Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommerløpene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpene
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: lørdag 14 juni 2014

Andebu IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjarne SommerstadH 17-C (9)17.49+6.129.53
3Åsta Firing SimonsenD 11-12N (10)13.48+4.0410.36
5Trond CeebergH 17-C (9)20.26+8.4911.21
6Lise Marie SommerstadD 17-C (6)42.49+29.0323.47
11Anette FiringD 40- (18)28.17+6.3412.17
Herman Firing SimonsenH 13-16C (8)diskvalifisert
Henrik FremgårdH 17-C (9)diskvalifisert

Arnadal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Randi HansenD 60- (7)28.20+4.5714.10

Asker Skiklubb

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vegard GulbrandsenH 15-16 (57)14.596.14
1Synne StrandD 15-16 (57)15.067.56
2Guro HjerpaasenD 13-16N (3)21.34+7.1812.41
3Tilla Farnes HennumD 15-16 (57)15.26+0.208.07
3Sander ArntzenH 13-14 (50)16.21+0.528.10
12Eivind Øfsthus GravirH 15-16 (57)17.49+2.507.25
13Fanni Jauhojärvi MarkussenD 15-16 (57)18.29+3.239.43
15Anna Øfsthus GravirD 13-14 (43)17.56+5.1210.32
19Vegard LøvliH 13-14 (50)20.10+4.4110.05
22Margrethe WisløffD 15-16 (57)19.30+4.2410.15
35Bjørnar LøvliH 15-16 (57)21.24+6.258.55
40Sjur KvisleH 15-16 (57)22.59+8.009.34
Torkild RosvollH 13-14 (50)diskvalifisert

Berger og Svelvik OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Hedda Wessel PettersenN-åpen (58)33.09+17.5425.30
1Torill Nebell MikkelsenD 65- (3)29.5115.42
2Trude HansenD 19- (2)28.40+3.0111.28
24Håvard W. PettersenH 40- (27)29.23+12.2911.45
38Oda GjerdahlD 13-14 (43)33.39+20.5519.47
44Joar GjerdahlH 15-16 (57)23.54+8.559.57

Birkenes IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Kristian NyhusH 15-16 (57)18.49+3.507.50
24Asgeir Reiersen JensenH 13-14 (50)21.55+6.2610.57
27Kristian Reiersen JensenH 15-16 (57)19.41+4.428.12
41Magnus MosfjellH 13-14 (50)31.30+16.0115.45
42Anund NyhusH 13-14 (50)41.55+26.2620.57
50Sigurd Svaland AasH 15-16 (57)29.17+14.1812.12

Botne SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Hennika LarsenN-åpen (58)15.52+0.3712.12
0Ingrid MobråtenN-åpen (58)34.34+19.1926.35
0Ola Herman NylendeN-åpen (58)13.1010.07
0Henriette SundhaugN-åpen (58)34.38+19.2326.38
0Malin SundhaugN-åpen (58)34.15+19.0026.20
2Hjordis ØvreåsD 70- (3)37.11+2.2619.34
5Magnar ØvreåsH 70- (6)37.52+11.2018.56
7Filip Andreas LarsenH 13-16C (8)19.43+6.0510.57
9Jørgen KvilhaugH 65- (10)29.12+8.3314.36

Bækkelagets SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin Adelsten RøsholmH 15-16B (3)24.2512.12
2Andreas VaageH 15-16B (3)26.39+2.1413.19
6Kamilla JaegtnesD 13-16C (9)29.32+14.5016.24
12Arne TorgersenH 40- (27)20.48+3.548.19
17Maria TorgersenD 40- (18)31.28+9.4513.40
36Johanne Øderud VatneD 15-16 (57)21.29+6.2311.18
Olav TorgersenH 13-14 (50)diskvalifisert

Bø OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Per Chr. HagenH 60- (7)21.27+3.259.19
19Øyvind StørenH 40- (27)25.11+8.1710.04
36Elise StørenD 13-14 (43)28.13+15.2916.35
Emilie StørenD 13-16C (9)diskvalifisert

Drangedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eline Serkland StraumeN-åpen (58)20.22+5.0715.40

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Lars-Erik ØsterudH 17-C (9)22.18+10.4112.23

Fet OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Åshild Faller RåheimD 15-16 (57)18.28+3.229.43
21Marthe RamstadD 15-16 (57)19.23+4.1710.12
29Ingrid AaslundD 15-16 (57)20.35+5.2910.50
32Jørgen Kjos BarkenæsH 15-16 (57)20.52+5.538.41

Fossum IF

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Elise Nilsen BergN-åpen (58)27.53+12.3821.26
1Victoria Hæstad BjørnstadD 15-16 (57)15.067.56
1Kristin Nergaard BergD 19- (2)25.3910.15
4Erik Hæstad BjørnstadH 13-14 (50)16.32+1.038.16
4Sven Arne GylterudH 40- (27)18.19+1.257.19
5Øyvind HjermstadH 15-16 (57)17.10+2.117.09
5Ingrid G. KvålsgardD 13-14 (43)14.38+1.548.36
7Ragne NorrudD 13-14 (43)15.02+2.188.50
8Einar MelsomH 15-16 (57)17.20+2.217.13
8Einar GisholtH 40- (27)20.22+3.288.08
9Pernille KatlaD 13-14 (43)15.22+2.389.02
10Knut SelstadH 13-14 (50)18.56+3.279.28
11Åsne HoloD 13-14 (43)16.41+3.579.48
11Peter GisholtH 13-14 (50)19.08+3.399.34
15Truls Wegner HodtH 13-14 (50)19.32+4.039.46
17Tarjei HoloH 15-16 (57)18.36+3.377.45
23Ingrid HasaasD 13-14 (43)19.16+6.3211.20
39Oscar Hæstad BjørnstadH 15-16 (57)22.56+7.579.33
47Martin Andresen SkotteH 15-16 (57)25.06+10.0710.27

Fredrikstad SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ida-Synnøve KristiansenD 13-16N (3)14.168.23
5Bendik EliassenH 13-14 (50)17.54+2.258.57
9Mia Mathisen BekhusD 15-16 (57)17.29+2.239.12
13Runar Saur ModahlH 13-14 (50)19.18+3.499.39
14Kristin OttesenD 15-16 (57)18.34+3.289.46
28Sigrid Saur ModahlD 15-16 (57)20.21+5.1510.42
30Sondre OttesenH 13-14 (50)23.33+8.0411.46
32Dina Sofie AntonsenD 15-16 (57)20.40+5.3410.52
38Bendik BergsengH 13-14 (50)29.03+13.3414.31
39Silje MoeD 15-16 (57)22.12+7.0611.41
Oliver Hagaseth MydskeH 13-14 (50)diskvalifisert
Eirik Klavestad MoenH 13-14 (50)diskvalifisert

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Vegard KittilsenH 13-14 (50)17.59+2.308.59

Halden SK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hedda Raadal BjørloD 13-14 (43)13.37+0.538.00
4Idun Kristine Felde OlaussenD 15-16 (57)15.28+0.228.08
4Irene Felde OlaussenD 40- (18)24.50+3.0710.47
14Heidi Elisabeth BrækkeD 13-14 (43)17.49+5.0510.28
14Nora TorgersenD 15-16 (57)18.34+3.289.46
15August Asheim BirkelandH 15-16 (57)18.01+3.027.30
16Karoline AuneD 15-16 (57)18.51+3.459.55
19Hanna MoumD 13-14 (43)18.31+5.4710.53
26Marie BergstrømD 15-16 (57)19.52+4.4610.27
27Niels Christian HellerudH 13-14 (50)23.05+7.3611.32
29Trygve Kristoffer LøvliH 15-16 (57)20.10+5.118.24
29Jonatan AuneH 13-14 (50)23.32+8.0311.46
31Haakon Johann Slang-SundsetvikH 13-14 (50)23.43+8.1411.51
37Lisa JenssenD 13-14 (43)28.41+15.5716.52
41Erlend BrendstuenH 15-16 (57)23.15+8.169.41Last ned GPS-spor i gpx-format
Ole Øivind NorstedH 13-14 (50)diskvalifisert

Hedrum OL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Lilly Mari HøgetveitN-åpen (58)27.55+12.4021.28
0Ole Gunnar HøgetveitN-åpen (58)29.17+14.0222.31
0Ludvig SkramdalN-åpen (58)22.52+7.3717.35
0Marlene SkramdalN-åpen (58)22.53+7.3817.36
1Margith ReppesgårdD 70- (3)34.4518.17
1May-Britt SkramdalD 17-N (4)17.5910.34
1Anton LommeH 70- (6)26.3213.16
2May NordkveldeD 17-N (4)24.42+6.4314.31
2Henrik R HoltH 11-12 (8)13.27+0.577.28
3Anne Gro HøgetveitD 17-N (4)26.24+8.2515.31
4Kristin JohanssonD 17-N (4)27.47+9.4816.20
4Per Dag NordkveldeH 60- (7)28.21+10.1912.19
5Susanne StrømD 13-16C (9)23.43+9.0113.10
5Magnar ReppesgårdH 75- (9)36.12+7.1319.03
5Inger Anne HeggernesD 17-C (6)27.39+13.5315.21
5Anders Kristian HoltH 40- (27)20.09+3.158.03
6Brynjel HeggernesH 13-16C (8)18.24+4.4610.13
6Per Einar StrømH 50- (10)30.03+13.2812.01
7Helge FossheimH 65- (10)26.35+5.5613.17
10Bjørn H. CeebergH 65- (10)31.38+10.5915.49
16Hanna JohanssonD 13-14 (43)18.20+5.3610.47
16Espen JohnsenH 40- (27)23.55+7.019.34
18Elin BordøyD 40- (18)43.02+21.1918.42
22Sindre R HoltH 15-16 (57)19.06+4.077.57
26Frode GjestrumH 40- (27)39.29+22.3515.47
43Mathea Strøm GrønnD 15-16 (57)23.40+8.3412.27
Katrine GjestrumD 15-16 (57)diskvalifisert

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Sofie Skyttersæter IversenD 15-16 (57)18.20+3.149.38
21Petter Astrup ArnesenH 13-14 (50)20.41+5.1210.20
46Hedvig VollsetD 15-16 (57)24.03+8.5712.39

Hisøy OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Malin HaugeD 13-14 (43)16.58+4.149.58
18Silje HaugeD 15-16 (57)19.14+4.0810.07
49Nora FagerheimD 15-16 (57)28.31+13.2515.00

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Per Olav NærestadH 40- (27)20.22+3.288.08

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Henrik Repstad StoremyrH -10 (10)26.34+13.4620.26
9Alexander Repstad StoremyrH 13-14 (50)18.37+3.089.18

IL Tyrving

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Skjalg Hundseid KamsvågH 17-18 (2)21.38+3.088.19
2Torjus UllernH 13-16C (8)14.19+0.417.57
3Håkon NjåsteinH 19- (3)21.11+3.118.08
4Styrk Hundseid KamsvågH 15-16 (57)16.59+2.007.04
6Maren NorderudD 13-14 (43)14.39+1.558.37
17Oliver Wallin HigginsH 13-14 (50)20.01+4.3210.00
20Stine NjåsteinD 15-16 (57)19.19+4.1310.10
28Solveig Eline BergD 13-14 (43)22.00+9.1612.56
32Mina JørgensenD 13-14 (43)25.01+12.1714.42
40Synne SkjærsteinD 15-16 (57)22.41+7.3511.56
Thea Feiring HaltiaD 15-16 (57)diskvalifisert
Emma Meyer LarssonD 13-14 (43)diskvalifisert
Are NjåsteinH 50- (10)diskvalifisert

Indre Østfold OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Jorid Nandrup NielsenD 13-14 (43)16.46+4.029.51
37Jørgen VisterH 15-16 (57)22.07+7.089.12
51Haakon JohannesenH 15-16 (57)30.04+15.0512.31

Kongsberg OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ingvild GustafssonN-åpen (58)12.399.43
0Simen Sommerstad RøsteN-åpen (58)19.27+4.1214.57
0Synne Sommerstad RøsteN-åpen (58)15.26+0.1111.52
3Konstanse MoholthD 11-12 (7)16.58+2.309.25
4Kirsti RogstadD 50- (4)43.46+19.5019.01
4Ole Kristoffer ThrondsenH 70- (6)32.08+5.3616.04
5Taran MyhreD 11-12 (7)20.48+6.2011.33
7Aurora MoholthD 15-16 (57)16.58+1.528.55
18Karsten MyhreH 40- (27)25.10+8.1610.04
21Kathinka RogstadD 13-14 (43)18.41+5.5710.59
27Kristiane RogstadD 15-16 (57)20.02+4.5610.32
35Rikke Hjelseth LarsenD 15-16 (57)21.11+6.0511.08

Konnerud IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Njål SvingheimH 50- (10)20.18+3.438.07
6Odd GunbjørnsenH 75- (9)43.00+14.0122.37
18Mari Landro SvingheimD 13-14 (43)18.25+5.4110.50
Steinar RuudH 75- (9)diskvalifisert

Kristiansand OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marius PyttenH 15-16 (57)16.41+1.426.57
6David RundeH 13-14 (50)17.55+2.268.57
7Linda G. OpheimD 17-A kort (7)38.53+16.0219.26
20Sebastian DalandH 15-16 (57)18.56+3.577.53
22Jonas MyhreH 13-14 (50)21.31+6.0210.45
25Kristian PyttenH 13-14 (50)22.02+6.3311.01
28Vetle Elias LynnebakkenH 15-16 (57)20.00+5.018.20
38Vegard MyhreH 15-16 (57)22.12+7.139.15
John RundeH 15-16 (57)diskvalifisert
Silje KregnesD 13-14 (43)diskvalifisert

Lardal OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sivert Åmodt AmundsenH 13-16C (8)15.35+1.578.39
8Audun Melby JacobsenH 13-14 (50)18.33+3.049.16
8Ragnar HillestadH 65- (10)28.51+8.1214.25
15Liv SchjervenD 40- (18)29.58+8.1513.01
33Simen Åmodt AmundsenH 15-16 (57)21.06+6.078.47
42Linn Hege RosoD 15-16 (57)23.21+8.1512.17
Marit Melby JacobsenD 15-16 (57)diskvalifisert
Håkon NelsonH 15-16B (3)diskvalifisert

Larvik OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Randi Kristin NærumD 60- (7)23.2311.41
1Helle BrathagenD 13-16C (9)14.428.10
2Jørgen FrøydH 19- (3)20.07+2.077.44
2Lars FremstadH 50- (10)18.46+2.117.30
3Rolf GjølbergH 65- (10)22.57+2.1811.28
4Antonette HesselbergD 13-16C (9)17.58+3.169.58
6Kari BergD 60- (7)40.04+16.4120.02
6Anne Berg GjølbergD 17-A kort (7)28.40+5.4914.20
25Andrine Harriet FremstadD 13-14 (43)20.21+7.3711.58
Julie Andersen KjærD 13-16N (3)diskvalifisert
Helge HalvorsenH 75- (9)diskvalifisert

Lillomarka OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Jens Johan BrekkeH 13-14 (50)19.09+3.409.34
16Elias Skjolden SørensenH 13-14 (50)19.42+4.139.51
30Joar OldernesH 15-16 (57)20.19+5.208.27
42Sindre Vestengen LianH 15-16 (57)23.17+8.189.42

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jørgen MårtenssonH 50- (10)16.356.38

Nittedal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Oda Marie ColquhounD 13-16C (9)16.52+2.109.22
3Kristin FleisjeD 50- (4)35.30+11.3415.26
8Ingvild C. FleisjeD 15-16 (57)17.23+2.179.08
17Emma Eithun PaulsenD 15-16 (57)19.01+3.5510.00
48Ingrid BredalenD 15-16 (57)27.15+12.0914.20

Notodden OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ada Othilie Dahl BorkamoN-åpen (58)23.14+7.5917.52
0Anne Malin OterholtN-åpen (58)31.50+16.3524.29
0Line Borgejordet SimonesN-åpen (58)31.38+16.2324.20
0Synne SandvenD -10 (7)12.249.32
1Vetle VikH 11-12N (2)15.1211.41
2Oda Vaagen PaulsenD 11-12N (10)11.28+1.448.49
2Ask Naper KjelaasH 11-12N (2)16.02+0.5012.20
5Emma EngehultD 11-12N (10)16.59+7.1513.03
14Even Andre ThorbjørnsenH 13-14 (50)19.20+3.519.40
Sigrid SteinmoenD 11-12N (10)diskvalifisert

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sunniva Nergaard BergD 17-A kort (7)22.5111.25

Nydalens SK

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Maria JonssonD 40- (18)21.439.26
1Audun Uglenes BerganH 13-14 (50)15.297.44
1Ragne WiklundD 13-14 (43)12.447.29
2Håkon SturødH 13-14 (50)16.19+0.508.09
3Karen BjergaardD 17-18 (3)26.21+2.1410.32
3Gjermund Tørnqvist HaldenH 15-16 (57)16.47+1.486.59
3Ingunn HofgaardD 13-16C (9)17.52+3.109.55
4Ingvild HøydalD 13-14 (43)14.02+1.188.15
6Elias JonssonH 15-16 (57)17.15+2.167.11
9Jørgen WulfsbergH 15-16 (57)17.30+2.317.17
13Eirik Langedal BreivikH 15-16 (57)17.55+2.567.27
14Lukas LilandH 15-16 (57)17.57+2.587.28
16Sam LunøeH 15-16 (57)18.07+3.087.32
21Espen Hegstad KrügerH 15-16 (57)19.00+4.017.55
23Synne Eikeland RøstadsandD 15-16 (57)19.32+4.2610.16
23Jostein TandbergH 15-16 (57)19.10+4.117.59
34Åse BerganD 15-16 (57)21.03+5.5711.04
35Marthe Mogenlie SkeiD 13-14 (43)26.41+13.5715.41
53Maiken SandbergD 15-16 (57)1.09.41+54.3536.40
Emil Morgenlie SkeiH 15-16 (57)diskvalifisert
Isak JonssonH 13-14 (50)diskvalifisert
Frida Bakken UlsethD 13-14 (43)diskvalifisert
Ingrid MadslienD 13-14 (43)diskvalifisert
Lars KrügerH 40- (27)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Daniel Sandvand OmfjordN-åpen (58)13.4210.32
0Solveig Sandvand OmfjordN-åpen (58)21.56+6.4116.52
13Jon Terje EkelandH 40- (27)21.30+4.368.36
14Per Rune OmfjordH 40- (27)22.09+5.158.51
16Christina Sandvand OmfjordD 40- (18)30.05+8.2213.04
22Sigrid EkelandD 13-14 (43)19.13+6.2911.18
31Einar EkelandH 15-16 (57)20.35+5.368.34
46Eirik Sundby HålandH 15-16 (57)24.57+9.5810.23

OK Horten

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Kristoffer EckdahlH -10 (10)15.54+3.0612.13
3Ole Petter RuudH 17-A kort (3)34.57+13.5315.11
32Karl Mathias WoldH 13-14 (50)24.11+8.4212.05
40Per Anders EckdahlH 13-14 (50)31.14+15.4515.37

OK Moss

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Roy GjerdingH 55- (2)28.51+2.4112.32
3Monica Meum JohansenD 17-A kort (7)24.57+2.0612.28
10Johanne Bratland TjernshaugenD 15-16 (57)18.14+3.089.35
11Henning Bratland CarlsenH 40- (27)20.43+3.498.17
26Karoline BjørnerødD 13-14 (43)21.15+8.3112.30

OK Skeidi

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Tiril KamfjordN-åpen (58)23.37+8.2218.10
0Tuva KamfjordN-åpen (58)23.39+8.2418.11
0Silja RambekkN-åpen (58)17.25+2.1013.23
0Sol RambekkN-åpen (58)17.44+2.2913.38
0Ine Bjaadal WinbergD -10 (7)18.32+2.3714.15
0Maren Cecilie MustadD -10 (7)14.2011.01
1Kjetil FinmarkH 17-C (9)11.376.27
3Lene RambekkD 17-C (6)18.01+4.1510.00
3Carl Ove BergH 70- (6)29.01+2.2914.30
6Viktoria TinderholtD 11-12 (7)26.02+11.3414.27
20Jan Erik TinderholtH 40- (27)27.31+10.3711.00
21Jørn Roar BamleH 40- (27)28.07+11.1311.14
Inge GlittumH 50- (10)diskvalifisert

OK Sør

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Gro EideD 40- (18)26.08+4.2511.21
50Elin VisscherD 15-16 (57)30.02+14.5615.48

OL Trollo

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Henrik RingheimN-åpen (58)21.45+6.3016.43
1Dag Rønning JensenH 65- (10)20.3910.19
4Liv-Hege Roberg-RingheimD 17-A kort (7)27.38+4.4713.49
4Gro EiaD 60- (7)29.23+6.0014.41
5Jan BøhleH 60- (7)30.42+12.4013.20
10Kristin BruserudD 40- (18)28.04+6.2112.12
10Arne NåtedalH 40- (27)20.23+3.298.09
15Ian RingheimH 40- (27)23.00+6.069.12
45Martin Sollie NåtedalH 15-16 (57)24.00+9.0110.00
52Sara Roberg GhabeliD 15-16 (57)41.39+26.3321.55

OL Tønsberg og omegn

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Fredrik BueN-åpen (58)17.03+1.4813.06
0Ida Kristine BueN-åpen (58)22.33+7.1817.20
0Lars Emil BueN-åpen (58)14.5411.27
0Malin H LiljebäckN-åpen (58)17.23+2.0813.22
0Lars Loftesnes KaupangN-åpen (58)17.20+2.0513.20
0Penelope LeaN-åpen (58)13.4610.35
0Sindre MathisenN-åpen (58)17.05+1.5013.08
0Mathea GløersenD -10 (7)8.596.54
1Anders Krona HaflanH 17-18 (2)18.307.06
1Bemt HaflandH 55- (2)26.1011.22
1Oddvar BruunH 75- (9)28.5915.15
1Frithjof RobertsenH 80- (1)29.1515.23
1Morten Krona HaflanH 13-16C (8)13.387.34
2Ellen Strøm HassumD 17-C (6)17.47+4.019.52
4Eigil KongsfjellH 75- (9)33.14+4.1517.29
4Jakob HjelsethH 13-16C (8)16.01+2.238.53
4Håvard Røgeberg MagelssenH 11-12 (8)15.46+3.168.45
5Odd Egil FrognerH 65- (10)23.53+3.1411.56
6Nils J. HassumH 17-C (9)20.40+9.0311.28
6Hans StordalH 65- (10)26.11+5.3213.05
7Stig HjelsethH 17-C (9)21.05+9.2811.42
8Mari Loftesnes KaupangD 11-12N (10)20.43+10.5915.56
8Per Jarle EikelandH 50- (10)37.06+20.3114.50
9Anne Sofie Forseth BueD 40- (18)27.38+5.5512.00
12Tonje RøgebergD 40- (18)28.33+6.5012.24
14Lene LoftesnesD 40- (18)29.50+8.0712.58
19Mathias GløersenH 15-16 (57)18.54+3.557.52
37Sandra Bjørnemo RobertsenD 15-16 (57)21.31+6.2511.19
48Hermund UlvensøenH 15-16 (57)25.28+10.2910.36
Tore S. RasmussenH 75- (9)diskvalifisert

Oppsal Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Roar PedersenH 50- (10)22.20+5.458.56
8Ane Sofie KroghD 13-14 (43)15.10+2.268.55
23William Resvoll SkaugH 13-14 (50)21.49+6.2010.54
24Lavran ThorstensenH 15-16 (57)19.17+4.188.02
33Anne Marte Skrindo PettersenD 13-14 (43)25.16+12.3214.51
34Tuva Eik HaaveD 13-14 (43)25.18+12.3414.52
34Ole Martin EdstrømH 15-16 (57)21.20+6.218.53
35Andreas MoldskredH 13-14 (50)26.44+11.1513.22
Hanna Grimstad SørhøyD 13-16C (9)diskvalifisert

Porsgrunn OL

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Marie BeitdokkenN-åpen (58)25.08+9.5319.20
0Henriette Lorck HalvorsenN-åpen (58)21.37+6.2216.37
0Sara HelstedtN-åpen (58)27.00+11.4520.46
0Sofie ØveråsN-åpen (58)26.59+11.4420.45
0Anne BeitdokkenD -10 (7)15.5512.14
0Oscar Wiersdalen ThunoldH -10 (10)19.42+6.5415.09
0Magnus BrodinH -10 (10)13.34+0.4610.26
0Ola MeenH -10 (10)13.48+1.0010.36
1Anne-Lise Blomhoff RonæssD 75- (1)59.2131.14
2Anita BeitdokkenD 17-A kort (7)23.01+0.1011.30
2Lars Magne KlovningH 70- (6)27.18+0.4613.39
3Eli KlovningD 70- (3)38.09+3.2420.04
4Une HoltermannD 11-12N (10)14.48+5.0411.23
4Maren SæthreD 11-12 (7)18.44+4.1610.24
4Marianne LorckD 17-C (6)23.55+10.0913.17
4Jakob KløverødH 65- (10)23.30+2.5111.45
5Anders L. RosenvoldH 11-12 (8)18.22+5.5210.12
6Pernille Lorck HalvorsenD 11-12N (10)17.01+7.1713.05
6Ole JohanssonH 60- (7)31.13+13.1113.34
6Egil RonæssH 70- (6)39.41+13.0919.50
7Karoline ØveråsD 11-12N (10)18.48+9.0414.27
13Turid BertelsenD 40- (18)29.32+7.4912.50
17Jostein MehammerH 40- (27)25.01+8.0710.00
20Hanne VassendD 13-14 (43)18.34+5.5010.55
21Lars Ole ThunoldH 40- (27)28.07+11.1311.14
23Jon SkriubakkenH 40- (27)28.29+11.3511.23
24Elise AusenD 13-14 (43)19.47+7.0311.38
26Vegard HaugenH 13-14 (50)22.51+7.2211.25
31Ingrid G. MehammerD 13-14 (43)24.39+11.5514.30
53Henrik BertelsenH 15-16 (57)34.12+19.1314.15
Arne Næss JohnsenH 60- (7)diskvalifisert
Martin AusenH 11-12 (8)diskvalifisert
Håkon KornmoH 15-16 (57)diskvalifisert

Raumar Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hanne Eide RappD 13-14 (43)13.23+0.397.52
10Kristine Eide RappD 13-14 (43)15.35+2.519.10
25Anders HagaH 15-16 (57)19.23+4.248.04
25Synne Eide RappD 15-16 (57)19.44+4.3810.23
26Mads Aanes HaugenH 15-16 (57)19.27+4.288.06
27Hedda SkatvedtD 13-14 (43)21.23+8.3912.34

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Helge RevhaugH 65- (10)20.52+0.1310.26

Røyken OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Peter CarlsenH 17-A kort (3)21.049.09
3Knut BjerknesH 17-C (9)18.21+6.4410.11

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Øivind FadumH 60- (7)22.57+4.559.58

Sandefjord OK

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ragne Hasaas KlavenesN-åpen (58)15.27+0.1211.53
0Ingeborg EikåsD -10 (7)17.04+1.0913.07
0Brage EikåsH -10 (10)11.589.12
0Anders Hasaas KlavenesH -10 (10)11.559.10
0Theodor BjørkH -10 (10)14.55+2.0711.28
1Cornelius BjørkH 11-12 (8)12.306.56
1Mai Britt BjørkD 17-C (6)13.467.38
2Anne Berit BredholtD 40- (18)22.45+1.029.53
2Brit SundbyD 65- (3)32.15+2.2416.58
2Vilde Bredholt JørgensenD 17-18 (3)25.07+1.0010.02
2Lars Erik GjeinH 40- (27)17.59+1.057.11
2Tiri RebårdD 50- (4)24.33+0.3710.40
2Oddvar GjelstadH 75- (9)29.50+0.5115.42
2Einar KlavenesH 17-A kort (3)23.45+2.4110.19
3Astrid GjelstadD 65- (3)51.11+21.2026.56
3Jonas EikåsH 11-12 (8)14.31+2.018.03
3Trond GjelstadH 40- (27)18.11+1.177.16
4Hans Gøran BjørkH 17-C (9)20.00+8.2311.06
5Kari Hasaas KlavenesD 17-A kort (7)27.46+4.5513.53
5Berit LundD 60- (7)31.16+7.5315.38
5Arne Håkon JørgensenH 40- (27)20.09+3.158.03
6Signe Bredholt JørgensenD 15-16 (57)16.18+1.128.34
6Stine ArntzenD 40- (18)25.21+3.3811.01
7Per Erik LarsenH 40- (27)20.18+3.248.07
7Rakel ØrenD 60- (7)40.57+17.3420.28
9Gjendine Gjelstad RebårdD 11-12N (10)24.02+14.1818.29
10Hallvard Arntzen FossH 15-16 (57)17.45+2.467.23
25Trond FossH 40- (27)33.15+16.2113.18
30Maria PrestbøenD 15-16 (57)20.36+5.3010.50
38Martine GustavsenD 15-16 (57)21.59+6.5311.34
39Elias Lindhjem MathisenH 13-14 (50)30.34+15.0515.17
Ella Arentz HagenD 15-16 (57)diskvalifisert

Sarpsborg OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tone Karina IngesenD 40- (18)25.02+3.1910.53
8Wenche LindløvD 40- (18)26.53+5.1011.41
17Marie Helene HansenD 13-14 (43)18.22+5.3810.48
24Rikke Blakkestad IngesenD 15-16 (57)19.43+4.3710.22
30Marie Fupeng Lindløv JensenD 13-14 (43)23.26+10.4213.47
36Benjamin AasenH 15-16 (57)21.49+6.509.05
41Helena ÅsbergD 15-16 (57)23.19+8.1312.16
52Emil LøwengreenH 15-16 (57)30.15+15.1612.36

Skaukameratene OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Ida Aabogen HaugaardD 13-14 (43)23.02+10.1813.32

Skien OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Gyri Wergeland AasN-åpen (58)15.1511.43
0Sindre Flatin ErichsenN-åpen (58)21.34+6.1916.35
0Ingvild FinholtN-åpen (58)18.06+2.5113.55
0Kristian Ekeberg FliidN-åpen (58)20.26+5.1115.43
0Thea Martine Kristoffersen KisteN-åpen (58)24.28+9.1318.49
0Vilde Aakre LeistadN-åpen (58)34.43+19.2826.42
0Haugar LyngåsN-åpen (58)23.44+8.2918.15
0Nora Løberg PettersenN-åpen (58)19.15+4.0014.48
0Elias RefsdalN-åpen (58)23.45+8.3018.16
0Emilie SandmoN-åpen (58)20.30+5.1515.46
0Marie NysæterD -10 (7)11.228.44
0Gaute NysæterH -10 (10)15.35+2.4711.59
1Grete Synnøve HoviD 55- (2)20.1710.08
1Gisle NysæterH 40- (27)16.546.45
2Malene NysæterD 11-12 (7)15.34+1.068.38
Nora Aarli HelgerudN-åpen (58)diskvalifisert

Stokke IL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Jakob BredholtN-åpen (58)15.27+0.1211.53
0Martin DybvikN-åpen (58)13.5010.38
0Niclas GunnerødN-åpen (58)23.18+8.0317.55
0Martin HalvorsenN-åpen (58)21.13+5.5816.19
0Anne HaugN-åpen (58)14.5211.26
0Johanna KristensenN-åpen (58)14.4511.20
0Mathilde KristensenN-åpen (58)17.28+2.1313.26
0Magnus SigurdssonN-åpen (58)18.30+3.1514.13
1Lotta DalerD 11-12N (10)9.447.29
1Sigurdur Freyr SigurdsonH 17-N (1)14.098.19
5Andreas Skjelland HeggH 13-16C (8)16.47+3.099.19
6Hallgeir BrevikH 11-12 (8)28.07+15.3715.37
7Pernille HalvorsenD 11-12 (7)45.37+31.0925.20
7Elias Nathaniel TranvågH 11-12 (8)45.23+32.5325.12
7Ragnhild Marie KristensenD 13-16C (9)29.41+14.5916.29
7Ole Jakob OlsrødH 15-16 (57)17.17+2.187.12
18Even GravningenH 13-14 (50)20.07+4.3810.03
37Audun BrevikH 13-14 (50)28.10+12.4114.05
43Bjørnar BrevikH 15-16 (57)23.28+8.299.46
49Petter Tobias BettumH 15-16 (57)28.41+13.4211.57
Erik KongsteinN-åpen (58)diskvalifisert
Oda Skjelland HeggN-åpen (58)diskvalifisert

Sturla, IF

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eivind Bogen ArenthH -10 (10)12.489.50
1Lars Henrik ThonH 19- (3)18.006.55
1Ingunn Egeberg VáriD 17-18 (3)24.079.38
1Harald ThonH 60- (7)18.027.50
1Ingrid Bogen ArenthD 11-12 (7)14.288.02
1Helle Egeberg VáriD 50- (4)23.5610.24
2Linda VerdeD 60- (7)23.43+0.2011.51
3Tibor VáriH 50- (10)19.21+2.467.44
3Ivar Louis BergH 75- (9)30.07+1.0815.51
3Aud Ellen BrevikD 40- (18)24.14+2.3110.32
7Snorre FrydenlundH 50- (10)31.42+15.0712.40
11Sturla FrydenlundH 15-16 (57)17.48+2.497.25
20Sebastian HübschleH 13-14 (50)20.23+4.5410.11
28Johan Kristian UndelandH 13-14 (50)23.31+8.0211.45
33Egil FrydenlundH 13-14 (50)24.59+9.3012.29
34Bernhard BryhnH 13-14 (50)25.21+9.5212.40
36Jens Normann EidstenH 13-14 (50)26.55+11.2613.27
Åshild Egeberg VáriD 13-14 (43)diskvalifisert
Oscar MelheimH 13-14 (50)diskvalifisert
Ole Jørgen Bogen ArenthH 15-16 (57)diskvalifisert

Torridal IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bente MestadD 55- (2)22.09+1.5211.04
33Ida AurebekkD 15-16 (57)20.46+5.4010.55
44Andrea DrangsholtD 15-16 (57)23.41+8.3512.27
51Kristin MestadD 15-16 (57)39.47+24.4120.56
Marius AurebekkH 13-14 (50)diskvalifisert

Vegårshei IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Karine VestølD 15-16 (57)19.14+4.0810.07
45Julie NærestadD 15-16 (57)23.53+8.4712.34
47Anette BjorvattenD 15-16 (57)27.03+11.5714.14

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Maria OlsbøD 15-16 (57)20.36+5.3010.50

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Rannveig W.NordhagenD 15-16 (57)16.08+1.028.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor