Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 8 (HOT)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 8 (HOT)
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 17 januar 2014

Herrer

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil SvenskStora Tuna OK1.04.46
2Emil WingstedtHalden SK1.04.48+0.02
3Sindre SandvenKongsberg OL1.04.56+0.10
4Fredrik JohanssonIFK Lidingö SOK1.05.01+0.15
5Oskar SjöbergOK Linné1.05.02+0.16
6Torben Christian WendlerRaumar Orientering1.05.12+0.26
7William LindMalungs OK1.05.18+0.32
8Matthew SpeakeLillomarka OL1.05.19+0.33
9Andreas RüedlingerLeksands OK1.05.20+0.34
10Gustav BergmanOK Ravinen1.05.39+0.53
11Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL1.05.46+1.00
12Peter ÖbergSWE1.05.58+1.12
13Espen FiskumHalden SK1.06.13+1.27
14Magne DæhliHalden SK1.06.16+1.30
15Mattias KarlssonHalden SK1.06.19+1.33
16Martin VisterJärla Orientering1.06.23+1.37
17Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL1.06.53+2.07
18Håkon Raadal BjørloHalden SK1.12.51+8.05
19Audun HeimdalKonnerud IL1.12.55+8.09
20Fredrik EliassonHalden SK1.13.21+8.35
21Anders Felde OlaussenHalden SK1.14.20+9.34
22Markus HolterIndre Østfold OK1.16.45+11.59
23Magnus CarlstedtSävedalens AIK1.17.22+12.36
24Steinar KollerudLillomarka OL1.17.47+13.01
25Assar HelstrømSWE1.26.48+22.02
Emil AhlbäckFossum IFdiskvalifisert
Vincent CoupatHalden SKdiskvalifisert
Mathias DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Karl FremstadKongsberg OLdiskvalifisert
Simon HectorSWEdiskvalifisert
Olai Stensland LillevoldFossum IFdiskvalifisert
Alexander LubinaRaumar Orienteringdiskvalifisert
Håvard MyhreKongsberg OLdiskvalifisert
Mats NordbrødenJärla Orienteringdiskvalifisert
Øyvind StoksethHalden SKdiskvalifisert
Oskar StørmerFossum IFdiskvalifisert
Anders VisterRaumar Orienteringdiskvalifisert
Filip DahlgrenIFK Lidingö SOKikke startet
Sigur HeggedalKongsberg OLikke startet
Andreas JohanssonHalden SKikke startet
Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn Orienteringikke startet
Nicholas OskarssonLillomarka OLikke startet
John PerssonIFK Göteborgikke startet
Albin RidefeltOK Linnéikke startet
Sigurd StenvikLillomarka OLikke startet
Jens WängdahlNyköpings OKikke startet

Damer

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari FastingHalden SK53.15
2Alva OlssonLinköpings OK53.16+0.01
3Helena KarlssonIFK Lidingö SOK53.21+0.06
4Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK53.22+0.07
5Sara HagströmFalköpings AIK OK53.31+0.16
6Josefine EngströmAlfta-Ösa OK54.24+1.09
7Anette BaklidKonnerud IL54.28+1.13
8Marte NarumKonnerud IL55.06+1.51
9Karro OhlssonSWE56.07+2.52
10Lina StrandGöteborg-Majorna OK56.24+3.09
11Åsne Skram TrømborgKongsberg OL58.22+5.07
12Frida AnderssonFalkenbergs OK58.23+5.08
13Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK58.29+5.14
14Maria MagnussonSävedalens AIK58.43+5.28
15Léa VercellottiHalden SK58.55+5.40
16Therese HaareKonnerud IL59.13+5.58
17Emma BjessmoSWE59.25+6.10
18Jennie AnderssonHalden SK1.00.46+7.31
19Gina GranstedtHalden SK1.02.09+8.54
20Helen PalmerLillomarka OL1.02.10+8.55
21Johanna ÖbergRyda SK1.02.13+8.58
22Nina Asheim BirkelandHalden SK1.07.46+14.31
23Julie HjortlandLarvik OK1.10.06+16.51
24Sabine RothaugHalden SK1.20.03+26.48
25Anneli GrindstadHalden SK1.21.04+27.49
26Guro VassendFossum IF1.21.13+27.58
Ida Mari Borge HoviKonnerud ILdiskvalifisert
Matilda MartinssonFalkenbergs OKdiskvalifisert
Hanna Haugen NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Emma JohanssonNTNUIdiskvalifisert
Ingvild TorgersenHalden SKdiskvalifisert
Amanda BlennowFalköpings AIK OKikke startet
Sara EskilssonHaninge SOKikke startet
Lilian ForsgrenSWEikke startet
Annica GustafssonIFK Lidingö SOKikke startet
Eva JurenikovaHalden SKikke startet
Marie Nordbye NybøKonnerud ILikke startet
Anna PerssonFK Göingarnaikke startet
Lisa RisbyOk Kåreikke startet
Kine Hallan SteiwerHalden SKikke startet
Andrea SvenssonOK Tisarenikke startet

Gutter

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peter NordbrødenHalden SK52.09
2Håkon Østraat SævareidHalden SK58.26+6.17
3Trygve Kristoffer LøvliHalden SK58.33+6.24
4Sigurd MelsomFossum IF1.02.03+9.54
5Olav Schmitt GranHalden SK1.02.06+9.57
Håvard IrgensFossum IFdiskvalifisert
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Vegard Rønning HuberHamar OKikke startet

Andre

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan GranstedtHalden SK54.34
2Øyvind HelgerudHalden SK58.13+3.39
3Jonas NordströmHalden SK59.30+4.56
4Magnus NordbrødenHalden SK1.13.07+18.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor