Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 50-

2 000 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bo EngdahlIL Koll11.37
2Arild AasheimGanddal IL13.18+1.41
3Tore BjørnerødOK Moss13.24+1.47
4Øystein HoloFossum IF13.40+2.03
5Atle DengerudSteinkjer OK13.51+2.14
6Kim Farnes HansenLierbygda OL14.03+2.26
7Svein-Erik SøgårdKongsberg OL14.14+2.37
8Tore JuvikIL Gular14.22+2.45
8Nils Petter FremmingHeming Orientering14.22+2.45
10Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL14.27+2.50
11Per Olav NærestadIF Trauma14.28+2.51
12Øyvind DrageKongsberg OL14.37+3.00
13Jostein MårdalenFreidig14.51+3.14
14Johan LundeIL Koll14.54+3.17
15Gløer WinsvoldSentrum OK14.56+3.19
16Bjørn HøllelandFana IL14.57+3.20
16Sturla SætherFreidig14.57+3.20
18Bjørn Henning GrandalIL Tyrving15.07+3.30
19Knut Erling ØenHeming Orientering15.14+3.37
20Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering15.16+3.39
21Rolv Anders SystadLyn Ski15.24+3.47
22Jim RussellBendigo Orienteers15.44+4.07
23Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering15.47+4.10
23Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett15.47+4.10
25Geir BråtenVegårshei IL15.51+4.14
26Bjørn BakkevigHeming Orientering15.57+4.20
27Hallvard KorenOK Moss15.59+4.22
28Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn16.02+4.25
29Njål SvingheimKonnerud IL16.12+4.35
30Guttorm L EggeOslostudentenes IK16.16+4.39
31Knut AasRingerike OL16.27+4.50
32Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering16.34+4.57
33Øystein JensenSarpsborg OL16.45+5.08
34Lasse ArnesenHeming Orientering17.08+5.31
35Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)17.09+5.32
36Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)17.18+5.41
37Erlend RåheimOK Øst17.19+5.42
38Terje HenriksenAsker Skiklubb17.22+5.45
39Håkon JendalFossum IF17.28+5.51
40Stein MarkhusVerdal OK17.35+5.58
41Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)17.51+6.14
42Lars BergersenStavanger Orienteringsklubb17.54+6.17
42Terje MelsomFossum IF17.54+6.17
44Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering18.12+6.35
45Øyvind SchjelderupFreidig18.30+6.53
46Egil EideIL Tyrving18.32+6.55
47Dag BrenåsVarteig OL18.40+7.03
48Tormod JensenSarpsborg OL18.50+7.13
49Knut HagenByåsen IL19.15+7.38
50Ole TørnqvistFana IL19.29+7.52
51Roar ByeModum OL19.40+8.03
52Per ØstrengRaumar Orientering20.02+8.25
53Arne KristensenStokke IL20.08+8.31
54Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb21.15+9.38
55Frode KamsvågIL Tyrving21.30+9.53
56Øyvind GrandumIL GeoForm21.37+10.00
57Peter DirksenSauda Orienteringsklubb21.42+10.05
58Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett22.20+10.43
59Are NjåsteinIL Tyrving22.52+11.15
60Bjørn BendiktsenKonnerud IL22.55+11.18
61Pål Kogstad NæssRaumar Orientering23.12+11.35
62Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering24.28+12.51
63Terje Ulla EikenKongsberg OL24.31+12.54
64Phil ConwayGuildford Orienteers24.48+13.11
65Ole Petter VestølVegårshei IL24.53+13.16
66Roger Andre VaneboKongsberg OL26.13+14.36
67Graeme DawsonGaringal Orienteers26.20+14.43
68Johannes GjerstadOsterøy IL27.05+15.28
Kolbjørn KasinKongsberg OLinaktiv
Odd WallumSävedalens AIKinaktiv
Bjørn Victor LarsenKongsberg OLinaktiv
Marek WolowczykUNTS Warszawainaktiv
Håkon LøvliAsker Skiklubbinaktiv
Svein Terje KolstadFreidiginaktiv
Vidar BenjaminsenLillomarka OLinaktiv
Jon FixdalIL Kollinaktiv
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbinaktiv
Gjermund RørenEiker OLinaktiv
Arne FossheimAsker Skiklubbinaktiv
Trond BaklidKonnerud ILinaktiv
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OLinaktiv
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubbinaktiv
Thor MellaOppsal Orienteringinaktiv
Terje BråtenRaumar Orienteringinaktiv
Øystein ØstermannHeming Orienteringinaktiv
Thor NorderudIL Tyrvinginaktiv
Øivind BergetSarpsborg OLinaktiv
Gunnar HopeModum OLinaktiv
Klaus HorneIL Tyrvinginaktiv
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OLinaktiv
Jim OlaussenHalden SKinaktiv
Per OlaussenFredrikstad SKinaktiv
Idar BrekkeÅs-NMBU Orienteringinaktiv
Sven SimonsenFredrikstad SKinaktiv
Tore SandemIndre Østfold OKinaktiv
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OLinaktiv
Per StedjeØstmarka OKinaktiv
Øyvind HelmersenFet OLinaktiv
Lars D. FjeldstadRingerike OLinaktiv
Bent SkatvedtRaumar Orienteringinaktiv
Tore KolstadMo OKinaktiv
Torkjel NesheimIL Tyrvinginaktiv
Petter LøeNotodden OLinaktiv
Arne TorgersenBækkelagets SKinaktiv
Harald KvisliNotodden OLinaktiv
Are KristiansenIL Tyrvinginaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor