Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten 4 / Sport8serien 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten 4 / Sport8serien 1
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: onsdag 4 juni 2014

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 13-20C | D 17- | D 50- | H 11-12 | H 13-20C | H 17- | H 50- | D -16 | H -16

N-åpen

2 000 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Herman Lien BackstrømHalden SK15.347.47
Marie Lien BackstrømHalden SK16.118.05
Inger Anne BraarudHalden SK22.1211.06
Thea BratlieSkaukameratene OL19.399.49
Julie BrenåsVarteig OL24.5312.26
Jenny DanevadFredrikstad SK19.139.36
Adrian Christoffer Fagereng AndersenHalden SK16.548.27
Fillip FarstadHalden SK30.1515.07
Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL13.596.59
Hans Matias GlomsrudSkaukameratene OL19.269.43
Sigrid Schmitt GranHalden SK21.2110.40
Vilde Hagen-TafjordHalden SK20.2610.13
Maren HenriksenHalden SK13.326.46
Anna marie kirkeng HolmenHalden SK24.1112.05
Johanne JonsdatterHalden SK28.1614.08
Håkon Kopperud KnutsenGimle IF17.528.56
Helle KvalheimHalden SK18.429.21
Sigurd LudvigsenSarpsborg OL25.3312.46
Erlend Grønlund MoenGimle IF24.3612.18
Eline Signore MyhrvoldSkaukameratene OL17.348.47
Stian MyrsethSarpsborg OL22.0711.03
Jonas OlaussenHalden SK14.377.18
Emma Helene OlsenHalden SK16.098.04
Sigurd RaknerudIndre Østfold OK16.328.16
Trygve RaknerudIndre Østfold OK18.409.20
Kristine RylandHalden SK17.598.59
Sondre SignebøenHalden SK30.2615.13
Emma SpanilandHalden SK22.4911.24
Aksel TorgersenHalden SK24.2912.14
Liam Viggo WingstedtHalden SK11.545.57

D 11-12

2 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL17.038.31
2Nina PedersenSarpsborg OL18.35+1.329.17
3Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL20.27+3.2410.13
4Alexandra AngvollFredrikstad SK21.36+4.3310.48
5Amalie LudvigsenSarpsborg OL22.08+5.0511.04
6Jenny HaugeSarpsborg OL23.40+6.3711.50
7Sofie BergstrømHalden SK25.58+8.5512.59
8Mia Bohlin JønsbergGimle IF30.20+13.1715.10
9Juni BrasethGimle IF30.23+13.2015.11
10Ingrid MoenGimle IF30.33+13.3015.16

D 13-20C

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK20.4010.20
2Malene Langvik-HansenSarpsborg OL21.56+1.1610.58

D 17-

3 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iliana IlievaHalden SK22.007.05
2Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK23.15+1.157.30
3Gøril FristadHalden SK23.45+1.457.39
4Ingvild TorgersenHalden SK24.13+2.137.48
5Hanne Lerche RaadalHalden SK25.42+3.428.17
6Sabine RothaugHalden SK25.45+3.458.18
7Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL25.46+3.468.18
8Ida Katrine Børstad ThoresenNTNUI26.35+4.358.34
9Wenche LindløvSarpsborg OL28.22+6.229.09
10Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK28.44+6.449.16
11Benedicte PedersenSarpsborg OL28.55+6.559.19
12Kristin GrimsrudSkaukameratene OL34.25+12.2511.06
13Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK34.48+12.4811.13
14Martine LøwengreenSarpsborg OL35.43+13.4311.31
15Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK38.26+16.2612.23
16Reidun HansenSarpsborg OL40.00+18.0012.54
17Camilla ImrikFredrikstad SK43.53+21.5314.09

D 50-

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL27.268.50
2Heidi BørstadSarpsborg OL37.13+9.4712.00

H 11-12

2 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christopher EngebretsenOK Moss15.107.35
1Jakob TorgersenHalden SK15.107.35
3Martin BrækkeHalden SK17.06+1.568.33
4Alfred BjørnerødOK Moss17.21+2.118.40
5Odin SætherFredrikstad SK17.30+2.208.45
6Tor Erling GjølsjøOK Moss19.16+4.069.38
7Peder Aabogen HaugaardSkaukameratene OL19.55+4.459.57
8Fredrik FosserIndre Østfold OK20.59+5.4910.29
9Thomas BlomkvistFredrikstad SK21.35+6.2510.47
10Sander BystrømIndre Østfold OK22.28+7.1811.14
11Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK22.50+7.4011.25
12Adam KristiansenOK Moss22.56+7.4611.28
13Sondre EngebretsenOK Moss23.30+8.2011.45
14Christian KarrestadHalden SK24.30+9.2012.15
Frederic MathisenHalden SKdiskvalifisert

H 13-20C

2 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats Andre NygårdIndre Østfold OK12.396.19
2Herman BergHalden SK15.31+2.527.45
3Audun Langvik-hansenSarpsborg OL16.25+3.468.12
4Martin ArmstrongHalden SK17.40+5.018.50
5Henrik HvidstenFredrikstad SK17.41+5.028.50
6Ole Øivind NorstedHalden SK18.07+5.289.03
7Ola DahlFredrikstad SK20.19+7.4010.09
8Vegar SkinneSkaukameratene OL21.01+8.2210.30
9Halvor NærbySkaukameratene OL22.58+10.1911.29
10Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK24.34+11.5512.17
11Eirik KrokaFredrikstad SK26.23+13.4413.11
Rolf Martin GlomsrudSkaukameratene OLdiskvalifisert

H 17-

3 100 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind StoksethHalden SK19.066.09
2Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK20.14+1.086.31
3Asgeir W. RistesundFredrikstad SK20.21+1.156.33
4Kjetil BjørloHalden SK20.49+1.436.42
5Henrik OttesenFredrikstad SK21.00+1.546.46
6Espen DanevadFredrikstad SK21.04+1.586.47
7Lacho IlievHalden SK21.37+2.316.58
8Sigmund VisterIndre Østfold OK23.24+4.187.32
9Henning Bratland CarlsenOK Moss25.25+6.198.11
10Einar ModahlFredrikstad SK26.16+7.108.28
11Magne SætherFredrikstad SK26.38+7.328.35
12Rune BlågestadIndre Østfold OK26.58+7.528.41
13Håkon BlågestadIndre Østfold OK27.40+8.348.55
14Pål AngvollFredrikstad SK28.25+9.199.10
15Henning MartinsenFredrikstad SK28.51+9.459.18
16Jens Nandrup NielsenIndre Østfold OK31.23+12.1710.07
17Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL31.50+12.4410.16
18Tore SandemIndre Østfold OK32.52+13.4610.36
19Rune NygårdIndre Østfold OK33.05+13.5910.40
Karl Kristen GjølsjøOK Mossdiskvalifisert

H 50-

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag BrenåsVarteig OL24.257.52
2Rune S. NielsenIndre Østfold OK25.57+1.328.22
3Tor Ragnar AndersenHalden SK26.56+2.318.41
4Bjørn ÅstorpSarpsborg OL31.02+6.3710.00
5Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL31.08+6.4310.02
6Thor MoenFredrikstad SK36.43+12.1811.50
Bjørn Erik BergsengFredrikstad SKdiskvalifisert

D -16

3 100 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK23.107.28
2Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK24.58+1.488.03
3Aurora GjølsjøOK Moss25.49+2.398.19
4Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL26.49+3.398.39
5Nora TorgersenHalden SK27.43+4.338.56
6Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK28.26+5.169.10
7Marte BergslandTrøsken IL29.43+6.339.35
8Hedda Raadal BjørloHalden SK30.01+6.519.40
9Kristin OttesenFredrikstad SK30.58+7.489.59
10Karoline AuneHalden SK31.22+8.1210.07
11Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss31.28+8.1810.09
12Hanna MoumHalden SK32.09+8.5910.22
13Marie Helene HansenSarpsborg OL32.16+9.0610.24
14Selma KristiansenOK Moss32.17+9.0710.24
15Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK33.05+9.5510.40
16Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OL37.08+13.5811.58
17Emma DanevadFredrikstad SK37.12+14.0212.00
18Marie BergstrømHalden SK38.46+15.3612.30
19Siri PedersenSarpsborg OL40.29+17.1913.03
20Lisa JenssenHalden SK41.44+18.3413.27

H -16

3 100 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Østraat SævareidHalden SK20.136.31
2Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK20.39+0.266.39
3August Asheim BirkelandHalden SK21.40+1.276.59
4Jørgen VisterIndre Østfold OK22.32+2.197.16
5Olav Schmitt GranHalden SK22.51+2.387.22
6Niels Christian HellerudHalden SK24.21+4.087.51
7Erlend BrendstuenHalden SK24.45+4.327.59
8Vegard Falch HillestadHalden SK25.09+4.568.06
9Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK25.43+5.308.17
10Bendik EliassenFredrikstad SK26.01+5.488.23
11Benjamin AasenSarpsborg OL28.13+8.009.06
12Eirik BlågestadIndre Østfold OK28.33+8.209.12
13Emil LøwengreenSarpsborg OL29.21+9.089.28
14Sondre OttesenFredrikstad SK30.25+10.129.48
15Runar Saur ModahlFredrikstad SK30.34+10.219.51
16Alexander Skaug YtterbølHalden SK30.35+10.229.51
17Eirik Klavestad MoenFredrikstad SK31.17+11.0410.05
18Jonatan AuneHalden SK31.25+11.1210.08
19Haakon JohannesenIndre Østfold OK33.16+13.0310.43
20Bendik BergsengFredrikstad SK34.22+14.0911.05
21Eirik ImrikFredrikstad SK38.53+18.4012.32
22Endre LuktvasslimoFredrikstad SK41.39+21.2613.26
Guttorm Snemyr HoltetIndre Østfold OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor