Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen, NC mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen, NC mellom
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 25 april 2015

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 21-E2

D 21-E

4 620 m, 73 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK35.47
2Tone WigemyrBækkelagets SK36.16+0.29
3Marte NarumNydalens SK36.17+0.30
4Ida Marie Næss BjørgulHalden SK36.27+0.40
5Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering36.52+1.05
6Emma JohanssonFredrikstad SK37.37+1.50
7Eva JurenikovaHalden SK37.46+1.59
8Mathilde RundhaugFrol IL38.11+2.24
9Sabine HauswirthHalden SK38.14+2.27
10Elena RoosHalden SK38.38+2.51
11Mari FastingHalden SK38.43+2.56
12Bodil HelgerudHalden SK38.45+2.58
13Siri UlvestadNydalens SK39.05+3.18
14Linn HokholtNTNUI39.13+3.26
15Maren Jansson HaverstadNTNUI39.53+4.06
16Hanna Haugen NordbrødenHalden SK39.54+4.07
17Gunvor Hov HøydalFossum IF39.58+4.11
18Hanne SandstadFreidig40.26+4.39
19Anette JuveliKonnerud IL40.30+4.43
20Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK40.31+4.44
21Helen PalmerHalden SK40.42+4.55
22Audhild Bakken RognstadNTNUI40.43+4.56
23Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK40.46+4.59
24Marianne AndersenKonnerud IL40.49+5.02
25Lene Godager KaasBækkelagets SK40.58+5.11
26Lone BrochmannBækkelagets SK41.26+5.39
27Line HagmanBækkelagets SK41.31+5.44
28Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK41.52+6.05
29Kamilla OlaussenFredrikstad SK42.08+6.21
30Marit KahrsHalden SK42.27+6.40
31Tone E LyeIL Tyrving43.01+7.14
32Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering43.49+8.02
33Kristine FjellangerNTNUI43.57+8.10
34Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK44.00+8.13
35Zsuzsa FeyIL Tyrving44.04+8.17
36Guro TorpeFrol IL44.20+8.33
37Anne Johanne LindNydalens SK44.43+8.56
38Anna UlvensøenNTNUI44.54+9.07
39Elise EgsethNydalens SK45.26+9.39
40Therese HaareKonnerud IL45.30+9.43
41Ewa GwozdzRaumar Orientering45.34+9.47
42Marie Nordbye NybøKonnerud IL45.46+9.59
43Malin JakobssonNydalens SK46.06+10.19
44Emilie Westli AndersenLøten o-lag46.16+10.29
45Thalia BertschingerNydalens SK47.04+11.17
46Marion HuberNydalens SK47.47+12.00
47Mari Jellum HelgerudIL Tyrving47.55+12.08
48Monika TopinkovaKristiansand OK48.22+12.35
49Ida TiltnesIL Tyrving48.52+13.05
50Iliana IlievaHalden SK49.20+13.33
51Anneke Hald BjørgumJärla Orientering49.30+13.43
52Marte Eline UlvestadHeming Orientering50.44+14.57
53Ingjerd MyhreJärla Orientering51.16+15.29
54Fredrikke Nohr MothNTNUI52.10+16.23
55Christiane TrösseVaregg Fleridrett52.25+16.38
56Marianne DæhliNTNUI52.26+16.39
57Agata StankiewiczRaumar Orientering52.49+17.02
58Ingunn FristadHalden SK53.06+17.19
59Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering54.20+18.33
60Siri KollerudLillomarka OL55.35+19.48
61Heidi StoksethHalden SK56.04+20.17
62Camilla ØhmanNTNUI57.21+21.34
63Hedvig ÅstebølNTNUI59.06+23.19
64Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL59.32+23.45
65Karoline Dahl FosbyNTNUI59.41+23.54
66Marit IsachsenAsker Skiklubb59.43+23.56
67Marte Fallbakken BergeNTNUI1.00.22+24.35
68Marit Wenseth KureBø OL1.06.28+30.41
0Laura PortinHalden SKdiskvalifisert
0Hollie OrrHalden SKdiskvalifisert
0Cristina LuisNydalens SKbrutt
0Marta UlvensøenNTNUIbrutt
0Louise OramNydalens SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor