Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13 | D 14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15 | D 16 | D 15-16B | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 21- K | D 35- | D 40- | D 45- | D45- K | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13 | H 14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15 | H 16 | H 15-16B | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 21- K | H 35- | H 40- | H 45- | H45- K | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Dir AK | Dir AL | Dir B | Dir C | Dir N

H 17-B

1 710 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL12.39
2Tobias R. HyllesethSentrum OK13.42+1.03
3Robert HafsrødOppsal Orientering14.03+1.24
4Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL14.36+1.57
5Tor Sverre GravningenStokke IL14.44+2.05
6Ove HildrumLillomarka OL14.52+2.13
7Kjetil JacobsenHamar OK15.03+2.24
8Per Anders YtterbøAsker Skiklubb15.23+2.44
9Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering15.33+2.54
10Leif Arne NytrøenTynset IF15.42+3.03
11Pål Espen NordhaugKonnerud IL15.48+3.09
11Francisco VelázquezOslostudentenes IK15.48+3.09
13Jarle RogndokkenFet OL15.54+3.15
14Ove KjetsåOtra IL16.50+4.11
15Thor VollsetHeming Orientering17.39+5.00
16Magne AasAsker Skiklubb18.58+6.19
17Øystein MelbyVang OL19.53+7.14
18Martin KaspersenMo OK20.59+8.20
19Tony HalsallOtra IL21.23+8.44Last ned GPS-spor i gpx-format
20Ole Jakob OttestadHalden SK22.00+9.21
21Tom André AlstadsætherNotodden OL22.16+9.37
22Bjørn A FriestadKristiansand OK22.56+10.17
23Glenn Ekholdt HillerenEiker OL27.30+14.51
24Arild SvihusGanddal IL29.16+16.37
25Sondre ØstbyeElverum OK32.01+19.22
Leif JordetVingelen ILdiskvalifisert
Terje AldárTrøsken ILinaktiv
Magnus BeitdokkenPorsgrunn OLinaktiv
Terje BrendeFossum IFinaktiv
Haakon DolvenAsker Skiklubbinaktiv
Kenneth DybvikStokke ILinaktiv
Sjur GrindstuenIndre Østfold OKinaktiv
Vegard KvisleAsker Skiklubbinaktiv
Anders NybøKonnerud ILinaktiv
Arild NyhaugAsker Skiklubbinaktiv
Vegard NørstebøenNittedal OLinaktiv
Gunnar PedersenAsker Skiklubbinaktiv
Trond RetteraasenIndre Østfold OKinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor