Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommerløpene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpene
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 15 juni 2014

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 40- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 40- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | D 19- | H 19- | D 15-16B | H 15-16B

D 15-16

3 800 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb39.10
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF41.13+2.03
3Ingvild C. FleisjeNittedal OL42.15+3.05
4Rannveig W.NordhagenÅs-NMBU Orientering42.34+3.24
5Synne StrandAsker Skiklubb42.44+3.34
6Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb43.03+3.53
7Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK43.08+3.58
8Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss46.08+6.58
9Silje HaugeHisøy OK48.35+9.25
10Maria OlsbøØstmarka OK49.58+10.48
11Åshild Faller RåheimFet OL50.03+10.53
12Marthe RamstadFet OL50.37+11.27
13Nora TorgersenHalden SK51.05+11.55
14Agnes Irene LongfjeldModum OL51.15+12.05
15Ida AurebekkTorridal IL51.25+12.15
16Kristiane RogstadKongsberg OL52.13+13.03
17Julie NærestadVegårshei IL52.38+13.28
18Kristin OttesenFredrikstad SK52.40+13.30
19Synne SkjærsteinIL Tyrving52.50+13.40
20Åse BerganNydalens SK53.33+14.23
21Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK54.03+14.53
22Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK54.29+15.19
23Ingrid AaslundFet OL54.30+15.20
24Maria PrestbøenSandefjord OK54.41+15.31
25Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK55.03+15.53
26Emma Eithun PaulsenNittedal OL56.17+17.07
27Thea Feiring HaltiaIL Tyrving58.58+19.48
28Helena ÅsbergSarpsborg OL59.36+20.26
29Marie BergstrømHalden SK59.42+20.32
30Linn Hege RosoLardal OL59.51+20.41
31Rikke LarsenKongsberg OL59.58+20.48
32Karoline AuneHalden SK1.01.09+21.59
33Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.02.25+23.15
34Katrine GjestrumHedrum OL1.03.34+24.24
35Sandra Bjørnemo RobertsenOL Tønsberg og omegn1.03.48+24.38
36Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.04.01+24.51
37Synne Eide RappRaumar Orientering1.05.33+26.23
38Hedvig VollsetHeming Orientering1.06.11+27.01
39Kristin MestadTorridal IL1.06.24+27.14
40Andrea DrangsholtTorridal IL1.09.28+30.18
41Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1.09.39+30.29
42Martine GustavsenSandefjord OK1.10.33+31.23
43Nora FagerheimHisøy OK1.11.44+32.34
44Silje MoeFredrikstad SK1.12.04+32.54
45Mathea Strøm GrønnHedrum OL1.13.22+34.12
46Sara Roberg GhabeliOL Trollo2.13.07+1.33.57
Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
Maiken SandbergNydalens SKdiskvalifisert
Dina Sofie AntonsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Anette BjorvattenVegårshei ILdiskvalifisert
Karine VestølVegårshei ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor