Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommerløpene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpene
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 15 juni 2014

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 40- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 40- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | D 19- | H 19- | D 15-16B | H 15-16B

D 13-14

2 700 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragne WiklundNydalens SK23.37
2Ingrid G. KvålsgardFossum IF24.15+0.38
3Kristine Eide RappRaumar Orientering25.49+2.12
4Hedda Raadal BjørloHalden SK25.56+2.19
5Ragne NorrudFossum IF26.24+2.47
6Pernille KatlaFossum IF27.22+3.45
7Malin HaugeHisøy OK28.20+4.43
8Åsne HoloFossum IF28.46+5.09
9Maren NorderudIL Tyrving29.24+5.47
10Kathinka RogstadKongsberg OL29.28+5.51
11Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb30.02+6.25
12Ingrid HasaasFossum IF30.08+6.31
13Ane Sofie KroghOppsal Orientering31.06+7.29
14Ingrid MadslienNydalens SK31.16+7.39
15Hanna NysæterSkien OK32.56+9.19
16Solveig Eline BergIL Tyrving33.03+9.26
17Tuva Eik HaaveOppsal Orientering33.19+9.42
18Hanne Eide RappRaumar Orientering33.32+9.55
18Hanne VassendPorsgrunn OL33.32+9.55
20Åshild Egeberg VáriSturla, IF33.55+10.18
21Marie Helene HansenSarpsborg OL34.23+10.46
22Hanna MoumHalden SK34.29+10.52
23Lisa JenssenHalden SK35.38+12.01
24Sigrid EkelandOddersjaa SSK35.45+12.08
25Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OL37.03+13.26
26Ingvild HøydalNydalens SK37.15+13.38
27Marte Morgenlie SkeiNydalens SK38.06+14.29
28Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK38.12+14.35
29Karoline BjørnerødOK Moss38.46+15.09
30Andrine Harriet FremstadLarvik OK38.53+15.16
31Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK39.45+16.08
32Hanna JohanssonHedrum OL40.24+16.47
33Vilja Solberg OhrvikKonnerud IL41.04+17.27
34Hedda SkatvedtRaumar Orientering41.06+17.29
35Anne Marte Skrindo PettersenOppsal Orientering44.48+21.11
36Marie Fupeng Lindløv JensenSarpsborg OL47.49+24.12
37Emma Meyer LarssonIL Tyrving54.54+31.17
38Anni SaarelaKonnerud IL56.09+32.32
39Silje KregnesKristiansand OK1.00.20+36.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor