Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13 | D 14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15 | D 16 | D 15-16B | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 21- K | D 35- | D 40- | D 45- | D45- K | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13 | H 14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15 | H 16 | H 15-16B | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 21- K | H 35- | H 40- | H 45- | H45- K | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Dir AK | Dir AL | Dir B | Dir C | Dir N

D 50-

1 880 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Tone NygårdEgersund OK12.55
2Dagrun MelkildHeming Orientering14.04+1.09
3Kjersti StræteRingerike OL14.17+1.22
4Marianne NjåsteinIL Tyrving14.24+1.29
5Toril HallanLillomarka OL14.28+1.33
6Anne DanielsenLyn Ski14.35+1.40
7Anita Sørensen DrageKongsberg OL15.21+2.26
8Mona Høiås SætherFreidig15.38+2.43
9Nina Elise JørgensenNittedal OL15.47+2.52
10Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering16.22+3.27
11Hilde TellesbøNittedal OL16.26+3.31
11Tove HeimdalKonnerud IL16.26+3.31
13Kjersti HovFossum IF16.29+3.34
14Solveig SikkelandIL Tyrving17.14+4.19
15Ragnhild HaldKristiansand OK17.35+4.40
16Hege FjellbirkelandIL Gular17.37+4.42
17Ingjerd VestengenLillomarka OL17.49+4.54
18Trude FixdalIL Koll17.50+4.55
19Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn17.58+5.03
20Margrete EngzeliusAsker Skiklubb18.05+5.10
21Mari HernandezOL Toten-Troll18.19+5.24
22Ingrid NermoenØstmarka OK19.07+6.12
23Maria TorgersenBækkelagets SK19.10+6.15
24Randi NicolaisenAsker Skiklubb19.12+6.17
25Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF19.25+6.30
26Nina-Beate LiabakkByåsen IL19.31+6.36
27Elisabeth HetlevikKongsberg OL20.33+7.38
28Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering21.01+8.06
29Ingvill SommerstadIL Tyrving21.08+8.13
30Gunhild Aamli SundtjønnÅrvoll IL21.31+8.36
31Anna GöhlmanIL Tyrving22.10+9.15
32Randi JensenFrol IL22.16+9.21
33Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK22.19+9.24
34Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb23.41+10.46
35Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering25.35+12.40
36Magnhild T. MølnvikFossum IF27.04+14.09
37Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering28.14+15.19
38Barbara DawsonGaringal Orienteers29.35+16.40
39Hege HeibergHadeland OL29.51+16.56
40Kirsti Grundnes BergIL Tyrving36.11+23.16
Kristin TandbergAsker Skiklubbinaktiv
Helen GåsvikLierbygda OLinaktiv
Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orienteringinaktiv
Tove StrandMåren OKinaktiv
Bente LandmarkFossum IFinaktiv
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OLinaktiv
Sabine SchweigerYukon O Associationinaktiv
Maria PerssonAsker Skiklubbinaktiv
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)inaktiv
Ingvild MulenKristiansand OKinaktiv
Heidi BørstadSarpsborg OLinaktiv
Unn Hilde HeggedalKongsberg OLinaktiv
Grethe K. LøvaldAsker Skiklubbinaktiv
Anne Line Nydal BergliaEiker OLinaktiv
Tove Beate JelstadModum OLinaktiv
Tone StoklandSandefjord OKinaktiv
Anne Grethe RustadRaumar Orienteringinaktiv
Else GrandalIL Tyrvinginaktiv
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubbinaktiv
Gro Hege LudvigsenMåren OKinaktiv
Siw SolstadIL Tyrvinginaktiv
Heidi SchatvetNotodden OLinaktiv
Lene KinnebergRaumar Orienteringinaktiv
Kristin FleisjeNittedal OLinaktiv
Anne Kristine NorderudIL Tyrvinginaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor