Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint stafett
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 31 mai 2015

MIX

57 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.08.07
1. Anne Johanne Lind14.54114.541
2. Anders Vister18.5219+1.5233.464+3+1.04+1.04
3. Bojan Blumenstein17.4410+0.4451.305+1+1.35+0.31
4. Anne M Hausken Nordberg16.3711.08.071-4
2Fredrikstad SK 11.08.39+0.32
1. Emma Johansson15.224+0.2815.224+0.28
2. Christian Riddervold Kahrs18.3614+1.3633.587+3+1.16+0.48
3. Andreas Høye17.205+0.2051.183-4+1.23+0.07
4. Heidi Østlid Bagstevold17.213+0.441.08.392-1+0.32-0.51
3Nydalens SK 21.08.49+0.42
1. Anine Ahlsand15.478+0.5315.478+0.53
2. Håvard Haga19.0321+2.0334.5013+5+2.08+1.15
3. Anders Nordberg17.083+0.0851.587-6+2.03-0.05
4. Elise Egseth16.512+0.141.08.493-4+0.42-1.21
4Bækkelagets SK 11.08.50+0.43
1. Nikoline Ekeberg Schjerve15.235+0.2915.235+0.29
2. Rune Olsen17.193+0.1932.421-4-0.29
3. Carl Godager Kaas17.134+0.1349.55100.00
4. Lone Brochmann18.5510+2.181.08.504+3+0.43+0.43
5Frol IL 11.09.57+1.50
1. Guro Torpe16.2013+1.2616.2013+1.26
2. Carl Petter Lyngen17.529+0.5234.1211-2+1.30+0.04
3. Lars Sandstad Skjeset17.062+0.0651.183-8+1.23-0.07
4. Eirin Svanøe-Hafstad18.397+2.021.09.575+2+1.50+0.27
6NTNUI 11.10.35+2.28
1. Kristine Fjellanger16.2314+1.2916.2314+1.29
2. Sindre Østgulen Deisz18.2512+1.2534.4812-2+2.06+0.37
3. Eirik Kamstrup Hovind17.348+0.3452.229-3+2.27+0.21
4. Audhild Bakken Rognstad18.136+1.361.10.356-3+2.28+0.01
7IL Tyrving 11.11.01+2.54
1. Ingunn Hultgreen Weltzien17.2629+2.3217.2629+2.32
2. Espen Weltzien18.4216+1.4236.0821-8+3.26+0.54
3. Audun Weltzien17.236+0.2353.3113-8+3.36+0.10
4. Betty Ann Bjerkreim Nilsen17.304+0.531.11.017-6+2.54-0.42
8NTNUI 21.11.08+3.01
1. Anna Ulvensøen16.0510+1.1116.0510+1.11
2. Rasmus Rørholt Theisen18.0210+1.0234.079-1+1.25+0.14
3. Hans Petter Mathisen17.5411+0.5452.018-1+2.06+0.41
4. Laura Ramstein19.0713+2.301.11.0880+3.01+0.55
9Fossum IF 11.11.41+3.34
1. Sigrid Alexandersen15.286+0.3415.286+0.34
2. Emil Ahlback18.0311+1.0333.313-3+0.49+0.15
3. Tim Robertson17.00150.312-1+0.36
4. Guro Vassend21.1022+4.331.11.419+7+3.34+2.58
10Fredrikstad SK 21.11.42+3.35
1. Marie Olaussen15.192+0.2515.192+0.25
2. Herman Ryen Martinsen18.4115+1.4134.008+6+1.18+0.53
3. Sindre Østhagen18.5016+1.5052.5011+3+2.55+1.37
4. Marianne Riddervold Kahrs18.529+2.151.11.4210-1+3.35+0.40
11Nydalens SK 31.12.59+4.52
1. Louise Oram16.4520+1.5116.4520+1.51
2. Erik Olsvik Dengerud19.3728+2.3736.2224+4+3.40+1.49
3. Eivind Høydal18.4915+1.4955.1119-5+5.16+1.36
4. Siri Ulvestad17.485+1.111.12.5911-8+4.52-0.24
12Varegg Fleridrett 11.13.02+4.55
1. Christiane Trösse16.4018+1.4616.4018+1.46
2. Håkon Jarvis Westergård17.304+0.3034.1010-8+1.28-0.18
3. Morten Jarvis Westergård17.287+0.2851.386-4+1.43+0.15
4. Ingrid Vrålstad Løvås21.2423+4.471.13.0212+6+4.55+3.12
13Frol IL 21.13.13+5.06
1. Kine Sofie Sandstad17.1325+2.1917.1325+2.19
2. Ulf Forseth Indgaard17.386+0.3834.5114-11+2.09-0.10
3. Johan Asphjell Bjørnaas17.429+0.4252.3310-4+2.38+0.29
4. Kari Svingheim20.4018+4.031.13.1313+3+5.06+2.28
14Halden SK 21.13.16+5.09
1. Ane Sofie Næss Bjørgul16.3116+1.3716.3116+1.37
2. Håkon Raadal Bjørlo19.0020+2.0035.31160+2.49+1.12
3. Antonio Martínez Pérez18.5918+1.5954.30160+4.35+1.46
4. Iliana Ilieva18.468+2.091.13.1614-2+5.09+0.34
15Bækkelagets SK 21.13.33+5.26
1. Tone Wigemyr15.203+0.2615.203+0.26
2. Joakim Blix Prestmo19.4329+2.4335.0315+12+2.21+1.55
3. Felix Breitschädel19.2922+2.2954.3217+2+4.37+2.16
4. Lene Godager Kaas19.0112+2.241.13.3315-2+5.26+0.49
16Raumar Orientering 11.13.34+5.27
1. Silje Ekroll Jahren16.1011+1.1616.1011+1.16
2. Magne Haga17.478+0.4733.576-5+1.15-0.01
3. Anders Haga18.5417+1.5452.5112+6+2.56+1.41
4. Karoline Sønsterudbråten20.4319+4.061.13.3416+4+5.27+2.31
17Byåsen IL 11.14.42+6.35
1. Emma Arnesen17.1124+2.1717.1124+2.17
2. Terje Maroni19.0321+2.0336.1422-2+3.32+1.15
3. Øyvind Wiggen19.2821+2.2855.4220-2+5.47+2.15
4. Ingeborg Eide19.0011+2.231.14.4217-3+6.35+0.48
18Konnerud IL 11.15.14+7.07
1. Synne Baklid17.1928+2.2517.1928+2.25
2. Audun Heimdal18.3213+1.3235.5120-8+3.09+0.44
3. Jonas Sommerstad Juveli20.1329+3.1356.0424+4+6.09+3.00
4. Anette Juveli19.1014+2.331.15.1418-6+7.07+0.58
19Halden SK 31.15.15+7.08
1. Bodil Helgerud16.1412+1.2016.1412+1.20
2. Anders Felde Olaussen19.2224+2.2235.3618+6+2.54+1.34
3. Trygve Kristoffer Løvli20.1530+3.1555.5123+5+5.56+3.02
4. Marit Kahrs19.2415+2.471.15.1519-4+7.08+1.12
20Fossum IF 21.15.30+7.23
1. Ragnhild Hjermstad17.5235+2.5817.5235+2.58
2. Oskar Størmer17.417+0.4135.3317-18+2.51-0.07
3. Olai Stensland Lillevold18.2312+1.2353.5615-2+4.01+1.10
4. Line Wegner Hodt21.3428+4.571.15.3020+5+7.23+3.22
21Nydalens SK 51.16.13+8.06
1. Anine Hallén16.4821+1.5416.4821+1.54
2. Åsmund Aamodt Resell18.5118+1.5135.3919-2+2.57+1.03
3. Gjermund Tørnqvist Halden20.0828+3.0855.4722+3+5.52+2.55
4. Ingeborg Ellegaard Melby20.2617+3.491.16.1321-1+8.06+2.14
22IL Tyrving 21.16.15+8.08
1. Tone E Lye15.357+0.4115.357+0.41
2. Torgeir Nørbech17.375+0.3733.122-5+0.30-0.11
3. Gunnar A Fiskum21.3036+4.3054.4218+16+4.47+4.17
4. Anniken Helland-Hansen21.3326+4.561.16.1522+4+8.08+3.21
23Lillomarka OL 21.16.34+8.27
1. Siri Kollerud16.4419+1.5016.4419+1.50
2. Matthew Speake17.072+0.0733.515-14+1.09-0.41
3. Steinar Kollerud20.0227+3.0253.5314+9+3.58+2.49
4. Ingvild Wang22.4133+6.041.16.3423+9+8.27+4.29
24Freidig 11.16.52+8.45
1. Frida Sæther17.1627+2.2217.1627+2.22
2. Mattis Holt19.4329+2.4336.5929+2+4.17+1.55
3. Håvard Eidsmo19.0619+2.0656.0525-4+6.10+1.53
4. Karen Oline Kolstad20.4720+4.101.16.5224-1+8.45+2.35
25Hamar OK 11.17.31+9.24
1. Sigrid Bjørgen17.0823+2.1417.0823+2.14
2. Sverre Bang Støeng19.1023+2.1036.18230+3.36+1.22
3. Ivar Jevne Arnesen19.4726+2.4756.0525+2+6.10+2.34
4. Dorte Narum21.2625+4.491.17.31250+9.24+3.14
26IL BUL-Tromsø 11.18.19+10.12
1. Arntraut Götsch16.3116+1.3716.3116+1.37
2. Thomas Johnsen20.2435+3.2436.5527+11+4.13+2.36
3. Vegard Vaeng Bernhardsen21.0634+4.0658.0131+4+8.06+3.53
4. Mathilde Korvald Skaare20.1816+3.411.18.1926-5+10.12+2.06
27Heming Orientering 11.19.07+11.00
1. Sofie Skyttersæter Iversen17.4333+2.4917.4333+2.49
2. Ulrik Astrup Arnesen19.3226+2.3237.1531-2+4.33+1.44
3. Harald Astrup Arnesen18.2714+1.2755.4220-11+5.47+1.14
4. Martine Engebretsen23.2537+6.481.19.0727+7+11.00+5.13
28NTNUI 41.19.08+11.01
1. Mai Elin Watson18.1137+3.1718.1137+3.17
2. Trygve Olsen19.4431+2.4437.5534-3+5.13+1.56
3. Sondre Sande Gullord19.4024+2.4057.3529-5+7.40+2.27
4. Marianne Dæhli21.3326+4.561.19.0828-1+11.01+3.21
29OL Tønsberg og omegn 11.19.26+11.19
1. Marthe Gløersen17.4132+2.4717.4132+2.47
2. Anders Krona Haflan21.2037+4.2039.0138+6+6.19+3.32
3. Håkon Fruseth Christiansen18.2413+1.2457.2528-10+7.30+1.11
4. Martine Topstad22.0132+5.241.19.2629+1+11.19+3.49
30Kongsberg OL 11.19.29+11.22
1. Åsne Trømborg18.1238+3.1818.1238+3.18
2. Sigur Heggedal18.4617+1.4636.5828-10+4.16+0.58
3. Mathias Drage19.1920+2.1956.1727-1+6.22+2.06
4. Siri Moholth23.1235+6.351.19.2930+3+11.22+5.00
31Asker Skiklubb 11.20.10+12.03
1. Tilla Farnes Hennum17.3231+2.3817.3231+2.38
2. Eivind Øfsthus Gravir22.0041+5.0039.3240+9+6.50+4.12
3. Vegard Gulbrandsen19.3723+2.3759.0933-7+9.14+2.24
4. Ingrid Gulbrandsen21.0121+4.241.20.1031-2+12.03+2.49
32Nydalens SK 61.20.43+12.36
1. Karen Bjergaard18.1840+3.2418.1840+3.24
2. Tord Haflan20.0734+3.0738.2537-3+5.43+2.19
3. Jørgen Madslien20.2131+3.2158.4632-5+8.51+3.08
4. Cristina Luis21.5731+5.201.20.43320+12.36+3.45
33Varegg Fleridrett 21.20.46+12.39
1. Line Laurantsen17.1526+2.2117.1526+2.21
2. Markus Kjærner-Semb19.5833+2.5837.1330+4+4.31+2.10
3. Styrk Almeland Bleie21.5837+4.5859.1134+4+9.16+4.45
4. Constance Storvestre21.3529+4.581.20.4633-1+12.39+3.23
34Kongsberg OL 21.20.52+12.45
1. Anne Eiken18.1539+3.2118.1539+3.21
2. Karl Fremstad19.2325+2.2337.3833-6+4.56+1.35
3. Trygve Heggedal20.2131+3.2157.5930-3+8.04+3.08
4. Eline Drage22.5334+6.161.20.5234+4+12.45+4.41
35Larvik OK 11.21.54+13.47
1. Runa Fremstad15.478+0.5315.478+0.53
2. Jørgen Frøyd21.0436+4.0436.5126+18+4.09+3.16
3. Anders Bjørningstad Kristoffersen23.3841+6.381.00.2937+11+10.34+6.25
4. Julie Hjortland21.2524+4.481.21.5435-2+13.47+3.13
36Wing OK 11.23.36+15.29
1. Kjersti Elisabeth Midtbø19.3443+4.4019.3443+4.40
2. Øystein Kvaal Østerbø17.00136.3425-18+3.52
3. Arvid Lyngstad22.3939+5.3959.1335+10+9.18+5.26
4. Melanie Simpson24.2339+7.461.23.3636+1+15.29+6.11
37Løten o-lag 11.24.05+15.58
1. Evine Westli Andersen16.2715+1.3316.2715+1.33
2. Emilie Westli Andersen21.4639+4.4638.1335+20+5.31+3.58
3. Marius Øie21.2535+4.2559.3836+1+9.43+4.12
4. Marte Opsahl24.2740+7.501.24.0537+1+15.58+6.15
38Sandnes IL (Rogaland) 11.26.40+18.33
1. Marie Line Furland18.0436+3.1018.0436+3.10
2. Vegard Peikli19.3327+2.3337.3732-4+4.55+1.45
3. Hannah Malmei24.5343+7.531.02.3040+8+12.35+7.40
4. Sunniva Omdal24.1038+7.331.26.4038-2+18.33+5.58
39Hamar OK 21.26.42+18.35
1. Kjersti Rønning18.5641+4.0218.5641+4.02
2. Even Lindstad Børresen22.0342+5.0340.5942+1+8.17+4.15
3. Vegard Rønning Huber19.4024+2.401.00.3938-4+10.44+2.27
4. Anne-Guri Jevne26.0342+9.261.26.4239+1+18.35+7.51
40Larvik OK 21.27.25+19.18
1. Elin Bjerva17.2730+2.3317.2730+2.33
2. Lars Ole Engebakken24.0345+7.0341.3043+13+8.48+6.15
3. Per Olav Gulbrandsen24.0542+7.051.05.35430+15.40+6.52
4. Ingrid Undstad21.5030+5.131.27.2540-3+19.18+3.38
41Raumar Orientering 21.27.33+19.26
1. Anikken Gjerde Alnæs16.4821+1.5416.4821+1.54
2. Ståle Sønsterudbråten21.3538+4.3538.2336+15+5.41+3.47
3. Tor-Arve Bjørnstad Strand25.5445+8.541.04.1742+6+14.22+8.41
4. Tiril Ruud Bråten23.1636+6.391.27.3341-1+19.26+5.04
42Gneist, IL 11.29.02+20.55
1. Mariell Arntzen19.3744+4.4319.3744+4.43
2. Andreas G. Polden19.5032+2.5039.2739-5+6.45+2.02
3. Øyvind Johannessen22.1038+5.101.01.37390+11.42+4.57
4. Vilde H. Skage27.2545+10.481.29.0242+3+20.55+9.13
43OL Tønsberg og omegn 21.29.43+21.36
1. Sandra B. Robertsen19.5045+4.5619.5045+4.56
2. Mathias Gløersen22.2743+5.2742.1744-1+9.35+4.39
3. Øystein Fruseth Christiansen21.0333+4.031.03.2041-3+13.25+3.50
4. Marianne Fruseth Christiansen26.2343+9.461.29.4343+2+21.36+8.11
44IL Tyrving 31.33.39+25.32
1. Ida Tiltnes17.5134+2.5717.5134+2.57
2. Astrid Fiskum25.0946+8.0943.0045+11+10.18+7.21
3. Skjalg Hundseid Kamsvåg24.5944+7.591.07.59450+18.04+7.46
4. Synne Nesheim Flatebakken25.4041+9.031.33.3944-1+25.32+7.28
45Modum OL 11.34.26+26.19
1. Maren Kopland18.5742+4.0318.5742+4.03
2. Eirik Stærkeby Jelstad21.4940+4.4940.4641-1+8.04+4.01
3. Severin Berglia26.1646+9.161.07.0244+3+17.07+9.03
4. Tine Hansen27.2444+10.471.34.2645+1+26.19+9.12
46Ganddal IL 11.39.17+31.10
1. Trine Bolstad21.5147+6.5721.5147+6.57
2. Alf Johan Walgermo Lima23.1744+6.1745.0846-1+12.26+5.29
3. Morten Bjerga Sundli23.2840+6.281.08.36460+18.41+6.15
4. Ane Klepsvik Vinsjansen30.4146+14.041.39.17460+31.10+12.29
47Hedrum OL 11.49.14+41.07
1. Viktoria Maria Gundersen20.5546+6.0120.5546+6.01
2. Jarle Lysnes25.1947+8.1946.1447+1+13.32+7.31
3. Erlend Gjestrum28.4247+11.421.14.56470+25.01+11.29
4. Alvilde Karlsen34.1847+17.411.49.14470+41.07+16.06
Asker Skiklubb 2diskvalifisert
1. Margrethe Wisløff17.460+2.52diskvalifisert
2. Per Wirehndiskvalifisertdiskvalifisert
3. Magnus Mellbye Larsen20.500+3.50diskvalifisert
4. Nora Synnøve Woxholth20.370+4.00diskvalifisert
Byåsen IL 2diskvalifisert
1. Marte Hoff Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Knut Hagen30.280+13.28diskvalifisert
3. Haakon Arnesen24.540+7.54diskvalifisert
4. Gøril Eide23.130+6.36diskvalifisert
Fet OL 1diskvalifisert
1. Åshild Faller Råheimdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jørgen Kjos Barkenæs21.060+4.06diskvalifisert
3. Sander Hildebrand Rogndokken22.300+5.30diskvalifisert
4. Marthe Ramstad23.480+7.11diskvalifisert
Freidig 2diskvalifisert
1. Malin Sandstad17.430+2.49diskvalifisert
2. Kjetil Mølnvik20.090+3.09diskvalifisert
3. Rein Helle Mårdalen21.110+4.11diskvalifisert
4. Oda Q Fossumdiskvalifisertdiskvalifisert
Halden SK 1diskvalifisert
1. Hanna Haugen Nordbrøden16.370+1.43diskvalifisert
2. Mattias Karlssondiskvalifisertdiskvalifisert
3. Emil Wingstedt17.150+0.15diskvalifisert
4. Kine Hallan Steiwerdiskvalifisertdiskvalifisert
Lillomarka OL 1diskvalifisert
1. Sonja Mörsky17.490+2.55diskvalifisert
2. Nicholas Oskarsson17.400+0.40diskvalifisert
3. Gaute Hallan Steiwerdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Andrine Benjaminsen19.290+2.52diskvalifisert
NTNUI 3diskvalifisert
1. Elin-Kristin Hemdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Simen Aamodtdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jonas Madslien Bakken19.420+2.42diskvalifisert
4. Kristine Fjeldbo21.080+4.31diskvalifisert
Nydalens SK 4diskvalifisert
1. Marion Huber16.010+1.07diskvalifisert
2. Eirik Langedal Breivikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sverre Waaler Kaas18.550+1.55diskvalifisert
4. Thalia Bertschingerdiskvalifisertdiskvalifisert
OL Trollelg 1diskvalifisert
1. Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno16.040+1.10diskvalifisert
2. Trond Einar Moen Pedersli17.570+0.57diskvalifisert
3. Andreas Sølberg17.340+0.34diskvalifisert
4. Line Sølbergdiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 1diskvalifisert
1. Tonje Vassend15.380+0.44diskvalifisert
2. Runar Torpe Lien19.340+2.34diskvalifisert
3. Magne Wiig Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Kristine Ausen23.560+7.19diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor