Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommerløpene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpene
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 15 juni 2014

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 40- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 40- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | D 19- | H 19- | D 15-16B | H 15-16B

Porsgrunn OL

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Marie BeitdokkenN-åpen (46)27.0715.57
0Sara HelstedtN-åpen (46)25.17+-1.5014.52
0Sofie ØveråsN-åpen (46)25.20+-1.4714.54
0Henriette Lorck HalvorsenD -10 (7)27.18+10.3816.03
0Anne BeitdokkenD -10 (7)16.409.48
0Oscar Wiersdalen ThunoldH -10 (12)15.37+0.479.11
0Magnus BrodinH -10 (12)20.20+5.3011.57
0Ola MeenH -10 (12)15.52+1.029.20
1Maren SæthreD 11-12 (7)28.2512.21
2Morten AaltvedtH 55- (6)48.45+5.5712.30
2Une HoltermannD 11-12N (12)14.25+1.518.28
3Anne-Lise Blomhoff RonæssD 75- (3)1.40.57+50.4042.03
3Lars Magne KlovningH 70- (13)50.49+7.1816.56
3Arne Næss JohnsenH 60- (10)51.58+16.5213.19
3Eli Marie WiigD 50- (9)51.44+7.0013.15
4Jan GatevoldH 50- (9)49.53+7.2711.36
5Henrik WennerstrandH 19- (9)1.08.40+22.5914.36
6Karoline ØveråsD 11-12N (12)17.26+4.5210.15
6Egil RonæssH 70- (13)59.42+16.1119.54
6Martin AusenH 11-12 (11)30.13+9.1413.08
8Anders L. RosenvoldH 11-12 (11)34.17+13.1814.54
8Jiri UrvalekH 65- (18)48.03+13.0116.01
8Ole JohanssonH 60- (10)1.15.48+40.4219.26
9Jakob KløverødH 65- (18)51.23+16.2117.07
10Kay JørgensenH 65- (18)51.29+16.2717.09
10Inger Marie JohanssonD 17-C (16)38.25+14.5216.42
11Pernille Lorck HalvorsenD 11-12N (12)25.17+12.4314.52
12Lise EideD 17-C (16)39.13+15.4017.03
13Marianne LorckD 17-C (16)39.25+15.5217.08
18Hanne VassendD 13-14 (39)33.32+9.5512.25
27Lars Ole ThunoldH 40- (31)1.20.59+44.3918.50
42Vegard HaugenH 13-14 (44)1.21.20+59.2430.07
44Henrik BertelsenH 15-16 (58)1.13.08+36.3417.00
Alexandra WennerstrandD 17-A kort (9)diskvalifisert
Eli KlovningD 70- (9)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor