Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13 | D 14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15 | D 16 | D 15-16B | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 21- K | D 35- | D 40- | D 45- | D45- K | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13 | H 14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15 | H 16 | H 15-16B | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 21- K | H 35- | H 40- | H 45- | H45- K | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Dir AK | Dir AL | Dir B | Dir C | Dir N

D 13

1 790 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsne HaavengenKongsberg OL11.23
2Kristine KravdalGjø-Vard OL11.56+0.33
3Maya Jones ArnesenHeming Orientering12.56+1.33
4Marte Madslien BakkenNydalens SK13.20+1.57
5Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL13.22+1.59
6Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering13.25+2.02
7Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering14.35+3.12
8Mina SchjervenLardal OL14.42+3.19
9Oda ScheeleNydalens SK15.04+3.41
10Ea LunøeNydalens SK15.09+3.46
11Ada Helene OlsenIF Trauma15.23+4.00
12Malene NysæterSkien OK15.24+4.01
13Berthe TesloHadeland OL15.26+4.03
14Petra HoveidAsker Skiklubb15.42+4.19
15Ingrid LamarkGanddal IL15.58+4.35
16Ida Sofie HjortlandLarvik OK17.04+5.41
17Tina KallesonOppsal Orientering17.10+5.47
18Ina MartiniAsker Skiklubb17.12+5.49
19Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular20.11+8.48
20Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL22.33+11.10
21Ingrid BlindheimLillomarka OL22.39+11.16
22Alvilde Lysaker SandenEiker OL22.42+11.19
23Dina Marie SalvesenAsker Skiklubb23.05+11.42
24Live ØstvoldHeming Orientering24.09+12.46
25Mia HirschIF Trauma25.09+13.46
26Alexandra AngvollFredrikstad SK27.38+16.15
27Nina PedersenSarpsborg OL28.54+17.31
28Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering35.27+24.04
Iris HolstIL Tyrvinginaktiv
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OLinaktiv
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKinaktiv
Iselin SørensenSturla, IFinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor