Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

D 15

2 110 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL13.30
2Marlin HaavengenKongsberg OL14.14+0.44
3Aurora GjølsjøOK Moss14.48+1.18
4Åsne HoloFossum IF14.52+1.22
5Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL14.58+1.28
6Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK14.59+1.29
7Hedda Raadal BjørloHalden SK15.04+1.34
8Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb15.06+1.36
9Helene EgerKongsberg OL15.42+2.12
10Ingrid HasaasFossum IF16.01+2.31
11Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular16.08+2.38
12Maren NorderudIL Tyrving16.16+2.46
13Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb16.48+3.18
14Pernille KatlaFossum IF16.50+3.20
15Inger Marie RødnesOppsal Orientering16.53+3.23
16Andrine Harriet FremstadLarvik OK16.56+3.26
17Frida Bakken UlsethNydalens SK17.23+3.53
17Ragne MunkebyFrol IL17.23+3.53
19Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb17.34+4.04
20Kathinka RogstadKongsberg OL17.36+4.06
20Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb17.36+4.06
22Lin Marte AndorsenNydalens SK17.58+4.28
23Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK18.49+5.19
24Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF20.02+6.32
25Ingvild HøydalNydalens SK20.05+6.35
26Eli KolstadMo OK20.32+7.02
27Hanna Lye MoumHalden SK20.38+7.08
28Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK21.30+8.00
29Anne Omholt BerrefjordLardal OL21.55+8.25
30Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK22.02+8.32
31Sarah WølloKongsberg OL22.04+8.34
32Andrea VaneboKongsberg OL22.06+8.36
33Lotte MyklemyrEiker OL22.49+9.19
34Sarah BrynhildsenWing OK23.09+9.39
35Linn Mei WaalerMåren OK23.13+9.43
36Lisa JenssenHalden SK25.40+12.10
37Marie HansenSarpsborg OL27.23+13.53
38Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL28.12+14.42
39Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb31.22+17.52
40Eline BryneHeming Orientering39.42+26.12
Anna MeenPorsgrunn OLinaktiv
Tilde EineFossum IFinaktiv
Ingrid G. KvålsgardFossum IFinaktiv
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLinaktiv
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringinaktiv
Ragne NorrudFossum IFinaktiv
Ane Marte VatnFrol ILinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor