Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 9 (HOT)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 9 (HOT)
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 19 januar 2014

Damer

42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kamilla OlaussenFredrikstad SK39.16
2Mari FastingHalden SK39.55+0.39
3Marte NarumKonnerud IL40.02+0.46
4Karro OhlssonSWE41.02+1.46
5Eva JurenikovaHalden SK41.40+2.24
6Josefine EngströmAlfta-Ösa OK41.46+2.30
7Ingunn FristadHalden SK43.03+3.47
8Léa VercellottiHalden SK43.31+4.15
9Alva OlssonLinköpings OK44.02+4.46
10Marie OlaussenFredrikstad SK44.07+4.51
11Lina StrandGöteborg-Majorna OK44.25+5.09
12Therese HaareKonnerud IL45.50+6.34
13Gina GranstedtHalden SK46.23+7.07
14Kajsa NilssonHalden SK46.38+7.22
15Julie HjortlandLarvik OK47.05+7.49
16Hanna Haugen NordbrødenHalden SK47.21+8.05
17Nina Asheim BirkelandHalden SK48.14+8.58
18Johanna ÖbergRyda SK48.40+9.24
19Emma JohanssonNTNUI48.42+9.26
20Jennie AnderssonHalden SK49.16+10.00
21Gøril FristadHalden SK49.51+10.35
22Nicole ScaletHalden SK51.59+12.43
23Frida AnderssonFalkenbergs OK52.33+13.17
23Anneli GrindstadHalden SK52.33+13.17
25Emma BjessomSWE55.00+15.44
26Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK56.05+16.49
27Marit KahrsHalden SK56.25+17.09
28Ingvild TorgersenHalden SK56.28+17.12
29Marie Nordbye NybøKonnerud IL56.41+17.25
30Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK56.47+17.31
31Åsne Skram TrømborgKongsberg OL59.33+20.17
32Helen PalmerLillomarka OL59.45+20.29
33Sabine RothaugHalden SK1.01.35+22.19
34Ida Katrine Børstad ThoresenNTNUI1.03.54+24.38
35Kristin GrindstadSarpsborg OL1.05.27+26.11
36Frauke Schmitt GranHalden SK1.15.28+36.12
37Bodil HolmströmHalden SK1.18.06+38.50
Sara EskilssonHaninge SOKdiskvalifisert
Anna PerssonFK Göingarnadiskvalifisert
Guro VassendFossum IFdiskvalifisert
Matilda MartinssonFalkenbergs OKdiskvalifisert
Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OKdiskvalifisert
Amanda BlennowFalköpings AIK OKikke startet
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SKikke startet
Lilian ForsgrenSWEikke startet
Annica GustafssonIFK Lidingö SOKikke startet
Sara HagströmFalköpings AIK OKikke startet
Iliana IlievaHalden SKikke startet
Helena KarlssonIFK Lidingö SOKikke startet
Maria MagnussonSävedalens AIKikke startet
Lisa RisbyOk Kåreikke startet
Kine Hallan SteiwerHalden SKikke startet
Andrea SvenssonOK Tisarenikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor