Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

D 16

2 170 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12.56
2Anine LomeHamar OK13.29+0.33
3Synne StrandAsker Skiklubb14.29+1.33
4Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK14.30+1.34
5Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK14.34+1.38
6Ragnhild EideByåsen IL14.51+1.55
7Maria PrestbøenSandefjord OK15.12+2.16
8Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL15.29+2.33
9Heidi Therese WiestVang OL15.46+2.50
10Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss15.52+2.56
11Ane DyrkornEiker OL15.55+2.59
12Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK15.59+3.03
13Jenny WegebroUmeå OK16.06+3.10
14Thea DyrkornEiker OL16.17+3.21
15Ingvil AhlsandNydalens SK16.28+3.32
16Ella Arentz HagenSandefjord OK16.57+4.01
17Emma Eithun PaulsenNittedal OL16.58+4.02
18Vilde Årøen LykkeEmblem IL17.16+4.20
19Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering17.20+4.24
20Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL17.22+4.26
21Agnes Irene LongfjeldModum OL17.31+4.35
22Julia DoubsonOUSA18.32+5.36
23Malin OpøienOL Trollelg18.45+5.49
24Marie Bakken SørensenFreidig18.54+5.58
25Guri SandvoldTynset IF19.04+6.08
26Ingrid AaslundFet OL19.08+6.12
27Hedvig VollsetHeming Orientering19.26+6.30
28Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering19.41+6.45
29Marie BergstrømHalden SK19.46+6.50
30Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK20.21+7.25
31Ane Holm GrønengLillehammer OK20.23+7.27
32Julie Roll TørnqvistFana IL20.59+8.03
33Kristiane RogstadKongsberg OL21.25+8.29
34Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering21.33+8.37
35Vera MelkildFreidig22.10+9.14
36Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF22.24+9.28
37Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering22.38+9.42
38Maria Ulseth SylteFreidig22.39+9.43
39Yasmin FieldSouth Yorkshire Orienteers23.10+10.14
40Marte BergslandTrøsken IL23.24+10.28
41Hanne DaltveitFana IL23.27+10.31
42Andrea Willkommen EikenKongsberg OL23.38+10.42
43Ingrid BredalenNittedal OL23.58+11.02
44Emilie Sommerstad VeeIL Tyrving24.01+11.05
45Silje MoeFredrikstad SK24.13+11.17
46Siri PedersenSarpsborg OL35.54+22.58
Runa AlmelandFana ILdiskvalifisert
Julie BakkeFossum IFinaktiv
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLinaktiv
Victoria Myklebust StrømHedrum OLinaktiv
Guro KarlsenLillehammer OKinaktiv
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILinaktiv
Synne SkjærsteinIL Tyrvinginaktiv
Aurora MoholthKongsberg OLinaktiv
Karoline AuneHalden SKinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor