Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommerløpene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpene
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 15 juni 2014

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 40- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 40- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | D 19- | H 19- | D 15-16B | H 15-16B

N-åpen

1 700 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Marie BeitdokkenPorsgrunn OL27.0715.57
0Elise Nilsen BergFossum IF35.20+8.1320.47
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn32.03+4.5618.51
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn32.19+5.1219.00
0Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn19.16+-7.5111.20
0Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL22.58+-4.0913.30
0Martin Gjein DybvikStokke IL23.16+-3.5113.41
0Sindre Flatin ErichsenSkien OK23.49+-3.1814.00
0Ingvild FinholtSkien OK15.58+-11.099.23
0Kristian Ekeberg FliidSkien OK25.18+-1.4914.52
0Sindre FurlandSandefjord OK26.59+-0.0815.52
0Niklas GunnerudStokke IL38.39+11.3222.44
0Ingvild GustafssonKongsberg OL13.58+-13.098.12
0Martin HalvorsenStokke IL24.12+-2.5514.14
0Ragne Hasaas KlavenesSandefjord OK15.16+-11.518.58
0Oda Skjelland HeggStokke IL18.16+-8.5110.44
0Nora Aarli HelgerudSkien OK27.30+0.2316.10
0Sara HelstedtPorsgrunn OL25.17+-1.5014.52
0Alma Elise HildrumLillomarka OL30.03+2.5617.40
0Cora Helene HildrumLillomarka OL30.00+2.5317.38
0Malin Håkonsen LiljebäckOL Tønsberg og omegn20.26+-6.4112.01
0Tiril KamfjordOK Skeidi19.43+-7.2411.35
0Tuva KamfjordOK Skeidi19.11+-7.5611.17
0Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn20.33+-6.3412.05
0Thea Martine Kristoffersen KisteSkien OK27.04+-0.0315.55
0Johanna KristensenStokke IL18.15+-8.5210.44
0Mathilde KristensenStokke IL27.54+0.4716.24
0Hennika LarsenBotne SK32.03+4.5618.51
0Penelope LeaOL Tønsberg og omegn14.41+-12.268.38
0Vilde Aakre LeistadSkien OK39.51+12.4423.26
0Ingrid LestebergKongsberg OL29.12+2.0517.10
0Haugar LyngåsSkien OK23.24+-3.4313.45
0Anne Malin OterholtNotodden OL33.19+6.1219.35
0Nora Løberg PettersenSkien OK39.37+12.3023.18
0Silja RambekkOK Skeidi19.33+-7.3411.30
0Sol RambekkOK Skeidi20.10+-6.5711.51
0Elias RefsdalSkien OK23.27+-3.4013.47
0Henrik RingheimOL Trollo26.16+-0.5115.27
0Emilie SandmoSkien OK28.09+1.0216.33
0Magnus SigurdssonStokke IL23.50+-3.1714.01
0Line Borgejordet SimonesNotodden OL33.13+6.0619.32
0Ludvig SkramdalHedrum OL24.11+-2.5614.13
0Marlene SkramdalHedrum OL24.06+-3.0114.10
0Eline Serkland StraumeDrangedal OL19.35+-7.3211.31
0Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi19.55+-7.1211.42
0Sofie ØveråsPorsgrunn OL25.20+-1.4714.54

D -10

1 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Henriette Lorck HalvorsenPorsgrunn OL27.18+10.3816.03
0Anne BeitdokkenPorsgrunn OL16.409.48
0Maren Cecilie MustadOK Skeidi14.40+-2.008.37
0Ingeborg EikåsSandefjord OK23.43+7.0313.57
0Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn10.42+-5.586.17
0Synne SandvenNotodden OL15.46+-0.549.16
0Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi22.04+5.2412.58

D 11-12

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren SæthrePorsgrunn OL28.2512.21
2Ingrid Bogen ArenthSturla, IF31.28+3.0313.40
3Konstanse MoholthKongsberg OL34.09+5.4414.50
4Viktoria TinderholtOK Skeidi47.36+19.1120.41
5Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb50.58+22.3322.09
6Pernille HalvorsenStokke IL1.10.34+42.0930.40
Malene NysæterSkien OKdiskvalifisert

D 11-12N

1 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda Vaagen PaulsenNotodden OL12.347.23
2Une HoltermannPorsgrunn OL14.25+1.518.28
3Nora RøedStokke IL14.32+1.588.32
4Lotta DalerStokke IL14.46+2.128.41
5Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.17+4.4310.10
6Karoline ØveråsPorsgrunn OL17.26+4.5210.15
7Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK18.48+6.1411.03
8Emma EngehultNotodden OL19.45+7.1111.37
9Åsta Firing SimonsenAndebu IL20.56+8.2212.18
10Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn22.01+9.2712.57
11Pernille Lorck HalvorsenPorsgrunn OL25.17+12.4314.52
12Sigrid SteinmoenNotodden OL31.13+18.3918.21

D 13-14

2 700 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne WiklundNydalens SK23.378.44
2Ingrid G. KvålsgardFossum IF24.15+0.388.58
3Kristine Eide RappRaumar Orientering25.49+2.129.33
4Hedda Raadal BjørloHalden SK25.56+2.199.36
5Ragne NorrudFossum IF26.24+2.479.46
6Pernille KatlaFossum IF27.22+3.4510.08
7Malin HaugeHisøy OK28.20+4.4310.29
8Åsne HoloFossum IF28.46+5.0910.39
9Maren NorderudIL Tyrving29.24+5.4710.53
10Kathinka RogstadKongsberg OL29.28+5.5110.54
11Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb30.02+6.2511.07
12Ingrid HasaasFossum IF30.08+6.3111.09
13Ane Sofie KroghOppsal Orientering31.06+7.2911.31
14Ingrid MadslienNydalens SK31.16+7.3911.34
15Hanna NysæterSkien OK32.56+9.1912.11
16Solveig Eline BergIL Tyrving33.03+9.2612.14
17Tuva Eik HaaveOppsal Orientering33.19+9.4212.20
18Hanne Eide RappRaumar Orientering33.32+9.5512.25
18Hanne VassendPorsgrunn OL33.32+9.5512.25
20Åshild Egeberg VáriSturla, IF33.55+10.1812.33
21Marie Helene HansenSarpsborg OL34.23+10.4612.44
22Hanna MoumHalden SK34.29+10.5212.46
23Lisa JenssenHalden SK35.38+12.0113.11
24Sigrid EkelandOddersjaa SSK35.45+12.0813.14
25Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OL37.03+13.2613.43
26Ingvild HøydalNydalens SK37.15+13.3813.47
27Marte Morgenlie SkeiNydalens SK38.06+14.2914.06
28Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK38.12+14.3514.08
29Karoline BjørnerødOK Moss38.46+15.0914.21
30Andrine Harriet FremstadLarvik OK38.53+15.1614.24
31Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK39.45+16.0814.43
32Hanna JohanssonHedrum OL40.24+16.4714.57
33Vilja Solberg OhrvikKonnerud IL41.04+17.2715.12
34Hedda SkatvedtRaumar Orientering41.06+17.2915.13
35Anne Marte Skrindo PettersenOppsal Orientering44.48+21.1116.35
36Marie Fupeng Lindløv JensenSarpsborg OL47.49+24.1217.42
37Emma Meyer LarssonIL Tyrving54.54+31.1720.20
38Anni SaarelaKonnerud IL56.09+32.3220.47
39Silje KregnesKristiansand OK1.00.20+36.4322.20

D 13-16C

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helle BrathagenLarvik OK23.4710.20
2Antonette HesselbergLarvik OK26.09+2.2211.22
3Oda Marie ColquhounNittedal OL26.26+2.3911.29
4Ingunn HofgaardNydalens SK27.12+3.2511.49
5Emilie MyhreSkien OK28.24+4.3712.20
6Susanne StrømHedrum OL37.08+13.2116.08
7Ylva AasestadHedrum OL37.27+13.4016.16
8Gyri Wergeland AasSkien OK43.24+19.3718.52
9Hanna Grimstad SørhøyOppsal Orientering53.16+29.2923.09
10Kamilla JaegtnesBækkelagets SK1.10.51+47.0430.48
Mina JørgensenIL Tyrvingdiskvalifisert

D 13-16N

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK19.438.57
2Guro HjerpaasenAsker Skiklubb20.30+0.479.19
3Anne HaugStokke IL22.14+2.3110.06
4Vilde Solberg AndersenBø OL30.09+10.2613.42
5Julie Andersen KjærLarvik OK43.20+23.3719.41

D 15-16

3 800 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb39.1010.18
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF41.13+2.0310.50
3Ingvild C. FleisjeNittedal OL42.15+3.0511.07
4Rannveig W.NordhagenÅs-NMBU Orientering42.34+3.2411.12
5Synne StrandAsker Skiklubb42.44+3.3411.14
6Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb43.03+3.5311.19
7Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK43.08+3.5811.21
8Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss46.08+6.5812.08
9Silje HaugeHisøy OK48.35+9.2512.47
10Maria OlsbøØstmarka OK49.58+10.4813.08
11Åshild Faller RåheimFet OL50.03+10.5313.10
12Marthe RamstadFet OL50.37+11.2713.19
13Nora TorgersenHalden SK51.05+11.5513.26
14Agnes Irene LongfjeldModum OL51.15+12.0513.29
15Ida AurebekkTorridal IL51.25+12.1513.31
16Kristiane RogstadKongsberg OL52.13+13.0313.44
17Julie NærestadVegårshei IL52.38+13.2813.51
18Kristin OttesenFredrikstad SK52.40+13.3013.51
19Synne SkjærsteinIL Tyrving52.50+13.4013.54
20Åse BerganNydalens SK53.33+14.2314.05
21Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK54.03+14.5314.13
22Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK54.29+15.1914.20
23Ingrid AaslundFet OL54.30+15.2014.20
24Maria PrestbøenSandefjord OK54.41+15.3114.23
25Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK55.03+15.5314.29
26Emma Eithun PaulsenNittedal OL56.17+17.0714.48
27Thea Feiring HaltiaIL Tyrving58.58+19.4815.31
28Helena ÅsbergSarpsborg OL59.36+20.2615.41
29Marie BergstrømHalden SK59.42+20.3215.42
30Linn Hege RosoLardal OL59.51+20.4115.45
31Rikke LarsenKongsberg OL59.58+20.4815.46
32Karoline AuneHalden SK1.01.09+21.5916.05
33Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.02.25+23.1516.25
34Katrine GjestrumHedrum OL1.03.34+24.2416.43
35Sandra Bjørnemo RobertsenOL Tønsberg og omegn1.03.48+24.3816.47
36Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.04.01+24.5116.50
37Synne Eide RappRaumar Orientering1.05.33+26.2317.15
38Hedvig VollsetHeming Orientering1.06.11+27.0117.25
39Kristin MestadTorridal IL1.06.24+27.1417.28
40Andrea DrangsholtTorridal IL1.09.28+30.1818.16
41Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1.09.39+30.2918.19
42Martine GustavsenSandefjord OK1.10.33+31.2318.33
43Nora FagerheimHisøy OK1.11.44+32.3418.52
44Silje MoeFredrikstad SK1.12.04+32.5418.57
45Mathea Strøm GrønnHedrum OL1.13.22+34.1219.18
46Sara Roberg GhabeliOL Trollo2.13.07+1.33.5735.01
Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
Maiken SandbergNydalens SKdiskvalifisert
Dina Sofie AntonsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Anette BjorvattenVegårshei ILdiskvalifisert
Karine VestølVegårshei ILbrutt

D 17-A kort

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Monica Meum JohansenOK Moss40.3113.30
2Gro EideOK Sør44.02+3.3114.40
3Sunniva Nergaard BergNTNUI1.01.17+20.4620.25
4Hege Farnes HildrumLillomarka OL1.04.46+24.1521.35
5Anne Berg GjølbergLarvik OK1.23.09+42.3827.43
6Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo1.25.11+44.4028.23
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OLdiskvalifisert
Pernille NaufHedrum OLdiskvalifisert
Elin BordøyHedrum OLdiskvalifisert

D 17-C

2 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL23.3310.14
2Mai Britt BjørkSandefjord OK24.10+0.3710.30
3Solveig BerganNydalens SK28.19+4.4612.18
4Mette WoldOK Horten29.42+6.0912.54
5Anne Helene SommerstadOL Trollo30.21+6.4813.11
6Inger Anne HeggernesHedrum OL30.41+7.0813.20
7Ellen Strøm HassumOL Tønsberg og omegn31.40+8.0713.46
8Lene RambekkOK Skeidi34.44+11.1115.06
9Marit Helene ØderudFredrikstad SK37.19+13.4616.13
10Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL38.25+14.5216.42
11Linda G. OpheimKristiansand OK38.46+15.1316.51
12Lise EidePorsgrunn OL39.13+15.4017.03
13Marianne LorckPorsgrunn OL39.25+15.5217.08
14Marte Lange VikFet OL39.37+16.0417.13
15Ann Kristin ThorkildsenHedrum OL41.09+17.3617.53
16Liv Edle GrønstadLøten o-lag1.04.36+41.0328.05

D 17-N

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britt KamfjordOK Skeidi24.4111.13
2May NordkveldeHedrum OL27.38+2.5712.33
3May-Britt SkramdalHedrum OL27.44+3.0312.36
4Wenche TrollsåsAndebu IL28.00+3.1912.43
5Kristin JohanssonHedrum OL30.18+5.3713.46

D 17-18

4 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn Egeberg VáriSturla, IF47.2111.00
2Lovise FremstadLarvik OK59.17+11.5613.47

D 40-

3 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SchjervenLardal OL41.5410.44
2Ingjerd SommerstadKongsberg OL43.46+1.5211.13
3Hilda ØfsthusAsker Skiklubb45.30+3.3611.40
4Ingvild EckdahlOK Horten45.52+3.5811.45
5Ida Vår DirdalLarvik OK52.37+10.4313.29
6Aud Ellen BrevikSturla, IF55.31+13.3714.14
7Irene Felde OlaussenHalden SK57.32+15.3814.45
8Wenche LindløvSarpsborg OL1.00.49+18.5515.35
9Stine ArntzenSandefjord OK1.01.17+19.2315.42
10Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn1.01.28+19.3415.45
11Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn1.03.12+21.1816.12
12Kristin BruserudOL Trollo1.06.17+24.2316.59
13Anette FiringAndebu IL1.07.08+25.1417.12
14Maria TorgersenBækkelagets SK1.15.07+33.1319.15
15Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.17.38+35.4419.54
16Jane RødderKongsberg OL2.19.05+1.37.1135.39

D 50-

3 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiri RebårdSandefjord OK44.4411.28
2Helle Egeberg VáriSturla, IF51.12+6.2813.07
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL51.44+7.0013.15
4Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering57.42+12.5814.47
5Hilde KløvstadSandefjord OK58.28+13.4414.59
6Veslemøy SolbergKonnerud IL1.01.38+16.5415.48
7Beth DixonOrienteering USA2.01.21+1.16.3731.06
Tone StoklandSandefjord OKdiskvalifisert
Kirsti RogstadKongsberg OLdiskvalifisert

D 55-

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Synnøve HoviSkien OK39.0913.03
2Bente MestadTorridal IL40.34+1.2513.31
3Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK50.06+10.5716.42
4Kristil KristensenOK Skeidi1.07.57+28.4822.39
Anne Lise AndreassenSandefjord OKdiskvalifisert

D 60-

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi HansenArnadal IL1.00.3320.11
2Berit LundSandefjord OK1.02.39+2.0620.53
3Anne Marit NaufHedrum OL1.05.03+4.3021.41
4Elisabeth RødAndebu IL1.10.44+10.1123.34
Linda VerdeSturla, IFdiskvalifisert

D 65-

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL37.2515.35
2Brit SundbySandefjord OK43.24+5.5918.05
Brit Solberg StraumeDrangedal OLbrutt

D 70-

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne-Britt NilsenKjelsås IL40.4716.59
2Hanne BræckKongsberg OL41.45+0.5817.23
3Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb44.13+3.2618.25
4Birgitte BekkelundRøyken OL45.33+4.4618.58
5Inger Lise SolbergBø OL55.52+15.0523.16
6Margith ReppesgårdHedrum OL59.02+18.1524.35
7Hjørdis EgnerHeming Orientering1.00.36+19.4925.15
8Hjordis ØvreåsBotne SK1.05.05+24.1827.07
Eli KlovningPorsgrunn OLbrutt

D 75-

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi50.1720.57
2Olaug F. JohansenSauda Orienteringsklubb53.47+3.3022.24
3Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL1.40.57+50.4042.03

H -10

1 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Brage EikåsSandefjord OK15.50+1.009.18
0Henrik Repstad StoremyrIL Hauken21.09+6.1912.26
0Anders Hasaas KlavenesSandefjord OK13.53+-0.578.10
0Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL15.37+0.479.11
0Theodor BjørkSandefjord OK13.28+-1.227.55
0Kristoffer EckdahlOK Horten18.22+3.3210.48
0Magnus BrodinPorsgrunn OL20.20+5.3011.57
0Gaute NysæterSkien OK19.02+4.1211.11
0Eivind Bogen ArenthSturla, IF14.508.43
0Ola MeenPorsgrunn OL15.52+1.029.20
0Sondre EngebretsenOK Moss14.44+-0.068.40
0Alfred BjørnerødOK Moss13.38+-1.128.01

H 11-12

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute BerganNydalens SK20.599.07
2Cornelius BjørkSandefjord OK21.02+0.039.08
3Christopher EngebretsenOK Moss21.29+0.309.20
4Jonas EikåsSandefjord OK24.59+4.0010.51
5Atle Nikolai WølloKongsberg OL29.34+8.3512.51
6Martin AusenPorsgrunn OL30.13+9.1413.08
7Simen GravningenStokke IL33.52+12.5314.43
8Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL34.17+13.1814.54
9Martin ReinemoHamar OK36.45+15.4615.58
10Hallgeir BrevikStokke IL38.41+17.4216.49
11Elias Nathaniel TranvågStokke IL52.09+31.1022.40

H 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ask Naper KjelaasNotodden OL16.119.31
2Vetle VikNotodden OL19.08+2.5711.15

H 13-14

2 700 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun Uglenes BerganNydalens SK21.568.07
2Sander ArntzenAsker Skiklubb23.45+1.498.47
3Niels Christian HellerudHalden SK24.53+2.579.12 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Petter Astrup ArnesenHeming Orientering25.02+3.069.16
5David RundeKristiansand OK25.20+3.249.22
6Audun Melby JacobsenLardal OL25.42+3.469.31
7Håkon SturødNydalens SK26.22+4.269.45
8Alexander Repstad StoremyrIL Hauken26.27+4.319.47
9Erik Hæstad BjørnstadFossum IF26.44+4.489.54
10Bendik EliassenFredrikstad SK27.17+5.2110.06
11Kristian PyttenKristiansand OK27.59+6.0310.21
12Jens Johan BrekkeLillomarka OL28.10+6.1410.25
13Vegard KittilsenFreidig28.25+6.2910.31
14Elias Skjolden SørensenLillomarka OL28.29+6.3310.32
15Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL28.53+6.5710.41
16Marius AurebekkTorridal IL29.21+7.2510.52
17Truls Wegner HodtFossum IF29.31+7.3510.55
18Olav TorgersenBækkelagets SK30.00+8.0411.06
19Knut SelstadFossum IF30.26+8.3011.16
20Oliver Wallin HigginsIL Tyrving30.29+8.3311.17
21Runar Saur ModahlFredrikstad SK30.31+8.3511.18
22Vegard LøvliAsker Skiklubb30.56+9.0011.27
23Jens Normann EidstenSturla, IF37.29+15.3313.52
24Peter GisholtFossum IF38.01+16.0514.04
25Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK38.38+16.4214.18
26Torkild RosvollAsker Skiklubb38.39+16.4314.18
27Even GravningenStokke IL39.48+17.5214.44
28Per Anders EckdahlOK Horten42.30+20.3415.44
29Sondre OttesenFredrikstad SK43.00+21.0415.55
30William Resvoll SkaugOppsal Orientering43.44+21.4816.11
31Egil FrydenlundSturla, IF44.09+22.1316.21
32Bernhard BryhnSturla, IF45.12+23.1616.44
33Oscar MelheimSturla, IF48.15+26.1917.52
34Bendik BergsengFredrikstad SK48.26+26.3017.56
35Karl Mathias WoldOK Horten49.20+27.2418.16
36Elias Lindhjem MathisenSandefjord OK50.23+28.2718.39
37Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK50.29+28.3318.41
38Andreas MoldskredOppsal Orientering55.58+34.0220.43
39Johan Kristian UndelandSturla, IF56.53+34.5721.04
40Audun BrevikStokke IL58.05+36.0921.30
41Anund NyhusBirkenes IL1.00.36+38.4022.26
42Vegard HaugenPorsgrunn OL1.21.20+59.2430.07
Jonas MyhreKristiansand OKdiskvalifisert
Magnus MosfjellBirkenes ILbrutt

H 13-16C

2 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind TrollsåsAndebu IL23.2310.10
2Andreas Skjelland HeggStokke IL25.49+2.2611.13
3Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn26.11+2.4811.23
4Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK29.06+5.4312.39
5Brynjel HeggernesHedrum OL32.39+9.1614.11
6Filip Andreas LarsenBotne SK33.15+9.5214.27
7Kristian Juel JohannessenHedrum OL35.07+11.4415.16
8Sivert Åmodt AmundsenLardal OL35.11+11.4815.17
9Herman Firing SimonsenAndebu IL36.54+13.3116.02
10Håvard FyhnOL Tønsberg og omegn41.06+17.4317.52
11Torjus UllernIL Tyrving42.52+19.2918.38
12Hans Jacob BamleOK Skeidi1.28.42+1.05.1938.33
Henrik BorgersenHedrum OLdiskvalifisert

H 15-16

4 300 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias JonssonNydalens SK36.348.30
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb36.54+0.208.34
3Hallvard Arntzen FossSandefjord OK39.09+2.359.06
4August Asheim BirkelandHalden SK39.35+3.019.12
5Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK39.57+3.239.17
6Øyvind HjermstadFossum IF40.06+3.329.19
7Sturla FrydenlundSturla, IF40.49+4.159.29
8Lukas LilandNydalens SK40.55+4.219.30
9Espen Hegstad KrügerNydalens SK41.12+4.389.34
10Jørgen WulfsbergNydalens SK41.13+4.399.35
11Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb41.47+5.139.43
12Anders HagaRaumar Orientering41.57+5.239.45
13Tarjei HoloFossum IF42.00+5.269.46
14Eirik Langedal BreivikNydalens SK42.41+6.079.55
15Sebastian DalandKristiansand OK42.55+6.219.58
16Einar MelsomFossum IF43.07+6.3310.01
17Martin Borge HeirFossum IF43.24+6.5010.05
18Sam LunøeNydalens SK43.42+7.0810.09
19Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving43.43+7.0910.10
20Trygve Kristoffer LøvliHalden SK43.44+7.1010.10
21Kristian NyhusBirkenes IL43.59+7.2510.13
22Jostein TandbergNydalens SK44.04+7.3010.14
23Emil Morgenlie SkeiNydalens SK44.31+7.5710.21
24Ole Martin EdstrømOppsal Orientering46.52+10.1810.53
25Kristian Reiersen JensenBirkenes IL47.49+11.1511.07
26Sjur KvisleAsker Skiklubb48.29+11.5511.16
27Ole Jakob OlsrødStokke IL49.12+12.3811.26
28Simen Åmodt AmundsenLardal OL51.32+14.5811.59
29Lavran ThorstensenOppsal Orientering51.34+15.0011.59
30Marius PyttenKristiansand OK52.21+15.4712.10
30Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn52.21+15.4712.10
32Erlend BrendstuenHalden SK53.18+16.4412.23 Last ned GPS-spor i gpx-format
33Bjørnar BrevikStokke IL53.34+17.0012.27
34Mads Aanes HaugenRaumar Orientering54.45+18.1112.43
35Einar EkelandOddersjaa SSK55.37+19.0312.56
36Sigurd Svaland AasBirkenes IL58.09+21.3513.31
37John RundeKristiansand OK58.18+21.4413.33
38Joar OldernesLillomarka OL58.51+22.1713.41
39Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.00.43+24.0914.07
40Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.02.31+25.5714.32
41Martin Andresen SkotteFossum IF1.03.39+27.0514.48
42Sindre Vestengen LianLillomarka OL1.09.06+32.3216.04
43Emil LøwengreenSarpsborg OL1.09.53+33.1916.15
44Henrik BertelsenPorsgrunn OL1.13.08+36.3417.00
45Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF1.13.57+37.2317.11
46Robin ThorkildsenHedrum OL1.15.00+38.2617.26
47Vegard MyhreKristiansand OK1.18.32+41.5818.15
48Per Ivar ReinemoHamar OK1.19.10+42.3618.24
49Benjamin AasenSarpsborg OL1.20.02+43.2818.36
50Haakon JohannesenIndre Østfold OK1.20.48+44.1418.47
Sindre R HoltHedrum OLdiskvalifisert
Simon NysæterSkien OKdiskvalifisert
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert
Petter Tobias BettumStokke ILdiskvalifisert
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Alexander Skaug YtterbølHalden SKdiskvalifisert
Jørgen VisterIndre Østfold OKbrutt
Jørgen Kjos BarkenæsFet OLbrutt

H 17-A kort

3 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola LestebergKongsberg OL41.0210.31
2Peter CarlsenRøyken OL44.52+3.5011.30
3Ingar AasestadHedrum OL57.48+16.4614.49
4Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL57.50+16.4814.49
Ove HildrumLillomarka OLbrutt

H 17-C

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil FinmarkOK Skeidi17.207.32
2Knut BjerknesRøyken OL26.45+9.2511.37
3Hans Gøran BjørkSandefjord OK30.30+13.1013.15
4Sten Øivind BjerkeLarvik OK31.55+14.3513.52
5Bjarne SommerstadAndebu IL32.33+15.1314.09
6Atle BorgersenHedrum OL33.07+15.4714.23
7Trond CeebergAndebu IL35.18+17.5815.20
8Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn37.15+19.5516.11
9Lars-Erik ØsterudEiker OL38.36+21.1616.46
10Morten StraumeDrangedal OL2.01.26+1.44.0652.47

H 17-N

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell GjølbergHedrum OL32.2014.41
2Sigurdur Fregn SigurdssonStokke IL43.38+11.1819.49

H 17-18

4 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn51.5511.02
2Jarle LysnesHedrum OL1.00.01+8.0612.46
3Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving1.13.01+21.0615.32

H 40-

4 300 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gisle NysæterSkien OK36.208.26
2Lars Erik GjeinSandefjord OK37.58+1.388.49
3Frode NysæterSkien OK38.22+2.028.55
4Trond GjelstadSandefjord OK39.43+3.239.14
5Helge GisholtOK Skeidi40.01+3.419.18
6Einar GisholtFossum IF42.38+6.189.54
7Anders Kristian HoltHedrum OL44.29+8.0910.20
8Espen RøsteKongsberg OL45.07+8.4710.29
9Kjetil KarlsenOK Moss46.09+9.4910.43
10Roger LysnesHedrum OL47.07+10.4710.57
11Per Olav NærestadIF Trauma47.22+11.0211.00
12Arne TorgersenBækkelagets SK48.39+12.1911.18
13Bjørn PollandOK Skeidi49.12+12.5211.26
14Per Erik LarsenSandefjord OK50.13+13.5311.40
15Pål WinbergOK Skeidi50.24+14.0411.43
16Henning Bratland CarlsenOK Moss50.34+14.1411.45
17Jon Terje EkelandOddersjaa SSK53.24+17.0412.25
18Jan Erik TinderholtOK Skeidi54.27+18.0712.39
19Atle WølloKongsberg OL56.32+20.1213.08
20Nils BerganNydalens SK57.37+21.1713.23
21Lars KrügerNydalens SK58.24+22.0413.34
22Ian RingheimOL Trollo58.54+22.3413.41
23Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.00.20+24.0014.01
24Jørn-Are LongfjeldModum OL1.01.41+25.2114.20
25Jørgen LienSTIF1.05.40+29.2015.16
26Jørn Roar BamleOK Skeidi1.09.31+33.1116.10
27Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.20.59+44.3918.50
28Trond FossSandefjord OK1.33.02+56.4221.38
29Jens FyhnOL Tønsberg og omegn1.37.48+1.01.2822.44
30Espen JohnsenHedrum OL1.39.26+1.03.0623.07
31Frode GjestrumHedrum OL1.45.55+1.09.3524.37

H 50-

4 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars FremstadLarvik OK42.269.52
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn43.57+1.3110.13
3Tibor VáriSturla, IF45.27+3.0110.34
4Jan GatevoldPorsgrunn OL49.53+7.2711.36
5Sven OhrvikKonnerud IL57.21+14.5513.20
6Roar PedersenOppsal Orientering1.00.26+18.0014.03
7Jan Ivar GundersenHedrum OL1.02.09+19.4314.27
8Snorre FrydenlundSturla, IF1.31.14+48.4821.13
Per Einar StrømHedrum OLdiskvalifisert

H 55-

3 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald HoviSkien OK42.4810.58
2Morten AaltvedtPorsgrunn OL48.45+5.5712.30
3Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn54.07+11.1913.52
4Roy GjerdingOK Moss1.03.32+20.4416.17
5Jim WaiteOrienteering USA2.02.27+1.19.3931.23
Kjetil KløvstadSandefjord OKdiskvalifisert

H 60-

3 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald ThonSturla, IF35.069.00
2Øivind FadumSande Sportsklubb49.40+14.3412.44
3Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL51.58+16.5213.19
4Jan BøhleOL Trollo52.39+17.3313.30
5Elling AakreAndebu IL54.08+19.0213.52
6Martin NaufHedrum OL55.31+20.2514.14
7Per Dag NordkveldeHedrum OL1.04.03+28.5716.25
8Ole JohanssonPorsgrunn OL1.15.48+40.4219.26
9Jan Erik RøedSandefjord OK1.22.51+47.4521.14
Øystein AndersenKonnerud ILbrutt

H 65-

3 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadLøten o-lag35.0211.40
2Helge FossheimHedrum OL37.07+2.0512.22
3Torgeir SundbyOK Skeidi38.42+3.4012.54
4Geir HøstelandBotne SK39.05+4.0313.01
5Rolf GjølbergLarvik OK39.40+4.3813.13
6Dag Rønning JensenOL Trollo41.13+6.1113.44
7Helge RevhaugRingerike OL41.22+6.2013.47
8Jiri UrvalekPorsgrunn OL48.03+13.0116.01
9Jakob KløverødPorsgrunn OL51.23+16.2117.07
10Kay JørgensenPorsgrunn OL51.29+16.2717.09
11Kjell DolvaSkien OK52.59+17.5717.39
12Hogne KjæråsAndebu IL57.05+22.0319.01
13Ragnar HillestadLardal OL59.27+24.2519.49
14Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.02.47+27.4520.55
15Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.03.10+28.0821.03
16Bjørn H. CeebergHedrum OL1.09.08+34.0623.02
17Roar LøkenSandefjord OK1.19.17+44.1526.25
Einar StraumeDrangedal OLbrutt

H 70-

3 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering43.3114.30
2Arne KristensenArnadal IL49.34+6.0316.31
3Lars Magne KlovningPorsgrunn OL50.49+7.1816.56
4Bjørn Willy HansenSandefjord OK53.51+10.2017.57
5Magnar ØvreåsBotne SK57.57+14.2619.19
6Egil RonæssPorsgrunn OL59.42+16.1119.54
7Asbjørn BræckKongsberg OL1.00.02+16.3120.00
8Olav SolbergBø OL1.01.28+17.5720.29
9Carl Ove BergOK Skeidi1.03.42+20.1121.14
10Kjell StenstadvoldIL Tyrving1.03.53+20.2221.17
11Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.05.52+22.2121.57
12Thor EdvardsenLarvik OK1.06.50+23.1922.16
Harald WibyeOK Mossdiskvalifisert

H 75-

2 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn33.0613.47
2Oddvar GjelstadSandefjord OK35.09+2.0314.38
3Steinar RuudKonnerud IL35.25+2.1914.45
4Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn37.31+4.2515.37
5Bjørn GunnerødAsker Skiklubb37.52+4.4615.46
6Ivar Louis BergSturla, IF39.26+6.2016.25
7Magnar ReppesgårdHedrum OL42.04+8.5817.31
8Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn43.05+9.5917.57
9Egil RyghOL Tønsberg og omegn43.56+10.5018.18
10Helge HalvorsenLarvik OK1.05.02+31.5627.05

H 80-

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar HoffIL Tyrving51.1121.19
2Helge TvedtenLarvik OK52.50+1.3922.00
3Sverre G. JohansenSauda Orienteringsklubb56.00+4.4923.20

D 19-

4 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK48.4011.19
2Henriette KløvstadSandefjord OK50.59+2.1911.51
3Gyri MyhreSkien OK56.12+7.3213.04
4Line Drange RuudAsker Skiklubb1.03.34+14.5414.46
5Marianne Bruun LienSTIF1.05.41+17.0115.16
6Kristin Nergaard BergFossum IF1.11.58+23.1816.44
7Liv KnudtzonOL Tønsberg og omegn2.35.29+1.46.4936.09

H 19-

4 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Drange RuudAsker Skiklubb45.419.43
2Thomas BedinIndre Østfold OK48.06+2.2510.14
3Lasse KløvstadSandefjord OK49.32+3.5110.32
4Jørgen FrøydLarvik OK51.15+5.3410.54
5Henrik WennerstrandPorsgrunn OL1.08.40+22.5914.36
6Erlend Søbye GrønvoldBSI Orientering1.11.58+26.1715.18
7John Eivind PresterudFet OL1.14.01+28.2015.44
Lars Henrik ThonSturla, IFdiskvalifisert
Sturle FurlandSandefjord OKbrutt

D 15-16B

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid BredalenNittedal OL45.0916.43
2Elin VisscherOK Sør1.06.51+21.4224.45

H 15-16B

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas VaageBækkelagets SK53.2319.46
2Håkon NelsonLardal OL1.06.56+13.3324.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor