Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 9 (HOT)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 9 (HOT)
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 19 januar 2014

Herrer

50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne DæhliHalden SK35.56
2Vincent CoupatHalden SK37.11+1.15
3Peter ÖbergSWE37.44+1.48
4Sami HämälistöTurun Metsänkävijät37.49+1.53
5Andreas RüedlingerLeksands OK38.29+2.33
6Martin VisterJärla Orientering39.05+3.09
7Gustav BergmanOK Ravinen39.11+3.15
8Emil WingstedtHalden SK39.18+3.22
9Sindre SandvenKongsberg OL39.37+3.41
10William LindMalungs OK40.29+4.33
11Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL41.02+5.06
12Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL41.36+5.40
13Mats NordbrødenJärla Orientering41.40+5.44
14Fredrik EliassonHalden SK42.15+6.19
14Håkon Raadal BjørloHalden SK42.15+6.19
16Jonas NordströmHalden SK42.22+6.26
17Filip DahlgrenIFK Lidingö SOK42.28+6.32
18Anders Felde OlaussenHalden SK43.24+7.28
19Mathias DrageKongsberg OL43.28+7.32
20Sigur HeggedalKongsberg OL43.37+7.41
21Oskar SjöbergOK Linné43.40+7.44
22Markus HolterIndre Østfold OK43.42+7.46
23Matthew SpeakeLillomarka OL43.47+7.51
24Sigurd MelsomFossum IF43.52+7.56
25Emil SvenskStora Tuna OK44.14+8.18
26Marcus MillegårdHalden SK44.42+8.46
27Audun HeimdalKonnerud IL44.47+8.51
28Espen FiskumHalden SK45.32+9.36
29Steinar KollerudLillomarka OL46.42+10.46
30Simon HectorSWE46.45+10.49
31Øyvind StoksethHalden SK47.06+11.10
32Per OlaussenFredrikstad SK48.24+12.28
33Alexander LubinaRaumar Orientering56.22+20.26
34Øyvind HelgerudHalden SK1.00.29+24.33
Magnus CarlstedtSävedalens AIKaktiv
Kyrre GranFet OLaktiv
Nicholas OskarssonLillomarka OLaktiv
Ola MartnerGöteborg-Majorna OKdiskvalifisert
Jens WängdahlNyköpings OKdiskvalifisert
Albin RidefeltOK Linnédiskvalifisert
Olai Stensland LillevoldFossum IFdiskvalifisert
Mattias KarlssonHalden SKdiskvalifisert
Oskar StørmerFossum IFdiskvalifisert
Vegard Rønning HuberHamar OKdiskvalifisert
Håvard MyhreKongsberg OLdiskvalifisert
Håvard IrgensFossum IFdiskvalifisert
Karl FremstadKongsberg OLdiskvalifisert
Magnus NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Tore SandvikHalden SKdiskvalifisert
Kjetil BjørloHalden SKdiskvalifisert
Emil AhlbäckFossum IFikke startet
Assar HellströmSWEikke startet
Fredrik JohanssonIFK Lidingö SOKikke startet
Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn Orienteringikke startet
Christian F SchiveHalden SKikke startet
Sigurd StenvikLillomarka OLikke startet
Anders VisterRaumar Orienteringikke startet
Torben Christian WendlerRaumar Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor