Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

N-åpen

1 320 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jonas AlstadFrol IL12.39
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering11.00
Jan Olav BerganKongsberg OL12.00
Martin Christoffer BorgIL Koll9.58
Mats Olsen ByeModum OL11.41
Ingrid BøhnNydalens SK17.51
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange18.33
Hanna B DamsgaardHisøy OK23.58
Marte EgerKongsberg OL21.04
Aksel EideBækkelagets SK18.52
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering19.20
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK20.25
Emil Tonjer FingarsenElverum OK20.19
Frikk FinsrudAsker Skiklubb13.08
Tuva B GjelstadNOTEAM26.40
Malin GjetangerMåren OK18.37
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)19.11
Hanne Wærp HaugeNydalens SK11.28
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering27.42
Emma Aune JakobsenOK Moss14.03
Hjalmar JohanssonOK Alehof16.14
Natalie KollerudLillomarka OL12.57
August Lea KabbeNydalens SK12.04
Ingrid LestebergKongsberg OL1.02.40
Andreas Strømme LidTIF Viking13.07
Lars Jørgen LongfjeldModum OL34.23
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK17.27
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn15.17
Pernille Nor-WollØstmarka OK15.55
Synne Kvittum NytrøenTynset IF14.02
Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking13.01
Sondre OlaussenOppsal Orientering9.52
Aurora OldertrøenTynset IF15.09
Ida Joanne OldertrøenTynset IF19.05
Herman Øen PaulsrudIL Koll10.01
Astrid ReuschHeming Orientering16.14
Tonje RykkjeStord Orientering17.43
Johannes Salvesen-LundeIL Koll13.10
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL18.41
Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb16.43
Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb14.47
Sven StielstraSauda Orienteringsklubb17.48
Jon StrandKongsberg OL21.40
Silje StrandLierbygda OL22.01
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL11.16
Ask Felland SætnanFossum IF10.35
Nikolai TesloHadeland OL18.03
Marie ThomassenVaregg Fleridrett16.36
Tollef TjentlandLardal OL17.06
Ole Mika Odland TorgersenBergens TF12.35
Audun TorsethLillehammer OK18.55
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett14.10
Otto Ulltveit-MoeIL Koll13.59
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)14.17
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL19.26
Astrid YtterbøAsker Skiklubb14.30
Eimund Øverli BergKongsberg OL20.30
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering11.30
Even OpheimIL Kolldiskvalifisert
Oda Paulsen AskLierbygda OLinaktiv
Sigurd AsplinIL Kollinaktiv
Magnus BaklidKonnerud ILinaktiv
Nov Bar-NathanLillomarka OLinaktiv
Anne Victoria BirkelandFossum IFinaktiv
Mathias BirkelundAsker Skiklubbinaktiv
Arne BisethKongsberg OLinaktiv
Ida Amundsen BjørkliRingerike OLinaktiv
Inger Anne BraarudHalden SKinaktiv
Johan Fredrik BraarudHalden SKinaktiv
Julie BrenåsVarteig OLinaktiv
Linn BrunborgNittedal OLinaktiv
Guro BrændenLillomarka OLinaktiv
Fredrik BueOL Tønsberg og omegninaktiv
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegninaktiv
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegninaktiv
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringinaktiv
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbinaktiv
Jenny DanevadFredrikstad SKinaktiv
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringinaktiv
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegninaktiv
Amund FlaskerudOL Toten-Trollinaktiv
Brage FosstveitRaumar Orienteringinaktiv
Erle FosstveitRaumar Orienteringinaktiv
Jørgen Holm GrønengLillehammer OKinaktiv
Aurora Ness GundersveenRøyken OLinaktiv
Siri Rannem HalseSteinkjer OKinaktiv
Aksel Nissen HellerudIL Kollinaktiv
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken ILinaktiv
Oskar HopeModum OLinaktiv
Sara HovdeRingsaker OKinaktiv
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orienteringinaktiv
Hans Mathias Økern HågårdStjørdals-Blink Orienteringinaktiv
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SKinaktiv
Andrine JensenOppsal Orienteringinaktiv
Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OKinaktiv
Sofie Kjær JørgensenMåren OKinaktiv
Synne KjernsmoRøyken OLinaktiv
Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orienteringinaktiv
Jacob Finstad LandIL Tyrvinginaktiv
Asbjørn LandeEidskog OLinaktiv
Anita LangeggenKongsberg OLinaktiv
Helene Langvik StangTrøsken ILinaktiv
Vegard Oseng LiholtLillomarka OLinaktiv
Edwin LindtvedtLardal OLinaktiv
Aurora LøkkebergFredrikstad SKinaktiv
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKinaktiv
Alvin Andersen MariboRaumar Orienteringinaktiv
Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orienteringinaktiv
Eskil OlaussenOppsal Orienteringinaktiv
Erlend OtterleiØstmarka OKinaktiv
Ingeborg Kinck RannemFossum IFinaktiv
Mikkel RastadAsker Skiklubbinaktiv
Elise RenardKongsberg OLinaktiv
Mathis RenardKongsberg OLinaktiv
Ingvild RingheimLarvik OKinaktiv
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbinaktiv
Linea Kalleson RøedOppsal Orienteringinaktiv
Maja Kalleson RøedOppsal Orienteringinaktiv
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OLinaktiv
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OLinaktiv
Oda Skjelland HeggStokke ILinaktiv
Amalie SkjønhaugFet OLinaktiv
Gaute SkjønhaugFet OLinaktiv
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OLinaktiv
Erlend SommerheinOK Horteninaktiv
Emilie Stenslet HalsRaumar Orienteringinaktiv
Magnus StraumeHeming Orienteringinaktiv
Odin Vie StrislandFossum IFinaktiv
Knut Kolltveit SørlieFossum IFinaktiv
Even Nygård ThorsengFossum IFinaktiv
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SKinaktiv
Ola Mæhre TorjussenFossum IFinaktiv
Minna Sofie WingstedtHalden SKinaktiv
Ville Emil WingstedtHalden SKinaktiv
Maren WinsvoldØstmarka OKinaktiv
Sofia ØhlckersIL Tyrvinginaktiv
Sigmund ØlstadFet OLinaktiv
Anne ØstvoldHeming Orienteringinaktiv
Einar ØstvoldHeming Orienteringinaktiv
Håkon ØverbyKongsberg OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor