvalifisert

Byåsen IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Guri BjørndalD 55- (94)16.53+2.518.42
6Ragnhild EideD 16 (140)14.51+1.556.50
11Petter Liabakk EriksenH 14 (102)11.52+2.116.53
12Geir Arne LodgaardH 45- kort (91)17.03+5.129.28
13Gøril EideD 40- (92)22.31+7.2810.19
14Tom BuggeH 65- (128)19.15+5.209.55
26Nina-Beate LiabakkD 50- (142)19.31+6.3610.22
28Are LodgaardH 15 (137)18.58+5.198.16
49Knut HagenH 50- (222)19.15+7.389.37
64Harald StorrønningH 45- (303)19.33+7.058.43
82Øystein WiggenH 45- (303)22.39+10.1110.06
Kasper LodgaardH -10 (69)17.0012.19
Einar EideH 13 (128)diskvalifisert
Helge EriksenH 55- (205)diskvalifisert

Bækkelagets SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marte BalchenDirekte AL (147)13.42+2.027.14
8Helge KvaaseH 80- (35)41.41+19.5524.14
13Olav TorgersenH 15 (137)16.13+2.347.04
14Johs HjelmstadH 40- (130)16.30+2.577.03
17Inger Elisabeth KvaaseD 70- (68)30.01+11.5117.21
21Berit HerstadDirekte AL (147)23.50+12.1012.36
23Maria TorgersenD 50- (142)19.10+6.1510.11
24Diane Ninauve-JutulstadD 11-12 (145)12.15+3.198.03
30Lars Øderud VatneH 13 (128)18.31+7.4110.20
43Jan Erik AalbergH 45- (303)17.46+5.187.55
Aksel EideN-åpen (306)18.5214.17

Bø OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Steinar LandeH 40- (130)15.57+2.246.48
11Per Chr. HagenH 60- (133)14.16+2.307.35
Siggen YtrehusH 21- kort (67)diskvalifisert

Driv IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Nils-Petter WiikH 65- (128)15.53+1.588.11
Per-Erik ØstlieH 65- (128)diskvalifisert

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger Tone NygårdD 50- (142)12.556.52

Eiker OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hans R. BakkenH 65- (128)15.43+1.488.06
4Inger Anita TollehaugD 21- kort (61)15.34+2.108.38
5Anita HanssenD 21- kort (61)15.41+2.178.42
7Anne Marthe PeveriD 21- kort (61)17.40+4.169.48
7Kristoffer NylundH 17-C (49)13.16+3.128.43
7Torun DyrkornDirekte AK (100)24.25+9.1913.38
7Nina Jeanette TollehaugD 21- (74)15.14+1.477.37
9Aud KjemperudD 60- (59)17.25+4.0810.29
11Ane DyrkornD 16 (140)15.55+2.597.20
12Kathrine TollehaugD 17-C (94)16.32+5.4310.52
12Eli Tufte HanssenD 55- (94)20.07+6.0510.22
12Per Ingvar TollehaugH 11-12 (241)7.58+0.515.31
14Thea DyrkornD 16 (140)16.17+3.217.30
15Helga PeveriD 60- (59)30.17+17.0018.14
21Tomine Lysaker SandenD 14 (108)15.41+4.549.07
22Ellen Sofie RuudD 17-C (94)27.51+17.0218.19
22Alvilde Lysaker SandenD 13 (86)22.42+11.1912.40
23Glenn Ekholdt HillerenH 17-B (86)27.30+14.5116.04
24Vidar ElvekrokH 60- (133)16.18+4.328.40
33Lotte MyklemyrD 15 (113)22.49+9.1910.48
35Rolf LundeH 60- (133)19.46+8.0010.30
36Heidi MyklemyrD 45- (193)23.43+8.3310.52
47Thor Inge TollehaugH 55- (205)28.07+14.3413.23
72Ole MyklemyrH 45- (303)20.27+7.599.07

Elverum OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gaute LindaasH 11-12N (16)12.28+2.078.50
4Even LindaasH 15 (137)14.44+1.056.26
7Sylvia AndersenD 65- (60)20.16+3.5811.42
9Anna-Thekla TonjerDirekte AL (147)15.46+4.068.20
16Tore LindaasH 45- kort (91)19.40+7.4910.55
20Sander Tonjer FingarsenH 11-12 (241)8.37+1.305.59
24Mats LindaasH 11-12 (241)8.49+1.426.07
25Sondre ØstbyeH 17-B (86)32.01+19.2218.43
26Audun FingarsenDirekte AL (147)33.02+21.2217.28
26Harald ØstbyeH 55- (205)19.36+6.039.20
Aksel Tonjer FingarsenN-åpen (306)20.2515.28
Emil Tonjer FingarsenN-åpen (306)20.1915.23

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Vilde Årøen LykkeD 16 (140)17.16+4.207.57
Geir NilsenH 60- (133)diskvalifisert

Fana IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Atle AlvheimH 65- (128)17.20+3.258.56
13Birk Bell LysakerH 13 (128)12.58+2.087.14
16Anne Kjersti DaltveitD 55- (94)22.13+8.1111.27
16Bjørn HøllelandH 50- (222)14.57+3.207.28
17Ketil NummedalH 45- kort (91)19.47+7.5610.59
21Torgeir StrandH 55- (205)18.32+4.598.49
32Julie Roll TørnqvistD 16 (140)20.59+8.039.40
41Hanne DaltveitD 16 (140)23.27+10.3110.48
43Marianne NummedalD 45- (193)27.12+12.0212.28
50Ole TørnqvistH 50- (222)19.29+7.529.44
Stina Matland MadsenD 13-16C (32)diskvalifisert
Marie Roll-TørnqvistD 11-12 (145)diskvalifisert
Runa AlmelandD 16 (140)diskvalifisert

Fet OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Andrea H. RogndokkenD 11-12N (40)10.00+1.047.05
3Martin Kjos BarkenæsH 13-16C (25)15.13+1.489.34
3Heidi TronbølD 40- (92)17.14+2.117.54
12Bjørn HaugeH 40- (130)16.01+2.286.50
13Jarle RogndokkenH 17-B (86)15.54+3.159.17
24Per Kristian RamstadH 40- (130)19.40+6.078.24
26Ingrid AaslundD 16 (140)19.08+6.128.49
47Jørn MoeH 45- (303)18.06+5.388.04
Tobias Tronbøl LiumH -10 (69)12.539.20

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Åge AashamarDirekte AK (100)27.58+12.5215.37

Foothills Wanderers Orienteeri

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Michael SvobodaH 16 (128)15.50+2.066.34

Fossum IF

62 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Cecilie Christin KvermeD 17-C (94)10.497.06
1Victoria Hæstad BjørnstadD 16 (140)12.565.57
2Eldri HoloD 45- kort (47)17.09+1.109.34
2Einar MelsomH 16 (128)13.47+0.035.43
3Kristin Nergaard BergD 35- (23)17.45+1.378.52
4Åsne HoloD 15 (113)14.52+1.227.02
4Øyvind HjermstadH 16 (128)14.02+0.185.49
4Øystein HoloH 50- (222)13.40+2.036.50
5Kjell H. EriksenH 80- (35)25.15+3.2914.40
5Torbjørn Blom-hagenH 40- (130)14.51+1.186.20
6Karen Hoel JomaasD 14 (108)11.58+1.116.57
7Bjørn CarlssonDirekte AL (147)14.47+3.077.49
7Bodil NordenströmD 40- (92)19.10+4.078.47
7Erling HjermstadH 16 (128)14.44+1.006.06
8Nils HæstadH 55- (205)16.17+2.447.45
9Heidi Kristina SebjørnsenD 11-12 (145)10.34+1.386.57
10Ingrid HasaasD 15 (113)16.01+2.317.35
10Hilde Sogn HaugD 11-12 (145)10.37+1.416.59
10Birk F. SætnanH 11-12 (241)7.51+0.445.27
11Kristin Kinck RannemD 17-C (94)15.40+4.5110.18
11Emil StørmerH 15 (137)16.02+2.237.00
11Styrk Hundseid KamsvågH 16 (128)16.23+2.396.47
13Helene Bjørkvold JendalD 11-12 (145)10.49+1.537.06
13Kjersti HovD 50- (142)16.29+3.348.46
13Sivert Sande KvermeH 14 (102)12.49+3.087.27
14Pernille KatlaD 15 (113)16.50+3.207.58
14Arild AndresenH 45- (303)15.14+2.466.48
14Erlend BørliH 13 (128)13.12+2.227.22
15Einar GisholtH 45- (303)15.17+2.496.49
17Mikkel KatlaH 13 (128)14.10+3.207.54
17Jan Fredrik HelgakerH 21- (98)18.34+5.048.02
18Peter GisholtH 15 (137)16.59+3.207.24
21Toril EineD 55- (94)24.55+10.5312.50
23Knut Jostein SætnanH 40- (130)19.27+5.548.18
25Mari BrendeD 11-12 (145)12.34+3.388.16
25Martin Andresen SkotteH 16 (128)19.56+6.128.16
29Oscar Hæstad BjørnstadH 16 (128)21.28+7.448.54
31Ivar MølnvikH 45- (303)16.44+4.167.28
34Hans JevanordH 45- (303)16.53+4.257.32
34Sondre Zahl HagenH 13 (128)22.46+11.5612.43
36Magnhild T. MølnvikD 50- (142)27.04+14.0914.23
37Kathinka Zahl HagenD 11-12 (145)19.52+10.5613.04
38Gustav Andresen SkotteH 11-12 (241)9.30+2.236.35
38Christian JomaasH 45- (303)17.16+4.487.42
39Håkon JendalH 50- (222)17.28+5.518.44
40Sigbjørn ModalsliH 55- (205)24.35+11.0211.42
42Andreas LerøH 11-12 (241)9.38+2.316.41
42Terje MelsomH 50- (222)17.54+6.178.57
42Stein H. HagenH 45- (303)17.36+5.087.51
45Morten RannemH 45- (303)17.54+5.267.59
50Børge Nilsen BergH 11-12 (241)10.18+3.117.09
59Eirik Vie StrislandH 11-12 (241)11.46+4.398.10
66Sindre Vie StrislandH 11-12 (241)16.20+9.1311.20
74Viggo EriksenH 45- (303)20.48+8.209.17
86Håkon BørliH 45- (303)24.35+12.0710.58
Ask Felland SætnanN-åpen (306)10.358.01
Elise Nilsen BergD -10 (76)15.4111.21
Signe HoloD -10 (76)12.339.05
Håvard Rekve LianH -10 (69)11.118.06
Magnus JevanordDirekte Nybegynner (45)diskvalifisert
Vebjørn Blom-HagenH 13 (128)diskvalifisert
Mads JevanordDirekte Nybegynner (45)brutt

Fredrikstad SK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Strand KarlsenD 60- (59)13.178.00
1Tom A. KarlsenH 60- (133)11.466.15
2Guro AlexandersenD 21- (74)14.35+1.087.17
3Kjell Arild KarlsenH 21- (98)13.48+0.185.58
4Mia Mathisen BekhusD 16 (140)14.30+1.346.40
5Camilla ImrikD 17-C (94)12.59+2.108.32
5Henrik OttesenH 45- (303)13.49+1.216.10
5Bendik EliassenH 14 (102)10.14+0.335.56
6Frank LøwengreenH 45- (303)14.00+1.326.14
8Anne-Sofie KristiansenD 17-C (94)14.05+3.169.15
13Thomas LieDirekte AL (147)16.41+5.018.49
14Bjørn-Wiggo N. HusebyeH 70- (92)16.57+3.5410.12
17Eirik ImrikH 14 (102)13.10+3.297.39
19Anders Johan KrosbyDirekte AL (147)20.56+9.1611.04
20Emma DanevadD 14 (108)14.52+4.058.38
23Kristoffer B. HelminsenH 13 (128)15.07+4.178.26
24Sondre OttesenH 14 (102)15.47+6.069.10
26Alexandra AngvollD 13 (86)27.38+16.1515.26
27Tor Arne StoksethH 65- (128)26.42+12.4713.45
28Ida-Synnøve KristiansenD 15 (113)21.30+8.0010.11
45Silje MoeD 16 (140)24.13+11.1711.09
64Arnfinn MoeH 45- (303)19.33+7.058.43
80Henning MartinsenH 45- (303)21.51+9.239.45
88Pål AngvollH 45- (303)27.44+15.1612.22
90Gard AntonsenH 45- (303)32.43+20.1514.36
Kaisa AntonsenD 14 (108)diskvalifisert

Freidig

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jens Even StorhovH 45- kort (91)11.516.35
1Katharina Mo BergeD 70- (68)18.1010.30
1Gunnar ØsterbøH 75- (71)16.369.35
1Vegard KittilsenH 14 (102)9.415.37
2Mathea Spets StorhovD 11-12 (145)9.01+0.055.55
2Pål KittilsenH 40- (130)13.45+0.125.52
2Tomas EidsmoH 45- (303)12.32+0.045.35
2Simen Spets StorhovH 14 (102)9.53+0.125.44
3Torid KvaalD 70- (68)19.28+1.1811.15
4Magnus LandstadH 70- (92)15.10+2.079.08
4Andreas SylteH 45- (303)13.43+1.156.07
5Mikkel HoltH 13 (128)12.04+1.146.44
6Mari EidsmoD 11-12 (145)9.52+0.566.29
8Mona Høiås SætherD 50- (142)15.38+2.438.18
8Oskar Spets StorhovH 16 (128)15.19+1.356.21
8Jo Even KolstadH 14 (102)11.34+1.536.43
8Gro Sandstad EidsmoD 45- (193)18.56+3.468.41
9Kristian Fredrik LynumH 15 (137)15.52+2.136.55
9Torunn Spets StorhovD 45- (193)18.59+3.498.42
11Eva AaldeD 70- (68)26.53+8.4315.32
13Jostein MårdalenH 50- (222)14.51+3.147.25
14Lars SandstadH 14 (102)12.56+3.157.31
15Ola AaldeH 75- (71)26.05+9.2915.04
16Sturla SætherH 50- (222)14.57+3.207.28
22Sigrid MelkildD 45- (193)20.52+5.429.34
23Mona J. MølnvikD 45- (193)21.30+6.209.51
23Anders WaageH 65- (128)22.13+8.1811.27
24Marie Bakken SørensenD 16 (140)18.54+5.588.42
24Mathias HermstadH 16 (128)19.52+6.088.14
25Mats EidsmoH 15 (137)18.34+4.558.06
29Halvor LundH 21- (98)23.22+9.5210.06
29Geir OwrenH 55- (205)20.18+6.459.40
35Vera MelkildD 16 (140)22.10+9.1410.12
38Vegard Ulseth SylteH 11-12 (241)9.30+2.236.35
38Maria Ulseth SylteD 16 (140)22.39+9.4310.26
44Vemund MølnvikH 11-12 (241)9.53+2.466.51
45Øyvind SchjelderupH 50- (222)18.30+6.539.15
Tora KittilsenD -10 (76)12.258.59
Una KittilsenD -10 (76)10.407.43
Alf Petter LynumH -10 (69)12.238.58

Frol IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Randi Wold StavrumDirekte B (92)17.38+4.2410.18
3Lena Lyngsaunet AlstadDirekte C (66)14.26+0.409.29
4Tobias AlstadH 13 (128)11.34+0.446.27
11Rolf AlstadH 35- (45)20.50+6.199.01
16Mette LyngenDirekte B (92)25.54+12.4015.08
17Ragne MunkebyD 15 (113)17.23+3.538.14
18June MunkebyD 11-12 (145)11.51+2.557.47
18Oscar LyngenH 16 (128)17.21+3.377.11
19Martin Wold StavrumH 13 (128)14.11+3.217.55
27Harald BakkenH 60- (133)17.35+5.499.21
32Randi JensenD 50- (142)22.16+9.2111.50
43Torbjørn SirumH 55- (205)27.21+13.4813.01
43Sigurd VatnH 11-12 (241)9.44+2.376.45
Jonas AlstadN-åpen (306)12.399.35
Magnus AlstadH -10 (69)9.326.54

Frölunda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Stefan JohanssonH 45- kort (91)14.05+2.147.49

Førde IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Håvard Nummedal OsH 17-20 (43)11.535.56
12Torodd OsH 65- (128)18.53+4.589.44
26Trygve Nummedal OsH 14 (102)16.01+6.209.18

Ganddal IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Aud Hognestad TaksdalD 40- (92)15.036.54
2Arild AasheimH 50- (222)13.18+1.416.39
5Trond LamarkH 45- kort (91)13.49+1.587.40
5Janne Tjørhom AasheimD 14 (108)11.54+1.076.55
11Ann Karin TjørhomD 55- (94)18.32+4.309.33
12Morten SvihusH 35- (45)23.05+8.349.59
13Vibeke LamarkD 45- (193)19.55+4.459.08
15Silje Bjerga SundliD 17-B (95)22.44+10.5113.17
15Ingrid LamarkD 13 (86)15.58+4.358.55
16Kjell SvihusH 65- (128)19.27+5.3210.01
17Øyvind LamarkH 11-12 (241)8.17+1.105.45
18Morten Bjerga SundliH 21- (98)18.53+5.238.10
21Kristian Frafjord HaarrH 21- (98)20.00+6.308.39
24Arild SvihusH 17-B (86)29.16+16.3717.06
26Ole Kristian TaksdalH 13 (128)16.12+5.229.03
37Oddvar TaksdalH 45- (303)17.11+4.437.40
Anna TaksdalD -10 (76)9.386.58

Garingal Orienteers

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Barbara DawsonD 50- (142)29.35+16.4015.44
67Graeme DawsonH 50- (222)26.20+14.4313.10

Gimle IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathilde FossaasDirekte Nybegynner (45)13.199.26
4Trond Ivar FossaasDirekte B (92)18.00+4.4610.31
6Ann-Charlotte FossaasDirekte C (66)24.50+11.0416.20
8Peter Martinus Freyborg UranH 17-20 (43)19.05+7.129.32

Gjø-Vard OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Olaf SmåstuenH 80- (35)21.4612.39
2Kristine KravdalD 13 (86)11.56+0.336.40
3Hege SolerødD 45- kort (47)17.16+1.179.38
3Margrete JørandliD 60- (59)15.09+1.529.07
5Even ErlienH 21- kort (67)18.18+6.599.40
7Martin ØhmanH 40- (130)15.34+2.016.39
9Kirsten BakkeD 65- (60)21.53+5.3512.38
13Sonja SnuggerudD 17-C (94)16.47+5.5811.02
13Øyvind LienH 40- (130)16.03+2.306.51
16Lajla TidemannD 70- (68)29.48+11.3817.13
20Torbjørn KravdalH 40- (130)18.06+4.337.44
26Elias ØhmanH 15 (137)18.40+5.018.09
33Ingvild SnuggerudD 14 (108)20.21+9.3411.49
36Tuva Fossheim AsplinD 14 (108)22.59+12.1213.21
53Ole Edvard SnuggerudH 11-12 (241)10.34+3.277.20
Eiril Erlien SolerødN-åpen (306)18.4114.09
Marie KravdalD -10 (76)9.366.57

Gneist, IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Sturle NordeideH 21- (98)19.32+6.028.27

Grue IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Henrik VaneboDirekte C (66)48.18+34.3231.46
17Christopher RolsdorphH 40- (130)16.42+3.097.08

Guildford Orienteers

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Adam ConwayH 13 (128)14.37+3.478.09
64Phil ConwayH 50- (222)24.48+13.1112.24

Hadeland OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Paul SkjakerH 65- (128)17.17+3.228.54
13Berthe TesloD 13 (86)15.26+4.038.37
15Stein Arve SkjakerH 21- (98)17.44+4.147.40
18Gunn Elin RudiD 40- (92)26.31+11.2812.09
20Tor TrøanH 65- (128)19.44+5.4910.10
39Hege HeibergD 50- (142)29.51+16.5615.52
52Einar TesloH 45- (303)18.36+6.088.18
65Jo Randar HolmøyH 11-12 (241)15.04+7.5710.27
Nikolai TesloN-åpen (306)18.0313.40

Hagaby GoIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Hans EgefalkH 35- (45)20.18+5.478.47

Halden SK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjetil BjørloH 45- (303)12.285.33
2Jan GranstedtH 55- (205)13.58+0.256.39
3Synne Marie JenssenD 13-16C (32)18.49+7.1411.50
4Per Olav AndersenH 45- kort (91)13.26+1.357.27
7Hedda Raadal BjørloD 15 (113)15.04+1.347.08
8Niels Christian HellerudH 15 (137)15.51+2.126.55
11Thor PalmgrenH 70- (92)15.45+2.429.29
12Espen BergstrømH 45- (303)15.03+2.356.43
12Idun Kristine Felde OlaussenD 16 (140)15.59+3.037.21
14Anne-Marit SkaugD 17-C (94)16.54+6.0511.07
15Hanne Lerche RaadalD 45- (193)20.03+4.539.11
20Ole Jakob OttestadH 17-B (86)22.00+9.2112.51
20Sofie BergstrømD 11-12 (145)11.55+2.597.50
20Erlend BrendstuenH 16 (128)18.11+4.277.32
24Irene Felde OlaussenD 45- (193)21.32+6.229.52
27Hanna Lye MoumD 15 (113)20.38+7.089.46
29Marie BergstrømD 16 (140)19.46+6.509.06
31Haakon Johann Slang-SundsetvikH 15 (137)19.35+5.568.33
35Alexander Skaug YtterbølH 16 (128)23.00+9.169.32
36Lisa JenssenD 15 (113)25.40+12.1012.09
44August Asheim BirkelandH 16 (128)32.20+18.3613.24
49Bjørn Axel GranH 45- (303)18.20+5.528.11
53Pål HellerudH 55- (205)36.53+23.2017.33
84Gudmund JenssenH 45- (303)23.14+10.4610.22
Sigrid Schmitt GranD -10 (76)13.399.53
Maren HenriksenD -10 (76)11.448.30

Hamar OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjersti RønningD 55- (94)14.027.14
1Einar LundH 65- (128)13.557.10
2Anine LomeD 16 (140)13.29+0.336.12
3Stine HolmenD 17-B (95)16.26+4.339.36
3Lars StorslettDirekte AK (100)15.54+0.488.52
7Kjetil JacobsenH 17-B (86)15.03+2.248.48
7Trond FeiringH 70- (92)15.29+2.269.19
9Arne ArnesenH 45- kort (91)15.17+3.268.29
12Terje GulbrandsenDirekte AL (147)16.40+5.008.49
15Vegard RanestadH 11-12 (241)8.16+1.095.44
18Trond Ivar TømmervoldDirekte AL (147)19.51+8.1110.30
25Kamilla LomeD 14 (108)16.01+5.149.18
26Terje MalmH 65- (128)24.25+10.3012.35
Mari Ovidia RanestadD -10 (76)14.1310.18

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Unni DrageD 75- (19)19.44+0.2511.28
6Tor DrageH 80- (35)28.58+7.1216.50

Haugesund IL Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Randi EngløkkD 40- (92)21.26+6.239.49
15Magnus EngløkkH 11-12 (241)8.16+1.095.44
22Erik EngløkkH 45- kort (91)21.54+10.0312.10
27Eivind EngløkkH 11-12 (241)8.56+1.496.12
36John Arvid DjupeslandH 45- (303)17.08+4.407.38
Hanna Eline EngløkkN-åpen (306)19.2014.38

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Ove MartinsenH 55- (205)18.07+4.348.37

Hedrum OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tor RingstadH 21- kort (67)15.38+4.198.16
3Margith ReppesgårdD 75- (19)22.48+3.2913.15
5Sindre R HoltH 16 (128)14.23+0.395.58
7Tone Sølie LysnesD 17-B (95)19.09+7.1611.11
7Atle StrømH 45- kort (91)14.56+3.058.17
12Magnar ReppesgårdH 75- (71)22.41+6.0513.06
13Espen JohnsenH 45- kort (91)17.07+5.169.30
24Elin BordøyD 17-B (95)48.38+36.4528.26
25Henrik R HoltH 13 (128)16.09+5.199.01

Heming Orientering

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jonas HaugsmoDirekte B (92)13.147.44
1Kasper FosserH 16 (128)13.445.41
2Runa SkyttersæterD 55- (94)15.43+1.418.06
2Dagrun MelkildD 50- (142)14.04+1.097.28
2Bjørn EgnerH 75- (71)17.16+0.409.58
2Signe Astrup ArnesenD 45- (193)16.46+1.367.41
3Ingrid T. Rolfsen HaugmoDirekte Nybegynner (45)17.07+3.4812.08
3Maya Jones ArnesenD 13 (86)12.56+1.337.13
4Malene BerstadD 11-12N (40)11.17+2.218.00
4Jon KjensethH 35- (45)16.09+1.386.59
5Roger ØstvoldH 17-C (49)11.58+1.547.52
5Thomas JohanssonDirekte AL (147)14.10+2.307.29
6Bjørn Anders FlågenH 16 (128)14.37+0.536.03
8Elle M. MelbyeD 60- (59)17.24+4.0710.28
8Kimme ArnesenH 45- (303)14.43+2.156.34
8Nils Petter FremmingH 50- (222)14.22+2.457.11
9August Syrdal ØenH 13 (128)12.40+1.507.04
10Pia Skyttersæter IversenD 21- (74)15.46+2.197.53
10Helge BjaalandH 70- (92)15.42+2.399.27
11Henrik ReuschH 13 (128)12.53+2.037.11
11Jon C. FougnerH 75- (71)22.21+5.4512.55
13Egil Wickstrand IversenH 55- (205)16.42+3.097.57
14Petter Astrup ArnesenH 15 (137)16.21+2.427.08
15Thor VollsetH 17-B (86)17.39+5.0010.19
18Rikke IversenD 21- (74)18.48+5.219.24
19Knut Erling ØenH 50- (222)15.14+3.377.37
19Erik Rolfsen HaugmoH 16 (128)18.01+4.177.28
21Ferdinand FremmingH 13 (128)14.39+3.498.11
23Paula BerstadD 40- (92)28.59+13.5613.17
23Mathias MartinsenH 60- (133)15.57+4.118.29
24Live ØstvoldD 13 (86)24.09+12.4613.29
26Bjørn BakkevigH 50- (222)15.57+4.207.58
27Hedvig VollsetD 16 (140)19.26+6.308.57
30Hannah Syrdal ØenD 11-12 (145)14.18+5.229.24
30Helge Sigurd HansenH 65- (128)34.47+20.5217.55
31Sindre Rolfsen HaugmoH 16 (128)22.14+8.309.13
31Kristian ØstermannH 13 (128)19.10+8.2010.42
33Ella BerstadD 11-12 (145)15.18+6.2210.03
34Lasse ArnesenH 50- (222)17.08+5.318.34
39Nikolai Jones ArnesenH 16 (128)25.29+11.4510.34
40Eline BryneD 15 (113)39.42+26.1218.48
40Sølve Nordahl RolfsenH 15 (137)27.55+14.1612.11
41Kristoffer BryneH 15 (137)30.44+17.0513.25
48Marianne ReuschD 45- (193)28.39+13.2913.08
49Jon BergetH 55- (205)29.17+15.4413.56
55Jennifer Jones ArnesenD 45- (193)35.38+20.2816.20
57Fridtjof ReuschH 11-12 (241)10.53+3.467.33
58Anders FlågenH 45- (303)19.20+6.528.37
62Christian Nordahl RolfsenH 50- (222)24.28+12.5112.14
78Christian ReuschH 45- (303)21.23+8.559.32
Lukas Jones ArnesenN-åpen (306)11.008.20
Astrid ReuschN-åpen (306)16.1412.17

Hisøy OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kamilla StudsrudD 13-16N (4)19.1213.37
5Fredrik StudsrudH 17-20 (43)14.27+2.347.13
6Inger Marie Broers DamsgaardD 21- kort (61)16.12+2.489.00
10Karoline StudsrudD 11-12N (40)15.47+6.5111.11
11Nils-Henrik PedersenH 17-C (49)32.17+22.1321.14
14Lene HaugeD 11-12 (145)11.23+2.277.29
15Malin HaugeD 14 (108)13.51+3.048.03
16Marianne HaugeD 40- (92)25.36+10.3311.44
20Ann Mari StudsrudD 17-C (94)26.07+15.1817.10
23Erik Broers DamsgaardH 45- kort (91)23.06+11.1512.50
85Inge HaugeH 45- (303)24.07+11.3910.45
Hanna B DamsgaardN-åpen (306)23.5818.09

Hjelmeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ane Hjørungdal VikaD 11-12N (40)8.566.20

IF Sibbo Vargarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Reijo RytköläH 75- (71)25.15+8.3914.35

IF Trauma

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Henriette OlsenD 15-16B (12)20.47+5.1312.09
6Henrik Chr. HirschH 17-20 (43)15.01+3.087.30
8Inger SkjæveslandDirekte B (92)21.40+8.2612.40
11Ada Helene OlsenD 13 (86)15.23+4.008.35
11Per Olav NærestadH 50- (222)14.28+2.517.14
25Mia HirschD 13 (86)25.09+13.4614.03
25Bjørn Idar SætranH 45- (303)16.16+3.487.15
33Tone HirschD 45- (193)23.06+7.5610.35
52Geir Henrik HirschH 45- (303)18.36+6.088.18
54Tor OlsenH 45- (303)18.37+6.098.18

IL Express

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Widar Taxth LølandH 65- (128)22.58+9.0311.50

IL GeoForm

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Sturle HånesH 75- (71)19.05+2.2911.01
56Øyvind GrandumH 50- (222)21.37+10.0010.48

IL Gular

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Tore JuvikH 50- (222)14.22+2.457.11
11Eli Fjellbirkeland JohannesenD 15 (113)16.08+2.387.38
16Hege FjellbirkelandD 50- (142)17.37+4.429.22
19Mari Fjellbirkeland JohannesenD 13 (86)20.11+8.4811.16
27Arne JohannesenH 55- (205)19.47+6.149.25

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Alexander Repstad StoremyrH 15 (137)16.38+2.597.15

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ingeborg BøbelD 70- (68)26.23+8.1315.15

IL Koll

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bo EngdahlH 50- (222)11.375.48
4Balder Gammelli-MesselDirekte C (66)16.19+2.3310.44
4Erik PaulsrudH 40- (130)14.38+1.056.15
6Per NoahDirekte Nybegynner (45)22.58+9.3916.17
14Johan LundeH 50- (222)14.54+3.177.27
14Kjell MarksetH 55- (205)16.44+3.117.58
18Trude FixdalD 50- (142)17.50+4.559.29
22Hege AndersenD 17-B (95)36.12+24.1921.10
27Peder NatvigH 45- (303)16.29+4.017.21
37Christian Fredrik BorgH 11-12 (241)9.27+2.206.33
60Torjus Hoel BjoråH 11-12 (241)12.20+5.138.33
67Espen MesselH 45- (303)19.58+7.308.54
Martin Christoffer BorgN-åpen (306)9.587.33
Herman Øen PaulsrudN-åpen (306)10.017.35
Johannes Salvesen-LundeN-åpen (306)13.109.58
Otto Ulltveit-MoeN-åpen (306)13.5910.35
Olivia OpheimD -10 (76)11.158.09
Even OpheimN-åpen (306)diskvalifisert

IL Tambarskjelvar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Norvald OspehaugH 60- (133)15.23+3.378.10

IL Tyrving

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marianne NjåsteinD 50- (142)14.24+1.297.39
5Siri SpjelkavikDirekte AK (100)20.03+4.5711.12
5Svein S JacobsenH 60- (133)12.52+1.066.50
6Berit DanielsenD 55- (94)17.06+3.048.48
9Bjørn Tore MathisenH 21- (98)15.29+1.596.42
9Berit BergeD 55- (94)18.14+4.129.23
9Hasse BergstrømH 65- (128)17.19+3.248.55
10Ådne SkjærsteinH 13 (128)12.43+1.537.06
11Sven Reidar TonjerDirekte AL (147)16.10+4.308.33
11Mille Baastad BergD 11-12 (145)10.42+1.467.02
12Maren NorderudD 15 (113)16.16+2.467.42
13Trond LundH 45- (303)15.10+2.426.46
14Solveig SikkelandD 50- (142)17.14+4.199.10
16Kjell RøkkeH 70- (92)17.21+4.1810.27
16Heidi FalckD 55- (94)22.13+8.1111.27
18Bjørn Henning GrandalH 50- (222)15.07+3.307.33
19Alf PettersenH 60- (133)15.12+3.268.05
25Hallvard BergH 55- (205)19.29+5.569.16
29Vida Helland-HansenD 11-12 (145)14.04+5.089.15
29Ingvill SommerstadD 50- (142)21.08+8.1311.14
31Anna GöhlmanD 50- (142)22.10+9.1511.47
31Nikolay KrupnovH 55- (205)20.43+7.109.51
34Eileen BjanesD 11-12 (145)15.40+6.4410.18
40Kirsti Grundnes BergD 50- (142)36.11+23.1619.14
42Torjus UllernH 15 (137)32.38+18.5914.15
44Emilie Sommerstad VeeD 16 (140)24.01+11.0511.04
44Christian GrotnesH 45- (303)17.49+5.217.57
46Egil EideH 50- (222)18.32+6.559.16
55Frode KamsvågH 50- (222)21.30+9.5310.45
59Are NjåsteinH 50- (222)22.52+11.1511.26
75Dag Helland-HansenH 45- (303)20.55+8.279.20
Morten KongsbergH 55- (205)diskvalifisert

Indre Østfold OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn Erik GlomsrudH 40- (130)13.335.47
1Anders TaraldrudH 70- (92)13.037.51
2Tove TesdalD 17-N (9)14.29+1.3810.16
9Thomas BedinH 40- (130)15.39+2.066.41
11Peder Aabogen HaugaardH 11-12 (241)7.55+0.485.29
15Sindre ValsgårdH 21- kort (67)40.03+28.4421.11
18Rune BlågestadH 40- (130)17.10+3.377.20
19Fredrik LarsenH 21- (98)19.22+5.528.23
26Eirik BlågestadH 14 (102)16.01+6.209.18
30Ida Aabogen HaugaardD 15 (113)22.02+8.3210.26
32Sigmund VisterH 45- (303)16.45+4.177.28
32Hans Matias GlomsrudH 13 (128)20.23+9.3311.23
38Haakon JohannesenH 16 (128)25.05+11.2110.24

Italy

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Martin  BeltrambaDirekte Nybegynner (45)20.04+6.4514.13

Kjelsås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Anne-Britt NilsenD 70- (68)26.53+8.4315.32

Kolbotn og Skimt OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn Sverre GulheimH 17-B (86)12.397.23
4Bjørn NordvikH 17-B (86)14.36+1.578.32
10Bjørnar GammelsæterH 50- (222)14.27+2.507.13
11Per Arne ArnesenH 45- kort (91)16.34+4.439.12
18Marit VågsnesD 65- (60)29.08+12.5016.50
19Sissel OlaisenD 65- (60)29.27+13.0917.01
29Trond Sigvald HetlandH 45- (303)16.31+4.037.22
30Cathrine PalmgrenD 45- (193)22.37+7.2710.22
38Linda GammelsæterD 15 (113)28.12+14.4213.21
Ragnhild KrogvigD 75- (19)diskvalifisert

Kongsberg OL

56 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Åsne HaavengenD 13 (86)11.236.21
1Damien RenardH 21- (98)13.305.50
1Tale StrandD 14 (108)10.476.16
2Ingrid Lundin BerganD 17-C (94)11.15+0.267.24
2Marlin HaavengenD 15 (113)14.14+0.446.44
3Ingrid KvistadD 45- (193)16.47+1.377.41
4Ann-Karin LestebergD 17-B (95)17.11+5.1810.02
4Jørgen Teigen SøgårdH 17-20 (43)14.25+2.327.12
4Vegard Holm JohannesenH 11-12 (241)7.28+0.215.11
5Mathilde Sæter FlessebergD 13 (86)13.22+1.597.28
5Atle Nikolai WølloH 11-12 (241)7.35+0.285.15
5Kjersti Tønnessen BergstølD 15 (113)14.58+1.287.05
6Torbjørn BarikmoH 17-C (49)13.10+3.068.39
6Kari StrandD 40- (92)17.45+2.428.08
7Konstanse MoholthD 11-12 (145)10.17+1.216.45
7Anita Sørensen DrageD 50- (142)15.21+2.268.09
7Svein-Erik SøgårdH 50- (222)14.14+2.377.07
8Hilde MoholthD 17-B (95)20.23+8.3011.55
8Espen Ekholt BergH 17-C (49)14.04+4.009.15
9Helene EgerD 15 (113)15.42+2.127.26
12Øyvind DrageH 50- (222)14.37+3.007.18
12Håkon LundH 16 (128)16.32+2.486.51
16Ola LestebergH 21- (98)17.52+4.227.44
16Per Øivind EgerH 45- (303)15.24+2.566.52
18Tommy SæterH 45- kort (91)20.01+8.1011.07
20Kathinka RogstadD 15 (113)17.36+4.068.20
20Kristin EgerD 40- (92)27.03+12.0012.24
20Rikke Hjelseth LarsenD 16 (140)17.22+4.268.00
22Vetle DrageH 13 (128)14.56+4.068.20
27Elisabeth HetlevikD 50- (142)20.33+7.3810.55
29Peder Bonden KjørsvikH 13 (128)17.37+6.479.50
30Sølve DrageH 15 (137)19.33+5.548.32
30Arne BerganH 11-12 (241)9.11+2.046.22
31Sarah WølloD 15 (113)22.04+8.3410.27
32Andrea VaneboD 15 (113)22.06+8.3610.28
32Marte Karine LarsenD 14 (108)18.44+7.5710.53
33Kristiane RogstadD 16 (140)21.25+8.299.52
33Olav LundH 13 (128)22.19+11.2912.28
33Roar TønnessenH 55- (205)21.45+8.1210.21
35Ingvild Øverli BergD 11-12 (145)18.26+9.3012.07
37Barbara Willkommen EikenD 45- (193)23.58+8.4810.59
39Vegard Øverli BergH 15 (137)23.56+10.1710.27
42Andrea Willkommen EikenD 16 (140)23.38+10.4210.53
51Eli Bonden KjørsvikD 45- (193)29.31+14.2113.32
52Sissel TvedtenD 45- (193)31.32+16.2214.27
53Johan EgerH 11-12 (241)10.34+3.277.20
58Jane RødderD 45- (193)53.07+37.5724.21
63Terje Ulla EikenH 50- (222)24.31+12.5412.15
66Roger Andre VaneboH 50- (222)26.13+14.3613.06
89Atle WølloH 45- (303)27.56+15.2812.28
Jan Olav BerganN-åpen (306)12.009.05
Marte EgerN-åpen (306)21.0415.57
Ingrid LestebergN-åpen (306)1.02.4047.28
Jon StrandN-åpen (306)21.4016.24
Eimund Øverli BergN-åpen (306)20.3015.31
Harald Hammershaug TvedtenDirekte B (92)diskvalifisert

Konnerud IL

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Geir Egil NorbomH 17-C (49)10.37+0.336.59
3Jenny BaklidD 14 (108)10.55+0.086.20
3Aslak HeimdalH 15 (137)13.58+0.196.05
3Jørgen BaklidH 16 (128)14.00+0.165.48
4Ingunn Lysaker NorbomD 17-C (94)12.03+1.147.55
4Mari Landro SvingheimD 14 (108)11.46+0.596.50
4Isa HeggedalD 45- (193)17.03+1.537.49
8Bente AckenhausenD 45- kort (47)22.30+6.3112.34
8Vetle Lysaker NorbomH 11-12 (241)7.48+0.415.25
8Steinar RuudH 75- (71)19.58+3.2211.32
9Vegard BendiktsenH 17-20 (43)21.47+9.5410.53
11Pål Espen NordhaugH 17-B (86)15.48+3.099.14
11Tove HeimdalD 50- (142)16.26+3.318.44
13Henning GaarderH 70- (92)16.49+3.4610.07
14Emma Grete Feyling HaareD 60- (59)20.39+7.2212.26
20Nicolai HarvikH 14 (102)14.49+5.088.36
21Line NordhaugD 17-C (94)26.29+15.4017.25
21Nora Haakstad EllingsenD 11-12 (145)11.56+3.007.51
21Joar GjerdahlH 16 (128)18.32+4.487.41
22Amanda Skyttersæter SaugerudD 14 (108)15.42+4.559.07
24Thea LandD 14 (108)15.52+5.059.13
29Njål SvingheimH 50- (222)16.12+4.358.06
29Sindre Lysaker NorbomH 14 (102)19.52+10.1111.33
31Tonje Malin RhrichD 14 (108)18.41+7.5410.51
49Ina Cecilie LandroD 45- (193)28.55+13.4513.15
60Bjørn BendiktsenH 50- (222)22.55+11.1811.27
Nora Skyttersæter SaugerudD 17-20 (35)diskvalifisert
Hans Lyder HaareH 65- (128)diskvalifisert

Kristiansand OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Benedicte Hald BjørgumD 21- (74)13.276.43
2Marius AurebekkH 15 (137)13.45+0.066.00
2David RundeH 14 (102)9.53+0.125.44
4Jan BlandkjennH 55- (205)15.24+1.517.20
6Roar HermansenDirekte B (92)19.37+6.2311.28
8Silje KregnesD 14 (108)12.22+1.357.11
9Sebastian DalandH 16 (128)15.28+1.446.25
11Liv Bente H FriestadD 17-B (95)20.53+9.0012.12
15Ragnhild HaldD 50- (142)17.35+4.409.21
17Maria KostølD 11-12 (145)11.44+2.487.43
19Kristian PyttenH 15 (137)17.11+3.327.30
20Jonas MyhreH 15 (137)17.27+3.487.37
21Jon BjørgumH 55- (205)18.32+4.598.49
22Bjørn A FriestadH 17-B (86)22.56+10.1713.24
27Maria StødleD 11-12 (145)13.25+4.298.49
32Odd-Anton HermansenH 14 (102)23.04+13.2313.24
32Siri Thortveit MyhreD 45- (193)23.03+7.5310.34
40Thorbjørn VærpH 45- (303)17.31+5.037.49
42Bjørn ReinhartsenH 55- (205)27.06+13.3312.54
47Inger ReinhartsenD 45- (193)28.11+13.0112.55
83Øyvind MikkelsenH 45- (303)23.13+10.4510.21

Krokstadøra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gerd BjørsethD 60- (59)15.00+1.439.02

Lardal OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gunn Kristin RosoD 17-N (9)12.519.06
1Hallvard TjentlandH 11-12N (16)10.217.20
5Vivian MoenD 17-B (95)18.10+6.1710.37
5Kristin Melby JacobsenD 11-12 (145)9.35+0.396.18
8Inez NelsonDirekte Nybegynner (45)35.20+22.0125.03
8Mina SchjervenD 13 (86)14.42+3.198.12
9Hege MelbyD 45- kort (47)23.33+7.3413.09
10Marit Melby JacobsenDirekte AL (147)15.57+4.178.26
10Arvid NelsonH 17-20 (43)25.38+13.4512.49
15Monica Tveit TjentlandD 17-C (94)17.12+6.2311.18
16Nora-Marie Sogn WiikD 17-C (94)18.22+7.3312.05
19Eline SchjervenD 11-12 (145)11.54+2.587.49
21Ole WiikH 45- kort (91)21.40+9.4912.02
22Liv Kristin Omholt BerrefjordD 40- (92)28.48+13.4513.12
23Audun Melby JacobsenH 15 (137)17.42+4.037.43
27Ronny NelsonDirekte AL (147)41.44+30.0422.04
27Jens TjentlandH 40- (130)20.13+6.408.38
29Anne Omholt BerrefjordD 15 (113)21.55+8.2510.23
43Sivert Åmodt AmundsenH 15 (137)34.12+20.3314.56
Tollef TjentlandN-åpen (306)17.0612.57
Håkon Omholt BerrefjordH 13 (128)brutt

Larvik OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Sten Øivind BjerkeH 17-C (49)17.01+6.5711.11
16Ida Sofie HjortlandD 13 (86)17.04+5.419.32
16Andrine Harriet FremstadD 15 (113)16.56+3.268.01
24Anne Berg GjølbergD 21- (74)21.29+8.0210.44
71Tom KristensenH 45- (303)20.26+7.589.07
Lars FremstadH 55- (205)diskvalifisert

LEI

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ethan TebbuttH 14 (102)11.44+2.036.49
12Barbara TebbuttD 45- kort (47)33.04+17.0518.28
24Iain TebbuttH 45- kort (91)24.38+12.4713.41
26Nicholas WilsonH 16 (128)20.47+7.038.37
Euan TebbuttH 17-20 (43)diskvalifisert

Leksands OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Jan LärfarsH 60- (133)13.22+1.367.06
14Gunilla LärfarsD 55- (94)20.30+6.2810.34

Lierbygda OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari StrandD 35- (23)16.088.04
4Helga HaverstadD 55- (94)16.10+2.088.20
6Kim Farnes HansenH 50- (222)14.03+2.267.01
7Gunhild HennumD 55- (94)17.31+3.299.01
8Sigurd Paulsen AskH 13-16C (25)23.21+9.5614.41
14Håvard Sandvoll AskH 21- kort (67)32.38+21.1917.15
18Ingemar Jansson HaverstadH 55- (205)17.49+4.168.29
20Marianne SpanliD 55- (94)24.25+10.2312.35
Silje StrandN-åpen (306)22.0116.40

Lillehammer OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Valborg MadslienD 40- (92)15.36+0.337.09
3Børge TaraldsenH 17-C (49)10.47+0.437.05
4Birgit Kleppa MadslienD 11-12 (145)9.12+0.166.03
28Håkon TorsethH 11-12 (241)9.06+1.596.19
31Ane Holm GrønengD 16 (140)20.23+7.279.23
32Tormod KleppaH 40- (130)23.58+10.2510.14
45Anders TaraldsenH 11-12 (241)9.55+2.486.53
49Håkon WedumH 11-12 (241)10.13+3.067.05
Ivar Kleppa MadslienN-åpen (306)17.2713.13
Audun TorsethN-åpen (306)18.5514.19
Jon Vegard LundeH 75- (71)diskvalifisert

Lillomarka OL

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stian LillegårdH 17-N (8)7.545.36
1Stein BlomsethDirekte AL (147)11.406.10
26987 WangDirekte AK (100)15.20+0.148.33
3Ole SannesH 80- (35)23.38+1.5213.44
5Toril HallanD 50- (142)14.28+1.337.41
6Ove HildrumH 17-B (86)14.52+2.138.41
6Rudi B OlsenH 21- kort (67)18.54+7.3510.00
7Svein NygårdH 45- (303)14.39+2.116.32
9Martin GranlyH 55- (205)16.21+2.487.47
9Tor E. HenriksenH 80- (35)54.42+32.5631.48
13Joar OldernesH 16 (128)16.40+2.566.54
15Tone Aamli SundtjønnD 21- (74)17.30+4.038.45
16Dag WangDirekte AL (147)17.11+5.319.05
16Trine OldernesD 45- (193)20.07+4.579.13
17Ingjerd VestengenD 50- (142)17.49+4.549.28
19Anne Ruste FløD 40- (92)26.35+11.3212.11
21Ingrid BlindheimD 13 (86)22.39+11.1612.39
21Elias Skjolden SørensenH 15 (137)17.35+3.567.40
24Kristian Markus BrekkeDirekte AL (147)29.37+17.5715.40
32Sindre Vestengen LianH 16 (128)22.27+8.439.18
33Steinar EastwoodH 40- (130)24.42+11.0910.33
39Alma Elise HildrumD 11-12 (145)24.17+15.2115.58
39Johan MattssonH 55- (205)24.14+10.4111.32
41Morten Anker HoffmannH 55- (205)26.21+12.4812.32
52Truls AngellH 55- (205)34.51+21.1816.35
69Terje BlindheimH 45- (303)20.08+7.408.59
Natalie KollerudN-åpen (306)12.579.48
Emilie FløD -10 (76)10.377.41
Cora Helene HildrumD -10 (76)14.4010.37
Vebjørn Emil BlindheimH -10 (69)11.498.33
Eskil BrændenH -10 (69)13.099.31
Rasmus D. EastwoodH -10 (69)18.0713.07

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Erling TidemannH 75- (71)17.51+1.1510.19

Lunds OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Torill SvendsenD 70- (68)24.59+6.4914.26
15Benkt AndersonH 70- (92)16.59+3.5610.13

Lyn Ski

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Anne DanielsenD 50- (142)14.35+1.407.45
20Eirik Myhr FossumDirekte AL (147)22.10+10.3011.43
21Rolv Anders SystadH 50- (222)15.24+3.477.42

Løten o-lag

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Lis DæhliD 60- (59)15.22+2.059.15
9Bård KolåsH 21- kort (67)19.38+8.1910.23
11Sindre BækH 21- (98)15.42+2.126.47
13Else Kristine LienD 21- kort (61)21.43+8.1912.03
30Einar LienH 60- (133)18.07+6.219.38

Malvik IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jens HusbyH 13-16C (25)17.51+4.2611.13
9Roar ForbordH 70- (92)15.40+2.379.26
28Øystein HusbyH 40- (130)21.13+7.409.04

Mo OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Atle RokkanDirekte B (92)19.25+6.1111.21
5Hilde Anita RokkanDirekte C (66)21.20+7.3414.02
9Doris Stien KaspersenD 40- (92)20.55+5.529.35
17Even-Johan KaspersenH 16 (128)17.18+3.347.10
18Martin KaspersenH 17-B (86)20.59+8.2012.16
26Eli KolstadD 15 (113)20.32+7.029.43
43Håvard RokkanH 16 (128)31.30+17.4613.04

Modum OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jørgen MårtenssonH 55- (205)13.336.27
2Maren KoplandD 21- kort (61)13.52+0.287.42
5Erik TrøenH 21- (98)14.30+1.006.16
10Hilde HovdenakD 40- (92)21.12+6.099.43
14Ingeborg ØderudD 45- (193)19.56+4.469.08
21Agnes Irene LongfjeldD 16 (140)17.31+4.358.04
22Jørn-Are LongfjeldH 40- (130)19.20+5.478.15
26Johanna Sofie LongfjeldD 11-12 (145)13.08+4.128.38
36Patrick ThomassenH 15 (137)21.01+7.229.10
41Anne Mia OlsenD 45- (193)26.12+11.0212.01
51Roar ByeH 50- (222)19.40+8.039.50
57Laila ThomassenD 45- (193)41.19+26.0918.57
Mats Olsen ByeN-åpen (306)11.418.51
Lars Jørgen LongfjeldN-åpen (306)34.2326.02

Molde og Omegn IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Stig DahleDirekte AK (100)18.34+3.2810.22
9Mathea GjeitnesD 21- (74)15.41+2.147.50
36Rikke Gjeitnes DahleD 16 (140)22.24+9.2810.19

Måren OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenD 75- (19)19.1911.13
11Jessica KathleD 65- (60)24.30+8.1214.09
12Morten DueH 55- (205)16.40+3.077.56
15Audun BjerknesH 40- (130)16.31+2.587.03
17Morten KarlsenH 55- (205)17.29+3.568.19
18Aud Margret KirkhornD 70- (68)33.50+15.4019.33
21Andreas GjetangerH 11-12 (241)8.46+1.396.05
28Siw Kristin VestengenDirekte AL (147)42.02+30.2222.14
29Kjersti Holt HanssenD 45- (193)22.34+7.2410.21
35Linn Mei WaalerD 15 (113)23.13+9.4311.00
56Pål WinsentsH 45- (303)18.56+6.288.27
Malin GjetangerN-åpen (306)18.3714.06
Theo Winsents SæterH -10 (69)16.1311.45

Neverfjord IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Peter PrydzH 55- (205)21.54+8.2110.25

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Leidulv VinjeH 70- (92)13.33+0.308.09

Nittedal OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Oda Eithun PaulsenDirekte C (66)14.11+0.259.19
2Lars Gustav RogneH 17-20 (43)12.50+0.576.25
5Marit B. EithunD 45- (193)17.28+2.188.00
7Lars BredalenH 17-20 (43)15.50+3.577.55
9Nina Elise JørgensenD 50- (142)15.47+2.528.23
10Kari NatvigD 55- (94)18.30+4.289.32
11Hilde TellesbøD 50- (142)16.26+3.318.44
11Herman BrunborgH 14 (102)11.52+2.116.53
16Simen FritznerH 13 (128)13.37+2.477.36
17Emma Eithun PaulsenD 16 (140)16.58+4.027.49
18Bård NatvigH 60- (133)15.07+3.218.02
19Åse Marit HansenD 17-B (95)25.57+14.0415.10
19Tore BredalenH 45- (303)15.44+3.167.01
20Terje ThrondsenH 70- (92)22.41+9.3813.39
21Christian GløgårdH 45- (303)15.51+3.237.04
25Rune NergårdDirekte AL (147)30.34+18.5416.10
39Astrid RuudD 45- (193)24.04+8.5411.02
40Hilde Nytun MartinsenD 45- (193)25.19+10.0911.36
43Ingrid BredalenD 16 (140)23.58+11.0211.02
61Eirik Nytun NergårdH 11-12 (241)12.21+5.148.34
Simen Gløgård StensrudH -10 (69)9.066.35
Sigurd NørstebøenH 21- kort (67)diskvalifisert

Nord-Østerdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Mari jensen AasD 17-20 (35)24.41+5.0511.19
33Helen Margrethe SchjelderupD 50- (142)22.19+9.2411.52

Noteam

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Anrgrim UtskarpenDirekte AL (147)16.59+5.198.59

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Tuva B GjelstadN-åpen (306)26.4020.12

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Øystein MadsenDirekte AK (100)28.30+13.2415.55

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Peichi ChuangDirekte AK (100)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Kristian  HammerDirekte AL (147)15.35+3.558.14

Notodden OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Rune EngehultH 45- kort (91)12.48+0.577.06
8Jørn MyrlandH 45- kort (91)15.10+3.198.25
17Sølvi FossøyD 21- (74)18.37+5.109.18
21Tom André AlstadsætherH 17-B (86)22.16+9.3713.01
28Sveinung RekaaH 60- (133)17.56+6.109.32

Notts OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Hilary PalmerD 65- (60)18.20+2.0210.35
28John PalmerH 65- (128)33.41+19.4617.21

NTNUI

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Silje Uhlen MaursetD 21- kort (61)13.247.26
1Morten Severin SaueH 21- kort (67)11.195.59
2Eirik AalDirekte AL (147)12.35+0.556.39
4Gustav FiskumH 21- (98)14.26+0.566.14
6Gunnar A FiskumH 21- (98)14.42+1.126.21
14Bjørg GranlyD 21- (74)16.42+3.158.21
25Terje Faugstad BjertnesH 21- (98)21.37+8.079.21
27Kristoffer NeslandH 21- (98)23.03+9.339.58

Nydalens SK

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vilde Frydenlund NorlingD 15-16B (12)15.349.06
1Eirik AndersenH 13-16C (25)13.258.26
1Teodor Mo HjelsethH 11-12 (241)7.074.56
2Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13 (128)10.51+0.016.03
3Emma StubberudD 15-16B (12)23.22+7.4813.39
3Simen BjøringsøyDirekte AL (147)12.58+1.186.51
3Pia Young VikD 11-12 (145)9.08+0.126.00
4Kristian StrømH 13-16C (25)15.24+1.599.41
4Ivar AarsethDirekte Nybegynner (45)17.50+4.3112.38
4Marte Madslien BakkenD 13 (86)13.20+1.577.26
4Halvor Tørnqvist HaldenH 14 (102)10.06+0.255.52
5Penelope LeaD 11-12N (40)13.10+4.149.20
7Audun Uglenes BerganH 15 (137)15.43+2.046.51
7Gaute BerganH 11-12 (241)7.39+0.325.18
8Anja Berge GjellestadD 21- (74)15.20+1.537.40
9Oda ScheeleD 13 (86)15.04+3.418.25
9Johanne Midttun SystadD 14 (108)12.38+1.517.20
9Lars Young VikH 14 (102)11.43+2.026.48
10Ea LunøeD 13 (86)15.09+3.468.27
12Joakim Wilkens JernbergH 13 (128)12.54+2.047.12
13Axel AaldeH 11-12 (241)8.14+1.075.43
13Eirik Frydenlund NorlingH 11-12 (241)8.14+1.075.43
15Ingvil AhlsandD 16 (140)16.28+3.327.35
15Inga Skaarer WiklundD 11-12 (145)11.28+2.327.32
16Elise Wærp HaugeD 11-12 (145)11.29+2.337.33
17Frida Bakken UlsethD 15 (113)17.23+3.538.14
17Ada WulfsbergD 14 (108)14.30+3.438.25
22Lin Marte AndorsenD 15 (113)17.58+4.288.30
25Ingvild HøydalD 15 (113)20.05+6.359.31
28Eirik ØvstedalH 13 (128)17.07+6.179.33
30Synne Eikeland RøstadsandD 16 (140)20.21+7.259.22
31Aurora Wilkens JernbergD 11-12 (145)14.34+5.389.35
32Frida SolsrudD 11-12 (145)14.49+5.539.44
33Jonas AarsethH 11-12 (241)9.19+2.126.28
33Rolf Andreas BergH 11-12 (241)9.19+2.126.28
35Martin Størmer-AntonsenH 11-12 (241)9.23+2.166.30
50Elias StubberudH 11-12 (241)10.18+3.117.09
58Kasper Bakken UlsethH 11-12 (241)11.01+3.547.39
Ingrid BøhnN-åpen (306)17.5113.31
Hanne Wærp HaugeN-åpen (306)11.288.41
August Lea KabbeN-åpen (306)12.049.08
Mari AarsethD -10 (76)9.547.10
Julie AndersenD -10 (76)15.4111.21
Marie ScheeleD -10 (76)12.058.45
Eira Skaarer WiklundD -10 (76)11.408.27
Vetle Frydenlund NorlingH -10 (69)12.449.13
Tuva JernbergDirekte Nybegynner (45)diskvalifisert

Odal OL - Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per Ivar SveheimH 17-C (49)10.046.37
7Øyvind SteinbekkenH 21- (98)15.00+1.306.29
7Ole Kristian SteinbekkenH 65- (128)16.39+2.448.34
10Trond FrøvollH 45- kort (91)16.21+4.309.05
34Samuel BraatenH 16 (128)22.36+8.529.22
67Petter HusåsH 11-12 (241)16.56+9.4911.45
Kari VikerhaugenD 65- (60)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Sigrid EkelandD 14 (108)12.38+1.517.20
16Einar EkelandH 16 (128)17.17+3.337.10
17Anne Marie EkelandD 17-B (95)23.40+11.4713.50
46Jon Terje EkelandH 45- (303)18.04+5.368.03
Ingrid Marie EkelandD -10 (76)16.0511.39

OK Alehof

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ellinor JohanssonD 45- kort (47)15.598.55
55Alfred JohanssonH 11-12 (241)10.40+3.337.24
Hjalmar JohanssonN-åpen (306)16.1412.17
Felix JohanssonH -10 (69)12.188.54

OK Dacke

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Oscar JohanssonH 16 (128)23.05+9.219.34

OK Moss

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Alfred BjørnerødH 11-12 (241)7.17+0.105.03
3Aurora GjølsjøD 15 (113)14.48+1.187.00
3Christopher EngebretsenH 13 (128)11.31+0.416.26
3Tore BjørnerødH 50- (222)13.24+1.476.42
5Erik Rytter JakobsenH 35- (45)17.26+2.557.32
10Johanne Bratland TjernshaugenD 16 (140)15.52+2.567.18
13Donatas KontautasH 21- kort (67)25.13+13.5413.20
14Inger LindløvD 65- (60)25.31+9.1314.44
14Karoline BjørnerødD 14 (108)13.29+2.427.50
19Henning Bratland CarlsenH 40- (130)17.16+3.437.22
22Nora WoodwardDirekte AL (147)23.52+12.1212.37
22Sondre EngebretsenH 11-12 (241)8.48+1.416.06
23Knut LindløvH 70- (92)32.24+19.2119.31
27Hallvard KorenH 50- (222)15.59+4.227.59
Emma Aune JakobsenN-åpen (306)14.0310.38

OK Raseborg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Rita ForsströmD 55- (94)20.21+6.1910.29
15Ove ForsströmH 60- (133)14.41+2.557.48

OK Silsand

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Håvard Krey HansenH 21- (98)13.44+0.145.56
16Svein Harald HansenH 55- (205)17.27+3.548.18
24Ruben OlsenH 21- (98)21.03+7.339.06
30Odd-Ivan LorentsenH 45- (303)16.39+4.117.25
91Håkon BrynjulfsenH 45- (303)40.55+28.2718.15

OK Skeidi

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Tirill Liby SeipD 75- (19)23.55+4.3613.54
18Helge GisholtH 45- (303)15.31+3.036.55
19Gro PedersenD 55- (94)23.26+9.2412.04
46Tron SolbergH 55- (205)27.40+14.0713.10

OK Sør

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Einar JørundlandH 80- (35)24.23+2.3714.10
5Gudveig JørundlandD 75- (19)24.17+4.5814.07
18Bjørn A. SchouH 70- (92)19.57+6.5412.01

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Erlend RåheimH 50- (222)17.19+5.428.39

OL Toten-Troll

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Svein SolerødH 75- (71)18.22+1.4610.36
5Onno VerberneH 55- (205)15.26+1.537.20
10Ola BroxH 60- (133)13.38+1.527.15
21Mari HernandezD 50- (142)18.19+5.249.44
32Sjur GjestvangH 60- (133)18.39+6.539.55

OL Trollelg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Liv KlemetsauneD 21- kort (61)15.30+2.068.36
4Jon Arne KlemetsauneH 65- (128)16.00+2.058.14
23Malin OpøienD 16 (140)18.45+5.498.38
25Thore SundsetvikH 70- (92)40.07+27.0424.10

OL Tønsberg og omegn

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marianne Fruseth ChristiansenDirekte AK (100)15.068.26
1Mathea GløersenD 11-12 (145)8.565.52
2Sandra B. RobertsenD 17-20 (35)20.17+0.419.18
7Lerke HjelsethD 11-12N (40)14.17+5.2110.07
9Stig HjelsethH 17-C (49)15.01+4.579.52
10Linnea EvensenD 17-C (94)15.35+4.4610.15
11Marthe GløersenD 21- (74)16.00+2.338.00
12Hans StordalH 70- (92)16.35+3.329.59
12Jannicke ØdegårdD 21- (74)16.06+2.398.03
16Jakob HjelsethH 14 (102)13.04+3.237.35
17Else StordalD 17-C (94)18.46+7.5712.20
19Tonje RøgebergD 50- (142)17.58+5.039.33
22Turid ØdegårdD 55- (94)25.30+11.2813.08
28Frode RobertsenH 50- (222)16.02+4.258.01
29Trond EvensenH 40- (130)21.22+7.499.07
31Sondre EvensenH 11-12 (241)9.12+2.056.23
34Stein ØdegårdH 60- (133)19.27+7.4110.20
40Odd Harald NilsenH 60- (133)33.27+21.4117.47
55Roar MathisenH 45- (303)18.54+6.268.26
Henrik MathisenN-åpen (306)15.1711.34
Sindre MathisenH -10 (69)10.087.20

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Jostein Svaland DaleH 15 (137)17.41+4.027.43
Magnus Svaland DaleN-åpen (306)18.3314.03

OLG Pfäfikon

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Sönke BandixenH 55- (205)21.46+8.1310.21

OLV Luzern

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Patrick TschoppH 21- kort (67)diskvalifisert

Oppsal Orientering

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ane Sofie KroghD 14 (108)10.54+0.076.20
2Per-Ivar NikolaisenH 35- (45)15.54+1.236.52
3Robert HafsrødH 17-B (86)14.03+1.248.12
4Magnus ZachariasenH 21- kort (67)17.12+5.539.06
4Kirsti Gimnes AreD 35- (23)18.23+2.159.11
6Roar BjordalH 70- (92)15.27+2.249.18
6Kristin JægerD 35- (23)26.07+9.5913.03
7Anne Karin ThorstensenD 45- kort (47)21.30+5.3112.00
7Simen ÅnensenDirekte Nybegynner (45)23.39+10.2016.46
8Anselm ReichenbachH 11-12 (241)7.48+0.415.25
10Maren Juveli PedersenD 21- kort (61)18.58+5.3410.32
12Lars KlyveH 60- (133)14.17+2.317.35
13Ingrid Bjørshol HolmD 21- (74)16.26+2.598.13
13Stig Hultgreen KarlsenH 60- (133)14.24+2.387.39
14Arne OlaussenH 45- kort (91)17.53+6.029.56
14Inger Lise BjordalD 70- (68)29.11+11.0116.52
15Inger Marie RødnesD 15 (113)16.53+3.238.00
17Anders EmilssonDirekte AL (147)18.04+6.249.33
17Tina KallesonD 13 (86)17.10+5.479.35
19Marit VinjeDirekte B (92)29.16+16.0217.06
21Martin ReichenbachH 40- (130)18.53+5.208.04
22Bent Erik SkaugH 45- (303)15.52+3.247.04
23Margaret RoseveareD 55- (94)25.38+11.3613.12
26Tore RingerikeH 60- (133)17.34+5.489.20
27Lavran ThorstensenH 16 (128)20.49+7.058.38
31Runar ThorstensenH 40- (130)23.26+9.5310.00
33Torgeir StenstadH 60- (133)19.00+7.1410.06
34William Resvoll SkaugH 15 (137)20.15+6.368.50
36Birk ThorstensenH 11-12 (241)9.24+2.176.31
41Jonas KroghH 11-12 (241)9.34+2.276.38
48Bo EmilssonH 55- (205)28.27+14.5413.32
Sondre OlaussenN-åpen (306)9.527.28
Christoffer ÅnensenN-åpen (306)11.308.42
Ask OlaussenH 11-12 (241)diskvalifisert

Os IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Sunniva Johaug RyenD 60- (59)18.01+4.4410.51
38Ottar RyenH 60- (133)26.39+14.5314.10

Os Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Anita Lindvik-SævareidD 17-B (95)37.54+26.0122.09
36Tommy SævareidH 55- (205)22.28+8.5510.41

Oslostudentenes IK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gunn Camilla StangD 17-B (95)11.536.56
2Svenja KernstockD 35- (23)16.11+0.038.05
2Bjørn GrindeH 60- (133)12.26+0.406.36
3Undis EllevogD 21- (74)14.46+1.197.23
4Audrun UtskarpenD 40- (92)17.40+2.378.06
7Lenny Viking EnströmH 21- kort (67)18.57+7.3810.01
7Stefan KernstockH 35- (45)19.32+5.018.27
8Are EriksenH 60- (133)13.08+1.226.59
9Sven Erik RognesH 75- (71)20.27+3.5111.49
10Olav EideH 40- (130)15.52+2.196.46
11Francisco VelázquezH 17-B (86)15.48+3.099.14
13Mikael OlaussonH 21- (98)16.27+2.577.07
14Lea-Rebekka TonjerDirekte AL (147)16.43+5.038.50
18Hanne Maria VisterD 21- (74)18.48+5.219.24
27Elisabeth Mork FjeldværD 21- (74)35.25+21.5817.42
30Guttorm L EggeH 50- (222)16.16+4.398.08

Osterøy IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
44Ragnhild BalsvikD 45- (193)27.26+12.1612.35
68Johannes GjerstadH 50- (222)27.05+15.2813.32
Magnus GjerstadH 15-16B (8)diskvalifisert

Otra IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Ove KjetsåH 17-B (86)16.50+4.119.50
19Tony HalsallH 17-B (86)21.23+8.4412.30Last ned GPS-spor i gpx-format

OUSA

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Erin SchrimH 21- (98)15.01+1.316.30
22Julia DoubsonD 16 (140)18.32+5.368.32

Porsgrunn OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hanne VassendD 15 (113)13.306.23
5Anniken AusenD 45- kort (47)18.31+2.3210.20
5Anita BeitdokkenD 35- (23)19.45+3.379.52
6Magne Wiig MathisenH 40- (130)15.18+1.456.32
11Hilde Kristine RosenvoldD 45- (193)19.32+4.228.57
15Eli KlovningD 70- (68)29.24+11.1416.59
19Lill BirkelundD 17-C (94)23.41+12.5215.34
23Astri Marie RemmeD 21- (74)20.03+6.3610.01
24Lars Magne KlovningH 70- (92)33.27+20.2420.09
26Tobias MathisenH 11-12 (241)8.51+1.446.08
29Atle RemmeH 65- (128)33.59+20.0417.31
35Elise AusenD 14 (108)22.36+11.4913.08
35Rasmus MathisenH 15 (137)20.26+6.478.55
37Dagfinn TorpeH 60- (133)21.09+9.2311.15
63Jon SkriubakkenH 45- (303)19.31+7.038.42
Marie BeitdokkenD -10 (76)13.5910.07
Hilde VassendD 45- (193)diskvalifisert

Rasti-Kurikka

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Juha FräntiH 21- kort (67)11.28+0.096.04
5Kati FräntiD 21- (74)14.58+1.317.29

Raumar Orientering

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Emil Bjørnstad StrandH 15-16B (8)18.20+3.5610.43
2Morten EngebretsenH 17-N (8)11.44+3.508.19
3Tina BjørnstadD 17-N (9)24.41+11.5017.30
3Kristoffer EngebretsenH 11-12N (16)12.47+2.269.03
4Heidi ØstliD 45- kort (47)18.06+2.0710.06
6Pernille SønsterudbråtenD 13 (86)13.25+2.027.29
6Kristine Eide RappD 14 (108)11.58+1.116.57
7Anna Austad SveenD 13-16C (32)26.52+15.1716.53
7Kari Kamstrup HovindDirekte B (92)21.34+8.2012.36
9Anne Grethe AustadD 45- kort (47)23.33+7.3413.09
9Kristian  RyenDirekte B (92)22.04+8.5012.54
10Sindre AlnæsH 21- kort (67)19.41+8.2210.24
10Berit SaxhaugD 65- (60)23.44+7.2613.43
10Morten Vilbo SørumH 35- (45)20.29+5.588.52
11Hanne Eide RappD 14 (108)12.45+1.587.24
12Stine AustadD 17-B (95)20.56+9.0312.14
15Joakim RyenDirekte B (92)24.50+11.3614.31
15Lars SaxhaugH 65- (128)19.25+5.3010.00
17Ingrid Eide RappD 45- (193)20.08+4.589.14
21Linda EngenD 21- (74)18.58+5.319.29
21Anders HorveiH 14 (102)14.50+5.098.37
22Øistein Fagerli NæssH 14 (102)14.56+5.158.40
23Knut EngenH 55- (205)18.52+5.198.59
23Stein-Arne AlnæsH 50- (222)15.47+4.107.53
26Kaisa SvergjaD 21- (74)22.52+9.2511.26
28Mathilde SønsterudbråtenD 16 (140)19.41+6.459.04
28Even Nygaard ØstrengH 14 (102)17.59+8.1810.27
32Tor StrandH 55- (205)20.56+7.239.58
39Jan SveenH 60- (133)30.19+18.3316.07
50Gry Anita Gjerde AlnæsD 45- (193)29.08+13.5813.21
52Per ØstrengH 50- (222)20.02+8.2510.01
61Pål Kogstad NæssH 50- (222)23.12+11.3511.36
Stine AustadD 21- (74)diskvalifisert
Øystein RappH 45- (303)diskvalifisert
Thea FagerhaugD 11-12 (145)diskvalifisert
Anne-Grete AustadD 45- (193)diskvalifisert

Ringerike OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kari StrandeD 65- (60)17.03+0.459.51
3Kjersti StræteD 50- (142)14.17+1.227.35
5Ingrid LøsetD 17-20 (35)23.17+3.4110.40
5Tormod DahlenH 70- (92)15.13+2.109.10
6Stig MellingDirekte AL (147)14.40+3.007.45
6Elin DahlenD 70- (68)22.58+4.4813.16
7Anne Guro NøklebyD 45- (193)18.42+3.328.34
10Anne-Kristin KvammeD 45- (193)19.28+4.188.55
11Live Joronn YtrehusD 60- (59)18.02+4.4510.51
12Tuva Aas StræteD 14 (108)13.20+2.337.45
15Torbjørn NørbechH 60- (133)14.41+2.557.48
20Tonje Kvamme DahlD 21- (74)18.53+5.269.26
21Helge RevhaugH 65- (128)19.53+5.5810.14
22Morten DåsnesH 60- (133)15.32+3.468.15
24Martin Nøkleby MellingH 11-12 (241)8.49+1.426.07
27Jørgen Nøkleby MellingH 13 (128)16.19+5.299.06
29Stein Aas StræteH 11-12 (241)9.09+2.026.21
31Knut AasH 50- (222)16.27+4.508.13
Magnus JacobsenDirekte Nybegynner (45)diskvalifisert
Frode LøsetH 55- (205)diskvalifisert

Ringsaker OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Berit RøsteD 65- (60)21.32+5.1412.26
11Aase RanheimDirekte B (92)22.38+9.2413.14
15Sigurd Ranheim BrynestadH 16 (128)17.09+3.257.06

Rond OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Tea ForbergD 70- (68)27.10+9.0015.42

Rudsbygd IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Odbjørg NordengD 70- (68)22.53+4.4313.13
5Jon TyldumH 75- (71)18.27+1.5110.39
6Marit TyldumD 65- (60)20.02+3.4411.34
6Gro SolnørdalD 60- (59)16.08+2.519.43
18John Birger SkansenH 65- (128)19.39+5.4410.07
21Jon Gunnar HenriksenH 60- (133)15.24+3.388.11
22Paul Martin BergH 65- (128)20.04+6.0910.20

Røyken OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Silje CarlsenD 13-16C (32)11.357.17
4Torgeir StrandhagenH 60- (133)12.49+1.036.49
6Kristian NøssDirekte AK (100)21.04+5.5811.46
8Kristin SletnerD 21- kort (61)18.04+4.4010.02
8Birgitte BekkelundD 70- (68)24.27+6.1714.07
10Øyvind Roger HansenH 55- (205)16.23+2.507.48
14Eirik Holth JohannessenH 21- (98)17.00+3.307.21
15Anne Elvsaas MoD 65- (60)25.49+9.3114.55
20Peter CarlsenH 45- kort (91)21.14+9.2311.47
21Olav MoH 70- (92)28.55+15.5217.25
22Solveig SletnerD 21- (74)19.40+6.139.50
22Marie KvarmeD 11-12 (145)11.57+3.017.51
26Inger SchibstedD 55- (94)33.20+19.1817.10
27Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeD 45- (193)22.23+7.1310.16
28Ingeborg KvarmeD 14 (108)16.43+5.569.43
42Ida SyversenD 45- (193)27.09+11.5912.27
61Jon Erik KvarmeH 45- (303)19.27+6.598.40
Nora Christine HansenD -10 (76)11.328.21
Leif Erik HavnenH 40- (130)diskvalifisert

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Øivind FadumH 60- (133)17.24+5.389.15

Sandefjord OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hans Gøran BjørkDirekte C (66)13.469.03
3Vilde Bredholt JørgensenD 17-20 (35)20.45+1.099.31
5Signe Bredholt JørgensenD 16 (140)14.34+1.386.42
6Nora Arentz HagenD 11-12N (40)13.56+5.009.52
7Maria PrestbøenD 16 (140)15.12+2.167.00
7Cornelius BjørkH 13 (128)12.26+1.366.56
10Oddvar GjelstadH 75- (71)21.46+5.1012.34
11Vidar GjelstadH 45- (303)15.00+2.326.41
12Roger HagenH 21- kort (67)24.21+13.0212.53
13Mai Britt BjørkDirekte B (92)24.13+10.5914.09
16Berit LundD 60- (59)36.47+23.3022.09
16Ella Arentz HagenD 16 (140)16.57+4.017.48
18Anne Berit BredholtD 45- (193)20.16+5.069.17
26Stine ArntzenD 45- (193)21.55+6.4510.03
50Per Erik LarsenH 45- (303)18.24+5.568.12
52Theodor BjørkH 11-12 (241)10.31+3.247.18
57Arne Håkon JørgensenH 45- (303)19.07+6.398.32

Sandnes IL (Rogaland)

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathias RøddeH 13-16N (3)12.338.54
3Kim RichterH 35- (45)16.00+1.296.55
3Ove HaugvaldstadH 17-20 (43)14.17+2.247.08
7Kjell DaleH 55- (205)15.35+2.027.25
8Bjørnar André HaugH 21- kort (67)19.04+7.4510.05
9Tom FurlandH 45- (303)14.55+2.276.39
12Ingunn Anda HaugD 21- kort (61)20.24+7.0011.20
12Kaja PeikliD 11-12 (145)10.48+1.527.06
17Ingrid OmdalD 14 (108)14.30+3.438.25
17Hermann SkogsholmH 70- (92)19.14+6.1111.35
25Marit HaavardsholmD 45- (193)21.53+6.4310.02
28Sveinung SvebestadH 55- (205)20.11+6.389.36
35Rune ChristiansenH 45- (303)17.03+4.357.36
35Gisle WathneH 50- (222)17.09+5.328.34
36Sturle OmdalH 50- (222)17.18+5.418.39
37Sølve WathneH 15 (137)21.47+8.089.30
41Morten AamodtH 50- (222)17.51+6.148.55
46Markus RichterH 11-12 (241)9.56+2.496.53
62Vegard HaugH 11-12 (241)12.23+5.168.35
Magnus HaugN-åpen (306)19.1114.31
Eirik WathneN-åpen (306)14.1710.49
Bjørnar PeikliH -10 (69)10.337.38

Sarpsborg OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Espen SvaeH 45- kort (91)12.11+0.206.46
3Hans HusebyH 60- (133)12.36+0.506.42
6Ida Katrine Børstad ThoresenD 21- (74)15.07+1.407.33
8Rikke Blakkestad IngesenD 16 (140)15.29+2.337.08
11Oddbjørn KrageH 21- kort (67)22.06+10.4711.41
20Adine Blakkestad IngesenD 13 (86)22.33+11.1012.35
27Nina PedersenD 13 (86)28.54+17.3116.08
27Marie F. Lindløv JensenD 14 (108)16.20+5.339.29
33Øystein JensenH 50- (222)16.45+5.088.22
33Benjamin AasenH 16 (128)22.34+8.509.21
37Marie HansenD 15 (113)27.23+13.5312.58
38Wenche LindløvD 45- (193)24.03+8.5311.01
45Tone Karina IngesenD 45- (193)27.48+12.3812.45
46Siri PedersenD 16 (140)35.54+22.5816.32
48Tormod JensenH 50- (222)18.50+7.139.25
Jesper Vonen SvaeN-åpen (306)11.168.32

Sauda Orienteringsklubb

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Vanessa VenemaD 40- (92)49.52+34.4922.52
34Sander StielstraH 40- (130)27.46+14.1311.51
34Yolanda DirksenD 50- (142)23.41+10.4612.35
39Kaya DirksenD 15 (113)31.22+17.5214.51
57Peter DirksenH 50- (222)21.42+10.0510.51
Eskil StielstraN-åpen (306)16.4312.39
Järvi StielstraN-åpen (306)14.4711.11
Sven StielstraN-åpen (306)17.4813.29

Sentrum OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tobias R. HyllesethH 17-B (86)13.42+1.038.00
5Jenny WinsvoldD 13-16C (32)24.02+12.2715.06
15Gløer WinsvoldH 50- (222)14.56+3.197.28
56Felix R. HyllesethH 11-12 (241)10.42+3.357.25
70Knut Harald HyllesethH 45- (303)20.23+7.559.05

Skien OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Grete HoviD 55- (94)15.48+1.468.08
3Gisle NysæterH 40- (130)14.10+0.376.03
9Gry StaulenD 17-C (94)15.07+4.189.56
12Malene NysæterD 13 (86)15.24+4.018.36
15Skjalg NysæterH 15 (137)16.29+2.507.11
19Bethina Staulen FredinD 14 (108)14.48+4.018.36
21Trude NysæterD 40- (92)27.16+12.1312.30
Gaute NysæterH -10 (69)13.479.59

SLOWLUX

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Maggie RoachD 55- (94)31.46+17.4416.22

SLOWLUX

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
44David RoachH 55- (205)27.30+13.5713.05

Snertingdal IF Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marius HolmenH 17-C (49)11.38+1.347.39
6Hanne HolmenD 17-B (95)18.26+6.3310.46
12Olav HovdelienDirekte B (92)23.16+10.0213.36
19Øystein HolmenH 65- (128)19.42+5.4710.09
34Agnethe HasliD 16 (140)21.33+8.379.55
35Unn Mette KlopbakkenD 45- (193)23.32+8.2210.47
53Anita StensethD 45- (193)34.13+19.0315.41
Therese HolmenN-åpen (306)27.4220.59
Aksel HolmenH -10 (69)12.168.53

Sogndal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ingar HalsH 55- (205)15.30+1.577.22

South Yorkshire Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Yasmin FieldD 16 (140)23.10+10.1410.40

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjersti ThoD 65- (60)16.189.25

Stavanger Orienteringsklubb

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Vilde Bårdsen HustoftD 17-20 (35)27.38+8.0212.40
7Arne KarlsenH 75- (71)19.28+2.5211.15
13Arne Kristian EspedalH 60- (133)14.24+2.387.39
19Reidun M. KarlsenD 70- (68)34.04+15.5419.41
25Cato MoltheH 65- (128)23.28+9.3312.05
26Henrik Kvikne HansenH 21- (98)22.57+9.279.56
28Espen KarlsenH 21- (98)23.10+9.4010.01
38Silje Elise HusdalD 11-12 (145)21.17+12.2114.00
42Lars BergersenH 50- (222)17.54+6.178.57
Heine Elias HusdalH -10 (69)11.598.41

Steinkjer OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Niklas Landsem MelhusH 11-12 (241)7.17+0.105.03
5Atle DengerudH 50- (222)13.51+2.146.55
16Svein Anders MelhusH 40- (130)16.38+3.057.06
22Jørgen Rannem HalseH 16 (128)18.38+4.547.43
23Vibeke Kvistad DengerudD 15 (113)18.49+5.198.55
38Simen Eliassen KvarmeH 15 (137)23.09+9.3010.06
41Sivert SemH 16 (128)27.43+13.5911.30
51Pål WærumH 55- (205)33.51+20.1816.07
Sigurd Landsem MelhusH 16 (128)diskvalifisert

Stjørdals-Blink Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Jon Arne GlomsrudH 40- (130)15.35+2.026.39
10Audun Wanvik HaugenH 15 (137)16.01+2.226.59
19Ane Nielsen SolbergD 16 (140)17.20+4.247.59
20Jakob HaugenH 45- (303)15.47+3.197.02
22Fredrik MøllerH 11-12 (241)8.48+1.416.06
26Håvard HågårdH 45- (303)16.24+3.567.19
28Randi Marie GlomsrudD 13 (86)35.27+24.0419.48
30Marius MøllerH 14 (102)21.23+11.4212.25
40Andreas GlomsrudH 16 (128)26.43+12.5911.05
46Mette WanvikD 45- (193)27.59+12.4912.50
64Andreas KorstadH 11-12 (241)14.09+7.029.49
76Bård Øyvind SolbergH 45- (303)21.09+8.419.26
Marie Nielsen SolbergD 11-12 (145)diskvalifisert

Stokke IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Elin GravningenD 17-B (95)15.32+3.399.05
3Erik HaugH 45- (303)13.41+1.136.06
5Tor Sverre GravningenH 17-B (86)14.44+2.058.36
11Sunniva Nergaard BergD 21- kort (61)19.34+6.1010.52
13Inger NergaardD 60- (59)19.59+6.4212.02
16Ingrid TronshaugD 21- (74)17.38+4.118.49
18Simen GravningenH 11-12 (241)8.27+1.205.52
18Even GravningenH 14 (102)13.42+4.017.57
23Håkon Nergaard BergH 21- (98)20.20+6.508.48
26Frida DalerD 14 (108)16.11+5.249.24
29Ragnar Niemi BergH 60- (133)17.59+6.139.33
33Bjørnar OlsrødH 45- (303)16.46+4.187.29
53Arne KristensenH 50- (222)20.08+8.3110.04

Stord Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Stian RykkjeH 15 (137)15.00+1.216.33
12Linda RykkjeD 40- (92)21.36+6.339.54
58Sveinung RykkjeH 45- (303)19.20+6.528.37
Tonje RykkjeN-åpen (306)17.4313.25

Sturla, IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Harald ThonH 60- (133)12.54+1.086.51
12Gry Bruland VråleD 65- (60)24.36+8.1814.13
19Lasse VråleH 70- (92)20.07+7.0412.07
21Kristin SørensenD 45- (193)20.51+5.419.33
31Geir Holm GundersenH 60- (133)18.08+6.229.38
77Rune SørensenH 45- (303)21.21+8.539.31

Søgne og Songdalen OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Floke BredlandH 70- (92)15.29+2.269.19
7Reidar HeivollH 60- (133)13.06+1.206.58
9Kristin HeivollD 21- kort (61)18.57+5.3310.31
16Else-Margrethe BredlandD 65- (60)26.15+9.5715.10
17Signe HeivollD 65- (60)26.19+10.0115.12
17Tore BerntsenH 65- (128)19.29+5.3410.02
18Anne Karin RibeD 55- (94)23.12+9.1011.57
20Kristen RibeH 55- (205)18.23+4.508.45

Team Japan

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
41Itsuki KunisawaH 45- (303)17.33+5.057.50

TIF Viking

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Johanna MjelstadD 11-12N (40)11.01+2.057.48
5Karianne StrømmeD 40- (92)17.44+2.418.08
6Ylva Svanberg HelleD 45- kort (47)20.47+4.4811.36
7Grethe Oen-SivertsenD 17-C (94)14.00+3.119.12
10Magnus KyrkjebøH 21- (98)15.39+2.096.46
11May-lill DammD 45- kort (47)24.03+8.0413.26
13Trude KyrkjebøD 17-B (95)21.29+9.3612.33
13Mari Strømme LidD 14 (108)13.22+2.357.46
14Petter Oen-SivertsenH 35- (45)38.24+23.5316.37
14Bjørn StrømmeH 75- (71)25.47+9.1114.54
15Ulrik HellenH 13 (128)13.29+2.397.31
16Nina Christin NæsheimD 17-B (95)23.09+11.1613.32
17Aksel MjelstadH 13 (128)14.10+3.207.54
18Torild MyrliD 17-B (95)25.52+13.5915.07
19Lise ChristensenD 45- (193)20.25+5.159.21
22Marie Oen-SivertsenD 14 (108)15.42+4.559.07
30Jon-Kåre HansenH 40- (130)21.43+8.109.16
39Bjart Are HellenH 45- (303)17.18+4.507.43Last ned GPS-spor i gpx-format
47Magnus Strømme LidH 11-12 (241)10.05+2.587.00
66Kjetil DammH 45- (303)19.49+7.218.50
73Stig MjelstadH 45- (303)20.46+8.189.16
Andreas Strømme LidN-åpen (306)13.079.56
Jørgen Oen-SivertsenN-åpen (306)13.019.51
Jan Harald Helmich PedersenH 65- (128)diskvalifisert

TOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
48Emil BeltrambaH 11-12 (241)10.11+3.047.04

TOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jan BeltrambaDirekte Nybegynner (45)15.19+2.0010.51

Trøsken IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Daniel OliversenH 21- (98)16.19+2.497.03
40Marte BergslandD 16 (140)23.24+10.2810.47

Tynset IF

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marte Kvittum TangenD 17-C (94)11.39+0.507.39
6Elisabeth EspelandD 17-C (94)13.47+2.589.04
10Leif Arne NytrøenH 17-B (86)15.42+3.039.10
14Ingunn Vangen LunåsmoD 40- (92)23.05+8.0210.35
15Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (94)20.46+6.4410.42
19Asgeir EspelandH 14 (102)14.38+4.578.30
24Ane Ingeborg KalbækkenD 15 (113)20.02+6.329.29
25Guri SandvoldD 16 (140)19.04+6.088.47
25Gaute Kvittum NytrøenH 14 (102)15.52+6.119.13
34Britt Vangen SandvoldD 45- (193)23.13+8.0310.38
Synne Kvittum NytrøenN-åpen (306)14.0210.37
Aurora OldertrøenN-åpen (306)15.0911.28
Ida Joanne OldertrøenN-åpen (306)19.0514.27
Truls LunåsmoH 11-12 (241)diskvalifisert

Umeå OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Jenny WegebroD 16 (140)16.06+3.107.25

Vang OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Gro EllegaardD 17-B (95)20.28+8.3511.58
9Heidi Therese WiestD 16 (140)15.46+2.507.15
17Øystein MelbyH 17-B (86)19.53+7.1411.37
17Njaal Ellegaard MelbyH 15 (137)16.55+3.167.23
25Stig WiestH 45- kort (91)30.04+18.1316.42
32Fredrik SveenH 15 (137)20.02+6.238.44
33Eskil FrøislandH 15 (137)20.08+6.298.47
Ole Johan BråtenH 15 (137)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tage RosenlundH 13-16C (25)13.57+0.328.46
4Vibeke RykkjeD 17-20 (35)21.29+1.539.51
8Ragnhild Nymo BohneD 13-16C (32)52.16+40.4132.52
10Inger BjergaDirekte B (92)22.06+8.5212.55
12Mathias RosenlundH 15 (137)16.06+2.277.01
15Mathias Kjærner-SembH 14 (102)12.59+3.187.32
17Lene RykkjeD 40- (92)25.45+10.4211.48
18Astrid Oline ErvikDirekte B (92)28.39+15.2516.45
23Jan Kjærner-SembH 50- (222)15.47+4.107.53
24Ronny RykkjeH 45- (303)15.59+3.317.08
26Pål ThomassenH 40- (130)19.55+6.228.30
33Kristian Fredrik ThomassenH 14 (102)30.49+21.0817.55
58Lars Stuland LarsenH 50- (222)22.20+10.4311.10
62Gernot DoppelhoferH 45- (303)19.28+7.008.41
63Jon Erik Doppelhofer ErvikH 11-12 (241)13.36+6.299.26
68Helge RosenlundH 45- (303)20.05+7.378.57
Marie ThomassenN-åpen (306)16.3612.34
Sverre Stuland TysværN-åpen (306)14.1010.43
Ragna Oline Doppelhofer ErvikD -10 (76)15.3311.16
Martin ThomassenH 13-16C (25)diskvalifisert
Kristian RykkjeH 15 (137)diskvalifisert

Varteig OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Kjell AndersenH 80- (35)34.10+12.2419.51
10Elise BrenneDirekte AK (100)30.42+15.3617.09
11Kjell Einar AndersenH 55- (205)16.32+2.597.52
18Ragnhild BrenåsD 17-C (94)19.46+8.5713.00
30Børge BrenåsH 16 (128)22.12+8.289.12
38Per Olaf KlemsdalH 55- (205)23.08+9.3511.00
47Dag BrenåsH 50- (222)18.40+7.039.20
Julie BrenåsD -10 (76)diskvalifisert

Vegårshei IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sindre BråtenH 15-16B (8)14.248.25
7Anders VestølH 14 (102)11.16+1.356.33
8Ida Smeland NygårdseterD 11-12N (40)14.28+5.3210.15
8Ingeborg Lobben GjennestadD 55- (94)17.44+3.429.08
20Arnhild U. BråtenD 45- (193)20.27+5.179.22
25Geir BråtenH 50- (222)15.51+4.147.55
48Sten Åge NygårdseterH 45- (303)18.08+5.408.05
65Ole Petter VestølH 50- (222)24.53+13.1612.26

Verdal OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Johannes SollidH 80- (35)22.36+0.5013.08
6Tore MarkhusH 14 (102)11.05+1.246.26
7Trude MarkhusD 11-12 (145)10.17+1.216.45
40Stein MarkhusH 50- (222)17.35+5.588.47

Vestre Akers SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Per OsenH 60- (133)14.59+3.137.58
25Lena HammerD 55- (94)31.58+17.5616.28
Ketil BergeH 60- (133)diskvalifisert

Vingelen IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Bente HortenD 17-B (95)20.52+8.5912.12
19Lars Horten JordetH 11-12 (241)8.28+1.215.52
23Ingrid UrsethDirekte AL (147)23.56+12.1612.39
36Eline Horten JordetD 11-12 (145)19.41+10.4512.56
Leif JordetH 17-B (86)diskvalifisert

West Anglian Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Guro HarstadD 21- (74)14.54+1.277.27

Wing OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Susanna BrynhildsenDirekte B (92)24.21+11.0714.14
23Jonas VindalH 14 (102)15.00+5.198.43
34Sarah BrynhildsenD 15 (113)23.09+9.3910.58
51Bernt BrynhildsenH 45- (303)18.27+5.598.14
54Liv TennesD 45- (193)35.16+20.0616.10

Yukon O Association

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Leif BlakeH 16 (128)16.55+3.117.01

Østmarka OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Inga Cathrin WinsvoldD 13-16C (32)24.27+12.5215.22
6Anna Cecilie LinløkkenD 15 (113)14.59+1.297.06
8Helge BakkehøiH 35- (45)20.17+5.468.46
22Ingrid NermoenD 50- (142)19.07+6.1210.10
25Frode BakkehøiH 40- (130)19.49+6.168.28
28Sigrid NermoenD 11-12 (145)13.53+4.579.08
Pernille Nor-WollN-åpen (306)15.5512.03
Mathias LinløkkenH -10 (69)11.258.16

Øyer-Tretten IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marion Halvorsen NustadD 13-16C (32)14.20+2.459.00
25Unni Halvorsen NustadD 50- (142)19.25+6.3010.19

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Veronica Morstøl ØvremoD 17-20 (35)19.368.59
32Jan-Einar ØvremoH 50- (222)16.34+4.578.17

Årvoll IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Tore SundtjønnH 55- (205)18.57+5.249.01
30Gunhild Aamli SundtjønnD 50- (142)21.31+8.3611.26

Ås-NMBU Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ivar MaalenH 55- (205)14.18+0.456.48
8Nils TveiteH 13 (128)12.30+1.406.58
9Mads LillevoldH 17-B (86)15.33+2.549.05
10Sille WinsnesD 50- (142)16.22+3.278.42
15Håvard SteinsholtH 55- (205)17.13+3.408.11
20Gunnar TengeH 50- (222)15.16+3.397.38
22Halvor SteinsholtH 21- (98)20.02+6.328.40
23Christine KureD 11-12 (145)12.02+3.067.55
25Goro Tillerås UrsetD 21- (74)22.16+8.4911.08
28Ellen-Christine KorenD 50- (142)21.01+8.0611.10
35Vegard AarstadH 13 (128)34.17+23.2719.09
37Ingrid TveiteD 50- (142)28.14+15.1915.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor