Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerike 2 dagers dag2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerike 2 dagers dag2
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 23 august 2015

N-åpen

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Jan Olav BerganKongsberg OL26.39
0Ida Amundsen BjørkliRingerike OL24.32
0Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering26.21
0Marte EgerKongsberg OL16.56
0Oskar HopeModum OL17.58
0Mads Rørlien JavanorFossum IF17.11
0Annabel Aunmo KjellevoldModum OL15.59
0William Kjemperud StrandFossekallen IL33.21+6.42
0Reidar KollstrømRingerike OL14.01
0Anita LangeggenKongsberg OL14.00
0Ingrid LestebergKongsberg OL27.38+0.59
0Even LienGjø-Vard OL13.52
0Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL25.05
0Elise RenardKongsberg OL23.03
0Mathis RenardKongsberg OL36.33+9.54
0Vanessa Seed MelbyeRaumar Orientering28.11+1.32
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL34.09+7.30
0Jon StrandKongsberg OL26.19
0Håvard SøreideRingerike OL17.27
0Nikolai TesloHadeland OL32.25+5.46
0Erlend UlsakerHemsedal IL16.20
0Marie VegganOppsal Orientering22.34
0Håkon ØverbyKongsberg OL25.10
0Eimund Øverli BergKongsberg OL27.59+1.20
0Magnus Rørlien JevanorFossum IF15.18
0Håkon Nøkleby KarlsrudRingerike OL19.31
0Kristian Nøkleby KarlsrudRingerike OL19.33
0Elias Vold KjemperudFossekallen IL38.33+11.54

D -10

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL32.39+11.18
0Vilde AabelRingerike OL22.32+1.11
0Mathilde FossaasGimle IF21.21
0Anne ØstvoldHeming Orientering23.09+1.48
0Nora Christine HansenRøyken OL18.49
0Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL23.04+1.43

D 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin M. JacobsenLardal OL11.50
2Konstanse MoholthKongsberg OL12.23+0.33
3Nora Marie EnerhaugenRingerike OL13.19+1.29
4Mari ØverbyKongsberg OL15.03+3.13
5Johanna Sofie LongfjeldModum OL17.21+5.31
6Katrine VegganOppsal Orientering18.34+6.44
7Eline SchjervenLardal OL20.41+8.51
8Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn22.58+11.08
9Ingvild Øverli BergKongsberg OL26.59+15.09
10Marte Sofie SkroveRingerike OL34.43+22.53

D 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild SøreideRingerike OL14.22
2Andrine JensenOppsal Orientering14.33+0.11

D 13-14

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL15.23
2Andrea RanvikKonnerud IL16.24+1.01
3Ingeborg RognstadHadeland OL17.13+1.50
4Tale StrandKongsberg OL18.16+2.53
5Tora Aasheim NymarkAskøy OL19.54+4.31
6Jenny BaklidKonnerud IL19.56+4.33
7Tuva Aas StræteRingerike OL20.26+5.03
8Mari Landro SvingheimKonnerud IL20.55+5.32
9Åsne HaavengenKongsberg OL21.57+6.34
10Ingvild LangeggenKongsberg OL23.31+8.08
11Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL23.56+8.33
12Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL25.31+10.08
13Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL26.07+10.44
14Live ØstvoldHeming Orientering27.36+12.13
15Berthe TesloHadeland OL28.06+12.43
16Oda Isnes TyseEiker OL28.07+12.44
17Caroline EideGjø-Vard OL30.44+15.21
18Nora Småge HilsenKonnerud IL33.00+17.37
19Thea LandKonnerud IL43.01+27.38

D 15-16

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlin HaavengenKongsberg OL23.58
2Hanne VassendPorsgrunn OL24.26+0.28
3Aurora MoholthKongsberg OL26.30+2.32
4Ane DyrkornEiker OL26.58+3.00
5Thea DyrkornEiker OL27.07+3.09
6Helene EgerKongsberg OL27.37+3.39
7Lotte MyklemyrEiker OL28.39+4.41
8Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL30.03+6.05
9Thea Sildnes BaklidKonnerud IL30.09+6.11
10Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL32.41+8.43
11Andrea VaneboKongsberg OL33.15+9.17
12Agnes Irene LongfjeldModum OL34.51+10.53
13Elin UlsakerHemsedal IL36.19+12.21
14Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL55.57+31.59
0Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OLdiskvalifisert
Andrea Willkommen EikenKongsberg OLdiskvalifisert

D 15-16B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Isnes TyseEiker OL24.47
2Vera Gano MønnichRøyken OL34.02+9.15

D 17-A kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Heidi BjordalOppsal Orientering41.48
2Camilla Kristine KjemperudFossekallen IL53.46+11.58
3Anne Berg GjølbergLarvik OK1.06.56+25.08

D 17-B

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Isnes TyseEiker OL23.09
2Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering23.44+0.35
3Anne Moian NydalAsker Skiklubb26.27+3.18
4Annemarie RanvikKonnerud IL27.00+3.51
5Solveig KongsrudModum OL29.15+6.06
6Hilde Gunn HellenesOK Skeidi40.59+17.50

D 17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karianne KvammeFossekallen IL33.02
2Tiril ReksnesHadeland OL35.27+2.25
3Anne Berit UlsakerHemsedal IL37.48+4.46
4Line BjørnåsKonnerud IL48.26+15.24

D 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ann-Charlotte FossaasGimle IF29.58

D 17-18

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gina GranstedtHalden SK31.15
2Anne Willkommen EikenKongsberg OL34.18+3.03
3Tonje Aasheim NymarkAskøy OL36.23+5.08
4Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering37.23+6.08
5Åse BerganNydalens SK37.33+6.18
6Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb38.56+7.41
7Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL41.32+10.17
8Idunn HaavengenKongsberg OL46.22+15.07
9Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.07.40+36.25

D 19-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje VassendFossum IF32.13

D 21-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Celine RenardKongsberg OL39.16
2Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn45.10+5.54
3Raquel CostaHalden SK47.43+8.27
4Kristin SletnerRøyken OL1.27.51+48.35

D 40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SommerstadKongsberg OL33.34
2Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering44.49+11.15
3Audrun UtskarpenOslostudentenes IK46.27+12.53
4Eli Ringstad LienGjø-Vard OL47.25+13.51
5May Ingela HopeModum OL51.44+18.10
6Ann-Karin LestebergKongsberg OL1.00.05+26.31
7Marit GanoRøyken OL1.02.17+28.43

D 45-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Isa HeggedalKonnerud IL38.41
2Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering39.27+0.46
3Anita Sørensen DrageKongsberg OL41.14+2.33
4Hilde VassendPorsgrunn OL43.09+4.28
5Ingeborg ØderudModum OL43.38+4.57
6Ingrid KvistadKongsberg OL44.33+5.52
7Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL44.36+5.55
8Barbara Willkommen EikenKongsberg OL46.13+7.32
9Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering47.31+8.50
10Tove AasheimAskøy OL47.32+8.51
11Anita StensethSnertingdal IF Orientering48.49+10.08
12Laila ThomassenModum OL51.32+12.51
13Hege SolerødGjø-Vard OL51.46+13.05
14Heidi MyklemyrEiker OL57.47+19.06
15Lill-Ann TorpSandefjord OK59.06+20.25
16Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL1.00.36+21.55
17Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.04.39+25.58
18Irene LangeggenKongsberg OL1.24.33+45.52

D 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vanja StaffOL Toten-Troll18.55
2Anne DanielsenLyn Ski20.12+1.17
3Torun DyrkornEiker OL21.28+2.33
4Tove HeimdalKonnerud IL23.30+4.35
5Randi NicolaisenAsker Skiklubb24.27+5.32
6Marianne ArnesenAsker Skiklubb26.12+7.17
7Tove Beate JelstadModum OL26.24+7.29
8Margrete EngzeliusAsker Skiklubb26.58+8.03
9Hilde MoholthKongsberg OL28.34+9.39
10Hege HeibergHadeland OL30.22+11.27

D 55-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete HoviSkien OK21.10
2Sirpa LiljaModum OL22.01+0.51
3Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb24.43+3.33
4Berit BergeIL Tyrving29.24+8.14
5Eli Tufte HanssenEiker OL32.21+11.11
6Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL39.02+17.52

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg SvanbergRøyken OL25.29
2Aud KjemperudEiker OL29.24+3.55
3Margrete JørandliGjø-Vard OL30.13+4.44
4Catherine DawsonGafanhOri38.38+13.09

D 65-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL22.34
2Marta StangModum OL27.19+4.45
3Astrid GjelstadSandefjord OK34.55+12.21
4Kari BergLarvik OK37.18+14.44

D 70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tea ForbergRond OL21.23
2Birgitte BekkelundRøyken OL24.02+2.39
3Hanne BræckKongsberg OL24.33+3.10
4Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL28.10+6.47
5Grete VestbyVarteig OL28.48+7.25
6Inger Lise BjordalOppsal Orientering29.30+8.07

D 75-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torunn Hege FrøvollSturla, IF28.35

H -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Rasmus BerglundRingerike OL19.28
0Einar ØstvoldHeming Orientering29.29+10.01

H 11-12

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Holm JohannesenKongsberg OL11.20
2Johan EgerKongsberg OL11.53+0.33
3Atle Nikolai WølloKongsberg OL12.16+0.56
4Mikkel BerglundRingerike OL12.52+1.32
5Eskild SætherFossekallen IL13.08+1.48
6Halvor LøkenKongsberg OL13.12+1.52
7Martin Nøkleby MellingRingerike OL13.21+2.01
8Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL14.53+3.33
9Arne BerganKongsberg OL16.37+5.17
10Sindre UlsakerHemsedal IL18.32+7.12
11Erlend LangeggenKongsberg OL19.36+8.16
12Oskar FossåsRingerike OL22.10+10.50
13Jo Randar HolmøyHadeland OL28.09+16.49

H 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander NyhagenFossekallen IL13.52
2Ole Jørgen BøhnRingerike OL18.19+4.27

H 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL15.19
2Vetle DrageKongsberg OL17.42+2.23
3Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn18.09+2.50
4Rolf Trygve HaugKongsberg OL18.23+3.04
5Olav LundKongsberg OL29.42+14.23
6Lars Øderud VatneBækkelagets SK30.46+15.27
7Sigurd Bjørkli AmundsenRingerike OL35.23+20.04
8William HofossHadeland OL1.15.28+1.00.09

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even Amundsen BjørkliRingerike OL30.49

H 13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Halvard Kvamme UrnesFossekallen IL20.55
2Fredrik LoeFossekallen IL20.56+0.01

H 15-16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aslak HeimdalKonnerud IL25.58
2Jørgen BaklidKonnerud IL27.40+1.42
3Håkon LundKongsberg OL27.57+1.59
4Sølve DrageKongsberg OL28.53+2.55
5Tord StrandKongsberg OL29.31+3.33
6Joar GjerdahlKonnerud IL30.25+4.27
7Oskar ArnevikRingerike OL31.25+5.27
8Kristian KammerudRingerike OL33.59+8.01
9Audun Melby JacobsenLardal OL36.31+10.33
10Alexander Repstad StoremyrNasjonalrådet39.00+13.02
11Patrick ThomassenModum OL39.06+13.08
12Henrik HaugKongsberg OL41.56+15.58
13Sverre GrafferRingerike OL43.20+17.22

H 15-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsmund SætherFossekallen IL25.37

H 17-A kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henning StrandhagenRøyken OL35.08
2Peter CarlsenRøyken OL38.13+3.05
3Leiv Inge KjemperudFossekallen IL40.30+5.22

H 17-B

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell Petter SmågeKonnerud IL19.07
2Jonas Solem TronrudEiker OL19.21+0.14
3Morten AndresenOK Skeidi21.35+2.28
4Trond Ivar FossaasGimle IF24.16+5.09
5Sverre MelbyeRaumar Orientering25.07+6.00
0Roger ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert

H 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Reidar UrnesFossekallen IL32.56
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn34.41+1.45

H 17-18

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard MyklemyrEiker OL27.21
2Audun HeimdalKonnerud IL30.18+2.57
3Håvard UlsakerHemsedal IL40.36+13.15
4Peter Martinus Freyborg UranGimle IF42.27+15.06

H 21-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tiago AiresHalden SK28.56
2Bjørn HaavengenKongsberg OL32.00+3.04
3Damien RenardKongsberg OL33.19+4.23
4Stian Stærkeby JelstadModum OL33.35+4.39
5Ola LestebergKongsberg OL39.41+10.45
6Robert FredriksenNotodden OL52.45+23.49

H 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind LienGjø-Vard OL31.28
2Håvard TelstøEtnedal IL31.32+0.04
3Espen RøsteKongsberg OL32.06+0.38
4Hallvard KorenOK Moss33.20+1.52
5Torstein HoleNydalens SK35.15+3.47
6Even ErlienGjø-Vard OL44.44+13.16
7Per Anund LoeFossekallen IL51.19+19.51
0Jørn-Are LongfjeldModum OLdiskvalifisert

H 45-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore NymarkAskøy OL31.34
2Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL31.40+0.06
3Arnt Oluf EideGjø-Vard OL33.26+1.52
4Hans JevanordFossum IF33.51+2.17
5Syver LøkenKongsberg OL34.52+3.18
6Endre UlsakerHemsedal IL42.06+10.32
7Nils BerganNydalens SK43.30+11.56
8Jon SkriubakkenPorsgrunn OL45.14+13.40
9Atle WølloKongsberg OL45.17+13.43
10Knut LangeggenKongsberg OL1.09.20+37.46
0Per Øivind EgerKongsberg OLdiskvalifisert
0Hans Otto ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert

H 50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind DrageKongsberg OL23.23
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL23.41+0.18
3Roar ByeModum OL24.29+1.06
4Njål SvingheimKonnerud IL25.56+2.33
5Nils Harald StaffOL Toten-Troll26.49+3.26
6Guttorm L EggeOslostudentenes IK28.40+5.17
7Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL29.29+6.06
8Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL30.27+7.04
9Roger Andre VaneboKongsberg OL32.22+8.59
10Bjørn Victor LarsenKongsberg OL33.05+9.42
11Leif Kåre BessebergEiker OL34.06+10.43
12Terje Ulla EikenKongsberg OL36.47+13.24
0Geir SvingheimHadeland OLdiskvalifisert

H 55-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen MårtenssonModum OL21.41
2Jan GranstedtHalden SK23.15+1.34
3Øyvind Roger HansenRøyken OL24.53+3.12
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF28.54+7.13
5Leif ErikssonModum OL28.58+7.17
6Øyvind SørlieHadeland OL29.29+7.48
7Anton PlaianAsker Skiklubb31.59+10.18
8Sigbjørn ModalsliFossum IF32.42+11.01
9Roy GjerdingOK Moss38.15+16.34
10John HofossHadeland OL41.04+19.23
11Petter FureOppsal Orientering42.05+20.24
12Roar NydalAsker Skiklubb46.42+25.01
13Rune MoianAsker Skiklubb54.14+32.33

H 60-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torgeir StrandhagenRøyken OL24.23
2Harald HoviSkien OK25.49+1.26
3Are EriksenOslostudentenes IK26.09+1.46
4Reidar FossumAsker Skiklubb26.27+2.04
5Geir Holm GundersenSturla, IF31.09+6.46
6Øivind FadumSande Sportsklubb31.31+7.08
7Øyvind GylverAsker Skiklubb36.54+12.31
8Morten JohannessenRøyken OL39.59+15.36
9Runar KirkerudEiker OL46.52+22.29

H 65-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Paul SkjakerHadeland OL20.50
2Runar KittilsenStokke IL21.18+0.28
2Tor TrøanHadeland OL21.18+0.28
4Bård StangModum OL24.54+4.04
5Rolf GjølbergLarvik OK25.05+4.15
6Ove Gunnar JacobsenStokke IL26.53+6.03
7Elling AakreAndebu IL30.21+9.31
8Georg KapperudOppsal Orientering38.45+17.55
9Trond WettergreenDriv IL43.05+22.15

H 70-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL23.16
2Roar BjordalOppsal Orientering23.59+0.43
3Thor PalmgrenHalden SK25.50+2.34
4Lars Martin GjeinStokke IL26.48+3.32
5Magnar ØvreåsBotne SK26.57+3.41
6Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL27.37+4.21
7John Ivar KjellevoldModum OL29.03+5.47
8Roy DawsonGafanhOri29.53+6.37
9Thorolf TrolsrudBotne SK30.21+7.05
10Lars Magne KlovningPorsgrunn OL32.27+9.11
0Bjørn W. LudvigsenSturla, IFdiskvalifisert

H 75-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elling FrøvollSturla, IF17.35
2Ivar Louis BergSturla, IF19.36+2.01
3Oddvar GjelstadSandefjord OK20.48+3.13
4Steinar RuudKonnerud IL22.00+4.25
5Thor EdvardsenLarvik OK22.37+5.02
6Asbjørn BræckKongsberg OL23.15+5.40
7Tom SletnerRøyken OL27.23+9.48
8Finn VestbyVarteig OL27.27+9.52

H 80-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK23.46
2Olaf SmåstuenGjø-Vard OL24.09+0.23
3Kjell H. EriksenFossum IF29.24+5.38

H 85-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne BekkelundRøyken OL44.05

Direkte A

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering34.12
2Trond BrevikFossum IF39.43+5.31
3Arvid NelsonLardal OL39.48+5.36
4Marit Melby JacobsenLardal OL43.20+9.08
5Eirik LarsenSkien OK45.32+11.20
6Gaute BergenNydalens SK51.07+16.55
7Ingrid StrandeSkien OK53.47+19.35
8Ronny NelsonLardal OL1.33.06+58.54

Direkte B

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve RognstadHadeland OL18.16
2Bjørn BaklidKonnerud IL19.49+1.33
3Silje Borge HoviSkien OK22.52+4.36
4Gunnar KristiansenViul OK27.44+9.28
5Enika BertalanAsker Skiklubb29.26+11.10
6Lene FlessebergKongsberg OL32.18+14.02
7Kirsten LundSkaukameratene41.38+23.22
8Reidar JensenMarker OL58.47+40.31
9Toril LundSkaukameratene1.41.02+1.22.46

Direkte C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege ØverliKongsberg OL47.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor