Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommerløpene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpene
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 15 juni 2014

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 40- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 40- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | D 19- | H 19- | D 15-16B | H 15-16B

Hedrum OL

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ludvig SkramdalN-åpen (46)24.11+-2.5614.13
0Marlene SkramdalN-åpen (46)24.06+-3.0114.10
1Kjell GjølbergH 17-N (2)32.2014.41
2May NordkveldeD 17-N (5)27.38+2.5712.33
2Jarle LysnesH 17-18 (3)1.00.01+8.0612.46
2Helge FossheimH 65- (18)37.07+2.0512.22
3May-Britt SkramdalD 17-N (5)27.44+3.0312.36
3Ingar AasestadH 17-A kort (5)57.48+16.4614.49
3Anne Marit NaufD 60- (5)1.05.03+4.3021.41
5Kristin JohanssonD 17-N (5)30.18+5.3713.46
5Brynjel HeggernesH 13-16C (13)32.39+9.1614.11
6Margith ReppesgårdD 70- (9)59.02+18.1524.35
6Susanne StrømD 13-16C (11)37.08+13.2116.08
6Inger Anne HeggernesD 17-C (16)30.41+7.0813.20
6Atle BorgersenH 17-C (10)33.07+15.4714.23
6Martin NaufH 60- (10)55.31+20.2514.14
7Anders Kristian HoltH 40- (31)44.29+8.0910.20
7Ylva AasestadD 13-16C (11)37.27+13.4016.16
7Kristian Juel JohannessenH 13-16C (13)35.07+11.4415.16
7Magnar ReppesgårdH 75- (10)42.04+8.5817.31
7Jan Ivar GundersenH 50- (9)1.02.09+19.4314.27
7Per Dag NordkveldeH 60- (10)1.04.03+28.5716.25
10Roger LysnesH 40- (31)47.07+10.4710.57
15Ann Kristin ThorkildsenD 17-C (16)41.09+17.3617.53
16Bjørn H. CeebergH 65- (18)1.09.08+34.0623.02
30Espen JohnsenH 40- (31)1.39.26+1.03.0623.07
31Frode GjestrumH 40- (31)1.45.55+1.09.3524.37
32Hanna JohanssonD 13-14 (39)40.24+16.4714.57
34Katrine GjestrumD 15-16 (51)1.03.34+24.2416.43
45Mathea Strøm GrønnD 15-16 (51)1.13.22+34.1219.18
46Robin ThorkildsenH 15-16 (58)1.15.00+38.2617.26
Sindre R HoltH 15-16 (58)diskvalifisert
Henrik BorgersenH 13-16C (13)diskvalifisert
Per Einar StrømH 50- (9)diskvalifisert
Pernille NaufD 17-A kort (9)diskvalifisert
Elin BordøyD 17-A kort (9)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor