Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 9 (HOT)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 9 (HOT)
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 19 januar 2014

Klasser: Visa alla | Herrer | Damer | Gutter | Jenter | Andre

Herrer

50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne DæhliHalden SK35.56
2Vincent CoupatHalden SK37.11+1.15
3Peter ÖbergSWE37.44+1.48
4Sami HämälistöTurun Metsänkävijät37.49+1.53
5Andreas RüedlingerLeksands OK38.29+2.33
6Martin VisterJärla Orientering39.05+3.09
7Gustav BergmanOK Ravinen39.11+3.15
8Emil WingstedtHalden SK39.18+3.22
9Sindre SandvenKongsberg OL39.37+3.41
10William LindMalungs OK40.29+4.33
11Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL41.02+5.06
12Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL41.36+5.40
13Mats NordbrødenJärla Orientering41.40+5.44
14Fredrik EliassonHalden SK42.15+6.19
14Håkon Raadal BjørloHalden SK42.15+6.19
16Jonas NordströmHalden SK42.22+6.26
17Filip DahlgrenIFK Lidingö SOK42.28+6.32
18Anders Felde OlaussenHalden SK43.24+7.28
19Mathias DrageKongsberg OL43.28+7.32
20Sigur HeggedalKongsberg OL43.37+7.41
21Oskar SjöbergOK Linné43.40+7.44
22Markus HolterIndre Østfold OK43.42+7.46
23Matthew SpeakeLillomarka OL43.47+7.51
24Sigurd MelsomFossum IF43.52+7.56
25Emil SvenskStora Tuna OK44.14+8.18
26Marcus MillegårdHalden SK44.42+8.46
27Audun HeimdalKonnerud IL44.47+8.51
28Espen FiskumHalden SK45.32+9.36
29Steinar KollerudLillomarka OL46.42+10.46
30Simon HectorSWE46.45+10.49
31Øyvind StoksethHalden SK47.06+11.10
32Per OlaussenFredrikstad SK48.24+12.28
33Alexander LubinaRaumar Orientering56.22+20.26
34Øyvind HelgerudHalden SK1.00.29+24.33
Magnus CarlstedtSävedalens AIKaktiv
Kyrre GranFet OLaktiv
Nicholas OskarssonLillomarka OLaktiv
Ola MartnerGöteborg-Majorna OKdiskvalifisert
Jens WängdahlNyköpings OKdiskvalifisert
Albin RidefeltOK Linnédiskvalifisert
Olai Stensland LillevoldFossum IFdiskvalifisert
Mattias KarlssonHalden SKdiskvalifisert
Oskar StørmerFossum IFdiskvalifisert
Vegard Rønning HuberHamar OKdiskvalifisert
Håvard MyhreKongsberg OLdiskvalifisert
Håvard IrgensFossum IFdiskvalifisert
Karl FremstadKongsberg OLdiskvalifisert
Magnus NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Tore SandvikHalden SKdiskvalifisert
Kjetil BjørloHalden SKdiskvalifisert
Emil AhlbäckFossum IFikke startet
Assar HellströmSWEikke startet
Fredrik JohanssonIFK Lidingö SOKikke startet
Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn Orienteringikke startet
Christian F SchiveHalden SKikke startet
Sigurd StenvikLillomarka OLikke startet
Anders VisterRaumar Orienteringikke startet
Torben Christian WendlerRaumar Orienteringikke startet

Damer

42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kamilla OlaussenFredrikstad SK39.16
2Mari FastingHalden SK39.55+0.39
3Marte NarumKonnerud IL40.02+0.46
4Karro OhlssonSWE41.02+1.46
5Eva JurenikovaHalden SK41.40+2.24
6Josefine EngströmAlfta-Ösa OK41.46+2.30
7Ingunn FristadHalden SK43.03+3.47
8Léa VercellottiHalden SK43.31+4.15
9Alva OlssonLinköpings OK44.02+4.46
10Marie OlaussenFredrikstad SK44.07+4.51
11Lina StrandGöteborg-Majorna OK44.25+5.09
12Therese HaareKonnerud IL45.50+6.34
13Gina GranstedtHalden SK46.23+7.07
14Kajsa NilssonHalden SK46.38+7.22
15Julie HjortlandLarvik OK47.05+7.49
16Hanna Haugen NordbrødenHalden SK47.21+8.05
17Nina Asheim BirkelandHalden SK48.14+8.58
18Johanna ÖbergRyda SK48.40+9.24
19Emma JohanssonNTNUI48.42+9.26
20Jennie AnderssonHalden SK49.16+10.00
21Gøril FristadHalden SK49.51+10.35
22Nicole ScaletHalden SK51.59+12.43
23Frida AnderssonFalkenbergs OK52.33+13.17
23Anneli GrindstadHalden SK52.33+13.17
25Emma BjessomSWE55.00+15.44
26Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK56.05+16.49
27Marit KahrsHalden SK56.25+17.09
28Ingvild TorgersenHalden SK56.28+17.12
29Marie Nordbye NybøKonnerud IL56.41+17.25
30Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK56.47+17.31
31Åsne Skram TrømborgKongsberg OL59.33+20.17
32Helen PalmerLillomarka OL59.45+20.29
33Sabine RothaugHalden SK1.01.35+22.19
34Ida Katrine Børstad ThoresenNTNUI1.03.54+24.38
35Kristin GrindstadSarpsborg OL1.05.27+26.11
36Frauke Schmitt GranHalden SK1.15.28+36.12
37Bodil HolmströmHalden SK1.18.06+38.50
Sara EskilssonHaninge SOKdiskvalifisert
Anna PerssonFK Göingarnadiskvalifisert
Guro VassendFossum IFdiskvalifisert
Matilda MartinssonFalkenbergs OKdiskvalifisert
Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OKdiskvalifisert
Amanda BlennowFalköpings AIK OKikke startet
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SKikke startet
Lilian ForsgrenSWEikke startet
Annica GustafssonIFK Lidingö SOKikke startet
Sara HagströmFalköpings AIK OKikke startet
Iliana IlievaHalden SKikke startet
Helena KarlssonIFK Lidingö SOKikke startet
Maria MagnussonSävedalens AIKikke startet
Lisa RisbyOk Kåreikke startet
Kine Hallan SteiwerHalden SKikke startet
Andrea SvenssonOK Tisarenikke startet

Gutter

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peter NordbrødenHalden SK41.40
2Håkon Østraat SævareidHalden SK43.33+1.53
3Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK43.39+1.59
4Olav Schmitt GranHalden SK46.44+5.04
5Trygve Kristoffer LøvliHalden SK51.03+9.23
6August Asheim BirkelandHalden SK57.12+15.32

Andre

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL58.08
2Trygve LeivestadSarpsborg OL1.10.45+12.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor