Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nylendeløpet 2013

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nylendeløpet 2013
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 22 november 2013

B-nivå

2 830 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK33.1411.44
2Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK34.51+1.3712.18
3Kaisa AntonsenFredrikstad SK36.58+3.4413.03
4Emma DanevadFredrikstad SK37.04+3.5013.05
5Runar Saur ModahlFredrikstad SK37.31+4.1713.15
6Eirik og Bendik Moen og BergsengFredrikstad SK1.17.53+44.3927.31

A-kort

4 330 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik EliassonHalden SK30.477.06
2Ida Marie Næss BjørgulHalden SK33.40+2.537.46
3Peter NordbrødenHalden SK37.05+6.188.33
4Kine Hallan SteiwerHalden SK37.51+7.048.44
5Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK37.55+7.088.45
6Eva JurenikovaHalden SK38.42+7.558.56
7Marie OlaussenFredrikstad SK40.19+9.329.18
8Olav Schmitt GranHalden SK40.24+9.379.19
9Bjørn Axel GranHalden SK45.26+14.3910.29
10Sabine RothaugHalden SK48.39+17.5211.14
11Hanna TorjusenFredrikstad SK49.35+18.4811.27
12Nina BirkelandHalden SK51.28+20.4111.53
13Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1.03.37+32.5014.41
14Aleksandar DimitrovSever1.10.10+39.2316.12
15Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK1.10.58+40.1116.23
16Tellef KjellevigFredrikstad SK1.11.24+40.3716.29
17Trygve LeivestadSarpsborg OL1.14.16+43.2917.09
18Thor MoenFredrikstad SK1.30.14+59.2720.50
Knut Magne FuruheimFredrikstad SKdiskvalifisert

A-lang

5 710 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav LundanesHalden SK35.566.17
2Eirik Kamstrup HovindNTNUI38.25+2.296.43
3Magne DæhliHalden SK39.04+3.086.50
4Jonas NordströmHalden SK39.15+3.196.52
5Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK40.27+4.317.05
6Jon PedersenHalden SK42.33+6.377.27
7Kristian VadHalden SK42.35+6.397.27
8Henrik OttesenFredrikstad SK42.42+6.467.28
9Anders Felde OlaussenHalden SK42.56+7.007.31
10Erik AxelssonHalden SK44.00+8.047.42
11Markus HolterIndre Østfold OK44.08+8.127.43
12Lacho IlievHalden SK49.03+13.078.35
13Sindre ØsthagenFredrikstad SK54.26+18.309.31
14Asgeir  RistesundFredrikstad SK56.55+20.599.58
15Lasse SimonsenFredrikstad SK1.05.24+29.2811.27
16Einar ModahlFredrikstad SK1.15.12+39.1613.10
17Pål AngvollFredrikstad SK1.15.51+39.5513.17
18Sven SimonsenFredrikstad SK1.33.54+57.5816.26
Gard AntonsenFredrikstad SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor