Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommerløpene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpene
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 15 juni 2014

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 40- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 40- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | D 19- | H 19- | D 15-16B | H 15-16B

H 13-14

2 700 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Audun Uglenes BerganNydalens SK21.56
2Sander ArntzenAsker Skiklubb23.45+1.49
3Niels Christian HellerudHalden SK24.53+2.57Last ned GPS-spor i gpx-format
4Petter Astrup ArnesenHeming Orientering25.02+3.06
5David RundeKristiansand OK25.20+3.24
6Audun Melby JacobsenLardal OL25.42+3.46
7Håkon SturødNydalens SK26.22+4.26
8Alexander Repstad StoremyrIL Hauken26.27+4.31
9Erik Hæstad BjørnstadFossum IF26.44+4.48
10Bendik EliassenFredrikstad SK27.17+5.21
11Kristian PyttenKristiansand OK27.59+6.03
12Jens Johan BrekkeLillomarka OL28.10+6.14
13Vegard KittilsenFreidig28.25+6.29
14Elias Skjolden SørensenLillomarka OL28.29+6.33
15Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL28.53+6.57
16Marius AurebekkTorridal IL29.21+7.25
17Truls Wegner HodtFossum IF29.31+7.35
18Olav TorgersenBækkelagets SK30.00+8.04
19Knut SelstadFossum IF30.26+8.30
20Oliver Wallin HigginsIL Tyrving30.29+8.33
21Runar Saur ModahlFredrikstad SK30.31+8.35
22Vegard LøvliAsker Skiklubb30.56+9.00
23Jens Normann EidstenSturla, IF37.29+15.33
24Peter GisholtFossum IF38.01+16.05
25Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK38.38+16.42
26Torkild RosvollAsker Skiklubb38.39+16.43
27Even GravningenStokke IL39.48+17.52
28Per Anders EckdahlOK Horten42.30+20.34
29Sondre OttesenFredrikstad SK43.00+21.04
30William Resvoll SkaugOppsal Orientering43.44+21.48
31Egil FrydenlundSturla, IF44.09+22.13
32Bernhard BryhnSturla, IF45.12+23.16
33Oscar MelheimSturla, IF48.15+26.19
34Bendik BergsengFredrikstad SK48.26+26.30
35Karl Mathias WoldOK Horten49.20+27.24
36Elias Lindhjem MathisenSandefjord OK50.23+28.27
37Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK50.29+28.33
38Andreas MoldskredOppsal Orientering55.58+34.02
39Johan Kristian UndelandSturla, IF56.53+34.57
40Audun BrevikStokke IL58.05+36.09
41Anund NyhusBirkenes IL1.00.36+38.40
42Vegard HaugenPorsgrunn OL1.21.20+59.24
Jonas MyhreKristiansand OKdiskvalifisert
Magnus MosfjellBirkenes ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor