Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 45-

2 240 m, 92 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Kjetil BjørloHalden SK12.28
2Tomas EidsmoFreidig12.32+0.04
3Erik HaugStokke IL13.41+1.13
4Andreas SylteFreidig13.43+1.15
5Henrik OttesenFredrikstad SK13.49+1.21
6Frank LøwengreenFredrikstad SK14.00+1.32
7Svein NygårdLillomarka OL14.39+2.11
8Kimme ArnesenHeming Orientering14.43+2.15
9Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)14.55+2.27
9Tore NymarkAskøy OL14.55+2.27
11Vidar GjelstadSandefjord OK15.00+2.32
12Espen BergstrømHalden SK15.03+2.35
13Trond LundIL Tyrving15.10+2.42
14Arild AndresenFossum IF15.14+2.46
15Einar GisholtFossum IF15.17+2.49
16Tommy JauhojärviAsker Skiklubb15.24+2.56
16Per Øivind EgerKongsberg OL15.24+2.56
18Helge GisholtOK Skeidi15.31+3.03
19Tore BredalenNittedal OL15.44+3.16
20Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering15.47+3.19
21Christian GløgårdNittedal OL15.51+3.23
22Bent Erik SkaugOppsal Orientering15.52+3.24
23Gjermund GravirAsker Skiklubb15.55+3.27
24Ronny RykkjeVaregg Fleridrett15.59+3.31
25Bjørn Idar SætranIF Trauma16.16+3.48
26Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering16.24+3.56
27Peder NatvigIL Koll16.29+4.01
28Steinar LågAsker Skiklubb16.30+4.02
29Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL16.31+4.03
30Odd-Ivan LorentsenOK Silsand16.39+4.11
31Ivar MølnvikFossum IF16.44+4.16
32Sigmund VisterIndre Østfold OK16.45+4.17
33Bjørnar OlsrødStokke IL16.46+4.18
34Hans JevanordFossum IF16.53+4.25
35Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17.03+4.35
36John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering17.08+4.40
37Oddvar TaksdalGanddal IL17.11+4.43
38Christian JomaasFossum IF17.16+4.48
39Bjart Are HellenTIF Viking17.18+4.50Last ned GPS-spor i gpx-format
40Thorbjørn VærpKristiansand OK17.31+5.03
41Itsuki KunisawaTeam Japan17.33+5.05
42Stein H. HagenFossum IF17.36+5.08
43Jan Erik AalbergBækkelagets SK17.46+5.18
44Christian GrotnesIL Tyrving17.49+5.21
45Morten RannemFossum IF17.54+5.26
46Jon Terje EkelandOddersjaa SSK18.04+5.36
47Jørn MoeFet OL18.06+5.38
48Sten Åge NygårdseterVegårshei IL18.08+5.40
49Bjørn Axel GranHalden SK18.20+5.52
50Per Erik LarsenSandefjord OK18.24+5.56
51Bernt BrynhildsenWing OK18.27+5.59
52Einar TesloHadeland OL18.36+6.08
52Geir Henrik HirschIF Trauma18.36+6.08
54Tor OlsenIF Trauma18.37+6.09
55Roar MathisenOL Tønsberg og omegn18.54+6.26
56Pål WinsentsMåren OK18.56+6.28
57Arne Håkon JørgensenSandefjord OK19.07+6.39
58Sveinung RykkjeStord Orientering19.20+6.52
58Anders FlågenHeming Orientering19.20+6.52
60Sverre WisløffAsker Skiklubb19.21+6.53
61Jon Erik KvarmeRøyken OL19.27+6.59
62Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett19.28+7.00
63Jon SkriubakkenPorsgrunn OL19.31+7.03
64Harald StorrønningByåsen IL19.33+7.05
64Arnfinn MoeFredrikstad SK19.33+7.05
66Kjetil DammTIF Viking19.49+7.21
67Espen MesselIL Koll19.58+7.30
68Helge RosenlundVaregg Fleridrett20.05+7.37
69Terje BlindheimLillomarka OL20.08+7.40
70Knut Harald HyllesethSentrum OK20.23+7.55
71Tom KristensenLarvik OK20.26+7.58
72Ole MyklemyrEiker OL20.27+7.59
73Stig MjelstadTIF Viking20.46+8.18
74Viggo EriksenFossum IF20.48+8.20
75Dag Helland-HansenIL Tyrving20.55+8.27
76Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering21.09+8.41
77Rune SørensenSturla, IF21.21+8.53
78Christian ReuschHeming Orientering21.23+8.55
79Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering21.36+9.08
80Henning MartinsenFredrikstad SK21.51+9.23
81Bjørn MartiniAsker Skiklubb22.13+9.45
82Øystein WiggenByåsen IL22.39+10.11
83Øyvind MikkelsenKristiansand OK23.13+10.45
84Gudmund JenssenHalden SK23.14+10.46
85Inge HaugeHisøy OK24.07+11.39
86Håkon BørliFossum IF24.35+12.07
87Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering25.16+12.48
88Pål AngvollFredrikstad SK27.44+15.16
89Atle WølloKongsberg OL27.56+15.28
90Gard AntonsenFredrikstad SK32.43+20.15
91Håkon BrynjulfsenOK Silsand40.55+28.27
Øystein RappRaumar Orienteringdiskvalifisert
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orienteringinaktiv
Henning RøbergNittedal OLinaktiv
Eilert B AamodtOppsal Orienteringinaktiv
Torgeir SnilsbergOK Mossinaktiv
Odd StrandKongsberg OLinaktiv
Stein MellaOppsal Orienteringinaktiv
Asle Sagli GudimIndre Østfold OKinaktiv
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegninaktiv
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLinaktiv
Stig MellingRingerike OLinaktiv
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orienteringinaktiv
Olav NedrelidOppsal Orienteringinaktiv
Eivind LandeEidskog OLinaktiv
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubbinaktiv
Lars-Inge ArnevikRingerike OLinaktiv
Lars EnerhaugenModum OLinaktiv
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa ILinaktiv
Paul TorvundØstmarka OKinaktiv
Svein OtterleiØstmarka OKinaktiv
Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringinaktiv
Pål SommerheinOK Horteninaktiv
Jon-Anders BordalRingsaker OKinaktiv
Erik LundgårdVang OLinaktiv
Øyvind SolliFet OLinaktiv
Per Olav GulbrandsenLarvik OKinaktiv
Ole Christian BangHamar OKinaktiv
Dario BeltrambaTOLinaktiv
Øyvind FlaattenOK Skeidiinaktiv
Ian WilsonLEIinaktiv
Henrik OttesenStord Orienteringinaktiv
Syver LøkenKongsberg OLinaktiv
Nils Ragnar LiholtLillomarka OLinaktiv
Anders Kristian HoltHedrum OLinaktiv
Finn Henry LillestrandTrøsken ILinaktiv
Bård MoumHalden SKinaktiv
Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegninaktiv
Hans Otto ØverbyKongsberg OLinaktiv
Claus NorstedHalden SKinaktiv
Espen WigaardOppsal Orienteringinaktiv
Knut Ivar JohansenSandefjord OKinaktiv
Håkon DanevadÅs-NMBU Orienteringinaktiv
Trond BrevikFossum IFinaktiv
Lars BaklidKonnerud ILinaktiv
Odd WallumSävedalens AIKinaktiv
Sven Arne GylterudFossum IFinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor