Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 65-

1 940 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar LundHamar OK13.55
2Hans R. BakkenEiker OL15.43+1.48
3Nils-Petter WiikDriv IL15.53+1.58
4Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg16.00+2.05
4Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb16.00+2.05
6Magnus NatåsBergens TF16.16+2.21
7Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering16.39+2.44
8Paul SkjakerHadeland OL17.17+3.22
9Hasse BergstrømIL Tyrving17.19+3.24
9Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL17.19+3.24
11Atle AlvheimFana IL17.20+3.25
12Torodd OsFørde IL18.53+4.58
13Poul BobachAalborg OK19.02+5.07
14Tom BuggeByåsen IL19.15+5.20
15Lars SaxhaugRaumar Orientering19.25+5.30
16Kjell SvihusGanddal IL19.27+5.32
17Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK19.29+5.34
18John Birger SkansenRudsbygd IL19.39+5.44
19Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering19.42+5.47
20Tor TrøanHadeland OL19.44+5.49
21Helge RevhaugRingerike OL19.53+5.58
22Paul Martin BergRudsbygd IL20.04+6.09
23Anders WaageFreidig22.13+8.18
24Widar Taxth LølandIL Express22.58+9.03
25Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb23.28+9.33
26Terje MalmHamar OK24.25+10.30
27Tor Arne StoksethFredrikstad SK26.42+12.47
28John PalmerNotts OC33.41+19.46
29Atle RemmePorsgrunn OL33.59+20.04
30Helge Sigurd HansenHeming Orientering34.47+20.52
Hans Lyder HaareKonnerud ILdiskvalifisert
Per-Erik ØstlieDriv ILdiskvalifisert
Elling AakreAndebu ILdiskvalifisert
Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingdiskvalifisert
Jørgen HolmboeIL Tyrvinginaktiv
Jimmy NordliTrøsken ILinaktiv
Per Oscar SaugestadOK Mossinaktiv
Eystein WeltzienIL Tyrvinginaktiv
Kjell WintherOppsal Orienteringinaktiv
John Thomas PetersenNittedal OLinaktiv
Bernt TollefsenIL GeoForminaktiv
Rolf GjølbergLarvik OKinaktiv
Willy GrønstadGimle IFinaktiv
Harald BakkeGjø-Vard OLinaktiv
Tore AabergIndre Østfold OKinaktiv
Per ØhlckersIL Tyrvinginaktiv
Bjørn SpjelkavikIL Tyrvinginaktiv
Øyvind HoveidAsker Skiklubbinaktiv
Knut Vidar JohansenMåren OKinaktiv
Jørn TorgersenTIF Vikinginaktiv
Dag KaasHeming Orienteringinaktiv
Runar KittilsenStokke ILinaktiv
Vidar BerteigFossum IFinaktiv
Geir ArnesenBærums Skiklubinaktiv
Ove Gunnar JacobsenStokke ILinaktiv
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor