Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 9 (HOT)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 9 (HOT)
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 19 januar 2014

Alfta-Ösa OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Josefine EngströmDamer (42)41.46+2.30

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
26Nikoline Ekeberg SchjerveDamer (42)56.05+16.49

Falkenbergs OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
23Frida AnderssonDamer (42)52.33+13.17
Matilda MartinssonDamer (42)diskvalifisert

Falköpings AIK OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Amanda BlennowDamer (42)ikke startet
Sara HagströmDamer (42)ikke startet

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kyrre GranHerrer (50)aktiv

FK Göingarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anna PerssonDamer (42)diskvalifisert

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
24Sigurd MelsomHerrer (50)43.52+7.56
Olai Stensland LillevoldHerrer (50)diskvalifisert
Oskar StørmerHerrer (50)diskvalifisert
Håvard IrgensHerrer (50)diskvalifisert
Guro VassendDamer (42)diskvalifisert
Emil AhlbäckHerrer (50)ikke startet

Fredrikstad SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kamilla OlaussenDamer (42)39.16
3Herman Ryen MartinsenGutter (6)43.39+1.59
10Marie OlaussenDamer (42)44.07+4.51
32Per OlaussenHerrer (50)48.24+12.28

Göteborg-Majorna OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Lina StrandDamer (42)44.25+5.09
30Anna ForsbergDamer (42)56.47+17.31
Ola MartnerHerrer (50)diskvalifisert

Halden SK

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Peter NordbrødenGutter (6)41.40
1Magne DæhliHerrer (50)35.56
2Håkon Østraat SævareidGutter (6)43.33+1.53
2Mari FastingDamer (42)39.55+0.39
2Vincent CoupatHerrer (50)37.11+1.15
4Olav Schmitt GranGutter (6)46.44+5.04
5Trygve Kristoffer LøvliGutter (6)51.03+9.23
5Eva JurenikovaDamer (42)41.40+2.24
6August Asheim BirkelandGutter (6)57.12+15.32
7Ingunn FristadDamer (42)43.03+3.47
8Emil WingstedtHerrer (50)39.18+3.22
8Léa VercellottiDamer (42)43.31+4.15
13Gina GranstedtDamer (42)46.23+7.07
14Fredrik EliassonHerrer (50)42.15+6.19
14Kajsa NilssonDamer (42)46.38+7.22
14Håkon Raadal BjørloHerrer (50)42.15+6.19
16Jonas NordströmHerrer (50)42.22+6.26
16Hanna Haugen NordbrødenDamer (42)47.21+8.05
17Nina Asheim BirkelandDamer (42)48.14+8.58
18Anders Felde OlaussenHerrer (50)43.24+7.28
20Jennie AnderssonDamer (42)49.16+10.00
21Gøril FristadDamer (42)49.51+10.35
22Nicole ScaletDamer (42)51.59+12.43
23Anneli GrindstadDamer (42)52.33+13.17
26Marcus MillegårdHerrer (50)44.42+8.46
27Marit KahrsDamer (42)56.25+17.09
28Ingvild TorgersenDamer (42)56.28+17.12
28Espen FiskumHerrer (50)45.32+9.36
31Øyvind StoksethHerrer (50)47.06+11.10
33Sabine RothaugDamer (42)1.01.35+22.19
34Øyvind HelgerudHerrer (50)1.00.29+24.33
36Frauke Schmitt GranDamer (42)1.15.28+36.12
37Bodil HolmströmDamer (42)1.18.06+38.50
Mattias KarlssonHerrer (50)diskvalifisert
Magnus NordbrødenHerrer (50)diskvalifisert
Tore SandvikHerrer (50)diskvalifisert
Kjetil BjørloHerrer (50)diskvalifisert
Christian F SchiveHerrer (50)ikke startet
Ingrid Kronborg BronebakkDamer (42)ikke startet
Iliana IlievaDamer (42)ikke startet
Kine Hallan SteiwerDamer (42)ikke startet

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Vegard Rønning HuberHerrer (50)diskvalifisert

Haninge SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sara EskilssonDamer (42)diskvalifisert

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Filip DahlgrenHerrer (50)42.28+6.32
Fredrik JohanssonHerrer (50)ikke startet
Annica GustafssonDamer (42)ikke startet
Helena KarlssonDamer (42)ikke startet

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Markus HolterHerrer (50)43.42+7.46

Järla Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Martin VisterHerrer (50)39.05+3.09
13Mats NordbrødenHerrer (50)41.40+5.44

Kongsberg OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Sindre SandvenHerrer (50)39.37+3.41
19Mathias DrageHerrer (50)43.28+7.32
20Sigur HeggedalHerrer (50)43.37+7.41
31Åsne Skram TrømborgDamer (42)59.33+20.17
Håvard MyhreHerrer (50)diskvalifisert
Karl FremstadHerrer (50)diskvalifisert

Konnerud IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Marte NarumDamer (42)40.02+0.46
12Therese HaareDamer (42)45.50+6.34
27Audun HeimdalHerrer (50)44.47+8.51
29Marie Nordbye NybøDamer (42)56.41+17.25

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Julie HjortlandDamer (42)47.05+7.49

Leksands OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Andreas RüedlingerHerrer (50)38.29+2.33

Lillomarka OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Gaute Hallan SteiwerHerrer (50)41.02+5.06
12Jonas Sommerstad JuveliHerrer (50)41.36+5.40
23Matthew SpeakeHerrer (50)43.47+7.51
29Steinar KollerudHerrer (50)46.42+10.46
32Helen PalmerDamer (42)59.45+20.29
Nicholas OskarssonHerrer (50)aktiv
Sigurd StenvikHerrer (50)ikke startet

Linköpings OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Alva OlssonDamer (42)44.02+4.46

Malungs OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10William LindHerrer (50)40.29+4.33

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Emma JohanssonDamer (42)48.42+9.26
34Ida Katrine Børstad ThoresenDamer (42)1.03.54+24.38

Nyköpings OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jens WängdahlHerrer (50)diskvalifisert

Ok Kåre

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Lisa RisbyDamer (42)ikke startet

OK Linné

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21Oskar SjöbergHerrer (50)43.40+7.44
Albin RidefeltHerrer (50)diskvalifisert

OK Ravinen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Gustav BergmanHerrer (50)39.11+3.15

OK Tisaren

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Andrea SvenssonDamer (42)ikke startet

Raumar Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
33Alexander LubinaHerrer (50)56.22+20.26
Anders VisterHerrer (50)ikke startet
Torben Christian WendlerHerrer (50)ikke startet

Ryda SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Johanna ÖbergDamer (42)48.40+9.24

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Vilde Bredholt JørgensenDamer (42)diskvalifisert

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Bjørn Tore ThoresenAndre (2)58.08
2Trygve LeivestadAndre (2)1.10.45+12.37
35Kristin GrindstadDamer (42)1.05.27+26.11

Stora Tuna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
25Emil SvenskHerrer (50)44.14+8.18

SWE

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Peter ÖbergHerrer (50)37.44+1.48

SWE

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
30Simon HectorHerrer (50)46.45+10.49

SWE

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Assar HellströmHerrer (50)ikke startet

SWE

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Karro OhlssonDamer (42)41.02+1.46

SWE

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
25Emma BjessomDamer (42)55.00+15.44

SWE

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Lilian ForsgrenDamer (42)ikke startet

Sävedalens AIK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Magnus CarlstedtHerrer (50)aktiv
Maria MagnussonDamer (42)ikke startet

Södertälje-Nykvarn Orientering

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jonas LeanderssonHerrer (50)ikke startet

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Sami HämälistöHerrer (50)37.49+1.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor