Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 13

1 790 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb10.50
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK10.51+0.01
3Christopher EngebretsenOK Moss11.31+0.41
4Tobias AlstadFrol IL11.34+0.44
5Mikkel HoltFreidig12.04+1.14
6Felix FinsrudAsker Skiklubb12.19+1.29
7Cornelius BjørkSandefjord OK12.26+1.36
8Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.30+1.40
9August Syrdal ØenHeming Orientering12.40+1.50
10Ådne SkjærsteinIL Tyrving12.43+1.53
11Henrik ReuschHeming Orientering12.53+2.03
12Joakim Wilkens JernbergNydalens SK12.54+2.04
13Birk Bell LysakerFana IL12.58+2.08
14Erlend BørliFossum IF13.12+2.22
15Ulrik HellenTIF Viking13.29+2.39
16Simen FritznerNittedal OL13.37+2.47
17Mikkel KatlaFossum IF14.10+3.20
17Aksel MjelstadTIF Viking14.10+3.20
19Martin Wold StavrumFrol IL14.11+3.21
20Adam ConwayGuildford Orienteers14.37+3.47
21Ferdinand FremmingHeming Orientering14.39+3.49
22Vetle DrageKongsberg OL14.56+4.06
23Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK15.07+4.17
24Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb15.36+4.46
25Henrik R HoltHedrum OL16.09+5.19
26Ole Kristian TaksdalGanddal IL16.12+5.22
27Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL16.19+5.29
28Eirik ØvstedalNydalens SK17.07+6.17
29Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL17.37+6.47
30Lars Øderud VatneBækkelagets SK18.31+7.41
31Kristian ØstermannHeming Orientering19.10+8.20
32Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK20.23+9.33
33Olav LundKongsberg OL22.19+11.29
34Sondre Zahl HagenFossum IF22.46+11.56
35Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering34.17+23.27
Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
Einar EideByåsen ILdiskvalifisert
Håkon Omholt BerrefjordLardal OLbrutt
Gaute FosstveitRaumar Orienteringinaktiv
Magnus Eide-FredriksenHeming Orienteringinaktiv
Even BordalRingsaker OKinaktiv
Iver RingheimLarvik OKinaktiv
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubbinaktiv
John OtterleiØstmarka OKinaktiv
Sander BystrømIndre Østfold OKinaktiv
Theodor LierIndre Østfold OKinaktiv
Marius BakkeFossum IFinaktiv
Olav BirkelandFossum IFinaktiv
Odin SætherFredrikstad SKinaktiv
Tobias Mikael EspedalNydalens SKinaktiv
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OLinaktiv
Martin BirkelundAsker Skiklubbinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor