Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 11-12

1 440 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK7.07
2Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK7.17+0.10
2Alfred BjørnerødOK Moss7.17+0.10
4Vegard Holm JohannesenKongsberg OL7.28+0.21
5Atle Nikolai WølloKongsberg OL7.35+0.28
6Jonas MyhrAsker Skiklubb7.38+0.31
7Gaute BerganNydalens SK7.39+0.32
8Anselm ReichenbachOppsal Orientering7.48+0.41
8Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL7.48+0.41
10Birk F. SætnanFossum IF7.51+0.44
11Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK7.55+0.48
12Per Ingvar TollehaugEiker OL7.58+0.51
13Axel AaldeNydalens SK8.14+1.07
13Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK8.14+1.07
15Vegard RanestadHamar OK8.16+1.09
15Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering8.16+1.09
17Øyvind LamarkGanddal IL8.17+1.10
18Simen GravningenStokke IL8.27+1.20
19Lars Horten JordetVingelen IL8.28+1.21
20Sander Tonjer FingarsenElverum OK8.37+1.30
21Andreas GjetangerMåren OK8.46+1.39
22Sondre EngebretsenOK Moss8.48+1.41
22Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering8.48+1.41
24Martin Nøkleby MellingRingerike OL8.49+1.42
24Mats LindaasElverum OK8.49+1.42
26Tobias MathisenPorsgrunn OL8.51+1.44
27Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering8.56+1.49
28Håkon TorsethLillehammer OK9.06+1.59
29Stein Aas StræteRingerike OL9.09+2.02
30Arne BerganKongsberg OL9.11+2.04
31Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb9.12+2.05
31Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn9.12+2.05
33Jonas AarsethNydalens SK9.19+2.12
33Rolf Andreas BergNydalens SK9.19+2.12
35Martin Størmer-AntonsenNydalens SK9.23+2.16
36Birk ThorstensenOppsal Orientering9.24+2.17
37Christian Fredrik BorgIL Koll9.27+2.20
38Gustav Andresen SkotteFossum IF9.30+2.23
38Vegard Ulseth SylteFreidig9.30+2.23
40Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb9.31+2.24
41Jonas KroghOppsal Orientering9.34+2.27
42Andreas LerøFossum IF9.38+2.31
43Sigurd VatnFrol IL9.44+2.37
44Vemund MølnvikFreidig9.53+2.46
45Anders TaraldsenLillehammer OK9.55+2.48
46Markus RichterSandnes IL (Rogaland)9.56+2.49
47Magnus Strømme LidTIF Viking10.05+2.58
48Emil BeltrambaTOL10.11+3.04
49Håkon WedumLillehammer OK10.13+3.06
50Børge Nilsen BergFossum IF10.18+3.11
50Elias StubberudNydalens SK10.18+3.11
52Theodor BjørkSandefjord OK10.31+3.24
53Johan EgerKongsberg OL10.34+3.27
53Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL10.34+3.27
55Alfred JohanssonOK Alehof10.40+3.33
56Felix R. HyllesethSentrum OK10.42+3.35
57Fridtjof ReuschHeming Orientering10.53+3.46
58Kasper Bakken UlsethNydalens SK11.01+3.54
59Eirik Vie StrislandFossum IF11.46+4.39
60Torjus Hoel BjoråIL Koll12.20+5.13
61Eirik Nytun NergårdNittedal OL12.21+5.14
62Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)12.23+5.16
63Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett13.36+6.29
64Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering14.09+7.02
65Jo Randar HolmøyHadeland OL15.04+7.57
66Sindre Vie StrislandFossum IF16.20+9.13
67Petter HusåsOdal OL - Orientering16.56+9.49
Ask OlaussenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Truls LunåsmoTynset IFdiskvalifisert
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbinaktiv
David VenkerFossum IFinaktiv
Oskar FossåsRingerike OLinaktiv
Erlend LangeggenKongsberg OLinaktiv
Ola KjølstadRøyken OLinaktiv
Sverre StrandLierbygda OLinaktiv
Sigurd Saxe SandvikHalden SKinaktiv
Thomas BlomkvistFredrikstad SKinaktiv
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLinaktiv
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLinaktiv
Jonas HasaasFossum IFinaktiv
Anders KlavenesSandefjord OKinaktiv
Oskar BaklidKonnerud ILinaktiv
Jakub MilanKOS Tesla Brnoinaktiv
Håvard BirkelandFossum IFinaktiv
Bram LangerødFossum IFinaktiv
Sivert PoppeFredrikstad SKinaktiv
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OKinaktiv
Jakob RastadAsker Skiklubbinaktiv
Tidemann LierIndre Østfold OKinaktiv
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orienteringinaktiv
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OLinaktiv
Noah Rølles IssowitschRøyken OLinaktiv
Kristoffer ØhlckersIL Tyrvinginaktiv
Vetle Søndmør MartinsenHamar OKinaktiv
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringinaktiv
Trond OldernesLillomarka OLinaktiv
Halvor LøkenKongsberg OLinaktiv
Ola MeenPorsgrunn OLinaktiv
Brage Bell LysakerFana ILinaktiv
William WoodhouseLillomarka OLinaktiv
Mikael BirkelundAsker Skiklubbinaktiv
Mathias NyhaugAsker Skiklubbinaktiv
Kasper Kjær JørgensenMåren OKinaktiv
Arthur BrunborgNittedal OLinaktiv
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubbinaktiv
Sjur Holm GrønengLillehammer OKinaktiv
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor