Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinsesprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinsesprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 25 mai 2015

D -10

2 190 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Emilie FløLillomarka OL25.2211.34
Sigrid Schmitt GranHalden SK34.3215.46
Maren HenriksenHalden SK32.1814.44
Tora KittilsenFreidig43.4719.59
Una KittilsenFreidig20.519.31
Mari Ovidia RanestadHamar OK30.4514.02
Ella SandstadFreidig31.4014.27
Martha WisløffAsker Skiklubb29.3313.29

D 11-12

2 190 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari EidsmoFreidig16.107.22
2Mille Baastad BergIL Tyrving18.41+2.318.31
3Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK19.18+3.088.48
4Kristin LundanesEmblem IL19.22+3.128.50
5Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn19.40+3.308.58
6Pia Young VikNydalens SK20.16+4.069.15
7Emma Bangstad BergersenHamar OK20.36+4.269.24
8Trude MarkhusVerdal OK22.47+6.3710.24
9Astrid RognstadHadeland OL23.06+6.5610.32
10Lene HaugeHisøy OK23.52+7.4210.53
11Sofie BergstrømHalden SK24.35+8.2511.13
12Oline HyttebakkLøten o-lag25.05+8.5511.27
13Eileen BjanesIL Tyrving28.54+12.4413.11
14Marie Lien BackstrømHalden SK29.58+13.4813.41
15Serine Skogeng ReitenEmblem IL30.50+14.4014.04
16Josefin EylertsenHalden SK30.52+14.4214.05
17Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving32.52+16.4215.00
18Mathea Spets StorhovFreidig32.54+16.4415.01
19Vida Helland-HansenIL Tyrving36.25+20.1516.37
20Kristine SolbakkenIL Tyrving36.26+20.1616.38
0Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

D 13-14

2 890 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine KravdalGjø-Vard OL24.098.21
2Karoline BjørnerødOK Moss26.46+2.379.15
3Ingeborg RognstadHadeland OL30.15+6.0610.28
4Malin HaugeHisøy OK30.41+6.3210.37
5Berthe TesloHadeland OL35.05+10.5612.08
6Carina SveenElverum OK35.20+11.1112.13
7Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett36.14+12.0512.32
8Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL36.46+12.3712.43
9Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering36.49+12.4012.44
10Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK38.11+14.0213.12
11Marieluise Schmitt GranHalden SK39.06+14.5713.31
12Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett40.29+16.2014.00
13Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering41.57+17.4814.30
14Kamilla LomeHamar OK43.06+18.5714.54
15Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL43.49+19.4015.09
16Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)44.04+19.5515.14
17Alexandra AngvollFredrikstad SK45.00+20.5115.34
18Elin FløLillomarka OL46.20+22.1116.01
19Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL53.23+29.1418.28
20Caroline EideGjø-Vard OL55.24+31.1519.10
21Tora Aasheim NymarkAskøy OL56.00+31.5119.22
22Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF1.07.16+43.0723.16
0Monica BrevikØstmarka OKdiskvalifisert

D 13-16C

2 280 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene KrokfossØstmarka OK30.3113.23
2Liva-Mari LøvstadVerdal OK33.30+2.5914.41
3Synne Marie JenssenHalden SK48.38+18.0721.19

D 13-16N

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering21.1010.28
2Ella SkoglundIL Veten21.12+0.0210.29
3Rakel Oikonomakis BergsetIL Veten21.45+0.3510.46

D 15-16

3 940 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine LomeHamar OK27.437.02
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF29.36+1.537.30
3Ragnhild EideByåsen IL31.07+3.247.53
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK31.39+3.568.01
5Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK32.19+4.368.12
6Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK33.27+5.448.29
7Lene Berg HanssenByåsen IL35.07+7.248.54
8Maria PrestbøenSandefjord OK36.09+8.269.10
9Heidi Therese WiestVang OL36.10+8.279.10
10Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL36.28+8.459.15
11Nora TorgersenHalden SK36.40+8.579.18
12Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF37.07+9.249.25
13Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK38.01+10.189.38
14Frida Bakken UlsethNydalens SK38.17+10.349.42
15Ella Arentz HagenSandefjord OK38.38+10.559.48
16Eli KolstadMo OK39.01+11.189.54
17Maren NorderudIL Tyrving39.48+12.0510.06
18Emma Eithun PaulsenNittedal OL40.08+12.2510.11
19Vilde Årøen LykkeEmblem IL40.22+12.3910.14
20Marie Bakken SørensenFreidig41.38+13.5510.34
21Vera MelkildFreidig41.57+14.1410.38
22Marit SveenHamar OK42.03+14.2010.40
22Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering42.03+14.2010.40
24Thea Feiring HaltiaIL Tyrving43.26+15.4311.01
25Hanna Lye MoumHalden SK43.29+15.4611.02
26Lisa JenssenHalden SK45.30+17.4711.32
27Dina ReitanFreidig46.07+18.2411.42
28Anna RenolenWing OK47.31+19.4812.03
29Runa AlmelandFana IL47.38+19.5512.05
30Oda Marie ColquhounNittedal OL50.03+22.2012.42
31Silje MoeFredrikstad SK50.43+23.0012.52
32Maria Ulseth SylteFreidig51.54+24.1113.10
33Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK51.55+24.1213.10
34Emilie Sommerstad VeeIL Tyrving52.24+24.4113.17
35Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving52.42+24.5913.22
36Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering53.23+25.4013.32
37Charlotte EideGjø-Vard OL55.57+28.1414.12
38Eline KippeVerdal OK1.01.34+33.5115.37
39Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK1.03.00+35.1715.59
40Sofie HallemVerdal OK1.03.13+35.3016.02
41Lise Hveem KrogstiRingsaker OK1.04.03+36.2016.15
0Julie Roll TørnqvistFana ILdiskvalifisert
0Hedda Raadal BjørloHalden SKdiskvalifisert
0Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKdiskvalifisert

D 17-

4 250 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg EideByåsen IL29.446.59
2Kine Hallan SteiwerHalden SK29.56+0.127.02
3Hanne SandstadFreidig30.13+0.297.06
4Lone MalmgrenGjø-Vard OL30.14+0.307.06
5Elin-Kristin HemNTNUI30.23+0.397.08
6Lene Godager KaasBækkelagets SK31.16+1.327.21
7Elin BjervaLarvik OK31.20+1.367.22
8Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb31.26+1.427.23
9Frida SætherFreidig31.42+1.587.27
10Karianne RuudEmblem IL32.11+2.277.34
11Gina GranstedtHalden SK32.48+3.047.43
12Åshild KolstadMo OK32.52+3.087.44
13Kine Sofie SandstadFrol IL32.57+3.137.45
14Christiane TrösseVaregg Fleridrett33.03+3.197.46
15Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb33.19+3.357.50
16Mari Angell-PetersenFreidig33.54+4.107.58
17Tonje Aasheim NymarkAskøy OL33.59+4.157.59
18Marion HuberNydalens SK34.11+4.278.02
19Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK34.14+4.308.03
20Ida Johanne AadlandSamnanger IL34.18+4.348.04
21Silje HaugeHisøy OK34.28+4.448.06
22Marie OlaussenFredrikstad SK34.35+4.518.08
23Ingvild C. FleisjeLillomarka OL35.07+5.238.15
24Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett35.26+5.428.20
25Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering36.17+6.338.32
26Ingvild Ytterhus UtengenByåsen IL37.08+7.248.44
27Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett37.18+7.348.46
28Kristine FjeldRingsaker OK37.19+7.358.46
29Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn37.26+7.428.48
29Margrethe WisløffAsker Skiklubb37.26+7.428.48
31Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)37.29+7.458.49
32Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering37.51+8.078.54
33Henriette RuudLillehammer OK38.03+8.198.57
34Anna-Thekla TonjerElverum OK38.14+8.308.59
35Marianne DæhliNTNUI38.22+8.389.01
35Hege Holth JohannessenFreidig38.22+8.389.01
37Hanne VefsnmoByåsen IL38.25+8.419.02
38Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb38.32+8.489.04
39Kristin OttesenFredrikstad SK38.40+8.569.05
40Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)39.02+9.189.11
41Selma TonjerNydalens SK39.09+9.259.12
42Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving39.17+9.339.14
43Hedda VonenLillomarka OL39.34+9.509.18
44Constance StorvestreVaregg Fleridrett40.20+10.369.29
45Maren Roll PaulsenFredrikstad SK40.26+10.429.30
46Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)41.08+11.249.40
47Ragnhild LøvliAsker Skiklubb41.12+11.289.41
48Thea KleivenRingerike OL41.22+11.389.44
49Nanna NorderudIL Tyrving41.52+12.089.51
50Eirin Svanøe-HafstadFrol IL41.59+12.159.52
51Hanna StorlienRingsaker OK42.04+12.209.53
52Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OL42.22+12.389.58
52Emilie WestinPorsgrunn OL42.22+12.389.58
54Gina MølnvikFreidig42.48+13.0410.04
55Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)44.04+14.2010.22
56Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering44.50+15.0610.32
57Line Drange RuudRøyken OL46.41+16.5710.59
58Christina SveenElverum OK47.17+17.3311.07
59Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL48.08+18.2411.19
60Maren Juveli PedersenOppsal Orientering49.04+19.2011.32
61Maiken SandbergNydalens SK51.39+21.5512.09
62Hildegunn LindstadOL Toten-Troll51.42+21.5812.09
0Pernille OpheimFreidigdiskvalifisert
0Marie Hammer HåversenØstmarka OKdiskvalifisert
0Chiara Dalla SantaFrol ILdiskvalifisert
0Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 17-C

2 280 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne SveenElverum OK22.329.52
2Heidi LohneOdal OL - Orientering22.45+0.139.58
3Liv TennesWing OK24.59+2.2710.57
4Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering26.48+4.1611.45
5Lene ColquhounNittedal OL26.56+4.2411.48
6Anne SørlienGjø-Vard OL28.13+5.4112.22
7Guro IngvaldsenGjø-Vard OL28.30+5.5812.30
8Guro MoOL Toten-Troll29.43+7.1113.02
9Stine AustadRaumar Orientering30.50+8.1813.31
10Anne Berit RørlienFossum IF31.19+8.4713.44
11Sigrun SigurjonsdottirRingsaker OK32.31+9.5914.15
12Helene KartomtenVang OL34.58+12.2615.20
13Mona Sandaker MyklesetVang OL37.39+15.0716.30
14Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn40.10+17.3817.37
15Mona SveenVang OL40.26+17.5417.44
16Anne-Marit SkaugHalden SK47.18+24.4620.44
0Sonja SnuggerudGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 35-

3 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL30.388.19
2Tone Bleken RudVang OL35.25+4.479.37
3Hanne StensletRaumar Orientering47.53+17.1513.00
0Linda FredhMåren OKdiskvalifisert

D 40-

3 680 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne GustafssonIF Thor29.147.56
2Valborg MadslienLillehammer OK30.43+1.298.20
3Gøril EideByåsen IL31.46+2.328.37
4Margot Bolstad LynumFreidig33.19+4.059.03
5Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK33.21+4.079.03
6Heidi TronbølFet OL34.37+5.239.24
7Gunn Mariken BjervaDrangedal OL34.55+5.419.29
8Audrun UtskarpenOslostudentenes IK35.51+6.379.44
9Yngvild MalmoVang OL36.21+7.079.52
10Kari Solem AuneByåsen IL38.50+9.3610.33
11Silje IslandOL Tønsberg og omegn38.53+9.3910.33
12Anette SvartedalTrøsken IL41.50+12.3611.22
13Gunn Elin RudiHadeland OL42.28+13.1411.32
14Marianne HaugeHisøy OK43.05+13.5111.42
15Berit BergsetIL Veten43.56+14.4211.56
16Lenka WestinPorsgrunn OL45.07+15.5312.15

D 45-

3 080 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runa Lien BackstrømHalden SK22.567.26
2Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK24.12+1.167.51
3Hanne Lerche RaadalHalden SK24.37+1.417.59
4Hege FeiringIL Tyrving24.43+1.478.01
5Gro Sandstad EidsmoFreidig25.27+2.318.15
6Torunn Spets StorhovFreidig25.39+2.438.19
7Tone AlmåsIL Leik26.57+4.018.45
8Sigrid MelkildFreidig27.21+4.258.52
9Janita SkogengEmblem IL27.37+4.418.57
10Anne Marit BordalRingsaker OK27.45+4.499.00
11Frauke Schmitt GranHalden SK27.47+4.519.01
12Hege SolerødGjø-Vard OL28.06+5.109.07
13Marianne LykkeEmblem IL28.15+5.199.10
14Astrid BjørnerødOK Moss28.36+5.409.17
15Marit B. EithunNittedal OL28.37+5.419.17
16Mona J. MølnvikFreidig28.56+6.009.23
17Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering29.39+6.439.37
18Tone Karina IngesenSarpsborg OL29.49+6.539.40
19Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK29.55+6.599.42
20Irene Felde OlaussenHalden SK30.46+7.509.59
21Åshild FlatebakkenIL Tyrving30.47+7.519.59
22Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering30.54+7.5810.01
23Anita StensethSnertingdal IF Orientering31.03+8.0710.04
24Trine Ruud BråtenRaumar Orientering31.32+8.3610.14
25Tove AasheimAskøy OL31.46+8.5010.18
26Anne-Grete AustadRaumar Orientering32.15+9.1910.28
27Wenche LindløvSarpsborg OL32.27+9.3110.32
28Cathrine LillestrandTrøsken IL32.36+9.4010.35
29Hilde ForbordMalvik IL33.54+10.5811.00
30Tove Lundgård PedersenRingsaker OK34.46+11.5011.17
31Trine BjervaDrangedal OL35.01+12.0511.22
32Mai Iren AlmåsIL Leik36.21+13.2511.48
33Stine ArntzenSandefjord OK42.50+19.5413.54
0Mette Eline HeimstadRingerike OLdiskvalifisert

D 50-

3 080 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alix Young VikNydalens SK25.168.12
2Anne MelkildFreidig26.34+1.188.37
3Rine HanssenByåsen IL27.22+2.068.53
4Anne Kristine NorderudIL Tyrving31.27+6.1110.12
5Mona Høiås SætherFreidig31.31+6.1510.13
6Evy MeisingsethMolde og Omegn IF31.48+6.3210.19
7Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn31.49+6.3310.19
8Marit Sylte LundanesEmblem IL32.43+7.2710.37
9Gunhild BredesenVerdal OK33.51+8.3510.59
10Tone BakkenLillomarka OL34.11+8.5511.05
11Anne Margrete HammerØstmarka OK35.17+10.0111.27
12Nina-Beate LiabakkByåsen IL35.44+10.2811.36
13Marianne ArnesenAsker Skiklubb36.23+11.0711.48
14Ingvill SommerstadIL Tyrving39.56+14.4012.57
15Anna GöhlmanIL Tyrving42.48+17.3213.53
16Siw SolstadIL Tyrving43.36+18.2014.09
17Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF44.12+18.5614.21
18Turid VrålstadVaregg Fleridrett49.46+24.3016.09

D 55-

3 020 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK24.368.08
2Gunhild HennumLierbygda OL27.47+3.119.11
3Grete Berge OwrenFreidig29.11+4.359.39
4Kari NatvigNittedal OL29.14+4.389.40
5Ingrid RavnanOL Toten-Troll30.31+5.5510.06
6Bente LineIndre Østfold OK30.41+6.0510.09
7Liv Inger PrangerødTistedalen FL31.46+7.1010.31
8Lisa AnnersandOK Tyr31.48+7.1210.31
9Berit DanielsenIL Tyrving31.51+7.1510.32
10Anne SørumRingsaker OK32.35+7.5910.47
11Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange32.55+8.1910.53
12Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF34.17+9.4111.21
13Undis Irene StrømHamar OK35.56+11.2011.53
14Reidunn HallanLillomarka OL40.24+15.4813.22
15Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL45.14+20.3814.58
16Kari Kamstrup HovindRaumar Orientering45.29+20.5315.03
17Tove BakkenLillehammer OK59.47+35.1119.47
0Wenche BjørnstadRingsaker OKdiskvalifisert

D 60-

2 780 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro SolnørdalRudsbygd IL33.5112.10
2Sidsel StorihleRingsaker OK34.00+0.0912.13
3Margrete JørandliGjø-Vard OL34.39+0.4812.27
4Lisbeth RiberthIK Trenne Ullared35.20+1.2912.42
5Heidi Meyer MidtunFreidig37.47+3.5613.35
6Elle M. MelbyeHeming Orientering39.52+6.0114.20
7Bente Tangen WikstrømRingsaker OK42.45+8.5415.22
8Reidun Fallan SmaavikFreidig43.10+9.1915.31
0Rigmor Lømo AasElverum OKdiskvalifisert

D 65-

2 780 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sylvia AndersenElverum OK30.0610.49
2Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø32.29+2.2311.41
3Gunn Kari HygenFreidig39.09+9.0314.04
4Berit RøsteRingsaker OK39.57+9.5114.22
5Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL40.44+10.3814.39
6Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering44.21+14.1515.57
7Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL44.53+14.4716.08
8Sigrun SvartedalTrøsken IL48.38+18.3217.29
9Marit SørensenIndre Østfold OK50.28+20.2218.09
10Eva TaraldrudIndre Østfold OK50.57+20.5118.19

D 70-

2 350 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig29.1612.27
2Tea ForbergRond OL30.33+1.1713.00
3Katharina Mo BergeFreidig32.53+3.3713.59
4Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL34.44+5.2814.46
5Ella BjerketvedtTrøsken IL49.33+20.1721.05
6Aase Tove GoldenMåren OK54.02+24.4622.59
7Randi KisteNidarøst OK55.13+25.5723.29
8Åse KonstElverum OK1.40.08+1.10.5242.36
0Vesle Mari PranOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

H -10

2 190 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Simen Gløgård StensrudNittedal OL24.0510.59
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering28.2612.58
Mathias LinløkkenØstmarka OK30.5114.05
Tobias Tronbøl LiumFet OL30.3513.57
Alf Petter LynumFreidig50.2022.58
Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett22.4510.23
Amund Hagberg SolumRond OL1.06.3930.26
Liam Viggo WingstedtHalden SK35.3916.16

H 11-12

2 190 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss14.506.46
2Kasper Bakken UlsethNydalens SK15.16+0.266.58
3Sigurd Saxe SandvikHalden SK15.23+0.337.01
4Sander Tonjer FingarsenElverum OK15.49+0.597.13
5Arthur BrunborgNittedal OL16.59+2.097.45
6Emil GrønliFreidig17.27+2.377.58
7Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK17.51+3.018.09
8Vemund MølnvikFreidig18.36+3.468.29
9Tidemann LierIndre Østfold OK18.38+3.488.30
10Jonathan EylertsenHalden SK19.47+4.579.02
11Erlend AuneByåsen IL21.41+6.519.54
12Vegard RanestadHamar OK21.57+7.0710.01
13Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL22.00+7.1010.02
14Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering22.58+8.0810.29
15Thomas BlomkvistFredrikstad SK24.11+9.2111.02
16Vegard Ulseth SylteFreidig24.29+9.3911.10
17Herman Lien BackstrømHalden SK24.51+10.0111.20
18Mats LindaasElverum OK26.35+11.4512.08
19Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn26.54+12.0412.16
20Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL27.19+12.2912.28
21Gaute LindaasElverum OK27.53+13.0312.43
22Lukas KortOs IL29.39+14.4913.32

H 13-14

2 890 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Spets StorhovFreidig20.016.55
2Lars Young VikNydalens SK22.49+2.487.53
3Bendik EliassenFredrikstad SK22.59+2.587.57
4Lars SandstadFreidig23.45+3.448.13
5Petter Liabakk EriksenByåsen IL24.05+4.048.20
6Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK24.52+4.518.36
7Vegard KittilsenFreidig25.10+5.098.42
8Runar Saur ModahlFredrikstad SK26.16+6.159.05
9Sondre OttesenFredrikstad SK31.08+11.0710.46
10Tore Herman KirkebøenHalden SK31.53+11.5211.01
11Jonas GrønliFreidig32.15+12.1411.09
12Even BordalRingsaker OK33.24+13.2311.33
13Gaute Kvittum NytrøenTynset IF34.27+14.2611.55
14Elias BergsetIL Veten36.22+16.2112.35
15Snorre SlokvikNotodden OL37.15+17.1412.53
16Einar EideByåsen IL38.50+18.4913.26
17Sivert Sande KvermeFossum IF39.07+19.0613.32
18Jakob TorgersenHalden SK39.51+19.5013.47
19Mikkel HoltFreidig39.52+19.5113.47
20Herman BrunborgNittedal OL42.28+22.2714.41
21Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett47.06+27.0516.17
22Tore MarkhusVerdal OK48.24+28.2316.44
23William HofossHadeland OL52.35+32.3418.11
24Iver HyttebakkLøten o-lag55.04+35.0319.03
25Ole Øivind NorstedHalden SK55.59+35.5819.22
26Anton ØyvindssonRingsaker OK1.03.26+43.2521.56
27Nikolai RenolenWing OK1.17.22+57.2126.46
28Theodor LierIndre Østfold OK1.19.25+59.2427.28
29Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK1.32.26+1.12.2531.59
0Åsmund SlokvikNotodden OLdiskvalifisert
0Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Jørgen SchjølbergTynset IFdiskvalifisert
0Petter Stensli ForsethLøten o-lagdiskvalifisert

H 13-16C

2 280 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian LarsenRingsaker OK21.449.31
2Gard Årøen LykkeEmblem IL22.17+0.339.46
3Andreas SkoglundMolde og Omegn IF22.41+0.579.56
4Martin ReinemoHamar OK27.04+5.2011.52
5Oscar ReiersenTrøsken IL28.29+6.4512.29
6Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn32.20+10.3614.10
7Leif-Inge JevnlidIL Veten34.34+12.5015.09
8Sander BystrømIndre Østfold OK35.47+14.0315.41
9Sven Bergset LangvikIL Veten37.14+15.3016.19
10Simeon BraatenOdal OL - Orientering48.25+26.4121.14

H 13-16N

2 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard GjestvangOL Toten-Troll15.017.26
2Martin KindemGimle IF23.13+8.1211.29

H 15-16

4 200 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind HjermstadFossum IF26.086.13
2August Asheim BirkelandHalden SK26.31+0.236.18
3Oskar Spets StorhovFreidig26.34+0.266.19
4Erik Hæstad BjørnstadFossum IF27.31+1.236.33
5Kristian RykkjeVaregg Fleridrett28.02+1.546.40
6Even-Johan KaspersenMo OK28.07+1.596.41
7Michael SvobodaFothills Wanderers Orienteerin28.16+2.086.43
8Håvard HovdeRingsaker OK28.21+2.136.45
9Eskil FrøislandVang OL28.37+2.296.48
10Oscar LyngenFrol IL29.14+3.066.57
11Erlend BrendstuenHalden SK29.31+3.237.01
12Sander ArntzenAsker Skiklubb29.42+3.347.04
13Niels Christian HellerudHalden SK30.00+3.527.08
14Andreas RambergØstmarka OK30.33+4.257.16
15Kristian Fredrik LynumFreidig30.53+4.457.21
16Simen BallangrudRaufoss IL Orientering30.56+4.487.21
17Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering31.21+5.137.27
18Even LindaasElverum OK31.36+5.287.31
19Per Clemet WisløffAsker Skiklubb31.55+5.477.35
20Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK31.58+5.507.36
21Aleksander SkoglundMolde og Omegn IF32.07+5.597.38
22Ole Johan BråtenVang OL32.24+6.167.42
23Mats EidsmoFreidig32.29+6.217.44
24Elias Skjolden SørensenLillomarka OL32.47+6.397.48
25Vegard LøvliAsker Skiklubb33.44+7.368.01
26Alexander Skaug YtterbølHalden SK33.55+7.478.04
27Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange34.03+7.558.06
28Njaal Ellegaard MelbyVang OL34.31+8.238.13
28Sverre NarumOL Vallset/Stange34.31+8.238.13
30Thomas KortNord-Østerdal OK35.08+9.008.21
31Mathias RosenlundVaregg Fleridrett35.18+9.108.24
32Axel HoveidAsker Skiklubb36.36+10.288.42
33Håkon GrandeVerdal OK36.41+10.338.44
34Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK39.11+13.039.19
35Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK40.20+14.129.36
36Fredrik SveenVang OL42.57+16.4910.13
37Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb50.03+23.5511.55
38Samuel BraatenOdal OL - Orientering51.08+25.0012.10
39Simen Gran BlystadLøten o-lag56.53+30.4513.32
40Johan StorebakkenHamar OK1.01.56+35.4814.44
0Mathias VindalFreidigdiskvalifisert
0Trym B IslandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Kasper FosserHeming Orienteringdiskvalifisert

H 17-

4 610 m, 80 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard DanielsenKristiansand OK22.494.56
2Lars Sandstad SkjesetFrol IL23.50+1.015.10
3Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering23.56+1.075.11
4Hans Petter MathisenNTNUI24.27+1.385.18
5Tore SandvikHalden SK24.49+2.005.22
6Sverre Waaler KaasNydalens SK25.12+2.235.27
7Sindre RønningFossum IF25.35+2.465.32
8Øyvind HelgerudHalden SK25.37+2.485.33
9Alan CherryVaregg Fleridrett25.55+3.065.37
10Marius WikstrømRingsaker OK26.00+3.115.38
11Johan IvarssonFreidig26.03+3.145.39
12Are Smeland NygårdseterVegårshei IL26.10+3.215.40
13Erlend Nilsen SandnesEmblem IL26.14+3.255.41
14Sindre JohannessenFreidig26.21+3.325.42
15Ståle GjelstenKristiansand OK26.28+3.395.44
16Torkel ReinhartsenKristiansand OK27.02+4.135.51
17Trygve OlsenNTNUI27.03+4.145.52
18Ole KostølKristiansand OK27.07+4.185.52
19Kenneth BilstadVang OL27.17+4.285.55
20Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett27.20+4.315.55
21Sverre Bang StøengHamar OK27.23+4.345.56
22Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn28.00+5.116.04
23Trond KortnerØstmarka OK28.22+5.336.09
24Krister HovdeRingsaker OK28.44+5.556.13
25Einar TommelstadNydalens SK28.59+6.106.17
26Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK29.00+6.116.17
27Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK29.02+6.136.17
28Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn29.13+6.246.20
29Hallvard Arntzen FossSandefjord OK29.14+6.256.20
30Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering29.15+6.266.20
31Olav Schmitt GranHalden SK29.21+6.326.21
32Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett29.23+6.346.22
33Knut Sveinung RekaaFreidig29.25+6.366.22
34Kjetil MølnvikFreidig30.07+7.186.31
35Kristian GræsliHamar OK30.13+7.246.33
36Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett30.25+7.366.35
37Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn30.33+7.446.37
38Erlend Kvittum NytrøenTynset IF30.48+7.596.40
39Håkon Raadal BjørloHalden SK30.53+8.046.41
40Matej SeboBay Area Orienteering Club31.00+8.116.43
41Mathias BenjaminsenLillomarka OL31.01+8.126.43
42Petter SkedsmoHadeland OL31.17+8.286.47
43Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering31.23+8.346.48
44Ola KeiseråsIL Leik31.29+8.406.49
45Adrian OpheimFreidig31.33+8.446.50
46Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett31.38+8.496.51
47Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK31.42+8.536.52
48Jørgen Kjos BarkenæsFet OL31.48+8.596.53
49Kristian NyhusKristiansand OK31.52+9.036.54
50Daniel OliversenTrøsken IL32.17+9.287.00
50Haakon IngvaldsenNydalens SK32.17+9.287.00
52Ola Marius PedersenOppsal Orientering32.31+9.427.03
52Peter NordbrødenHalden SK32.31+9.427.03
54Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn32.35+9.467.04
54Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb32.35+9.467.04
56Snorre HansenByåsen IL32.47+9.587.06
57Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK33.06+10.177.10
58Vegard MyhreKristiansand OK33.08+10.197.11
59Anders Felde OlaussenHalden SK33.17+10.287.13
60Kristian Reiersen JensenKristiansand OK33.19+10.307.13
61Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering33.24+10.357.14
62Henrik Drange RuudRøyken OL33.31+10.427.16
63Henrik BordalRingsaker OK34.24+11.357.27
64Geir Myhr ØienRingsaker OK34.27+11.387.28
65Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering34.52+12.037.33
66Arne RøsteRingsaker OK35.35+12.467.43
67Per Ivar ReinemoHamar OK36.07+13.187.50
68Øyvind Bakken RognstadEmblem IL36.12+13.237.51
69Ole Underthun JohansenIL Tyrving36.52+14.037.59
70Torkil Eide SolstadNTNUI37.21+14.328.06
71Morten TangenMåren OK40.26+17.378.46
72Marius StaffOL Toten-Troll40.52+18.038.51
73Emil LøwengreenFredrikstad SK41.47+18.589.03
74Sigurd Svaland AasKristiansand OK45.59+23.109.58
75Frode KonstIL Tyrving46.21+23.3210.03
76Audun FingarsenElverum OK58.16+35.2712.38
0Mathias Stensland LillevoldNTNUIdiskvalifisert
0Lars Øivind AmundsenTrøsken ILdiskvalifisert
0Håkon Østraat SævareidHalden SKdiskvalifisert
0Isak BergsetNTNUIdiskvalifisert

H 17-C

2 280 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LundteppenElverum OK20.208.55
2Tor SætabergetLunderseter IL20.33+0.139.00
3Kjetil JacobsenHamar OK20.41+0.219.04
4Erik HaugenRingsaker OK21.44+1.249.31
5Jan MolstadGjø-Vard OL24.31+4.1110.45
6Tormod AamodtOdal OL - Orientering26.08+5.4811.27
7Sondre ØstbyeElverum OK27.24+7.0412.01
8Arne SveenRingsaker OK42.51+22.3118.47

H 35-

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian OverskeidIndre Østfold OK30.197.13
0Rune BrunborgNittedal OLdiskvalifisert

H 40-

4 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik OttesenFredrikstad SK24.245.48
2Per OlaussenFredrikstad SK24.43+0.195.53
3Pål KittilsenFreidig24.57+0.335.56
4Thomas LieFredrikstad SK26.35+2.116.19
5Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll28.13+3.496.43
6Pål StenbergVang OL28.21+3.576.45
7Torgeir AuneByåsen IL28.35+4.116.48
8Vegard GrønliFreidig29.13+4.496.57
9Henrik Bleken RudVang OL29.44+5.207.04
10Brage KeiseråsIL Leik29.46+5.227.05
11Øyvind LienGjø-Vard OL32.41+8.177.46
12Agnar RenolenWing OK33.42+9.188.01
13Dag Arne LierIndre Østfold OK36.58+12.348.48
14Trond EvensenOL Tønsberg og omegn38.08+13.449.04
15Tormod KleppaLillehammer OK39.26+15.029.23
16Pål ThomassenVaregg Fleridrett39.29+15.059.24
17Even ErlienGjø-Vard OL39.38+15.149.26
18Hans Olav HygenØstmarka OK40.02+15.389.31

H 45-

4 050 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig22.215.31
2Per Arne AadlandSamnanger IL24.48+2.276.07
3Kjetil BjørloHalden SK25.37+3.166.19
4Frank LøwengreenFredrikstad SK26.05+3.446.26
5Espen BergstrømHalden SK26.22+4.016.30
6Tore NymarkAskøy OL27.03+4.426.40
7Sten Åge NygårdseterVegårshei IL27.04+4.436.40
8Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)27.28+5.076.46
9Svein NygårdLillomarka OL27.46+5.256.51
10Jan Ola PedersenVang OL27.53+5.326.53
11Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering27.57+5.366.54
12Geir TorgersenHalden SK28.05+5.446.56
13Pål BackstrømHalden SK28.15+5.546.58
14Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering28.18+5.576.59
15Svein Erik LarsenRingsaker OK28.30+6.097.02
16Ivar MølnvikFossum IF30.20+7.597.29
17Christian GløgårdNittedal OL30.28+8.077.31
18Kristian LøvåsVaregg Fleridrett30.31+8.107.32
19Otto Richard EideByåsen IL30.43+8.227.35
20Hans JevanordFossum IF30.57+8.367.38
21Arild H ClausenFreidig32.31+10.108.01
22Gerard KortOs IL33.07+10.468.10
23Gunnar Engen VikNydalens SK33.17+10.568.13
24Finn Henry LillestrandTrøsken IL33.41+11.208.19
25Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL33.59+11.388.23
26Ole IngesenSarpsborg OL34.04+11.438.24
27Bjørn Axel GranHalden SK34.39+12.188.33
28Sverre WisløffAsker Skiklubb34.44+12.238.34
29Bjørn Gaute HerlyngGrue IL34.47+12.268.35
30Peter Lerche RaadalGjø-Vard OL34.52+12.318.36 Last ned GPS-spor i gpx-format
31Gudmund JenssenHalden SK36.09+13.488.55
32Einar TesloHadeland OL36.47+14.269.04
33Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb36.58+14.379.07
34Arne Håkon JørgensenSandefjord OK37.30+15.099.15
35Tor Ove HallemVerdal OK37.52+15.319.20
36Øyvind EdvardsenRingsaker OK40.48+18.2710.04
37Per Olav AndersenHalden SK41.03+18.4210.08
38Arnfinn MoeFredrikstad SK42.34+20.1310.30
39Claus NorstedHalden SK42.59+20.3810.36
40Bård MoumHalden SK44.17+21.5610.56
40Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering44.17+21.5610.56
42Harald StorrønningByåsen IL49.09+26.4812.08
43Stig WiestVang OL50.52+28.3112.33
44Olav Kristian BirkelandHalden SK1.00.07+37.4614.50
0Helge RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Inge HaugeHisøy OKdiskvalifisert
0Pål AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert

H 50-

3 800 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SlokvikNydalens SK24.266.25
2Atle DengerudSteinkjer OK24.56+0.306.33
3Tore BjørnerødOK Moss25.19+0.536.39
4Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)25.59+1.336.50
5Kim Farnes HansenLierbygda OL26.57+2.317.05
6Anders BergsetIL Veten28.21+3.557.27
7Kjell WestinPorsgrunn OL28.41+4.157.32
8Nils Harald StaffOL Toten-Troll28.58+4.327.37
9Guttorm L EggeOslostudentenes IK29.02+4.367.38
10Egil EideIL Tyrving29.09+4.437.40
11Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett29.45+5.197.49
12Øystein JensenSarpsborg OL30.24+5.588.00
13Stein MarkhusVerdal OK30.47+6.218.06
14Jens Erik MjølnerødHalden SK32.25+7.598.31
15Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)32.26+8.008.32
16Terje BråtenRaumar Orientering33.45+9.198.52
17Håkon LøvliAsker Skiklubb34.06+9.408.58
18Stein Magnus MoenGrue IL35.24+10.589.18
19Johan LundeIL Koll36.09+11.439.30
20Torkjel NesheimIL Tyrving37.01+12.359.44
21Jan Arild JohnsenFossum IF37.50+13.249.57
22Terje SchjølbergRøros IL38.31+14.0510.08
23Geir PaulsenOL Trollelg39.45+15.1910.27
24Svein ThorsbergGrue IL41.46+17.2010.59
25Klaus HorneIL Tyrving43.04+18.3811.20
26Hans StorlienRingsaker OK46.41+22.1512.17
27Tore LindaasElverum OK53.14+28.4814.00

H 55-

3 680 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan GranstedtHalden SK25.406.58
2Tore KjølsethNydalens SK25.56+0.167.02
3Lars Roger LundanesEmblem IL26.18+0.387.08
4Nils HæstadFossum IF26.25+0.457.10
5Onno VerberneOL Toten-Troll26.34+0.547.13
6Arild NordsveenRingsaker OK27.49+2.097.33
7Steinar AasBirkenes IL28.20+2.407.41
7Jack BjørnsenKristiansand OK28.20+2.407.41
9Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK28.53+3.137.50
10Per Kristian EkebergIL Tyrving29.29+3.498.00
11Geir OwrenFreidig29.46+4.068.05
12Petter GullikstadRøros IL30.19+4.398.14
13Lars-Erik FiskumIL Tyrving30.45+5.058.21
14Frode BergersenHamar OK32.43+7.038.53
15Arne OkkenhaugVerdal OK33.20+7.409.03
16Øyvind SørlieHadeland OL33.55+8.159.12
17Harald ØstbyeElverum OK34.47+9.079.27
18Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL38.11+12.3110.22
19Tron Erik HovindRaumar Orientering39.09+13.2910.38
20John HofossHadeland OL40.55+15.1511.07
21Kjell Joar RognstadLillehammer OK45.34+19.5412.22
22Bo EmilssonOppsal Orientering50.44+25.0413.47
23Ivar LindsethRingerike OL1.00.08+34.2816.20
0Frode HjorthHamar OKdiskvalifisert

H 60-

3 020 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK21.527.14
2Terje TangenRingsaker OK23.34+1.427.48
3Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering25.00+3.088.16
4Øystein RuudFredrikstad SK25.22+3.308.23
5Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar26.56+5.048.55
6Per Hermann KrøgerMåren OK28.03+6.119.17
7Bård NatvigNittedal OL29.15+7.239.41
8Fredrik SteiwerLillomarka OL29.54+8.029.54
9Morten JohannessenRøyken OL30.12+8.2010.00
10Jan SveenRaumar Orientering32.37+10.4510.48
11Audun ÅrøenEmblem IL34.16+12.2411.20
12Roar SætabergetLunderseter IL41.04+19.1213.35

H 65-

3 020 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjesetVang OL28.199.22
2Tor TrøanHadeland OL29.10+0.519.39
3Helge LyeIL Tyrving29.26+1.079.44
4John Birger SkansenRudsbygd IL30.11+1.529.59
5Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering31.00+2.4110.15
6Hasse BergstrømIL Tyrving31.05+2.4610.17
7Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL31.15+2.5610.20
8Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering31.29+3.1010.25
9Paul Martin BergRudsbygd IL32.01+3.4210.36
10Ola BækkevoldOK Moss32.57+4.3810.54
11Paul SkjakerHadeland OL33.12+4.5310.59
12Knut WikstrømRingsaker OK34.33+6.1411.26
13Knut MalmoRingsaker OK36.19+8.0012.01
14Nils Olav VennevikFreidig36.54+8.3512.13
15Per Oskar LarsenIndre Østfold OK37.03+8.4412.16
16Per Anders AasElverum OK39.51+11.3213.11
17Jacob HygenFreidig43.28+15.0914.23
18Atle BergsethKvernbit IL53.34+25.1517.44
0Stein NordviElverum OKdiskvalifisert
0Svein Endre HoveByåsen ILdiskvalifisert
0Einar LundHamar OKdiskvalifisert

H 70-

2 780 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav HøiåsVang OL24.058.39
2Anders TaraldrudIndre Østfold OK24.44+0.398.53
3Leidulv VinjeNidarøst OK28.27+4.2210.14
4Helge BjaalandHeming Orientering28.46+4.4110.20
5Magne SmelandVang OL32.06+8.0111.32
6Per Anders FlesjøOK Moss34.05+10.0012.15
7Tore KisteNidarøst OK34.29+10.2412.24
8Hans Petter JevanordRingsaker OK36.20+12.1513.04
9Magne RaadalFana IL37.03+12.5813.19
10Arne SvartedalTrøsken IL49.53+25.4817.56
11Halvor SvenkerudElverum OK1.07.01+42.5624.06
0Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert

H 75-

2 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar ØsterbøFreidig26.4411.22
2Jon TyldumRudsbygd IL27.37+0.5311.45
3Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange32.18+5.3413.44
4Jon Vegard LundeLillehammer OK39.59+13.1517.00
5Roger TorperIndre Østfold OK40.42+13.5817.19

H 80-

2 350 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils JanssonSkattkärrs IF34.4414.46
2Iver RognstadHadeland OL38.06+3.2216.12
3Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OL53.57+19.1322.57
4Hallstein ØdegårdLøten o-lag1.03.21+28.3726.57
5Odd Herleik NylundLøten o-lag1.04.16+29.3227.20
0Arne StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert

Direkte A

3 800 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil WingstedtHalden SK21.095.33
2Lacho IlievHalden SK24.46+3.376.31
3Tore BredalenNittedal OL26.29+5.206.58
4Elisabeth IngvalsenNydalens SK28.13+7.047.25
5Iliana IlievaHalden SK29.20+8.117.43
6Jens O KløvrudLillomarka OL30.00+8.517.53
7Lars BredalenNittedal OL31.54+10.458.23
8Anja WingstedtHalden SK32.04+10.558.26
9Simen SmestadBækkelagets SK32.27+11.188.32
10Owen WestergårdVaregg Fleridrett32.32+11.238.33
11Inge RambergØstmarka OK34.42+13.339.07
12Håvar BrevikØstmarka OK35.07+13.589.14
13Toril HallanLillomarka OL35.08+13.599.14
14Stein Arne NegårdVang OL36.03+14.549.29
15Einar ModahlFredrikstad SK36.56+15.479.43
16Doris Stien KaspersenMolde og Omegn IF37.50+16.419.57
17Ingvild GjessingVang OL38.04+16.5510.01
18Sven Reidar TonjerIL Tyrving39.02+17.5310.16
19Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering40.18+19.0910.36
20Terje GudbrandsenHamar OK41.06+19.5710.48
21Lene SandvikHalden SK41.31+20.2210.55
22Emeline MjølnerødHalden SK42.35+21.2611.12
23Hans Reier SigmondLillehammer OK43.01+21.5211.19
24Ivar BergsetIL Veten43.14+22.0511.22
25Torstein StorlienRingsaker OK44.12+23.0311.37
26Hallvard BergIL Tyrving45.18+24.0911.55
27Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL46.33+25.2412.15
28Solveig Eline BergIL Tyrving47.24+26.1512.28
29Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering47.59+26.5012.37
30Andreas BjørgenOL Vallset/Stange52.26+31.1713.47
31Per FosserIndre Østfold OK52.37+31.2813.50
32Pål Inge HalsRaumar Orientering52.47+31.3813.53
33Katja Ekroll JahrenRaumar Orientering52.48+31.3913.53
34Roar SkoglundIL Veten53.39+32.3014.07
35Øystein Kambo TangeråsStrandebarm IL54.10+33.0114.15
36Trond FossSandefjord OK54.21+33.1214.18
37Håvard BjørgenOL Vallset/Stange54.30+33.2114.20
38Gudmund StorlienRingsaker OK55.05+33.5614.29
39Kristine HorneIL Tyrving57.27+36.1815.07
40Frode ReiersenTrøsken IL58.16+37.0715.20
41Hege HeibergHadeland OL1.02.44+41.3516.30
42Kristin NilssenMo OK1.03.16+42.0716.38
43Helge BrynestadRingsaker OK1.05.09+44.0017.08
0Gisle PaulsenFana ILdiskvalifisert

Direkte B

2 870 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edvard DahlOL Vallset/Stange26.499.20
2Tina HærenTrøsken IL29.13+2.2410.10
3Trygve RognstadHadeland OL29.33+2.4410.17
4Sofie LillestrandTrøsken IL31.20+4.3110.55
5Øystein SnuggerudGjø-Vard OL33.23+6.3411.37
6Leif Arne NytrøenTynset IF35.14+8.2512.16
7Bent KvermeFossum IF36.31+9.4212.43
8Andreas FløLillomarka OL37.08+10.1912.56
9Ingrid BredalenNittedal OL38.38+11.4913.27
10Nina SøndmørHamar OK43.40+16.5115.12
11Marianne MyklebustHamar OK44.02+17.1315.20
12Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK45.11+18.2215.44
13Hans GustafssonIF Thor45.31+18.4215.51
14Kirsti Grundnes BergIL Tyrving45.42+18.5315.55
15Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)46.31+19.4216.12
16Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange47.04+20.1516.23
17Anne Ruste FløLillomarka OL47.28+20.3916.32
18Yngve FinkenhavnNittedal OL47.44+20.5516.37
19Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK48.19+21.3016.50
20Jørn Christen JohnsenFredrikstad SK49.30+22.4117.14
21Thor NorderudIL Tyrving49.51+23.0217.22
22Rune M. HoltFreidig50.57+24.0817.45
23Inger BjergaVaregg Fleridrett53.18+26.2918.34
24Anne WestergårdVaregg Fleridrett56.49+30.0019.47
25Stein Rune ØverbyLøten o-lag1.05.22+38.3322.46
26Elin SlokvikNotodden OL1.05.56+39.0722.58
0Andreas Hammer HåversenØstmarka OKdiskvalifisert

Direkte C

2 280 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik FjelleTrøsken IL28.4612.37
2Elisabeth MeyerIL Tyrving30.03+1.1713.10
3Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn32.17+3.3114.09
4Cecilie Christin KvermeFossum IF37.05+8.1916.15
5Kristin Stubban HygenØstmarka OK37.49+9.0316.35
6Maja Seigerud HaugenLunderseter IL39.06+10.2017.08
7Marte Kvittum TangenTynset IF39.48+11.0217.27
8Vetle Søndmør MartinsenHamar OK39.49+11.0317.27
9Åse Marit HansenNittedal OL40.29+11.4317.45
10Torill FinkikkenFredrikstad SK41.00+12.1417.58
11Morten HelminsenFredrikstad SK42.46+14.0018.45
12Laila HelminsenFredrikstad SK42.47+14.0118.45
13Bodil BerbyTrøsken IL52.07+23.2122.51
14Bjørn Espen KristiansenFredrikstad SK56.48+28.0224.54
15Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK57.04+28.1825.01
16Liv NigardsøyFredrikstad SK57.12+28.2625.05
17Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering1.10.37+41.5130.58
18Jo Randar HolmøyHadeland OL1.12.57+44.1131.59
0Fredrik LillestrandTrøsken ILdiskvalifisert

Råtass

2 000 m, 77 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Caroline Svartedal AasenTrøsken ILfullført
Charlotte Svartedal AasenTrøsken ILfullført
Isak AndersenNydalens SKfullført
Emma Bangstad BergersenHamar OKfullført
Alfred BjørnerødOK Mossfullført
Maren Bleken RudVang OLfullført
Mina Bleken RudVang OLfullført
Gina BrevikØstmarka OKfullført
Laurits BrunborgNittedal OLfullført
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangefullført
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringfullført
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringfullført
Emilia DiesenVang OLfullført
Benjamin ElverhøiVang OLfullført
Emma Pedersen ElverhøiVang OLfullført
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegnfullført
Jacob EylertsenHalden SKfullført
Aksel Tonjer FingarsenElverum OKfullført
Emil Tonjer FingarsenElverum OKfullført
Marie FinkenhavnNittedal OLfullført
Erlend GrønliFreidigfullført
Cornelia GustafssonIF Thorfullført
Mathilde GustafssonIF Thorfullført
Mina HolmenSnertingdal IF Orienteringfullført
Therese HolmenSnertingdal IF Orienteringfullført
Sara HovdeRingsaker OKfullført
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKfullført
Stian IlievHalden SKfullført
Jo IngvaldsenNydalens SKfullført
Mads JevanordFossum IFfullført
Magnus JevanordFossum IFfullført
Hanne KrogstiRingsaker OKfullført
Henriette KrokfossØstmarka OKfullført
Helle KvalheimHalden SKfullført
Signe KvalheimHalden SKfullført
Thea KvalheimHalden SKfullført
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILfullført
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILfullført
Solveig LøvåsVaregg Fleridrettfullført
Birgit D MadslienLillehammer OKfullført
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKfullført
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKfullført
Amund Søndmør MartinsenHamar OKfullført
Peder MoOL Toten-Trollfullført
Julie MyklesetVang OLfullført
Pernille Nor-WollØstmarka OKfullført
Synne Kvittum NytrøenTynset IFfullført
Erik OskalHamar OKfullført
Guro OttesenFredrikstad SKfullført
Ulrik J PedersenOppsal Orienteringfullført
Eskil Bergseng RindenLøten o-lagfullført
Selma Bergseng RindenLøten o-lagfullført
Signe Drange RuudRøyken OLfullført
Aksel Johan SandvikHalden SKfullført
Sverre SandvikHalden SKfullført
Aksel SkjesetFrol ILfullført
Julie SkjesetVang OLfullført
Pernille Sletten HånesLillehammer OKfullført
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLfullført
Marie StenbergVang OLfullført
Emilie Stenslet HalsRaumar Orienteringfullført
Erlend Gløgård StensrudNittedal OLfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Rebekka SørflatenHamar OKfullført
Ymjer SørflatenHamar OKfullført
Nikolai TesloHadeland OLfullført
Marie ThomassenVaregg Fleridrettfullført
Jason ThorsteinssonDrangedal OLfullført
Amalie TonjerElverum OKfullført
Linde TonjerElverum OKfullført
Aksel TorgersenHalden SKfullført
Jonas VogtØstmarka OKfullført
Minna Sofie WingstedtHalden SKfullført
Ville Emil WingstedtHalden SKfullført
Marte WisløfAsker Skiklubbfullført
Johanna ØstgårdHamar OKfullført
Lea ØstgårdHamar OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor