Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 14

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 14
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 2 mars 2014

Herrer

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav LundanesHalden SK33.20
2Magne DæhliHalden SK36.41+3.21
3Mattias KarlssonHalden SK37.38+4.18
4Emil WingstedtHalden SK37.55+4.35
5Søren SchwartzIFK Göteborg38.47+5.27
6Erik AxelssonHalden SK40.32+7.12
7Håkon Raadal BjørloHalden SK41.26+8.06
8Fredrik EliassonHalden SK41.31+8.11
9Mats HaldinHalden SK41.37+8.17
10Thore KornmoPorsgrunn OL42.06+8.46
11Markus HolterIndre Østfold OK44.16+10.56
12Andrei ZhuravlevHalden SK44.35+11.15
13Øyvind StoksethHalden SK45.29+12.09
14Christian F SchiveHalden SK45.53+12.33
15Espen FiskumHalden SK46.05+12.45
16Peter NordbrødenHalden SK46.36+13.16
17Andreas JohanssonHalden SK46.50+13.30
18Hans Christian MeenPorsgrunn OL55.49+22.29
19Geir TorgersenHalden SK56.47+23.27
20Rune BlågestadIndre Østfold OK58.12+24.52
21Kjell WestinPorsgrunn OL58.29+25.09
22Slava ZhuravlevHalden SK1.01.16+27.56
23Audun BjerknesMåren OK1.03.06+29.46
24Karl Aasmund ErøyOK Moss1.04.58+31.38
25Daniel FløtreKongsberg OL1.10.10+36.50
Jørgen WingereiPorsgrunn OLbrutt
Dag AusenPorsgrunn OLikke startet
Marius BjuganHalden SKikke startet
Magnus CarlstedtSävedalens AIKikke startet
Sami HämälistöTurun Metsänkävijätikke startet
Anders Felde OlaussenHalden SKikke startet
Roine PetterssonIFK Göteborgikke startet
Tore SandvikHalden SKikke startet

Damer

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vendula HaldinHalden SK44.04
2Ingunn FristadHalden SK44.08+0.04
3Kine Hallan SteiwerHalden SK45.44+1.40
4Eva JurenikovaHalden SK46.20+2.16
5Iliana IlievaHalden SK47.52+3.48
6Marit KahrsHalden SK48.06+4.02
7Kajsa NilssonHalden SK48.18+4.14
7Gøril FristadHalden SK48.18+4.14
9Tonje VassendPorsgrunn OL48.24+4.20
10Nicole ScaletHalden SK48.54+4.50
11Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK49.35+5.31
12Gina GranstedtHalden SK51.09+7.05
13Sabine RothaugHalden SK51.55+7.51
14Nina Asheim BirkelandHalden SK52.20+8.16
15Hanna Haugen NordbrødenHalden SK54.40+10.36
16Hanne Lerche RaadalHalden SK57.32+13.28
17Runa Lien BackstrømHalden SK57.42+13.38
18Helen PalmerLillomarka OL59.41+15.37
19Kristina YakubkinaHalden SK1.00.53+16.49
20Gry GranstedtHalden SK1.02.35+18.31
21Hilde VassendPorsgrunn OL1.24.30+40.26
Ingvild TorgersenHalden SKdiskvalifisert
Lenka WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Erica PetterssonIFK Göteborgikke startet

Gutter

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon Østraat SævareidHalden SK56.44
2Trygve Kristoffer LøvliHalden SK58.02+1.18
3Alexander Repstad StoremyrIL Hauken1.17.45+21.01
Vegard HaugenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Jørgen VisterIndre Østfold OKdiskvalifisert
Rasmus MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Olav Schmitt GranHalden SKdiskvalifisert
Håkon BlågestadIndre Østfold OKbrutt
Petter Norsted KildeboHalden SKikke startet
Håkon KornmoPorsgrunn OLikke startet

Jenter

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.03.01
2Hedda Raadal BjørloHalden SK1.06.37+3.36
3Hanne VassendPorsgrunn OL1.10.15+7.14
Anna MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Nora TorgersenHalden SKdiskvalifisert
Emilie WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Elise AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor