Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløp Kongsberg, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløp Kongsberg, dag 2
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 24 mai 2015

N-åpen

1 800 m, 75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Nicolas MohnKaprealo19.1110.39
0Mathis RenardKongsberg OL34.3519.12
0Ole Magnus Repstad StoremyrIL Hauken30.1716.49
0Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering21.2911.56
0Jorin MohnKaprealo19.2410.46
0Tuva BredholtKongsberg OL26.5814.58
0Audun ClausenLarvik OK20.5411.36
0Øivind BjøruNOTEAM betalt41.2122.58
0Lucas Ask ConnellLierbygda OL24.5513.50
0Vilde MyhreRingerike OL18.2910.16
0Linn MalmbergIL Tyrving1.08.18+4.0937.56
0Line BjørnåsKonnerud IL21.0911.45
0Henrik Holm NesModum OL22.5912.46
0Siri LienSandefjord TIF52.2929.09
0Marte LienSandefjord TIF50.2127.58
0Iver ReitenKongsberg OL25.4814.20
0Mathea Lund AntonsenKongsberg OL49.1627.22
0Jens Rein DybvikStokke IL42.4523.45
0Iver AarsethNOTEAM betalt1.04.0935.38
0Pernille LienSandefjord OK52.3529.12
0Jarand GustafssonKongsberg OL19.1410.41
0Martin DybvikStokke IL51.4928.47
0Malin Johansson HendenHedrum OL26.0214.27
0Elise RenardKongsberg OL32.0117.47
0Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb36.3720.20
0Stine Sembsmoen-SchleisKongsberg OL29.5116.35
0Sondre Dahl BorkamoNotodden OL27.5915.32
0Oliver BjerkeKongsberg OL42.3623.40
0Sindre FurlandSandefjord OK39.2921.56
0Ida Amundsen BjørkliRingerike OL23.4613.12
0Sigrid Åmo NesbakkKongsberg OL50.0427.48
0Anne Victoria BirkelandFossum IF30.1316.47
0Mats Olsen ByeModum OL29.2216.18
0Erlend UlsakerHemsedal IL23.5213.15
0Selma Sembsmoen-SchleisKongsberg OL29.3316.25
0Ingvild RingheimLarvik OK58.0432.15
0Iselin HøivoldKongsberg OL23.3213.04
0Eivind VågsnesOppsal Orientering25.3914.15
0Vanessa Seed MelbyeRaumar Orientering40.2222.25
0Jan Olav BerganKongsberg OL24.4213.43
0Rasmus EngehultNotodden OL20.0411.08
0Sigurd Øvrebø MyrvoldIL Heming36.5720.31
0Ingrid LestebergKongsberg OL34.3719.13
0Tollef TjentlandLardal OL37.0820.37
0Sara MolundIL Tyrving19.5111.01
0Martin TorøKongsberg OL19.4811.00
0Ane Kristine EidAsker Skiklubb31.1017.18
0Jon StrandKongsberg OL20.4411.31
0Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering24.2713.35
0Anita LangeggenKongsberg OL20.4811.33
0Sølve Sembsmoen-SchleisKongsberg OL29.2416.20
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering32.5218.15
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL18.5110.28
0Natalia HavnenRøyken OL25.5314.22
0Håkon ØverbyKongsberg OL36.1420.07
0Anna Paulsen AskLierbygda OL24.5513.50
0Silja BerstadHeming Orientering23.2012.57
0Magnus MolundIL Tyrving19.4911.00
0Kristina Skåttet EllefsenKongsberg OL31.5617.44
0Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering42.1023.25
0Sofia ØhlckersIL Tyrving22.2212.25
0Frikk FinsrudAsker Skiklubb34.5019.21
0Eimund Øverli BergKongsberg OL42.5223.48
0Rikke BruserudOL Trollo35.2519.40
0Marte EgerKongsberg OL29.1616.15
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL31.2317.26
0Mathias BirkelundAsker Skiklubb53.4129.49
0Oda Paulsen AskLierbygda OL44.0124.27
0Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL32.5918.19
0Even Skram TrømborgKongsberg OL21.2911.56
0Annika van RaaijHedrum OL29.5216.35
0Odin Vie StrislandFossum IF52.2529.07
0Eline Maudal PettersenKongsberg OL31.3117.30
0Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL31.3217.31
0Lage Røhnebæk KongsrudModum OLdiskvalifisert

D -10

1 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mari AarsethNydalens SK32.5917.21
0Sara MartiniAsker Skiklubb35.14+2.1518.32
0Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering26.0413.43
0Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb22.0911.39
0Ingeborg EikåsSandefjord OK32.1316.57
0Nora Christine HansenRøyken OL24.2012.48
0Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL54.45+21.4628.48
0Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK30.2916.02
0Iril RingheimLarvik OK38.06+5.0720.03
0Ragne KlavenesSandefjord OK27.1814.22
0Elise Nilsen BergFossum IF37.23+4.2419.40
0Synne SandvenNotodden OL17.139.03
0Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL28.4815.09

D 11-12

2 100 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Melby JacobsenLardal OL19.289.16
2Marie KvarmeRøyken OL21.57+2.2910.27
3Selma HøivoldKongsberg OL23.15+3.4711.04
4Eline SchjervenLardal OL23.24+3.5611.08
5Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering24.53+5.2511.50
6Maren BruserudOL Trollo25.27+5.5912.07
7Ingvild GustafssonKongsberg OL26.06+6.3812.25
8Hedda SpangbergKonnerud IL26.27+6.5912.35
9Mille JægtvikKonnerud IL27.47+8.1913.13
10Sanna Sembsmoen-SchleisKongsberg OL27.55+8.2713.17
11Sunniva MorlandstoEiker OL28.43+9.1513.40
12Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering29.16+9.4813.56
13Taran MyhreKongsberg OL30.12+10.4414.22
14Ingvild Øverli BergKongsberg OL31.21+11.5314.55
15Mina Akiko JohnsenRøyken OL35.35+16.0716.56
16Nora Marie EnerhaugenRingerike OL36.34+17.0617.24
17Konstanse MoholthKongsberg OL36.35+17.0717.25
18Emma EngehultNotodden OL38.28+19.0018.19
19Ragnhild Fagerli NæssRaumar Orientering39.01+19.3318.34
0Andrea OpsahlRøyken OLdiskvalifisert

D 11-12N

2 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie JohansenSandefjord OK21.2410.11
2Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK21.36+0.1210.17
3Ingvild JohnsenHedrum OL21.44+0.2010.20
4Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering22.40+1.1610.47
5Nora Arentz HagenSandefjord OK24.23+2.5911.36
6Mari ØverbyKongsberg OL27.57+6.3313.18
7Sigrid SteinmoenNotodden OL30.37+9.1314.34
8Kristine Myklebust StrømHedrum OL32.39+11.1515.32
9Magdalen HavnenRøyken OL37.53+16.2918.02
10Louise Bentsen MalmquistHedrum OL43.19+21.5520.37

D 13-14

3 000 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tale StrandKongsberg OL21.577.19
2Jenny BaklidKonnerud IL22.11+0.147.23
3Mari Landro SvingheimKonnerud IL23.23+1.267.47
4Janne Tjørhom AasheimGanddal IL24.27+2.308.09
5Tuva Aas StræteRingerike OL24.50+2.538.16
6Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL25.40+3.438.33
7Ingvild LangeggenKongsberg OL25.54+3.578.38
8Åsne HaavengenKongsberg OL26.39+4.428.53
9Hanna JohanssonHedrum OL28.12+6.159.24
10Anniken RanvikKonnerud IL28.15+6.189.25
11Ina MartiniAsker Skiklubb31.47+9.5010.35
12Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32.15+10.1810.45
13Silje KregnesKristiansand OK32.57+11.0010.59
14Alvilde Lysaker SandenEiker OL33.21+11.2411.07
15Marte Karine LarsenKongsberg OL33.22+11.2511.07
16Tomine Lysaker SandenEiker OL33.48+11.5111.16
17Andrea RanvikKonnerud IL34.28+12.3111.29
18Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL35.08+13.1111.42
19Elise AusenPorsgrunn OL35.32+13.3511.50
20Christine HoenEiker OL35.39+13.4211.53
21Malene NysæterSkien OK35.53+13.5611.57
22Solveig LetmolieEiker OL36.02+14.0512.00
23Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL36.07+14.1012.02
24Mina JørgensenIL Tyrving36.30+14.3312.10
25Karoline TorøKongsberg OL39.56+17.5913.18
26Petra HoveidAsker Skiklubb40.33+18.3613.31
27Silje MorlandstøEiker OL40.37+18.4013.32
28Sigrid EkelandOddersjaa SSK42.06+20.0914.02
29Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL43.36+21.3914.32
30Ingeborg KvarmeRøyken OL46.15+24.1815.25
31Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL47.27+25.3015.49
32Malene InstanesSturla, IF56.11+34.1418.43
33Mia LüscherOLK Argus1.08.02+46.0522.40

D 13-16C

2 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mina SchjervenLardal OL25.0810.28
2Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb29.06+3.5812.07
3Therese Hamre BisethNotodden OL29.51+4.4312.26
4Ylva AasestadHedrum OL31.49+6.4113.15
5Ine InstanesSturla, IF34.49+9.4114.30
6Vera Gano MønnichRøyken OL35.20+10.1214.43
7Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL36.43+11.3515.17
8Nora Småge HilsenKonnerud IL39.56+14.4816.38
9Sigrid SkjelbredKongsberg OL43.02+17.5417.55
10Sunniva DjupeslandHaugesund IL Orientering46.33+21.2519.23
11Marthe HansenLarvik OK47.29+22.2119.47
0Åsa Firing SimonsenAndebu ILdiskvalifisert
0Olivia KjølstadRøyken OLdiskvalifisert

D 13-16N

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BerganFet OL25.259.04
2Tuva Løver ThonModum OL30.05+4.4010.44
3Emilie Hogsrud MyhreSkien OK30.26+5.0110.52

D 15-16

3 800 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene EgerKongsberg OL29.037.38
2Marlin HaavengenKongsberg OL29.37+0.347.47
3Aurora MoholthKongsberg OL29.46+0.437.50
4Ane DyrkornEiker OL30.19+1.167.58
5Thea DyrkornEiker OL30.33+1.308.02
6Hanne VassendPorsgrunn OL31.58+2.558.24
7Thea Sildnes BaklidKonnerud IL32.17+3.148.29
8Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb32.32+3.298.33
9Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL34.24+5.219.03
10Agnes Irene LongfjeldModum OL34.26+5.239.03
11Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb34.53+5.509.10
12Kathinka RogstadKongsberg OL35.36+6.339.22
13Ragnhild RønningModum OL36.07+7.049.30
14Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL36.22+7.199.34
15Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL37.08+8.059.46
16Lotte MyklemyrEiker OL37.52+8.499.57
17Sarah WølloKongsberg OL39.42+10.3910.26
18Elin UlsakerHemsedal IL40.12+11.0910.34
19Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL42.00+12.5711.03
20Kristina VollHaugesund IL Orientering45.23+16.2011.56
21Andrea Willkommen EikenKongsberg OL46.12+17.0912.09
22Anna MeenPorsgrunn OL47.36+18.3312.31
23Kristiane RogstadKongsberg OL48.39+19.3612.48
24Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF55.35+26.3214.37

D 15-16B

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Isnes TyseEiker OL34.1311.24
2Victoria Myklebust StrømHedrum OL38.59+4.4612.59
3Katrine GjestrumHedrum OL41.49+7.3613.56
0Gunvor Aurora MasvikLarvik OKdiskvalifisert

D 17-A kort

3 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Veslemøy SolbergKonnerud IL37.5710.32
2Anne Marthe PeveriEiker OL39.57+2.0011.05
3Kari Reppesgård HoltHedrum OL40.47+2.5011.19
4Trude HansenBerger og Svelvik OL41.16+3.1911.27
5Sunniva Nergaard BergStokke IL41.29+3.3211.31
6Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK42.12+4.1511.43
7Ingrid LetmolieEiker OL45.32+7.3512.38
8Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering47.54+9.5713.18
9Randi EngløkkHaugesund IL Orientering48.10+10.1313.22
10Sigrid Melander VieFossum IF50.16+12.1913.57
11Anita SælevikHaugesund IL Orientering50.31+12.3414.01
12Ingrid LøsetRingerike OL50.41+12.4414.04
13Kari Rød AakreAndebu IL52.23+14.2614.33
14Ingvild Løver ThonModum OL57.15+19.1815.54
15Anikken Gjein DybvikStokke IL59.18+21.2116.28
16Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo1.16.08+38.1121.08
0Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud ILdiskvalifisert

D 17-B

3 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cecilie BerganFet OL42.1111.24
2Gunhild MyhrAsker Skiklubb46.37+4.2612.35
3Heidi MyklemyrEiker OL47.37+5.2612.52
4Pernille NaufHedrum OL47.48+5.3712.55
5Anne Marie EkelandOddersjaa SSK48.18+6.0713.03
6Trude NysæterSkien OK48.33+6.2213.07
7Elin GravningenStokke IL49.15+7.0413.18
8Marit GanoRøyken OL51.21+9.1013.52
9Sissel RudningenHemsedal IL56.28+14.1715.15
10Astrid Østensjø RøthingHaugesund IL Orientering57.35+15.2415.33
11Mia EngehultNotodden OL1.02.17+20.0616.50
12Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.14.15+32.0420.04
13Inger Isnes TyseEiker OL1.17.42+35.3121.00
14Sølvi MartiniAsker Skiklubb1.22.45+40.3422.21

D 17-C

2 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mai Britt BjørkSandefjord OK38.2513.14
2Susanne StrømHedrum OL44.55+6.3015.29
3Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL46.57+8.3216.11
4Henriette NessetÅlgård Orientering47.27+9.0216.21
5Katrine van RaaijHedrum OL47.28+9.0316.22
6Rita RaastadSkien OK48.39+10.1416.46
7Line NordhaugKonnerud IL49.54+11.2917.12
8Tone Sølie LysnesHedrum OL50.31+12.0617.25
9May NordkveldeHedrum OL56.41+18.1619.32
10Kristin JohanssonHedrum OL59.12+20.4720.24
11Marion AmundsenRingerike OL1.00.22+21.5720.48
12Elin BordøyHedrum OL1.01.06+22.4121.04
13Anne Berit UlsakerHemsedal IL1.07.23+28.5823.14
14Lene MeenPorsgrunn OL1.12.16+33.5124.55
15Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.38.07+59.4233.50

D 17-N

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne Granum HelsvigNydalens SK31.3711.17
2Monica Tveit TjentlandLardal OL36.42+5.0513.06
3Sissel BentsenHedrum OL45.13+13.3616.08

D 17-18

4 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fride SørensenSturla, IF53.5311.27
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering58.38+4.4512.28
3Linn Hege RosoLardal OL58.44+4.5112.29

D 21-

6 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Therese HaareKonnerud IL48.467.51
2Kari ChristiansenSandefjord OK53.08+4.228.34
3Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering56.20+7.349.05
4Toril NesNTNUI59.13+10.279.33
5Helen MartinsenIL Gular1.02.29+13.4310.04
6Kirsti KringhaugRingerike OL1.05.08+16.2210.30
7Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1.11.39+22.5311.33
8Ida TangenNydalens SK1.13.08+24.2211.47
9Jenny-Ann MalmbergIL Tyrving1.19.58+31.1212.53
10Ingrid TronshaugStokke IL1.34.43+45.5715.16

D 35-

4 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne MohnOLC Kapreolo47.4610.09
2Mila ZaharinovaOppsal Orientering48.37+0.5110.20
3Kristin Nergaard BergFossum IF57.24+9.3812.12
4Kristin JægerOppsal Orientering1.04.42+16.5613.45

D 40-

4 700 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK39.328.24
2Grethe B ClausenLarvik OK41.25+1.538.48
3Sara MathisenPorsgrunn OL43.28+3.569.14
4Mariann Øren ArvesenSandefjord OK44.09+4.379.23
5Anna ZetterbergVästerås SOK45.26+5.549.40
6Gyri Hoksrud MyhreSkien OK45.46+6.149.44
7Merete LyseboLardal OL45.59+6.279.47
8Annette Cecilie ArentzSandefjord OK46.04+6.329.48
9Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb46.55+7.239.58
10Milda ØhlckersIL Tyrving48.04+8.3210.13
11Marianne Bruun LienSandefjord TIF48.56+9.2410.24
12Line Skjevik ArnevikRingerike OL49.28+9.5610.31
13Christine Lüscher-FogtmannOLK Argus1.01.07+21.3513.00
14Paula BerstadHeming Orientering1.04.32+25.0013.43
15Tanja InstanesSturla, IF1.11.23+31.5115.11

D 45-

4 300 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1kari Jussie LønningSturla, IF38.078.51
2Kjersti Holt HanssenMåren OK39.14+1.079.07
3Isa HeggedalKonnerud IL40.00+1.539.18
4Hanne Løver ThonModum OL41.43+3.369.42
5Siri Thortveit MyhreKristiansand OK43.50+5.4310.11
6Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL44.07+6.0010.15
7Kristin SandvenNotodden OL45.21+7.1410.32
8Kristin BruserudOL Trollo49.16+11.0911.27
9Ida SyversenRøyken OL50.12+12.0511.40
10Anne Mia OlsenModum OL50.14+12.0711.40
11Eirin MathiesenRingerike OL50.15+12.0811.41
12Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL51.51+13.4412.03
13Aud Ellen BrevikSturla, IF53.50+15.4312.31
14Kari Arnestad EnerhaugenRingerike OL54.59+16.5212.47
15Turid BertelsenPorsgrunn OL56.20+18.1313.06
16Mette SpangbergKonnerud IL59.01+20.5413.43
17Solveig KongsrudModum OL1.00.06+21.5913.58
18Marianne ReuschHeming Orientering1.01.05+22.5814.12
19Heidi Ravndal JohnsenArnadal IL1.04.05+25.5814.54
20Anne-Marie BrekkeOK Skeidi1.06.38+28.3115.29

D 50-

3 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti StræteRingerike OL31.428.48
2Tiri RebårdSandefjord OK38.07+6.2510.35
3Bjørg Marit SollieOL Trollo42.04+10.2211.41
4Hilde KløvstadSandefjord OK42.33+10.5111.49
5Ina LandroKonnerud IL42.40+10.5811.51
6Tove Beate JelstadModum OL44.54+13.1212.28
7Randi NicolaisenAsker Skiklubb46.11+14.2912.49
8Eva SyversenRøyken OL47.36+15.5413.13
9Gro Hege LudvigsenMåren OK49.05+17.2313.38
10Kristin TandbergAsker Skiklubb50.34+18.5214.02
11Maria PerssonAsker Skiklubb54.16+22.3415.04
12Anne Gro StyrvoldLarvik OK56.40+24.5815.44
13Bente BlixSandefjord OK58.32+26.5016.15
14May Jorunn RognlienModum OL1.07.00+35.1818.36

D 55-

3 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL33.339.19
2Astrid Waaler KaasHeming Orientering36.49+3.1610.13
3Sidsel NørstebøIL Tyrving38.26+4.5310.40
4Ann Karin TjørhomGanddal IL39.03+5.3010.50
5Eli Marie WiigPorsgrunn OL39.06+5.3310.51
6Kirsti Aas OlsenEiker OL40.29+6.5611.14
7Kjersti SkantzeIL Tyrving44.26+10.5312.20
8Heidi FalckIL Tyrving46.01+12.2812.46
9Cathrine NorvikRøyken OL48.03+14.3013.20
10Grete BerntsenMåren OK52.39+19.0614.37
11Eli Tufte HanssenEiker OL57.06+23.3315.51
12Inger SchibstedRøyken OL1.38.44+1.05.1127.25

D 60-

3 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK29.429.54
2Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL34.10+4.2811.23
3Siren GreveBergens TF35.20+5.3811.46
4Inger TiltnesIL Tyrving36.12+6.3012.04
5Aud KjemperudEiker OL37.28+7.4612.29
6Randi HansenArnadal IL41.02+11.2013.40
7Gro EiaOL Trollo45.01+15.1915.00
8Elisabeth RødAndebu IL46.57+17.1515.39
9Inger NergaardStokke IL52.54+23.1217.38
10Helga PeveriEiker OL1.08.41+38.5922.53

D 65-

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda VerdeSturla, IF34.3811.32
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL36.57+2.1912.19
3Edel SlettemarkStord Orientering43.01+8.2314.20
4Marta StangModum OL45.05+10.2715.01
5Inger LindløvOK Moss46.13+11.3515.24
6Anne Elvsaas MoRøyken OL47.09+12.3115.43
7Kjersti ThoStabæk IF52.45+18.0717.35
8Gry Bruland VråleSturla, IF1.01.45+27.0720.35
9Anne Marie CeebergHedrum OL1.15.51+41.1325.17
0Bjørg MostaulBø OLdiskvalifisert
0Sissel EliassenSandefjord OKdiskvalifisert

D 70-

2 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgitte BekkelundRøyken OL32.3613.02
2Ulla LindheIK Stern34.43+2.0713.53
3Bjørg KocbachBergens TF35.08+2.3214.03
4Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb36.55+4.1914.46
5Lajla TidemannGjø-Vard OL40.11+7.3516.04
6May Helene HansenSandefjord OK42.27+9.5116.58
7Onelma BlomhoffHeming Orientering48.46+16.1019.30
8Inger Lise BjordalOppsal Orientering49.22+16.4619.44
9Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb49.58+17.2219.59
10Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK50.37+18.0120.14
11Elin DahlenRingerike OL52.15+19.3920.54
12Hjørdis ØvreåsBotne SK52.28+19.5220.59
13Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.02.36+30.0025.02
14Lisa SørenssenRøyken OL1.04.00+31.2425.36
15Ingvill VoldFana IL1.32.38+1.00.0237.03

D 75-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni DrageHaugerud IF34.5413.57
2Margith ReppesgårdHedrum OL41.03+6.0916.25
3Olaug F. JohansenSauda Orienteringsklubb44.33+9.3917.49
4Tirill Liby SeipOK Skeidi45.59+11.0518.23

H -10

1 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Henrik Repstad StoremyrIL Hauken31.18+14.4416.28
0Borgar SkjelbredKongsberg OL24.10+7.3612.43
0Mikkel LüscherOLK Argus52.02+35.2827.23
0Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL20.34+4.0010.49
0Brage EikåsSandefjord OK27.11+10.3714.18
0Endre SandKongsberg OL22.02+5.2811.35
0Rasmus BerglundRingerike OL16.348.43
0Gaute NysæterSkien OK30.47+14.1316.12
0Rasmus D. EastwoodLillomarka OL1.08.42+52.0836.09
0Peter Åmo NesbakkKongsberg OL21.42+5.0811.25

H 11-12

2 100 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel BerglundRingerike OL15.197.17
2Sindre UlsakerHemsedal IL16.07+0.487.40
3Atle Nikolai WølloKongsberg OL16.27+1.087.50
4Johan EgerKongsberg OL17.50+2.318.29
5Vegard Holm JohannesenKongsberg OL18.06+2.478.37
6Adam ConwayGuildford Orienteers18.47+3.288.56
7Erlend LangeggenKongsberg OL19.45+4.269.24
8Tobias MathisenPorsgrunn OL19.49+4.309.26
9Jonas MyhrAsker Skiklubb20.36+5.179.48
10Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL20.53+5.349.56
11Halvor LøkenKongsberg OL21.02+5.4310.00
12Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering21.10+5.5110.04
13Sindre Vie StrislandFossum IF21.15+5.5610.07
14Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL22.13+6.5410.34
15Ola MeenPorsgrunn OL22.36+7.1710.45
16Stein Aas StræteRingerike OL23.36+8.1711.14
17Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering24.11+8.5211.30
18Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb24.19+9.0011.34
19Arne BerganKongsberg OL25.25+10.0612.06
20Børge Nilsen BergFossum IF26.07+10.4812.26
21Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb26.28+11.0912.36
22Anders KlavenesSandefjord OK27.14+11.5512.58
23Jonas AarsethNydalens SK27.54+12.3513.17
24Caspar RøthingHaugesund IL Orientering28.17+12.5813.28
25Mikael BirkelundAsker Skiklubb28.59+13.4013.48
26Fridtjof ReuschHeming Orientering29.17+13.5813.56
27Theodor BjørkSandefjord OK29.20+14.0113.58
28Martin AusenPorsgrunn OL29.43+14.2414.09
29Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering30.11+14.5214.22
30Gustav Andresen SkotteFossum IF30.47+15.2814.39
31Eirik Vie StrislandFossum IF31.33+16.1415.01
32Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32.36+17.1715.31
33Kristoffer ØhlckersIL Tyrving34.59+19.4016.39
34Mathias NyhaugAsker Skiklubb47.52+32.3322.47
35Ola KjølstadRøyken OL59.41+44.2228.25

H 11-12N

2 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik Hogsrud MyhreSkien OK21.0010.00
2Anders Hamre BisethNotodden OL26.44+5.4412.43
3Thomas Adrian BergRøyken OL28.37+7.3713.37
4Håvard BirkelandFossum IF30.21+9.2114.27
5Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL37.00+16.0017.37
6Ole Magnus AaslandKongsberg OL39.54+18.5419.00
7Mathias BerganFet OL43.01+22.0120.29
8Ask Naper KjelaasNotodden OL51.25+30.2524.29
8Vetle VikNotodden OL51.25+30.2524.29
10Hallvard TjentlandLardal OL54.32+33.3225.58

H 13-14

3 000 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK23.217.47
2Eivind Berner MyhreFossum IF23.55+0.347.58
3Cornelius BjørkSandefjord OK25.28+2.078.29
4Henrik ReuschHeming Orientering26.46+3.258.55
5Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL27.26+4.059.08
6Rolf Trygve HaugKongsberg OL27.33+4.129.11
7Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering27.40+4.199.13
8Vetle DrageKongsberg OL28.03+4.429.21
9Iver RingheimLarvik OK28.11+4.509.23
10Viljan van RaaijHedrum OL28.37+5.169.32
11Even GravningenStokke IL30.34+7.1310.11
12Odd-Anton HermansenKristiansand OK31.20+7.5910.26
13Ferdinand FremmingHeming Orientering31.27+8.0610.29
14Felix FinsrudAsker Skiklubb32.29+9.0810.49
15Egil FrydenlundSturla, IF34.14+10.5311.24
16Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering34.23+11.0211.27
17Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering34.33+11.1211.31
18Olav BirkelandFossum IF36.37+13.1612.12
19Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett37.40+14.1912.33
20Jonas EikåsSandefjord OK38.30+15.0912.50
21Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb40.17+16.5613.25
22Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL41.49+18.2813.56
23Henrik R HoltHedrum OL42.51+19.3014.17
24Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL43.27+20.0614.29
25Kristoffer FjæreHedrum OL45.01+21.4015.00
26Halvor RudningenHemsedal IL47.21+24.0015.47
27Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK49.11+25.5016.23
28Johan Kristian UndelandSturla, IF52.08+28.4717.22
29Jostein RaenBirkenes IL52.29+29.0817.29

H 13-16C

2 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders RoumRingerike OL19.348.09
2Ludvig JohnsenHedrum OL27.15+7.4111.21
3Sigurd Paulsen AskLierbygda OL31.24+11.5013.05
4Even Amundsen BjørkeliRingerike OL33.50+14.1614.05
5Kristian Juel JohannessenHedrum OL36.26+16.5215.10
6Sigurd Amundsen BjørkeliRingerike OL36.42+17.0815.17
7Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb41.26+21.5217.15
8Ulrik Andre StrømHedrum OL46.05+26.3119.12
9Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering50.47+31.1321.09
10Henrik BorgersenHedrum OL1.02.09+42.3525.53
0Markus EikåsSandefjord OKdiskvalifisert

H 13-16N

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ty Sævareid EllefsenKongsberg OL31.3311.16
0Eilev KvaaleAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 15-16

4 900 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen BaklidKonnerud IL32.016.32
2Einar EkelandOddersjaa SSK33.04+1.036.44
3Marius AurebekkKristiansand OK33.05+1.046.45
4Sebastian DalandKristiansand OK33.06+1.056.45
5Tord StrandKongsberg OL33.26+1.256.49
6Sindre R HoltHedrum OL33.44+1.436.53
7Skjalg NysæterSkien OK39.05+7.047.58
8Kristian PyttenKristiansand OK41.12+9.118.24
9Trygve MyhrAsker Skiklubb41.43+9.428.30
10Henrik André LarsenKongsberg OL42.10+10.098.36
11Kristian KammerudRingerike OL42.17+10.168.37
12Aslak HeimdalKonnerud IL42.22+10.218.38
13Rasmus MathisenPorsgrunn OL43.35+11.348.53
14Sølve DrageKongsberg OL44.12+12.119.01
15Oskar ArnevikRingerike OL44.38+12.379.06
16Even Andre ThorbjørnsenNotodden OL45.51+13.509.21
17Henrik HaugKongsberg OL46.20+14.199.27
18Vegard Øverli BergKongsberg OL46.33+14.329.30
19Alexander Repstad StoremyrIL Hauken46.42+14.419.31
20Audun Melby JacobsenLardal OL47.10+15.099.37
21Martin Andresen SkotteFossum IF48.24+16.239.52
22Joar GjerdahlKonnerud IL49.22+17.2110.04
23Syver Røhnebæk KongsrudModum OL49.31+17.3010.06
24Jonas MyhreKristiansand OK50.55+18.5410.23
25Henrik BertelsenPorsgrunn OL51.06+19.0510.25
26Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular55.08+23.0711.15
27Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF56.37+24.3611.33
28Johan EikangerIL Gular1.02.06+30.0512.40
29Scott JuvikIL Gular1.19.31+47.3016.13

H 15-16B

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering35.4211.54
2Anund NyhusBirkenes IL44.58+9.1614.59

H 17-A kort

4 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune EngehultNotodden OL42.038.56
2Endre UlsakerHemsedal IL43.04+1.019.09
3Kjetil MolundIL Tyrving44.10+2.079.23
4Atle StrømHedrum OL46.55+4.529.58
5André JægtvikKonnerud IL48.14+6.1110.15
6Håkon Nergaard BergStokke IL50.12+8.0910.40
7Ingar AasestadHedrum OL50.19+8.1610.42
8Håvard Sandvoll AskLierbygda OL53.16+11.1311.20
9Espen JohnsenHedrum OL57.24+15.2112.12
10Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.06.13+24.1014.05
11Ronny NelsonLardal OL1.14.45+32.4215.54
0Stig InstanesSturla, IFdiskvalifisert
0Atle BorgersenHedrum OLdiskvalifisert

H 17-B

3 700 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter CarlsenRøyken OL35.139.31
2Tor Sverre GravningenStokke IL35.14+0.019.31
3Sverre MelbyeRaumar Orientering35.35+0.229.37
4Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL35.53+0.409.41
5Jonas Solem TronrudEiker OL37.33+2.2010.08
6Jostein BaustadHaugesund IL Orientering38.16+3.0310.20
7Eelco van RaaijHedrum OL39.21+4.0810.38
8Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett39.39+4.2610.42
9Ove KjetsåOtra IL40.44+5.3111.00
10Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL43.37+8.2411.47
11Morten AndresenOK Skeidi44.07+8.5411.55
12Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orientering44.19+9.0611.58
13Tony HalsallOtra IL46.11+10.5812.28
14Kjell Petter SmågeKonnerud IL46.51+11.3812.39
15Kenneth DybvikStokke IL47.12+11.5912.45
16Arild NyhaugAsker Skiklubb48.16+13.0313.02
17August Borgevad KornerudEiker OL48.53+13.4013.12
18Carl August KlevjerRingerike OL49.37+14.2413.24
19Bjarne SommerstadAndebu IL53.10+17.5714.22
20Pål Espen NordhaugKonnerud IL1.10.39+35.2619.05
21David SolliSkien OK1.17.10+41.5720.51
22Frode GjestrumHedrum OL1.27.51+52.3823.44
0Lars Harald ThuestadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Håkon AkselsenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 17-C

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif Erik HavnenRøyken OL28.019.39
2Jon Daniel RoumRingerike OL40.51+12.5014.05
3Sten Øivind BjerkeLarvik OK45.22+17.2115.38
4Lars-Erik ØsterudEiker OL46.19+18.1815.58
5Ladislav KocbachBergens TF51.41+23.4017.49

H 17-N

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thor Magne MalmquistHedrum OL45.1516.09

H 17-18

6 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd RønningModum OL47.567.43
2Rikard KammerudRingerike OL54.09+6.138.44
3Håvard UlsakerHemsedal IL54.15+6.198.45
4John RundeKristiansand OK54.52+6.568.50
5Sander ArnevikRingerike OL56.16+8.209.04
6Jarle LysnesHedrum OL58.58+11.029.30
7Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering59.35+11.399.36
8Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering1.01.27+13.319.54

H 19-20

6 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend GjestrumHedrum OL1.38.3315.53

H 21-

8 900 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Borger MelsomFossum IF56.196.19
2Øystein SørensenNydalens SK56.51+0.326.23
3Nicholas OskarssonLillomarka OL57.57+1.386.30
4Sigve VågsnesOppsal Orientering58.21+2.026.33
5Rune NygaardIL Gular58.38+2.196.35
6Fredrik EliassonHalden SK1.00.34+4.156.48
7Ørjan RavndalÅlgård Orientering1.01.01+4.426.51
8David LøverModum OL1.03.20+7.017.06
9Halvor SaunesNydalens SK1.04.20+8.017.13
10Erik Feyling HaareKonnerud IL1.05.46+9.277.23
11Dag Steinar RagvinBø OL1.05.48+9.297.23
12Lars Steinar HefreBø OL1.07.18+10.597.33
13Stian Stærkeby JelstadModum OL1.08.54+12.357.44
14Charles HalaasFossum IF1.09.27+13.087.48
15Antonio Martínez PérezHalden SK1.09.28+13.097.48
16Simen A BjøringsøyNydalens SK1.10.07+13.487.52
17Stian BergersenIL Tyrving1.11.14+14.558.00
18Lars Ivar AarsethNydalens SK1.11.31+15.128.02
18Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.11.31+15.128.02
20Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.12.53+16.348.11
21Øyvind HyllesethSkien OK1.13.56+17.378.18
22Lars Henrik ThonSturla, IF1.17.42+21.238.43
23Gløer WinsvoldSentrum OK1.19.10+22.518.53
24Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.21.50+25.319.11
25Torgrim SoterudBø OL1.22.26+26.079.15
26Pål SkogedalAsker Skiklubb1.25.59+29.409.39
27Robert FredriksenNotodden OL1.40.26+44.0711.17
Lars Eid NielsenNydalens SKbrutt

H 35-

6 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1.01.118.59

H 40-

6 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Tore LudvigsenNydalens SK51.557.38
2Gisle NysæterSkien OK52.21+0.267.41
3Jørgen FrøydLarvik OK54.24+2.298.00
4Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL56.25+4.308.17
5Tom BerganFet OL56.42+4.478.20
6Neil MarstonHemsedal IL59.35+7.408.45
7Jens TjentlandLardal OL1.01.22+9.279.01
8Didi LüscherOLK Argus1.03.29+11.349.20
9Steinar EastwoodLillomarka OL1.07.18+15.239.53
10Lars BerglundRingerike OL1.09.10+17.1510.10
11Pål BergRøyken OL1.26.42+34.4712.45
Vegard SpitenKongsberg OLdiskvalifisert

H 45-

6 500 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom Eirik EikangerIL Gular48.597.32
2Trond GjelstadSandefjord OK50.23+1.247.45
3Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL52.46+3.478.07
4Lars Erik GjeinSandefjord OK53.31+4.328.14
5Arild AndresenFossum IF54.09+5.108.19
6Arne NåtedalOL Trollo54.18+5.198.21
7Bjørn MartiniAsker Skiklubb54.19+5.208.21
8Knut Ivar JohansenSandefjord OK55.07+6.088.28
9Dag AusenPorsgrunn OL55.55+6.568.36
10Anders Kristian HoltHedrum OL56.10+7.118.38
11Eirik JørgensenIL Tyrving57.20+8.218.49
12Jon Terje EkelandOddersjaa SSK57.49+8.508.53
13Bjørn Idar SætranIF Trauma59.30+10.319.09
14Terje BakkePorsgrunn OL1.01.21+12.229.26
15Christian ReuschHeming Orientering1.02.14+13.159.34
16Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.04.19+15.209.53
17Jon Erik KvarmeRøyken OL1.09.20+20.2110.40
18Jørgen LienSandefjord TIF1.10.18+21.1910.48
19John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering1.10.26+21.2710.50
20Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.11.22+22.2310.58
21Jostein MehammerPorsgrunn OL1.12.34+23.3511.09
22Ian RingheimOL Trollo1.13.22+24.2311.17
23Jo Børre EikåsSandefjord OK1.18.14+29.1512.02
0Johan SundénVästerås SOKdiskvalifisert

H 50-

5 300 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb35.546.46
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb37.45+1.517.07
3Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)37.51+1.577.08
4Kristian KihleRingerike OL39.14+3.207.24
5Nils Petter FremmingHeming Orientering39.42+3.487.29
6Roar ByeModum OL43.46+7.528.15
7Børge BrubækStavanger Orienteringsklubb44.53+8.598.28
8Harald KvisliNotodden OL44.57+9.038.28
9Ole Johnny PetersenEiker OL45.28+9.348.34
10Nils Inge BrurbergSturla, IF46.06+10.128.41
11Leif Kåre BessebergEiker OL46.47+10.538.49
12Trond BaklidKonnerud IL47.39+11.458.59
13Terje HenriksenAsker Skiklubb49.48+13.549.23
14Magne LøeNotodden OL50.00+14.069.26
15Roger LysnesHedrum OL50.23+14.299.30
16Morten JohnsenArnadal IL52.08+16.149.50
17Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL52.57+17.039.59
18Knut AasRingerike OL53.05+17.1110.00
19Sven OhrvikKonnerud IL53.39+17.4510.07
20Phil ConwayGuildford Orienteers54.17+18.2310.14
21Snorre FrydenlundSturla, IF56.59+21.0510.45
22Guttorm NyhusBirkenes IL1.02.20+26.2611.45
23Inge RingheimLarvik OK1.09.42+33.4813.09
24Oskar KaaløySandefjord OK1.47.17+1.11.2320.14
0Per Einar StrømHedrum OLdiskvalifisert

H 55-

4 800 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)37.517.53
2Terje Wiig MathisenNydalens SK38.19+0.287.58
3Øyvind Roger HansenRøyken OL41.02+3.118.32
4Eirik TandrevoldFossum IF42.16+4.258.48
5Rune LaurantsenSkien OK43.13+5.229.00
6Lars FremstadLarvik OK44.38+6.479.17
7Morten KarlsenMåren OK45.16+7.259.25
8Espen RaastadSkien OK47.17+9.269.51
9Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb47.36+9.459.55
10Trond HegnaAsker Skiklubb48.17+10.2610.03
11Åge-Geir SkatterNotodden OL50.16+12.2510.28
12Per SchancheAsker Skiklubb51.15+13.2410.40
13Richard Zeiner-GundersenFossum IF51.51+14.0010.48
14Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL59.46+21.5512.27
15Per LarsenKristiansand OK1.01.21+23.3012.46
16Roy GjerdingOK Moss1.02.31+24.4013.01
17Kjetil KløvstadSandefjord OK1.14.11+36.2015.27
18Donald SkantzeIL Tyrving1.16.27+38.3615.55
19Rune MoianAsker Skiklubb1.25.25+47.3417.47
0Frode LøsetRingerike OLdiskvalifisert

H 60-

3 700 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald ThonSturla, IF25.356.54
2Tom A. KarlsenFredrikstad SK28.00+2.257.34
3Are EriksenOslostudentenes IK30.41+5.068.17
4Per Chr. HagenBø OL32.56+7.218.54
5Magne VollenOslostudentenes IK34.50+9.159.24
5Sveinung RekaaNotodden OL34.50+9.159.24
7Arne TiltnesIL Tyrving35.31+9.569.35
8Stian FalckIL Tyrving36.05+10.309.45
9Alf PettersenIL Tyrving36.58+11.239.59
10Rolf LundeEiker OL38.28+12.5310.23
11Ole JohanssonPorsgrunn OL39.14+13.3910.36
12Ragnar Niemi BergStokke IL40.51+15.1611.02
13Runar KirkerudEiker OL41.27+15.5211.12
14Arnulf RulnesNotodden OL41.37+16.0211.14
15Stein TurtumøygardMåren OK45.12+19.3712.12
16Per Dag NordkveldeHedrum OL45.13+19.3812.13
17Jan BøhleOL Trollo45.19+19.4412.14
James CrawfordGuildford Orienteersdiskvalifisert

H 65-

3 700 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans O AugedalAsker Skiklubb32.158.42
2Hans R. BakkenEiker OL32.23+0.088.45
3Jørgen HolmboeIL Tyrving33.40+1.259.05
4Dag Rønning JensenOL Trollo34.59+2.449.27
4Helge RevhaugRingerike OL34.59+2.449.27
6Helge FossheimHedrum OL35.54+3.399.42
7Jimmy NordliTrøsken IL36.51+4.369.57
8Ove Gunnar JacobsenStokke IL37.23+5.0810.06
9Per ØhlckersIL Tyrving40.54+8.3911.03
10Svein GrønhovdModum OL42.37+10.2211.31
11Martin NaufHedrum OL42.40+10.2511.31
12Elling AakreAndebu IL43.48+11.3311.50
13Bård StangModum OL44.38+12.2312.03
14Øyvind HoveidAsker Skiklubb48.40+16.2513.09
15Hans Lyder HaareKonnerud IL49.16+17.0113.18
16Bjørn Helge CeebergHedrum OL54.33+22.1814.44
17Rolf GjølbergLarvik OK54.48+22.3314.48
18Jørgen KvilhaugBotne SK57.22+25.0715.30
0Dag KaasHeming Orienteringdiskvalifisert

H 70-

3 600 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik HvoslefIK Stern37.5610.32
2Tormod DahlenRingerike OL40.33+2.3711.15
3Frank EliassenSandefjord OK41.16+3.2011.27
4Ragnar HillestadLardal OL41.59+4.0311.39
5Bjørn W. LudvigsenSturla, IF42.17+4.2111.44
6Hans StordalOL Tønsberg og omegn42.53+4.5711.54
7Per VoldFana IL43.13+5.1712.00
8Roar BjordalOppsal Orientering43.41+5.4512.08
9Kjell StenstadvoldIL Tyrving44.16+6.2012.17
10Per Øystein AndersenLarvik OK44.20+6.2412.18
11Lars Martin GjeinStokke IL44.35+6.3912.23
12Knut LindløvOK Moss45.30+7.3412.38
13Harald SteinslandVikebygd IL46.07+8.1112.48
14Steinar SlettemarkStord Orientering46.14+8.1812.50
15Bjørn Willy HansenSandefjord OK46.40+8.4412.57
16Kjell GrønhovdModum OL49.56+12.0013.52
17Thorolf TrolsrudBotne SK50.48+12.5214.06
18Magnar ØvreåsBotne SK53.04+15.0814.44
19Sigvald RobberstadHalsnøy OL53.40+15.4414.54
20John Ivar KjellevoldModum OL55.20+17.2415.22
21Bjørn SandelienHeming Orientering56.21+18.2515.39
22Olav MoRøyken OL58.02+20.0616.07
23Anton LommeHedrum OL58.12+20.1616.10
24Erling TidemannLommedalens IL1.00.04+22.0816.41
25Lasse VråleSturla, IF1.00.27+22.3116.47
26Sigurd HaugerudIL GeoForm1.12.38+34.4220.10
0Arne KristensenArnadal ILdiskvalifisert

H 75-

3 000 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald LundhaugOK Moss30.4810.16
2Oddvar GjelstadSandefjord OK39.24+8.3613.08
3Steinar RuudKonnerud IL40.13+9.2513.24
4Thor EdvardsenLarvik OK40.35+9.4713.31
5Sturle HånesIL GeoForm41.48+11.0013.56
6Kåre KnudsenIL GeoForm41.55+11.0713.58
7Ivar Louis BergSturla, IF42.39+11.5114.13
8Ingolf DybvikStord Orientering42.46+11.5814.15
9Knut Kristen HangeraasIL GeoForm44.22+13.3414.47
10Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn45.23+14.3515.07
11Bjørn GunnerødAsker Skiklubb45.34+14.4615.11
12Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb48.09+17.2116.03
13Harald WibyeOK Moss49.09+18.2116.23
14Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn51.32+20.4417.10
15Arne ØfsthusAsker Skiklubb52.14+21.2617.24
16Magnar ReppesgårdHedrum OL55.26+24.3818.28
17Per MeilandLommedalens IL57.53+27.0519.17
18Ronald MalcolmLarvik OK1.00.25+29.3720.08
19Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag1.02.35+31.4720.51
20Jappe BlomhoffHeming Orientering1.12.13+41.2524.04

H 80-

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK35.4814.19
2Johan JanssonVäxjö OK36.49+1.0114.43
3Tor DrageHaugerud IF36.57+1.0914.46
4Einar HoffIL Tyrving41.28+5.4016.35
5Helge TvedtenLarvik OK45.37+9.4918.14
6Helge KvaaseBækkelagets SK1.08.43+32.5527.29

Direkte A-Kort

3 700 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte BaichenBækkelagets SK28.547.48
2John HansenKongsberg OL29.29+0.357.58
3Halvor HorvliKonnerud IL31.56+3.028.37
4Pål Martin EidAsker Skiklubb35.23+6.299.33
5Sofie AornesNydalens SK35.52+6.589.41
6Horvli BertilNOTEAM38.35+9.4110.25
7Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL40.33+11.3910.57
8Geir JacobsenLardal OL40.43+11.4911.00
9Pål Kogstad NæssRaumar Orientering41.04+12.1011.05
10Magnhild FrydenlundSturla, IF44.54+16.0012.08
11Anette K FiringAndebu IL46.08+17.1412.28
12Petter  FureOppsal Orientering50.23+21.2913.37
13Pål RundeKristiansand OK50.24+21.3013.37
14Svein Børge HaugbergNOTEAM51.11+22.1713.50
15Marit HoetleNOTEAM55.26+26.3214.58
16Aksel SkovlystFaaborg OK57.19+28.2515.29
17Linda PakulsGuildford Orienteers betalt58.51+29.5715.54
18Rune SolliSkien OK1.28.34+59.4023.56

Direkte A-Lang

6 200 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar LågAsker Skiklubb48.187.47
2Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL49.23+1.057.57
3Brynjar FredheimLillomarka OL50.06+1.488.04
4Sturle FurlandSandefjord OK51.08+2.508.14
5Peter MohnOLC Kapreolo53.10+4.528.34
6Vemund KongsnesØstmarka OK56.25+8.079.05
7A SøvikFlyfemkamp56.53+8.359.10
8Jørn LimiOppsal Orientering1.00.52+12.349.49
9Glenn MüllerFlyfemkamp1.02.48+14.3010.07
10Kristian KalagerAsker Skiklubb1.06.11+17.5310.40
11Trond MyhreFossum IF1.07.09+18.5110.49
12Vendula SramkovaHemsedal IL1.08.59+20.4111.07
13Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving1.10.48+22.3011.25
14Frank SandbergFlyfemkamp1.11.36+23.1811.32
15Idunn AssevFlyfemkamp1.23.12+34.5413.25
16Rune SørensenSturla, IF1.24.16+35.5813.35
17Renate FlyenkampFlyfemkamp1.25.40+37.2213.49
18Geir MyklebustNOTEAM1.30.59+42.4114.40
19Wenche RydningNOTEAM1.48.03+59.4517.25

Direkte B

3 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar KlavenesSandefjord OK34.389.21
2Haakon DolvenAker Solutions41.10+6.3211.07
3Erling Dahl BorkamoNotodden OL45.37+10.5912.19
4Hege MelbyLardal OL49.15+14.3713.18
5Kari-Ann Victoria BirkelandFossum IF1.02.50+28.1216.58
6Håvard ReitenKongsberg OL1.07.32+32.5418.15
7Ylva ReitenKongsberg OL1.08.00+33.2218.22
8Aileen RundeKristiansand OK1.17.06+42.2820.50
9Inger-Marie HobergFlyfemkamp1.25.05+50.2722.59
10Annemarie RanvikKonnerud IL1.37.38+1.03.0026.23
11Torbjørn BogenSturla, IF1.38.22+1.03.4426.35
0Torjus KolbjørnsenPorsgrunn OLdiskvalifisert

Direkte C

2 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Berit ArenthSturla, IF40.5514.06
2Dag Otter JohansenAsker Skiklubb41.43+0.4814.23
3Kari Anton UndelandSturla, IF54.35+13.4018.49
4Ingunn GåsoddenSkien OK1.04.26+23.3122.13
5Nina Marie UndelandSturla, IF1.06.25+25.3022.54
6Else B StordalOL Tønsberg og omegn1.07.13+26.1823.10
7Hans Gøran BjørkSandefjord OK1.10.46+29.5124.24
8Ellen Sofie RuudEiker OL1.13.25+32.3025.18
9Tanja AppenzellerKongsberg OL1.29.38+48.4330.54
10Vigdis SolliSkien OK2.12.00+1.31.0545.31
0Andrea StanciuFlyfemkampdiskvalifisert
0Vera HalsaaDiakonhjemmet sykehusdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor