Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Furugampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Furugampen
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 27 september 2014

N-åpen

590 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Selma Søberg BlystadLøten o-lagfullført
Aurora BrobakkenSynnfjell OKfullført
Sebastian Vangen RønningBiri Ilfullført
Martin SundkøienOdal OL - Orienteringfullført
Johanna VangenHamar OKfullført
Alexander Granum HelsvigNydalens SKfullført
Oline HyttebakkLøten o-lagfullført
Jørgen Rønning JohansenMåren OKfullført
Simen Rønning JohansenMåren OKfullført
Eirin Rønning JohanssonBrøtumfullført
Elisa Rønning JohanssonBrøtumfullført
Marte Libak- FeiringLøten o-lagfullført
Even LienGjø-Vard OLfullført
Oda Strandlie EngerGjø-Vard OLfullført
Ingeborg Søberg BlystadLøten o-lagfullført
Nikolai TesloHadeland OLfullført

D -10

590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OKfullført
Marie KravdalGjø-Vard OLfullført

D 11-12

2 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb36.5815.43
2Berthe TesloHadeland OL51.23+14.2521.51

D 13-14

2 890 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine KravdalGjø-Vard OL32.5011.21
2Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL33.27+0.3711.34
3Oda ScheeleNydalens SK36.16+3.2612.32
4Emma RyenHamar OK40.17+7.2713.56
5Karianne Olsvik DengerudNydalens SK40.49+7.5914.07
6Kamilla LomeHamar OK56.35+23.4519.34
7Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL1.00.17+27.2720.51

D 15-16

3 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild C. FleisjeNittedal OL33.1310.32
2Agnethe HasliSynnfjell OK42.13+9.0013.24

D 17-

4 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine Olsen KirkevikHamar OK44.109.23
2Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK48.03+3.5310.13
3Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK52.47+8.3711.13
4Ingvild GjessingVang OL54.50+10.4011.40
5Helèn PerssonFinspångs SOK57.29+13.1912.13
6Anna-Thekla TonjerElverum OK1.00.46+16.3612.55
7Eva LutnæsHamar OK1.07.28+23.1814.21
8Else Kristine LienLøten o-lag1.09.10+25.0014.42
9Hildegunn LindstadOL Toten-Troll1.12.03+27.5315.19

D 17-C

2 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne Granum HelsvigNydalens SK25.3310.52
2Guro MoOL Toten-Troll31.50+6.1713.32
3Wenche BrobakkenSynnfjell OK35.17+9.4415.00
4Iren RønningBrøtum36.50+11.1715.40

D 35-

3 770 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL37.229.54
2Tone Bleken RudVang OL42.04+4.4211.09
3Lisbeth GråvVang OL49.09+11.4713.02
4Line Merete LibakLøten o-lag49.44+12.2213.11
5Hege Rønning JohansenMåren OK59.48+22.2615.51
6Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.04.09+26.4717.00

D 45-

3 150 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vanja StaffOL Toten-Troll35.5711.24
2Ane BjørnsgaardLillehammer OK36.38+0.4111.37
3Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK39.40+3.4312.35
4Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL40.33+4.3612.52
5Ingrid RavnanOL Toten-Troll42.50+6.5313.35
6Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering47.32+11.3515.05
7Anita StensethSynnfjell OK48.04+12.0715.15
8Kristin FleisjeNittedal OL57.09+21.1218.08

D 55-

2 480 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lis DæhliLøten o-lag33.0113.18
2Anne SørumRingsaker OK35.30+2.2914.18
3Gro SolnørdalRudsbygd IL36.29+3.2814.42
4Berit RøsteRingsaker OK50.13+17.1220.14
Bente Tangen WikstrømRingsaker OKdiskvalifisert

D 65-

2 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tea ForbergRond OL49.4420.03
2Elise JevanordRingsaker OK1.04.47+15.0326.07

H -10

590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Anders TaraldsenLillehammer OKfullført

H 11-12

2 350 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grunde IsaksætreGrue IL20.418.48
2Sander Tonjer FingarsenElverum OK25.06+4.2510.40
3Simen Olsen KirkevikHamar OK32.59+12.1814.02
4Noak ØhmanGjø-Vard OL33.44+13.0314.21
5Birk ThorstensenOppsal Orientering34.19+13.3814.36
6Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK37.01+16.2015.45
7Simeon BraatenOdal OL - Orientering59.39+38.5825.22
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 13-14

2 890 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias ØhmanGjø-Vard OL32.4311.19
2Jakob MoOL Toten-Troll41.22+8.3914.18
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stangediskvalifisert

H 13-16C

2 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iver HyttebakkLøten o-lag25.2210.47
2Martin AlfeiLøten o-lag25.32+0.1010.51
3Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering29.19+3.5712.28

H 15-16

3 460 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas MoOL Toten-Troll35.2010.12
2Lavran ThorstensenOppsal Orientering36.53+1.3310.39
3Samuel BraatenOdal OL - Orientering44.50+9.3012.57
4Lars SkramstadLøten o-lag52.38+17.1815.12
5Arvid BratlieLøten o-lag1.00.41+25.2117.32
Martin NordviGrue ILdiskvalifisert

H 17-

3 460 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth BilstadVang OL46.0313.18
2Audun StrandlieGjø-Vard OL49.37+3.3414.20
3Anders SkjesetVang OL1.01.06+15.0317.39
4Sverre Berg LutnæsHamar OK1.06.11+20.0819.07
5Audun FingarsenElverum OK1.47.41+1.01.3831.07

H 17-C

2 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roger GråvVang OL22.069.24
2Helge TrønnesHamar OK25.19+3.1310.46
3Runar ThorstensenOppsal Orientering26.02+3.5611.04
4Audun TrønnesHamar OK26.21+4.1511.12
5Vegard RønningBiri Il29.00+6.5412.20
6Erik HasliSynnfjell OK32.14+10.0813.42
7Sondre ØstbyeElverum OK32.28+10.2213.48

H 35-

4 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin ØhmanGjø-Vard OL43.109.11
2Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll43.47+0.379.18
3Torbjørn KravdalGjø-Vard OL46.04+2.549.48
4Anders SollienOL Toten-Troll47.15+4.0510.03
5Arne RøsteRingsaker OK49.11+6.0110.27
6Øyvind LienGjø-Vard OL49.57+6.4710.37
7Jacob WesterbergFinspångs SOK53.14+10.0411.19
8Trond FlaskerudOL Toten-Troll1.09.05+25.5514.41 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 45-

3 770 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Onno VerberneOL Toten-Troll33.448.56
2Bjørn Gaute HerlyngGrue IL35.44+2.009.28
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll37.24+3.409.55
4Frode ØdegårdstuenSynnfjell OK38.45+5.0110.16
5Stein Arne NegårdVang OL39.15+5.3110.24
6Terje DengerudNydalens SK40.04+6.2010.37
7Jan LenndinLillehammer OK46.39+12.5512.22
8Bjarte LindstadOL Toten-Troll46.44+13.0012.23
9Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL46.53+13.0912.26
Tommy OlsenHamar OKdiskvalifisert

H 55-

3 150 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK25.007.56
2Kjell Magne NordviGrue IL30.11+5.119.34
3Harald ØstbyeElverum OK32.11+7.1110.13
4Einar LienLøten o-lag32.34+7.3410.20
5Erik HaugenRingsaker OK36.15+11.1511.30
6Knut MalmoRingsaker OK38.13+13.1312.07
7Sjur GjestvangOL Toten-Troll39.34+14.3412.33
Terje TangenRingsaker OKdiskvalifisert
Sven Reidar TonjerIL Tyrvingdiskvalifisert

H 65-

2 480 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjesetVang OL27.4011.09
2Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering29.29+1.4911.53
3Magne SmelandVang OL31.47+4.0712.48
4Olav HøiåsVang OL33.18+5.3813.25
5Knut WikstrømRingsaker OK37.07+9.2714.57
6Hans Petter JevanordRingsaker OK39.05+11.2515.45
7Per Ivar KvammenElverum OK41.14+13.3416.37

H 75-

2 480 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Vegard LundeLillehammer OK42.1617.02
2Willy JohansenRingsaker OK45.32+3.1618.21
3Olaf SmåstuenGjø-Vard OL58.34+16.1823.36
4Arne StrandlieGjø-Vard OL1.32.12+49.5637.10
Gunnar HaugGjø-Vard OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor