Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 16

2 410 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kasper FosserHeming Orientering13.44
2Einar MelsomFossum IF13.47+0.03
3Jørgen BaklidKonnerud IL14.00+0.16
4Øyvind HjermstadFossum IF14.02+0.18
5Sindre R HoltHedrum OL14.23+0.39
6Bjørn Anders FlågenHeming Orientering14.37+0.53
7Erling HjermstadFossum IF14.44+1.00
8Oskar Spets StorhovFreidig15.19+1.35
9Sebastian DalandKristiansand OK15.28+1.44
10Michael SvobodaFoothills Wanderers Orienteeri15.50+2.06
11Styrk Hundseid KamsvågFossum IF16.23+2.39
12Håkon LundKongsberg OL16.32+2.48
13Joar OldernesLillomarka OL16.40+2.56
14Leif BlakeYukon O Association16.55+3.11
15Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK17.09+3.25
16Einar EkelandOddersjaa SSK17.17+3.33
17Even-Johan KaspersenMo OK17.18+3.34
18Oscar LyngenFrol IL17.21+3.37
19Erik Rolfsen HaugmoHeming Orientering18.01+4.17
20Erlend BrendstuenHalden SK18.11+4.27
21Joar GjerdahlKonnerud IL18.32+4.48
22Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK18.38+4.54
23Sjur KvisleAsker Skiklubb19.26+5.42
24Mathias HermstadFreidig19.52+6.08
25Martin Andresen SkotteFossum IF19.56+6.12
26Nicholas WilsonLEI20.47+7.03
27Lavran ThorstensenOppsal Orientering20.49+7.05
28Axel HoveidAsker Skiklubb20.55+7.11
29Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF21.28+7.44
30Børge BrenåsVarteig OL22.12+8.28
31Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orientering22.14+8.30
32Sindre Vestengen LianLillomarka OL22.27+8.43
33Benjamin AasenSarpsborg OL22.34+8.50
34Samuel BraatenOdal OL - Orientering22.36+8.52
35Alexander Skaug YtterbølHalden SK23.00+9.16
36Oscar JohanssonOK Dacke23.05+9.21
37Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering23.32+9.48
38Haakon JohannesenIndre Østfold OK25.05+11.21
39Nikolai Jones ArnesenHeming Orientering25.29+11.45
40Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering26.43+12.59
41Sivert SemSteinkjer OK27.43+13.59
42Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb31.25+17.41
43Håvard RokkanMo OK31.30+17.46
44August Asheim BirkelandHalden SK32.20+18.36
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OKdiskvalifisert
Håvard Olai SolbakkenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Håvard HovdeRingsaker OKinaktiv
Espen Hegstad KrügerNydalens SKinaktiv
Henrik André LarsenKongsberg OLinaktiv
Øystein Rønning StrandNydalens SKinaktiv
Selmer WathneSandnes IL (Rogaland)inaktiv
Tord StrandKongsberg OLinaktiv
Håkon Thunshelle ØvstedalNydalens SKinaktiv
Sverre NarumOL Vallset/Stangeinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor