Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløp Kongsberg, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløp Kongsberg, dag 3
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 25 mai 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-16N | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12N | H 13-16N | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DIRAK | DIRAL | DIRB | DIRC | H11-12_12 | H11-12_3 | D11-12_12 | D11-12_3 | H13-16_12 | H13-16_3 | D13-16_12 | D13-16_3

N-åpen

1 700 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Jorin MohnKapreolo19.3711.32
0Mathis RenardNOTEAM43.42+20.3825.42
0Stine Sembsmoen SchliesKongsberg OL24.27+1.2314.22
0Anita LangeggenKongsberg OL19.4511.37
0Petter SpitenKongsberg OL19.0111.11
0Majken ØstremBotne SK24.29+1.2514.24
0Eline Maudal PettersenKongsberg OL37.57+14.5322.19
0Torbjørn Melheim SvendsenSturla IF prepaid35.45+12.4121.01
0Maja EmbergsrudNOTEAM28.33+5.2916.47
0Kristian MorkNotodden OL23.50+0.4614.01
0Tuva BredholtKongsberg OL25.23+2.1914.55
0Jarand GustafssonKongsberg OL20.0711.50
0Alexander Gjein DypvikStokke IL37.21+14.1721.58
0Jens Gjein DybvikStokke IL37.21+14.1721.58
0Nicolas MohnKapreolo19.2011.22
0Torjus FlatinNOTEAM32.29+9.2519.06
0Vilde Sæta JohnsenNOTEAM32.49+9.4519.18
0Sølve Sembsmoen SchleisKongsberg OL24.48+1.4414.35
0Kristine EngellNOTEAM23.53+0.4914.02
0Eimund Øverli BergKongsberg OL43.30+20.2625.35
0Synne SørensenKongsberg OL32.42+9.3819.14
0Lucas Ask ConnellLierbygda OL23.05+0.0113.34
0Marte Sofie SkroveRingerike OL24.20+1.1614.18
0Marius FinsandNOTEAM21.3012.38
0Jens WoldSturla, IF21.2912.38
0Zi YueKongsberg OL26.36+3.3215.38
0Nils Zahl ErikssonKongsberg OL20.1311.53
0Vebjørn OftedalÅlgård Orientering20.4212.10
0Rikke BruserudOL Trollo20.4212.10
0Rasmus EngehultNotodden OL17.0210.01
0Jon StrandKongsberg OL14.098.19
0Sindre FurlandSandefjord OK18.2710.51
0Andreas MelheimSturla, IF35.57+12.5321.08
0Marte EgerKongsberg OL19.5311.41
0Anne Victoria BirkelandFossum IF26.53+3.4915.48
0Martin TorøKongsberg OL16.599.59
0Martin DybvikStokke IL14.018.14
0Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL21.2712.37
0Mats JohnsenRøyken OL21.4112.45
0Anna Paulsen AskLierbygda OL23.0413.34
0Frida OlsenBotne SK24.25+1.2114.21
0Jan Olav BerganKongsberg OL17.4010.23
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering32.59+9.5519.24
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL18.4711.02
0Henrik RingheimOL Trollo20.2011.57
0Ingvild RingheimLarvik OK24.42+1.3814.31
0Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL34.52+11.4820.30
0Ida Amundsen BjørkliRingerike OL32.41+9.3719.13
0Elise RenardKongsberg OL31.09+8.0518.19
0Anette L. RasmussenBotne SK24.25+1.2114.21
0Iselin HøivoldKongsberg OL19.5411.42
0Annika van RaaijHedrum OL19.3611.31
0Mikkel RastadAsker Skiklubb25.20+2.1614.54
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL21.2012.32
0Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering17.4210.24
0Ingrid LestebergKongsberg OL29.56+6.5217.36

D -10

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ragne Hasaas KlavenesSandefjord OK28.32+1.1615.01
0Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL48.08+20.5225.20
0Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb25.0113.10
0Nora Christine HansenRøyken OL27.1614.21
0Iril RingheimLarvik OK35.29+8.1318.40
0Sara MartiniAsker Skiklubb26.5914.12

D 11-12N

1 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren BruserudOL Trollo12.257.18
2Emilie JohansenSandefjord OK15.15+2.508.58
3Ingrid MobråthenBotne SK21.08+8.4312.25
4Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering21.42+9.1712.45
5Louise Bentsen MalmquistHedrum OL21.57+9.3212.54
6Kristine RingheimOL Trollo22.57+10.3213.30
7Kathinka Zahl HagenFossum IF24.45+12.2014.33

D 13-16N

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia LüscherOLK Argus29.4212.22

D 17-A kort

3 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsa FranzenIL Tyrving28.168.33
2Eirin HaugenEiker OL30.08+1.529.07
3Gro Anita JohansenOL Trollo30.50+2.349.20
4Solveig SletnerRøyken OL31.39+3.239.35
5Sunniva Nergaard BergStokke IL35.59+7.4310.54
6Marita Lilja GrønhovdModum OL37.02+8.4611.13
6Anne Marthe PeveriEiker OL37.02+8.4611.13
8Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL38.48+10.3211.45
9Trude HansenBerger og Svelvik OL39.38+11.2212.00
10Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering42.46+14.3012.57
11Kristin SletnerRøyken OL43.16+15.0013.06
12Anne Berg GjølbergLarvik OK44.13+15.5713.23
13Randi EngløkkHaugesund IL Orientering44.21+16.0513.26
14Anita SælevikHaugesund IL Orientering44.37+16.2113.31
15Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo50.37+22.2115.20
16Kari Rød AakreAndebu IL52.42+24.2615.58
17Anikken Gjein DybvikStokke IL1.01.47+33.3118.43

D 17-B

2 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cecilie BerganFet OL33.0711.25
2Pernille NaufHedrum OL36.05+2.5812.26
3Marit GanoRøyken OL39.14+6.0713.31
4Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL39.22+6.1513.34
5Heidi MyklemyrEiker OL42.08+9.0114.31
6Astrid Østensjø RøthingHaugesund IL Orientering45.21+12.1415.38
7Sølvi MartiniAsker Skiklubb48.03+14.5616.34
8Hilde Gunn HellenesOK Skeidi51.31+18.2417.45
9Tone Sølie LysnesHedrum OL52.43+19.3618.10
10Anne Moian NydalAsker Skiklubb52.58+19.5118.15

D 17-C

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marion AmundsenRingerike OL39.5513.45
2Susanne StrømHedrum OL46.48+6.5316.08
3May NordkveldeHedrum OL47.34+7.3916.24
4Elin BordøyHedrum OL47.41+7.4616.26
5Katrine van RaaijHedrum OL48.42+8.4716.47
0Marianne Granum HelsvigNydalens SKdiskvalifisert

D 17-N

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege L. RasmussenBotne SK28.5612.03
2Randi MobråthenBotne SK29.15+0.1912.11
3Sissel BentsenHedrum OL34.22+5.2614.19

D 17-18

3 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne WiklundNydalens SK34.208.48
2Marlin HaavengenKongsberg OL34.22+0.028.48
3Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering40.08+5.4810.17
4Fride SørensenSturla, IF43.12+8.5211.04

D 21-

5 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lone BrochmannBækkelagets SK35.447.08
2Louise OramNydalens SK38.37+2.537.43
3Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering40.06+4.228.01
4Heidi StoksethHalden SK42.34+6.508.30
5Helen MartinsenIL Gular48.58+13.149.47
6Ina Charlotte MoeSandefjord OK53.45+18.0110.45
7Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1.01.08+25.2412.13
8Ingrid TronshaugStokke IL1.03.08+27.2412.37

D 35-

3 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne MohnOLC Kapreolo43.0911.03
0Kristin JægerOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 40-

3 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK32.098.14
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK35.51+3.429.11
3Marianne Bruun LienSandefjord TIF36.13+4.049.17
4Sara MathisenPorsgrunn OL38.09+6.009.46
5Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb38.42+6.339.55
6Kari Reppesgård HoltHedrum OL47.52+15.4312.16
7Tanja InstanesSturla, IF54.54+22.4514.04
0Annette Cecilie ArentzSandefjord OKbrutt

D 45-

3 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isa HeggedalKonnerud IL36.489.56
2Kristin BruserudOL Trollo37.22+0.3410.05
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL41.27+4.3911.12
4Siri Thortveit MyhreKristiansand OK43.00+6.1211.37
5Ida SyversenRøyken OL43.19+6.3111.42
6kari Jussie LønningSturla, IF44.01+7.1311.53
7Lill-Ann TorpSandefjord OK46.26+9.3812.32
8Marianne ReuschHeming Orientering1.01.43+24.5516.40
9Laila ThomassenModum OL1.16.44+39.5620.44
0Berit Grønhovd WiersdalenModum OLdiskvalifisert
0Gunn Jorunn TveitenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 50-

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti StræteRingerike OL27.418.23
2Tiri RebårdSandefjord OK31.48+4.079.38
3Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL32.03+4.229.42
4Heidi SchatvetNotodden OL33.18+5.3710.05
5Kristin TandbergAsker Skiklubb37.07+9.2611.14
6Randi NicolaisenAsker Skiklubb37.24+9.4311.20
7Bente BlixSandefjord OK37.36+9.5511.23
8Hilde KløvstadSandefjord OK37.48+10.0711.27
9Eva SyversenRøyken OL45.41+18.0013.50

D 55-

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL28.548.45
2Kjersti SkantzeIL Tyrving34.29+5.3510.26
3Sirpa LiljaModum OL35.57+7.0310.53
4Ann Karin TjørhomGanddal IL37.11+8.1711.16
5Heidi FalckIL Tyrving39.48+10.5412.03
6Eli Tufte HanssenEiker OL42.27+13.3312.51
7Inger SchibstedRøyken OL1.04.27+35.3319.31

D 60-

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK32.3210.50
2Ingrid StrandeSkien OK33.15+0.4311.05
3Bjørg SvanbergRøyken OL33.47+1.1511.15
4Siren GreveBergens TF35.46+3.1411.55
5Aud KjemperudEiker OL36.08+3.3612.02
6Inger TiltnesIL Tyrving37.15+4.4312.25
7Randi HansenArnadal IL39.29+6.5713.09
8Anne Marit NaufHedrum OL40.59+8.2713.39
9Inger NergaardStokke IL43.48+11.1614.36
10Elisabeth RødAndebu IL46.16+13.4415.25
11Helga PeveriEiker OL52.16+19.4417.25

D 65-

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda VerdeSturla, IF33.0411.01
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL38.50+5.4612.56
3Kjersti ThoStabæk IF39.02+5.5813.00
4Edel SlettemarkStord Orientering47.30+14.2615.50
5Anne Elvsaas MoRøyken OL52.59+19.5517.39
6Aud I SpjelkavikIL Tyrving53.04+20.0017.41
7Karen LachanceGreater Vancouver Orienteering1.06.35+33.3122.11
8Anne Marie CeebergHedrum OL1.10.20+37.1623.26
9Astrid GjelstadSandefjord OK1.11.09+38.0523.43

D 70-

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgitte BekkelundRøyken OL33.4813.31
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb36.07+2.1914.26
3Elin DahlenRingerike OL40.23+6.3516.09
4Bjørg KocbachBergens TF42.10+8.2216.52
5Lajla TidemannGjø-Vard OL42.17+8.2916.54
6Hjørdis ØvreåsBotne SK53.53+20.0521.33
7May Helene HansenSandefjord OK1.03.32+29.4425.24
8Lisa SørenssenRøyken OL1.13.13+39.2529.17
9Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.26.39+52.5134.39
0Ingvill VoldFana ILbrutt

D 75-

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margith ReppesgårdHedrum OL35.2914.11
2Unni DrageHaugerud IF36.47+1.1814.42
3Torunn Hege FrøvollSturla, IF50.38+15.0920.15
4Olaug F. JohansenSauda Orienteringsklubb56.39+21.1022.39
5Tirill Liby SeipOK Skeidi1.04.31+29.0225.48

H -10

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Endre SandKongsberg OL25.3913.30
0Mikkel LüscherOLK Argus42.05+12.3522.08
0Borgar SkjelbredKongsberg OL36.16+6.4619.05
0Rasmus D. EastwoodLillomarka OL29.3015.31
0Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL20.5711.01

H 11-12N

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL15.269.04
2Marius Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF18.54+3.2811.07
3Noah Rølles IssowitschRøyken OL30.06+14.4017.42

H 13-16N

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF36.4515.18
2Ty Sævareid EllefsenKongsberg OL46.49+10.0419.30

H 17-A kort

3 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL27.277.02
2Karsten KoplandModum OL30.10+2.437.44
3Kenneth SandvoldEiker OL31.57+4.308.11
4Peter CarlsenRøyken OL33.41+6.148.38
5Rune EngehultNotodden OL36.09+8.429.16
6Arno Lilja GrønhovdModum OL37.11+9.449.32
7Atle StrømHedrum OL38.33+11.069.53
8Håvard Sandvoll AskLierbygda OL43.12+15.4511.04
9ælevikHåkon Nergaard BergStokke IL43.16+15.4911.05
10Atle BorgersenHedrum OL47.50+20.2312.15
11Stig InstanesSturla, IF55.32+28.0514.14
12Espen JohnsenHedrum OL55.38+28.1114.15
13Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering56.50+29.2314.34
14Yngve MobråthenBotne SK1.16.37+49.1019.38
0Ingar AasestadHedrum OLdiskvalifisert
0Jostein BaustadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 17-B

2 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL28.109.42
2Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL30.27+2.1710.30
3Morten AndresenOK Skeidi31.37+3.2710.54
4Lars Harald ThuestadHaugesund IL Orientering32.06+3.5611.04
5Håkon AkselsenHaugesund IL Orientering33.54+5.4411.41
6Ove KjetsåOtra IL34.24+6.1411.51
7Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orientering35.20+7.1012.11
8Tony HalsallOtra IL36.38+8.2812.37
9Eelco van RaaijHedrum OL37.55+9.4513.04
10Arild NyhaugAsker Skiklubb38.27+10.1713.15
11Patrick ThomassenModum OL39.42+11.3213.41
12Bjarne SommerstadAndebu IL51.45+23.3517.50
13Kenneth DybvikStokke IL58.47+30.3720.16
0Kjetil HagenAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 17-C

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sten Øivind BjerkeLarvik OK37.4913.02
2Lars-Erik ØsterudEiker OL42.09+4.2014.32
3Ladislav KocbachBergens TF42.15+4.2614.34
Stian LangelandSandefjord OKbrutt

H 17-N

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thor Magne MalmquistHedrum OL34.2414.20

H 17-18

5 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik MoeSandefjord OK40.008.00
2Jarle LysnesHedrum OL43.02+3.028.36
Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orienteringbrutt

H 19-20

5 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Elias WiklundNydalens SKdiskvalifisert

H 21-

7 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir NørbechIL Tyrving40.485.40
2Torbjørn SagbergIL Tyrving42.11+1.235.51
3Øystein SørensenNydalens SK43.09+2.215.59
4Jim Øystein NybråtenIL Tyrving43.47+2.596.04
5Espen JakobsenIL Tyrving44.17+3.296.09
6Rune NygaardIL Gular44.21+3.336.09
7Thomas NipenNydalens SK45.41+4.536.20
8Matthias GilgienIL Tyrving46.36+5.486.28
9Øyvind StoksethHalden SK47.13+6.256.33
10Lars GrønhovdModum OL50.11+9.236.58
11Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering51.34+10.467.09
12Inge LindsethNydalens SK51.48+11.007.11
13Gard LindsethNydalens SK51.53+11.057.12
14Pål SkogedalAsker Skiklubb51.54+11.067.12
15Martin SchalliBækkelagets SK52.46+11.587.19
16Jostein F. TellnesAsker Skiklubb56.05+15.177.47
17Robert FredriksenNotodden OL1.45.34+1.04.4614.39

H 35-

5 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering45.468.19

H 40-

5 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom BerganFet OL38.056.55
2Steinar EastwoodLillomarka OL39.54+1.497.15
3Neil MarstonHemsedal IL41.58+3.537.37
4Christian FrøydSogndal IL43.58+5.537.59
5Didi LüscherOLK Argus44.02+5.578.00
6Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL45.58+7.538.21
7Lars BerglundRingerike OL46.55+8.508.31
8Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF1.26.24+48.1915.42

H 45-

5 000 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thore KornmoPorsgrunn OL30.286.05
2Tom Eirik EikangerIL Gular31.27+0.596.17
3Trond GjelstadSandefjord OK35.06+4.387.01
4Bjørn MartiniAsker Skiklubb36.55+6.277.23
5Anders Kristian HoltHedrum OL37.01+6.337.24
6Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL37.51+7.237.34
7Knut Ivar JohansenSandefjord OK38.16+7.487.39
8Dag AusenPorsgrunn OL38.26+7.587.41
9John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering40.30+10.028.06
10Lars Erik GjeinSandefjord OK41.07+10.398.13
11Stein H. HagenFossum IF41.23+10.558.16
12Bjørn Idar SætranIF Trauma42.10+11.428.26
13Jørn MyrlandNotodden OL43.06+12.388.37
14Jon Erik KvarmeRøyken OL44.28+14.008.53
15Christian ReuschHeming Orientering47.30+17.029.30
16Erik EngløkkHaugesund IL Orientering49.37+19.099.55
17Jon Terje EkelandOddersjaa SSK50.06+19.3810.01
18Jørgen LienSandefjord TIF53.54+23.2610.46
19Ian RingheimOL Trollo53.59+23.3110.47

H 50-

4 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb30.446.40
2Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)31.21+0.376.48
3Knut Erling ØenHeming Orientering32.25+1.417.02
3Kristian KihleRingerike OL32.25+1.417.02
5Knut AasRingerike OL35.43+4.597.45
6Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb36.20+5.367.53
7Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn37.27+6.438.08
8Leif Kåre BessebergEiker OL40.15+9.318.45
9Harald KvisliNotodden OL40.41+9.578.50
10Nils Inge BrurbergSturla, IF42.21+11.379.12
10Roger LysnesHedrum OL42.21+11.379.12
12Magne LøeNotodden OL44.28+13.449.40
13Phil ConwayGuildford Orienteers47.07+16.2310.14
14Inge RingheimLarvik OK50.50+20.0611.03
15Per Einar StrømHedrum OL1.02.58+32.1413.41

H 55-

4 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Roger HansenRøyken OL31.297.52
2Terje Wiig MathisenNydalens SK33.36+2.078.24
3Richard Zeiner-GundersenFossum IF34.24+2.558.36
4Åge-Geir SkatterNotodden OL36.29+5.009.07
5Thor Inge TollehaugEiker OL38.55+7.269.43
6Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb39.31+8.029.52
7Donald SkantzeIL Tyrving43.37+12.0810.54
8Kjetil KløvstadSandefjord OK43.38+12.0910.54
9Roar NydalAsker Skiklubb44.06+12.3711.01
10Per LarsenKristiansand OK46.55+15.2611.43
11Roy GjerdingOK Moss46.57+15.2811.44
12Rune MoianAsker Skiklubb1.02.15+30.4615.33

H 60-

3 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald ThonSturla, IF26.497.03
2Tom A. KarlsenFredrikstad SK27.44+0.557.17
3Svein S JacobsenIL Tyrving31.35+4.468.18
4Geir Holm GundersenSturla, IF34.07+7.188.58
5Stian FalckIL Tyrving34.50+8.019.10
6Arne TiltnesIL Tyrving36.08+9.199.30
7James CrawfordGuildford Orienteers36.53+10.049.42
8Sveinung RekaaNotodden OL38.50+12.0110.13
9Kai MidtskogenBotne SK41.11+14.2210.50
10Rolf LundeEiker OL41.57+15.0811.02
11Kjell SvanbergRøyken OL42.03+15.1411.03
12Olav NipenIL Tyrving42.17+15.2811.07
13Per Dag NordkveldeHedrum OL42.30+15.4111.11
14Ragnar Niemi BergStokke IL45.00+18.1111.50
15Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn57.10+30.2115.02

H 65-

3 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans R. BakkenEiker OL33.108.43
2Dag Rønning JensenOL Trollo33.49+0.398.53
3Jimmy NordliTrøsken IL34.38+1.289.06
4Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb36.02+2.529.28
5Vidar BerteigFossum IF36.32+3.229.36
6Helge FossheimHedrum OL37.13+4.039.47
7Bjørn SpjelkavikIL Tyrving38.50+5.4010.13
8Martin NaufHedrum OL40.02+6.5210.32
9Helge RevhaugRingerike OL41.08+7.5810.49
10Elling AakreAndebu IL46.06+12.5612.07
11John RanceGreater Vancouver Orienteering53.42+20.3214.07
12Bjørn Helge CeebergHedrum OL1.07.18+34.0817.42

H 70-

3 300 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF31.469.37
2Kjell GrønhovdModum OL33.32+1.4610.09
3Sigvald RobberstadHalsnøy OL33.39+1.5310.11
4Tormod DahlenRingerike OL34.17+2.3110.23
5Geir TrøanKolbotn og Skimt OL35.33+3.4710.46
6Anton LommeHedrum OL36.46+5.0011.08
7Ragnar HillestadLardal OL37.30+5.4411.21
8Hans StordalOL Tønsberg og omegn37.46+6.0011.26
9Lars Martin GjeinStokke IL37.59+6.1311.30
10Bjørn Willy HansenSandefjord OK39.26+7.4011.56
11John Ivar KjellevoldModum OL40.06+8.2012.09
12Harald SteinslandVikebygd IL40.26+8.4012.15
13Erling TidemannLommedalens IL41.06+9.2012.27
14Magnar ØvreåsBotne SK41.09+9.2312.28
15Per VoldFana IL41.40+9.5412.37
16Thorolf TrolsrudBotne SK42.34+10.4812.53
17Arne KristensenArnadal IL43.07+11.2113.03
18Steinar SlettemarkStord Orientering44.25+12.3913.27
19Henning GaarderKonnerud IL44.26+12.4013.27
20Olav MoRøyken OL49.03+17.1714.51
Kjell KlokkerudEiker OLdiskvalifisert

H 75-

3 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald LundhaugOK Moss32.5210.57
2Elling FrøvollSturla, IF34.04+1.1211.21
3Ingolf DybvikStord Orientering35.58+3.0611.59
4Ivar Louis BergSturla, IF40.08+7.1613.22
5Bjørn GunnerødAsker Skiklubb40.17+7.2513.25
6Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn40.44+7.5213.34
7Oddvar GjelstadSandefjord OK42.36+9.4414.12
8Thor EdvardsenLarvik OK43.28+10.3614.29
9Steinar RuudKonnerud IL44.27+11.3514.49
10Kåre KnudsenIL GeoForm45.12+12.2015.04
11Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag45.24+12.3215.08
12Knut Kristen HangeraasIL GeoForm48.58+16.0616.19
13Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb51.37+18.4517.12
14Magnar ReppesgårdHedrum OL57.08+24.1619.02
15Per MeilandLommedalens IL59.24+26.3219.48

H 80-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor DrageHaugerud IF38.5115.32
2Johan JanssonVäxjö OK52.47+13.5621.06

Direkte A-Kort

3 800 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein RastedAsker Skiklubb29.397.48
2Berit Sofie WiklundNydalens SK33.03+3.248.41
3Aud Ellen BrevikSturla, IF34.00+4.218.56
4Trond BaklidKonnerud IL34.17+4.389.01
5Grete Borge HoviSkien OK36.01+6.229.28
6Reidar FossumAsker Skiklubb36.36+6.579.37
7Snorre FrydenlundSturla, IF37.44+8.059.55
8Øivind FadumSande sportsklubb37.50+8.119.57
9Torun DyrkornEiker OL39.19+9.4010.20
10Lars HübscheleSturla, IF40.02+10.2310.32
11Einar KlavenesSandefjord OK40.39+11.0010.41
12Randi MorkNotodden OL44.10+14.3111.37
13Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL44.34+14.5511.43
14Rolf GjølbergLarvik OK betalt46.04+16.2512.07
15Ina Cecilie LandroKonnerud IL49.26+19.4713.00
16Roland HellebergTäby prepaid51.44+22.0513.36
17Nils Karsten CeebergAndebu IL52.22+22.4313.46
18Kari-Ann Victoria BirkelandFossum IF54.31+24.5214.20
19Marit HeefleNOTEAM54.58+25.1914.27
20Harald WoldNotodden OL55.55+26.1614.42
21Aksel SkovlystFaaborg OK prepaid1.03.22+33.4316.40
0Audun HeimdalKonnerud ILdiskvalifisert
0Stefani PopovaHadeland OLdiskvalifisert

Direkte A-Lang

5 000 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind WatterdalHadeland OL33.566.47
2Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL37.06+3.107.25
3Håkon WoldSturla, IF37.21+3.257.28
4Sturle FurlandSandefjord OK39.15+5.197.51
5Håvard HålårdStjørdals-Blink40.06+6.108.01
6Jon Arne SkroveVerdal OK40.18+6.228.03
7Bjørn SævikFlyfemkamp43.01+9.058.36
8Peter MohnOLC Kapreolo43.10+9.148.38
9Vegard SpitenKongsberg OL43.38+9.428.43
10Halvor  HorvliKonnerud prepaid44.56+11.008.59
11Jo WiklundNydalens SK45.30+11.349.06
12Arne TorgersenBækkelagets SK48.11+14.159.38
13Vendula SramkovaHemsedal IL48.51+14.559.46
14Rune MorkNotodden OL53.23+19.2710.40
15Glenn MüllerFlyfemkamp53.51+19.5510.46
16Renate L EvensenFlyfemkamp56.23+22.2711.16
17Idunn AssevFlyfemkamp56.43+22.4711.20
18Roger MostueOppsal Orientering57.47+23.5111.33
19Christian  SchibstedRøyken OL1.01.36+27.4012.19
20Pål RundeKristiansand OK1.02.25+28.2912.29
21Geir MyklebustNOTEAM1.14.33+40.3714.54
22Inger-Marie HobergFlyfemkamp1.21.53+47.5716.22
23Wenche RydningFlyfemkamp1.32.37+58.4118.31
24Harald WibyeOK Moss1.36.25+1.02.2919.17
0John RundeKristiansand OKdiskvalifisert

Direkte B

2 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adam ConwayGuildford orienteers prepaid31.4910.58
2Håvard MathiesenKongsberg OL36.05+4.1612.26
3Mai Britt BjørkSandefjord OK36.37+4.4812.37
4Rolf JustadIF Hellas prepayd40.12+8.2313.51
5Pål GjoneNOTEAM40.16+8.2713.53
6Ylva H ReitenKongsberg OL47.37+15.4816.25
7Mina SchjervenLardal OL48.06+16.1716.35
8Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb52.29+20.4018.05
9Torbjørn BogenSturla, IF56.23+24.3419.26
10Wenche EikåsSandefjord OK58.59+27.1020.20
11Anne-Helene SommerstadOL Trollo1.00.01+28.1220.41
12Aileen RastadKristiansand OK1.06.53+35.0423.03
13Hanne HermansenKristiansand OK1.07.32+35.4323.17
14Malene GjoneNOTEAM1.14.33+42.4425.42
15Marit VinjeOppsal Orientering1.29.06+57.1730.43

Direkte C

2 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulrik StrømHedrum OL34.0011.43
2Nina Marie UndelandSturla, IF37.33+3.3312.56
3Ludvig B JohnsenHedrum OL38.30+4.3013.16
4Henrik BorgersenHedrum OL39.19+5.1913.33
5Gunhild OftedalÅlgård Orientering40.41+6.4114.01
6Kristoffer FjæreHedrum OL43.12+9.1214.53
7Else StordalOL Trollo49.50+15.5017.11
8Ellen Sofie RuudEiker OL51.26+17.2617.44
9Inger-Helene CarlsenRøyken OL58.40+24.4020.13
10Ingeborg EikåsSandefjord OK1.11.00+37.0024.28
11Arvid VinjeOppsal prepaid1.29.08+55.0830.44
12Andreea StaneimFlyfemkamp1.56.04+1.22.0440.01
0Karl Anton UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Sigurd Paulsen AskLierbygda OLbrutt

H11-12_12

2 100 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL15.307.22
2Erlend LangeggenKongsberg OL15.57+0.277.35
3Fridtjof ReuschHeming Orientering16.09+0.397.41
4Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb16.36+1.067.54
5Rasmus BerglundRingerike OL16.50+1.208.00
6Theodor BjørkSandefjord OK17.21+1.518.15
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb17.22+1.528.16
8Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb17.24+1.548.17
9Vegard Holm JohannesenKongsberg OL17.42+2.128.25
10Arne BerganKongsberg OL17.49+2.198.29
11Adam ConwayFet OL/Guildford Orienteers/Ko17.50+2.208.29
12Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering17.59+2.298.33
13Stein Aas StræteRingerike OL18.06+2.368.37
14Mathias BerganFet OL/Guildford Orienteers/Ko18.10+2.408.39
15Reno PapeKonnerud IL18.13+2.438.40
16Arne Jacob Nystrøm OlsenHaugesund IL Orientering18.19+2.498.43
17Eivind Bogen ArenthSturla, IF18.21+2.518.44
18Caspar RøthingHaugesund IL Orientering18.24+2.548.45
19Ola MeenPorsgrunn OL18.49+3.198.57
20Håvard BirkelandFossum IF21.19+5.4910.09
21Bram LangerødFossum IF21.22+5.5210.10
22Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL27.41+12.1113.10
0Anders H. KlavenesSandefjord OKdiskvalifisert

H11-12_3

2 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle Nikolai WølloKongsberg OL30.3214.32
2Halvor LøkenKongsberg OL32.15+1.4315.21
3Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL32.19+1.4715.23
4Johan EgerFet OL/Guildford Orienteers/Ko32.44+2.1215.35
5Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering32.45+2.1315.35
6Brage EikåsSandefjord OK32.55+2.2315.40
7Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering33.06+2.3415.45
8Mikkel BerglundRingerike OL33.10+2.3815.47
9Martin Nøkleby MellingRingerike OL33.14+2.4215.49
9Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL33.14+2.4215.49
11Jakob RastadAsker Skiklubb35.34+5.0216.56
12Hannah Syrdal ØenHeming Orientering38.47+8.1518.28
13Mathias NyhaugAsker Skiklubb38.52+8.2018.30
14Gustav Andresen SkotteFossum IF41.04+10.3219.33
0Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Olav MelheimSturla, IFdiskvalifisert

D11-12_12

2 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Melby JacobsenLardal OL15.257.20
2Selma HøivoldKongsberg OL15.32+0.077.23
3Hedda SpangbergKonnerud IL15.59+0.347.36
4Sunniva MorlandstoEiker OL/Modum OL16.14+0.497.43
5Konstanse MoholthKongsberg OL16.18+0.537.45
6Mina Akiko JohnsenRøyken OL16.24+0.597.48
7Ingvild GustafssonKongsberg OL18.44+3.198.55
8Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering18.57+3.329.01
9Mari ØverbyKongsberg OL20.21+4.569.41
10Oda Vaagen PaulsenNotodden OL20.34+5.099.47
11Sigrid SteinmoenNotodden OL20.39+5.149.50

D11-12_3

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mille JægtvikKonnerud IL33.2115.52
2Eline SchjervenLardal OL33.30+0.0915.57
3Marie KvarmeRøyken OL34.14+0.5316.18
4Johanna Sofie LongfjeldEiker OL/Modum OL34.42+1.2116.31
5Taran MyhreKongsberg OL34.49+1.2816.34
6Emma EngehultNotodden OL38.28+5.0718.19
7Sanna Sembsmoen-SchleisKongsberg OL38.55+5.3418.31
8Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering39.06+5.4518.37
9Ingvild Øverli BergKongsberg OL42.51+9.3020.24

H13-16_12

3 200 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tord StrandKongsberg OL19.105.59
2Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL21.36+2.266.45
3Vetle DrageKongsberg OL21.42+2.326.46
4Einar EkelandOddersjaa SSK22.02+2.526.53
5Aslak HeimdalKonnerud IL22.06+2.566.54
6Kristian PyttenKristiansand OK22.11+3.016.55
7Sindre R HoltHedrum OL22.12+3.026.56
8Marius AurebekkKristiansand OK22.14+3.046.56
8Håkon KornmoPorsgrunn OL22.14+3.046.56
10Audun Melby JacobsenIL Hauken/Lardal OL25.07+5.577.50
11Joar GjerdahlKonnerud IL25.45+6.358.02
12Bernhard BryhnSturla, IF25.48+6.388.03
12Oscar MelheimSturla, IF25.48+6.388.03
14Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL25.52+6.428.05
15Iver RingheimLarvik OK25.57+6.478.06
16Henrik BertelsenPorsgrunn OL26.16+7.068.12
17Henrik ReuschHeming Orientering26.57+7.478.25
18Sondre Zahl HagenFossum IF26.58+7.488.25
19Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL27.01+7.518.26
20Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering27.04+7.548.27
21Jonas EikåsSandefjord OK27.46+8.368.40
22Vegard Øverli BergKongsberg OL29.28+10.189.12
23Jonas MyhreKristiansand OK29.33+10.239.14
24Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular32.47+13.3710.14
25Sebastian HübschleSturla, IF33.02+13.5210.19
26Johan Kristian UndelandSturla, IF33.06+13.5610.20
27Johan EikangerIL Gular35.30+16.2011.05
28Jostein RaenBirkenes IL36.48+17.3811.30
29Even Amundsen BjørkeliRingerike OL41.44+22.3413.02
30Torjus KolbjørnsenPorsgrunn OL50.15+31.0515.42
31Anund NyhusBirkenes IL51.13+32.0316.00
0Henrik Haga NesseHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H13-16_3

3 200 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen BaklidKonnerud IL40.2612.38
2Sebastian DalandKristiansand OK42.03+1.3713.08
3Henrik André LarsenKongsberg OL42.16+1.5013.12
4David RundeKristiansand OK46.54+6.2814.39
5Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering47.44+7.1814.55
6Sølve DrageKongsberg OL47.55+7.2914.58
7Rasmus MathisenPorsgrunn OL48.02+7.3615.00
8Nicolai HarvikKonnerud IL48.06+7.4015.01
9Viljan van RaaijHedrum OL48.08+7.4215.02
10Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK49.00+8.3415.18
11Rolf Trygve HaugKongsberg OL50.12+9.4615.41
12Egil FrydenlundSturla, IF51.32+11.0616.06
13Cornelius BjørkSandefjord OK51.38+11.1216.08
14Alexander Repstad StoremyrIL Hauken/Lardal OL53.25+12.5916.41
15Odd-Anton HermansenKristiansand OK57.16+16.5017.53
16Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF57.54+17.2818.05
17Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL58.12+17.4618.11
18August Syrdal ØenHeming Orientering58.32+18.0618.17
19Scott JuvikIL Gular1.03.50+23.2419.56
20Halvard KornmoPorsgrunn OL1.09.46+29.2021.48
21Sigurd Amundsen BjørkeliRingerike OL1.27.13+46.4727.15
0Olav BirkelandFossum IFdiskvalifisert
0Henrik HaugKongsberg OLdiskvalifisert

D13-16_12

3 000 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenKongsberg OL22.037.21
2Marlin HaavengenKongsberg OL23.38+1.357.52
3Mari Landro SvingheimKonnerud IL23.46+1.437.55
4Christine HoenEiker OL23.54+1.517.58
5Tuva Aas StræteRingerike OL23.55+1.527.58
5Andrea RanvikKonnerud IL23.55+1.527.58
7Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb23.56+1.537.58
8Thea Sildnes BaklidKonnerud IL23.58+1.557.59
9Hanne VassendPorsgrunn OL24.00+1.578.00
10Ina MartiniAsker Skiklubb24.02+1.598.00
10Sara Nystrøm OlsenGanddal IL/Stavanger Orienteri24.02+1.598.00
12Silje MorlandstøEiker OL24.14+2.118.04
13Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL24.26+2.238.08
14Thea DyrkornEiker OL24.32+2.298.10
15Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL24.38+2.358.12
16Sigrid EkelandKristiansand OK/Oddersjaa SSK24.40+2.378.13
17Sigrid SkjelbredKongsberg OL25.33+3.308.31
18Karoline TorøKongsberg OL25.41+3.388.33
19Annette B. KrogstiKonnerud IL25.42+3.398.34
20Marte Karine LarsenKongsberg OL25.49+3.468.36
21Tomine Lysaker SandenEiker OL25.54+3.518.38
22Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL26.07+4.048.42
23Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL28.33+6.309.31
24Kristina VollHaugesund IL Orientering30.27+8.2410.09
25Sarah WølloKongsberg OL30.38+8.3510.12
26Ingrid Bogen ArenthSturla, IF30.54+8.5110.18
27Oda Isnes TyseEiker OL30.58+8.5510.19
28Alvilde Lysaker SandenEiker OL31.00+8.5710.20
29Ine InstanesSturla, IF32.07+10.0410.42
30Marlene InstanesSturla, IF32.08+10.0510.42
31Andrea VaneboKongsberg OL37.41+15.3812.33
32Victoria Myklebust StrømHedrum OL37.54+15.5112.38
33Ylva AasestadHedrum OL38.15+16.1212.45
34Silje CarlsenRøyken OL45.30+23.2715.10
35Vera Gano MønnichRøyken OL45.59+23.5615.19
0Tale StrandKongsberg OLdiskvalifisert

D13-16_3

3 000 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL44.2714.49
2Janne Tjørholm AasheimGanddal IL/Stavanger Orienteri44.31+0.0414.50
3Anniken RanvikKonnerud IL47.35+3.0815.51
4Aurora MoholthKongsberg OL47.41+3.1415.53
5Ane DyrkornEiker OL48.46+4.1916.15
6Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL49.10+4.4316.23
7Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb52.21+7.5417.27
8Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL52.24+7.5717.28
9Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL52.29+8.0217.29
10Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL54.56+10.2918.18
11Silje KregnesKristiansand OK/Oddersjaa SSK56.35+12.0818.51
12Anna Isnes TyseEiker OL56.36+12.0918.52
13Elise AusenPorsgrunn OL58.00+13.3319.20
14Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF1.01.40+17.1320.33
15Andrea Willkommen EikenKongsberg OL1.02.08+17.4120.42
16Lotte MyklemyrEiker OL1.02.10+17.4320.43
16Kathinka RogstadKongsberg OL1.02.10+17.4320.43
18Hanna JohanssonHedrum OL1.02.47+18.2020.55
19Ingeborg KvarmeRøyken OL1.09.03+24.3623.01
20Solveig LetmolieEiker OL1.13.04+28.3724.21
21Kristiane RogstadKongsberg OL1.14.47+30.2024.55
22Anni SaarelaKonnerud IL1.15.14+30.4725.04
23Johanne Viken FlatenEiker OL1.24.54+40.2728.18
24Sunniva DjupeslandHaugesund IL Orientering1.25.00+40.3328.20
25Åshild Egeberg VáriSturla, IF1.37.52+53.2532.37
0Helene EgerKongsberg OLdiskvalifisert
0Ingvild LangeggenKongsberg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor