Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerike 2-dagers dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerike 2-dagers dag 1
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: lørdag 22 august 2015

N-åpen

30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jan Olav BerganKongsberg OL24.22
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL35.54
Marte EgerKongsberg OL26.57
Mari EggenNydalens SK29.38
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn30.58
Ingunn  FossaasRingerike OL29.04
Karsten FossaasRingerike OL29.08
Oskar HopeModum OL21.25
Anabel Hunmo KjellevoldModum OL23.54
Magnus JevanordFossum IF24.15
Mats JevanordFossum IF20.18
Henrik KaiserSturla, IF27.46
Kristian KaiserSturla, IF36.04
William Kjemperud StrandFossekallen IL30.38
Kristin KjesbuIL Tyrving34.17
Reidar KolstrømRingerike OL21.30
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn31.43
Magnus MolundIL Tyrving18.15
Linnea B.  NyhagenFossekallen IL25.07
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL32.24
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL27.33
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL34.24
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL34.24
Håvard SøreideRingerike OL23.14
Katrine TelstøEtnedal IL37.35
Nikolai TesloHadeland OL27.07
Erlend UlsakerHemsedal IL21.38
Ida VatlandHadeland OL36.59
Sofia ØhlckersIL Tyrving28.10
Eimund Øverli BergKongsberg OL47.50

D -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vilde AabelRingerike OL39.46
Mathilde FossaasGimle IF46.14
Nora Christine HansenRøyken OL30.48
Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL43.37
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL36.23

D 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin M JacobsenLardal OL19.51
2Eline SchjervenLardal OL23.36+3.45
3Nora Marie EnerhaugenRingerike OL24.33+4.42
4Johanna Sofie LongfjeldModum OL24.40+4.49
5Mari ØverbyKongsberg OL25.09+5.18
6Konstanse MoholthKongsberg OL25.45+5.54
7Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK31.30+11.39
8Ingvild Øverli BergKongsberg OL34.42+14.51
9Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn40.27+20.36
10Tiril elisabeth EggenNydalens SK41.58+22.07

D 11-12N

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara MolundIL Tyrving19.55
2Emma  KjesbuIL Tyrving19.56+0.01
3Ingvild SøreideRingerike OL24.12+4.17
4Anne Marte TelstøEtnedal IL24.44+4.49
5Andrine JensenOppsal Orientering27.02+7.07

D 13-14

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Landro SvingheimKonnerud IL27.12
2Tuva Aas StræteRingerike OL27.39+0.27
3Tora Aasheim NymarkAskøy OL29.41+2.29
4Christine HoenEiker OL31.34+4.22
5Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL32.03+4.51
6Ingrid Bogen ArenthSturla, IF36.53+9.41
7Tomine Lysaker SandenEiker OL38.11+10.59
8Solveig LetmolieEiker OL40.21+13.09
9Berthe TesloHadeland OL42.50+15.38
10Ida Sofie HjortlandLarvik OK43.06+15.54
11Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL45.51+18.39
12Caroline EideGjø-Vard OL1.40.37+1.13.25

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK27.47

D 15-16

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane DyrkornEiker OL38.00
2Thea DyrkornEiker OL42.26+4.26
3Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK44.14+6.14
4Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL44.58+6.58
5Hanne VassendPorsgrunn OL45.46+7.46
6Helene EgerKongsberg OL50.33+12.33
7Elin UlsakerHemsedal IL51.08+13.08
8Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL54.54+16.54
9Andrea VaneboKongsberg OL59.43+21.43
10Charlotte EideGjø-Vard OL1.08.44+30.44
11Mari McCarthy RørlienFossum IF1.37.00+59.00
0Andrea Willkommn EikenKongsberg OLdiskvalifisert

D 15-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vera Gano MønnichRøyken OL47.50

D 17-A kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Idunn HaavengenKongsberg OL51.46
2Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn52.34+0.48
3Hege SolerødGjø-Vard OL56.23+4.37
4Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.18.18+26.32
5Anne Berit RørlienFossum IF1.23.05+31.19

D 17-B

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit GanoRøyken OL42.06
2Liv Berit ArenthSturla, IF45.21+3.15
3Siri SpjelkavikIL Tyrving45.41+3.35
4Lenka WestinPorsgrunn OL46.00+3.54
5Anne Moian NydalAsker Skiklubb48.17+6.11
6Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.02.05+19.59

D 17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Berit UlsakerHemsedal IL41.08
2Tiril ReksnesHadeland OL42.04+0.56
3Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn53.13+12.05
4Marit VinjeOppsal Orientering1.04.25+23.17

D 17-N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid KjesbuIL Tyrving21.20
2Ann-Charlotte FossaasGimle IF44.15+22.55

D 21-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene Godager KaasBækkelagets SK55.43
2Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving55.56+0.13
3Therese HaareKonnerud IL57.51+2.08
4Kjersti Adéla WestinKristiansand OK1.24.55+29.12
5Ida HopeOslostudentenes IK1.25.01+29.18
6Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.27.52+32.09
7Raquel CostaHalden SK1.32.18+36.35
8Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.36.01+40.18
0Marit IsachsenAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 35-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Zsuzsa FeyIL Tyrving59.10
2Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)1.09.52+10.42
0Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Trolldiskvalifisert

D 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL47.10
2Elisabeth holmboe EggenNydalens SK53.28+6.18
3May Ingela HopeModum OL56.11+9.01
4Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering56.56+9.46
5Ingjerd SommerstadKongsberg OL57.33+10.23
6Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb58.04+10.54
7Milda ØhlckersIL Tyrving58.52+11.42
8Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.00.57+13.47

D 45-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Marit BordalRingsaker OK53.29
2Hilde VassendPorsgrunn OL53.52+0.23
3Anita Sørensen DrageKongsberg OL59.29+6.00
4Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.01.42+8.13
5Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.02.30+9.01
6Heidi MyklemyrEiker OL1.06.15+12.46
7Tove AasheimAskøy OL1.08.52+15.23
8Aud Ellen BrevikSturla, IF1.10.23+16.54
9Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.11.07+17.38
10Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.14.30+21.01
11Ina Cecilie LandroKonnerud IL1.18.51+25.22
12Stine ArntzenSandefjord OK1.19.47+26.18
13Lill-Ann TorpSandefjord OK1.43.03+49.34
0Gunhild MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vanja StaffOL Toten-Troll40.30
2Hilde StorløkkenKongsberg OL42.48+2.18
3Randi NicolaisenAsker Skiklubb47.10+6.40
4Anna GöhlmanIL Tyrving48.51+8.21
5Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering48.54+8.24
6Marianne ArnesenAsker Skiklubb49.11+8.41
7Torun DyrkornEiker OL49.16+8.46
8Magnhild T. MølnvikFossum IF49.22+8.52
9Maria TorgersenBækkelagets SK50.30+10.00
10Margrete EngzeliusAsker Skiklubb51.16+10.46
11Sigrun NygårdAsker Skiklubb52.27+11.57
12Hege HeibergHadeland OL55.14+14.44
13Tove Beate JelstadModum OL58.08+17.38

D 55-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sirpa LiljaModum OL35.47
2Runa SkyttersæterHeming Orientering37.23+1.36
3Grete HoviSkien OK37.56+2.09
4Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL41.38+5.51
5Berit DanielsenIL Tyrving42.39+6.52
6Berit BergeIL Tyrving42.41+6.54
7Helga HaverstadLierbygda OL42.47+7.00
8Ingeborg Lobben GjennestadVegårshei IL45.45+9.58
9Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb53.20+17.33
10Randi NilstadIL Tyrving54.53+19.06
11Eli Tufte HanssenEiker OL58.41+22.54

D 60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg SvanbergRøyken OL42.32
2Wenche HultgreenIL Tyrving44.52+2.20
3Inger TiltnesIL Tyrving47.50+5.18
4Aud KjemperudEiker OL55.58+13.26
5Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL58.02+15.30
6Catherine DawsonGafanhOri1.06.34+24.02
7Aud Mona RøsteHadeland OL1.14.45+32.13

D 65-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti ThoStabæk IF30.39
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL33.53+3.14
3Kirsten BakkeGjø-Vard OL40.41+10.02
4Unn EllefsenIL Tyrving46.08+15.29
5Aud I SpjelkavikIL Tyrving52.47+22.08

D 70-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgitte BekkelundRøyken OL30.51
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb32.18+1.27
3Tea ForbergRond OL33.59+3.08
4Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL38.58+8.07
5Grete VestbyVarteig OL52.36+21.45
6Inger Lise BjordalOppsal Orientering52.49+21.58
7Hanne BræckKongsberg OL54.08+23.17

D 75-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torunn Hege FrøvollSturla, IF42.39

H -10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Rasmus BerglundRingerike OL19.47
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn29.10
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL29.32

H 11-12

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikkel BerglundRingerike OL16.44
2Jonas MyhrAsker Skiklubb16.45+0.01
3Johan EgerKongsberg OL17.02+0.18
4Atle Nikolai WølloKongsberg OL17.41+0.57
5Lukas KlausenSturla, IF17.42+0.58
6Vegard Holm JohannesenKongsberg OL20.45+4.01
7Halvor LøkenKongsberg OL21.39+4.55
8Christian Fredrik BorgIL Koll22.10+5.26
9Sindre UlsakerHemsedal IL22.21+5.37
10Eivind Bogen ArenthSturla, IF23.39+6.55
11Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn23.44+7.00
12Arne BerganKongsberg OL24.47+8.03
13Martin Nøkleby MellingRingerike OL25.40+8.56
14Eskild SætherFossekallen IL26.11+9.27
15Stein Aas StræteRingerike OL26.59+10.15
16Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL28.51+12.07
17Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb30.45+14.01
18Martin KaiserSturla, IF32.48+16.04
19Kristoffer ØhlckersIL Tyrving38.35+21.51
20Oskar FossåsRingerike OL39.44+23.00
21Jo Randar HolmøyHadeland OL49.49+33.05

H 11-12N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus JacobsenRingerike OL18.32
2Alexander B. NyhagenFossekallen IL20.29+1.57
3Eirik FrengstadRingerike OL22.53+4.21
4Ole Jørgen BøhnRingerike OL24.33+6.01

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vetle DrageKongsberg OL27.14
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn27.19+0.05
3Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL28.02+0.48
4Lars Øderud VatneBækkelagets SK29.16+2.02
5Anders RoumRingerike OL36.30+9.16
6Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL47.33+20.19

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb26.08
2Even Amundsen BjørkliRingerike OL27.37+1.29

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind TelstøEtnedal IL29.59

H 15-16

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aslak HeimdalKonnerud IL49.00
2Oskar ArnevikRingerike OL49.27+0.27
3Trygve MyhrAsker Skiklubb49.42+0.42
4Sølve DrageKongsberg OL51.57+2.57
5Joar GjerdahlKonnerud IL52.59+3.59
6Audun Melby JacobsenLardal OL53.40+4.40
7Alexanader Repstad StoremyrIL Hauken54.16+5.16
8Vegard LøvliAsker Skiklubb55.27+6.27
9Sverre GrafferRingerike OL1.16.38+27.38
0Sivert Åmodt AmundsenLardal OLdiskvalifisert
0Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFdiskvalifisert

H 15-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsmund SætherFossekallen IL45.15

H 17-A kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Endre UlsakerHemsedal IL49.44
2Ole Edvard HjortlandLarvik OK52.52+3.08
3Ole IngesenSarpsborg OL55.09+5.25
4Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK55.38+5.54
0Peter CarlsenRøyken OLdiskvalifisert

H 17-B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond Ivar FossaasGimle IF32.23
2Lars Eirik EggenNydalens SK34.25+2.02
3Morten AndresenOK Skeidi37.31+5.08
4Torbjørn BogenSturla, IF59.01+26.38
0Carl August KlevjerRingerike OLdiskvalifisert

H 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagfinn SætherFossekallen IL45.29
2Arnfinn SørumSkien OK48.38+3.09
3Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn1.20.05+34.36

H 17-N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tord KjesbuIL Tyrving21.16
2Markus HeideModum OL22.06+0.50

H 17-18

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard UlsakerHemsedal IL1.03.21
2Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.19.43+16.22
3Peter Martinus Freyborg UranGimle IF1.53.40+50.19

H 19-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elias T. MølnvikFossum IF45.30
2Olai Stensland LillevoldFossum IF57.57+12.27

H 21-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tiago AiresHalden SK1.08.32
2Stian Stærkeby JelstadModum OL1.11.11+2.39
3Pål SkogedalAsker Skiklubb1.14.50+6.18
4Einar MelsomFossum IF1.17.02+8.30
5Nils Petter FremmingHeming Orientering1.23.15+14.43
6Erik Feyling HaareKonnerud IL1.24.26+15.54
7Per WiréhnAsker Skiklubb1.26.15+17.43
8Rune FleischerEiker OL1.27.31+18.59
9Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb1.40.08+31.36
10Lars LeirenKolbotn og Skimt OL1.55.51+47.19
0Hans TrøanNydalens SKdiskvalifisert

H 40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor BrennaNittedal OL52.46
2Christian FrøydSogndal IL53.41+0.55
3Gjermund GravirAsker Skiklubb57.07+4.21
4Håvard TelstøEtnedal IL57.26+4.40
5Øyvind LienGjø-Vard OL1.01.15+8.29
6Hallvard KorenOK Moss1.03.14+10.28
7Kjetil MolundIL Tyrving1.06.01+13.15
8John ChandlerCork O1.16.19+23.33
9Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.29.53+37.07
0Jørn-Are LongfjeldModum OLdiskvalifisert

H 45-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Syver LøkenKongsberg OL53.48
2Per Øivind EgerKongsberg OL55.07+1.19
3Hans JevanordFossum IF56.12+2.24
4Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL57.11+3.23
5Tore NymarkAskøy OL1.01.39+7.51
6Arnt Oluf EideGjø-Vard OL1.02.44+8.56
7Einar TesloHadeland OL1.07.01+13.13
8Ivar MølnvikFossum IF1.08.35+14.47
9Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering1.09.27+15.39
10Nils BerganNydalens SK1.11.48+18.00
11Atle WølloKongsberg OL1.15.48+22.00
12Thomas KaiserSturla, IF1.19.09+25.21
13Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.27.24+33.36
14Øystein SkjelbredKongsberg OL1.32.54+39.06
15Markus KaiserDARC Greisheim1.52.06+58.18
0Roar MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 50-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind DrageKongsberg OL36.55
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb39.23+2.28
3Kim Farnes HansenLierbygda OL42.21+5.26
4Erlend RåheimOK Øst45.11+8.16
5Gjermund RørenEiker OL46.15+9.20
6Owen WestergårdVaregg46.25+9.30
7Njål SvingheimKonnerud IL47.07+10.12
8Bjørn BakkevigHeming Orientering47.43+10.48
9Guttorm L EggeOslostudentenes IK48.14+11.19
10Nils Harald StaffOL Toten-Troll48.47+11.52
11Leif Kåre BessebergEiker OL49.59+13.04
12Tore Voss FagervoldBærums Skiklub52.07+15.12
13Terje MelsomFossum IF52.51+15.56
14Snorre FrydenlundSturla, IF52.57+16.02
15Terje HenriksenAsker Skiklubb54.45+17.50
16Håkon LøvliAsker Skiklubb54.56+18.01
17Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL55.38+18.43
18Terje NæssFossum IF57.07+20.12
19Bjørn Victor LarsenKongsberg OL58.13+21.18
20Roger Andre VaneboKongsberg OL58.50+21.55
21Roar ByeModum OL59.10+22.15
22Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL1.00.13+23.18
23Halvor JutulstadBækkelagets SK1.00.59+24.04
24Terje Ulla EikenKongsberg OL1.11.42+34.47
25Oskar KaaløySandefjord OK1.43.02+1.06.07

H 55-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen MårtenssonModum OL35.50
2Yngvar ChristiansenBækkelagets SK40.00+4.10
3Per Kristian EkebergIL Tyrving41.27+5.37
4Øyvind Roger HansenRøyken OL42.35+6.45
5Lars-Erik FiskumIL Tyrving45.38+9.48
6Anton PlaianAsker Skiklubb48.07+12.17
7Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL48.17+12.27
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF48.27+12.37
9Einar JensenNydalens SK49.11+13.21
10Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering50.09+14.19
11Egil Wickstrand IversenHeming Orientering51.23+15.33
12Øivind MyhreKongsberg OL54.35+18.45
13Roar TønnessenKongsberg OL1.01.32+25.42
14Roar NydalAsker Skiklubb1.07.11+31.21
15Roy GjerdingOK Moss1.08.00+32.10
16Petter FureOppsal Orientering1.21.05+45.15
17Rune MoianAsker Skiklubb1.55.59+1.20.09

H 60-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein S JacobsenIL Tyrving45.47
2Harald HoviSkien OK47.50+2.03
3Reidar FossumAsker Skiklubb50.35+4.48
4Are EriksenOslostudentenes IK50.38+4.51
5Øivind FadumSande Sportsklubb53.06+7.19
6Geir Holm GundersenSturla, IF53.21+7.34
7Alf PettersenIL Tyrving53.33+7.46
8Morten JohannessenRøyken OL54.14+8.27
9Arne TiltnesIL Tyrving57.18+11.31
10Øyvind GylverAsker Skiklubb1.06.49+21.02
11Olav NipenIL Tyrving1.08.52+23.05
0Magne VollenOslostudentenes IKdiskvalifisert

H 65-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor TrøanHadeland OL36.59
2Runar KittilsenStokke IL40.37+3.38
3Per ØhlckersIL Tyrving40.42+3.43
4Paul SkjakerHadeland OL43.19+6.20
5Elling AakreAndebu IL43.59+7.00
6Bjørn SpjelkavikIL Tyrving44.12+7.13
7Roy DawsonGafanhOri45.32+8.33
8Rolf GjølbergLarvik OK47.42+10.43
9Helge LyeIL Tyrving50.15+13.16
10Hans Lyder HaareKonnerud IL55.14+18.15

H 70-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingar HåkonsenKongsberg OL41.40
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF42.38+0.58
3Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL45.47+4.07
4Ragnar HillestadLardal OL46.25+4.45
5Roar BjordalOppsal Orientering46.48+5.08
6Eirik EriksenSturla, IF47.11+5.31
7Kjell GrønhovdModum OL47.14+5.34
8Geir TrøanKolbotn og Skimt OL47.32+5.52
9John Ivar KjellevoldModum OL49.58+8.18
10Thorolf TrolsrudBotne SK50.16+8.36
11Lars Martin GjeinStokke IL51.39+9.59
12Lars Magne KlovningPorsgrunn OL58.32+16.52
13Kristen LundSkaukameratene OL1.23.23+41.43

H 75-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oddvar GjelstadSandefjord OK29.14
2Steinar RuudKonnerud IL29.50+0.36
3Ivar Louis BergSturla, IF30.47+1.33
4Asbjørn BræckKongsberg OL31.51+2.37
5Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn33.02+3.48
6Bjørn GunnerødAsker Skiklubb44.05+14.51
7Harald WibyeOK Moss56.04+26.50
8Finn VestbyVarteig OL1.00.53+31.39
0Thor EdvardsenLarvik OKdiskvalifisert
0Elling FrøvollSturla, IFdiskvalifisert

H 80-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Finn Åge ØsternKongsberg OL29.56
2Carl-Fred. KolderupStabæk IF35.20+5.24
3Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK47.06+17.10
4Olaf SmåstuenGjø-Vard OL50.57+21.01
5Kjell H. EriksenFossum IF1.19.20+49.24
6Kjell MichelsenFredrikstad SK1.26.28+56.32

Direkte A

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leif StørmerFossum IF44.21
2Eirik Kamstrup HovindNTNUI47.32+3.11
3Ivo  KamenaroStore Tuna47.34+3.13
4Eskil GullordRaumar52.53+8.32
5Iliane IlieveHalden SK1.00.22+16.01
6Henning WernøeHamar OK1.16.33+32.12
7Henning MartinsenFredrikstad SK1.21.18+36.57
8Terje Pahr HaareKonnerud IL1.24.57+40.36
9Arvid NelsonLardal OL1.25.38+41.17
10Ronny NelsonLardal OL1.58.53+1.14.32

Direkte B

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne KristiansenOTO27.54
2Dag KaasHeming Orientering31.22+3.28
3Harald  AasheimOppsal Orientering31.49+3.55
4Åshild BergstølKongsberg OL37.56+10.02
5Anne WestergårdVaregg41.39+13.45
6Eniko BertalanAsker Skiklubb45.27+17.33
7Hilde MoholthKongsberg OL47.40+19.46
8Kari ChristiansenSandefjord OK51.17+23.23
9Egil AmundsenLardal OL1.09.14+41.20
0Kristin VatlandHadeland OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor