Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 23 mai 2015

D -10

2 150 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Emilie FløLillomarka OL17.017.54
0Sigrid Schmitt GranHalden SK18.54+1.538.47
0Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb18.30+1.298.36
0Maren HenriksenHalden SK25.40+8.3911.56
0Signe HoloFossum IF16.277.39
0Ida HøsøienTynset IF20.41+3.409.37
0Tora KittilsenFreidig21.39+4.3810.04
0Una KittilsenFreidig15.457.19
0Marie KravdalGjø-Vard OL17.30+0.298.08
0Guro Fejerskov MolstadRingsaker OK22.20+5.1910.23
0Ella SandstadFreidig17.27+0.268.06
0Guro SchjølbergTynset IF20.40+3.399.36

D 11-12

2 330 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK14.036.01
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn15.17+1.146.33
3Mari EidsmoFreidig15.27+1.246.37
4Martine SkjelsvikLillehammer OK16.47+2.447.12
5Sofie BergstrømHalden SK19.17+5.148.16
6Serine Skogeng ReitenEmblem IL19.20+5.178.17
7Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK19.40+5.378.26
8Kristin LundanesEmblem IL19.42+5.398.27
9Emma DåsnesVang OL20.09+6.068.38
10Mille Baastad BergIL Tyrving20.28+6.258.47
11Live Raknes SogstadGjø-Vard OL20.40+6.378.52
12Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK21.56+7.539.24
13Anne FrøislandVang OL23.11+9.089.56
14Marie Lien BackstrømHalden SK23.51+9.4810.14
15Trude MarkhusVerdal OK24.02+9.5910.18
16Lene HaugeHisøy OK24.03+10.0010.19
17Emma Visted-HansenGjø-Vard OL27.12+13.0911.40
18Josefin EylertsenHalden SK27.18+13.1511.43
19Astrid RognstadHadeland OL27.30+13.2711.48
20Kristine SolbakkenIL Tyrving37.14+23.1115.58
21Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving39.24+25.2116.54
22Eileen BjanesIL Tyrving42.57+28.5418.26
23Vida Helland-HansenIL Tyrving44.52+30.4919.15

D 11-12N

2 120 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie MyklesetVang OL14.436.56
2Kristina Masovn HaaveLillehammer OK17.13+2.308.07
3Hanna Lerche FodstadGjø-Vard OL17.30+2.478.15
4Serine JørgensenLillehammer OK18.01+3.188.29
5Charlotte Svartedal AasenTrøsken IL18.29+3.468.43
6Maria Masovn HaaveLillehammer OK18.50+4.078.53
7Henriette BergLøten o-lag20.30+5.479.40
8Vilde Hagen-TafjordHalden SK21.18+6.3510.02
9Gina BrevikØstmarka OK23.53+9.1011.15

D 13-14

2 920 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine KravdalGjø-Vard OL23.348.04
2Marte Madslien BakkenNydalens SK26.48+3.149.10
3Carina SveenElverum OK26.56+3.229.13
4Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK27.50+4.169.31
5Ada WulfsbergNydalens SK28.15+4.419.40
6Marieluise Schmitt GranHalden SK28.29+4.559.45
7Inga SandvoldTynset IF29.50+6.1610.13
8Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb29.57+6.2310.15
9Emma DanevadFredrikstad SK31.58+8.2410.56
10Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering32.02+8.2810.58
11Elin FløLillomarka OL32.39+9.0511.10
12Tora Aasheim NymarkAskøy OL32.44+9.1011.12
13Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering32.51+9.1711.15
14Ea LunøeNydalens SK32.57+9.2311.17
15Marie LilandNydalens SK33.09+9.3511.21
16Malin HaugeHisøy OK35.05+11.3112.00
17Ingrid BlindheimLillomarka OL36.58+13.2412.39
18Ingeborg RognstadHadeland OL37.16+13.4212.45
19Anna Vangen LunåsmoTynset IF37.41+14.0712.54
20Karoline BjørnerødOK Moss37.55+14.2112.59
21Berthe TesloHadeland OL39.07+15.3313.23
22Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)39.20+15.4613.28
23Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett39.44+16.1013.36
24Amélie AamodtOppsal Orientering41.14+17.4014.07
25Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL41.50+18.1614.19
26Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL43.46+20.1214.59
27Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett44.52+21.1815.21
28Alexandra AngvollFredrikstad SK48.45+25.1116.41
29Amalie Harildstad BjørnsgaardLillehammer OK57.28+33.5419.40
0Monica BrevikØstmarka OKdiskvalifisert
0Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

D 13-16C

2 620 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Lund HovdenIL Tyrving29.1011.07
2Synne Marie JenssenHalden SK41.36+12.2615.52
3Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF46.28+17.1817.44
4Hanna GjerdingenHadeland OL49.36+20.2618.55
5Liva-Mari LøvstadVerdal OK1.05.15+36.0524.54

D 13-16N

2 120 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene KrokfossØstmarka OK17.568.27
2Rakel Oikonomakis BergsetIL Veten25.57+8.0112.14
3Ella SkoglundIL Veten25.59+8.0312.15
0Ester Johnsen BjørnstadRingsaker OKdiskvalifisert
0Ingvild Mei HermanssonRingsaker OKdiskvalifisert

D 15-16

4 030 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK31.237.47
2Anine LomeHamar OK31.51+0.287.54
3Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK31.52+0.297.54
4Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF32.13+0.507.59
5Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK33.01+1.388.11
6Ingrid G. KvålsgardFossum IF33.59+2.368.25
7Hedda Raadal BjørloHalden SK35.03+3.408.41
8Karianne Olsvik DengerudNydalens SK35.09+3.468.43
9Maria PrestbøenSandefjord OK35.19+3.568.45
10Åsne HoloFossum IF35.41+4.188.51
11Vilde Årøen LykkeEmblem IL36.37+5.149.05
12Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL36.53+5.309.09
13Heidi Therese WiestVang OL37.03+5.409.11
14Ella Arentz HagenSandefjord OK37.37+6.149.20
15Nora TorgersenHalden SK37.51+6.289.23
16Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF38.08+6.459.27
17Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving38.12+6.499.28
18Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL38.33+7.109.33
19Ane Holm GrønengLillehammer OK38.36+7.139.34
20Lene Berg HanssenByåsen IL38.57+7.349.39
21Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK39.00+7.379.40
22Vera MelkildFreidig39.38+8.159.50
23Marit SveenHamar OK40.58+9.3510.09
24Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK41.42+10.1910.20
25Emma Eithun PaulsenNittedal OL42.03+10.4010.26
26Karoline AuneHalden SK42.47+11.2410.36
27Hedda SkatvedtRaumar Orientering43.06+11.4310.41
28Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF43.39+12.1610.49
29Guro KarlsenLillehammer OK43.54+12.3110.53
30Solveig Eline BergIL Tyrving44.00+12.3710.55
31Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering44.18+12.5510.59
32Julie Roll TørnqvistFana IL44.46+13.2311.06
33Ingrid MadslienNydalens SK45.04+13.4111.10
34Marie Bakken SørensenFreidig45.52+14.2911.22
35Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering45.57+14.3411.24
36Maria Ulseth SylteFreidig46.10+14.4711.27
37Hanna Lye MoumHalden SK47.21+15.5811.44
38Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK49.36+18.1312.18
39Marte BergslandTrøsken IL49.58+18.3512.23
40Ingrid AaslundFet OL50.41+19.1812.34
41Tilde EineFossum IF52.29+21.0613.01
42Dina ReitanFreidig52.59+21.3613.08
43Silje MoeFredrikstad SK53.03+21.4013.09
44Marie BergstrømHalden SK53.23+22.0013.14
45Julie BakkeFossum IF54.06+22.4313.25
46Anna RenolenWing OK55.34+24.1113.47
47Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK56.03+24.4013.54
47Runa AlmelandFana IL56.03+24.4013.54
49Ingrid BredalenNittedal OL59.10+27.4714.40
50Oda Marie ColquhounNittedal OL59.55+28.3214.52
51Eli KolstadMo OK1.02.23+31.0015.28
52Sofie HallemVerdal OK1.04.27+33.0415.59
53Synne SolbergGjø-Vard OL1.04.55+33.3216.06
54Thea Feiring HaltiaIL Tyrving1.05.27+34.0416.14
55Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering1.06.05+34.4216.23
56Emilie Sommerstad VeeIL Tyrving1.08.14+36.5116.55
57Eline KippeVerdal OK1.21.26+50.0320.12
0Ingvil AhlsandNydalens SKdiskvalifisert

D 15-16B

2 920 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lisa JenssenHalden SK47.5216.23
2Lise Hveem KrogstiRingsaker OK50.20+2.2817.14

D 17-20 E

4 300 m, 86 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg EideByåsen IL29.016.44
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL29.56+0.556.57
3Marie OlaussenFredrikstad SK30.22+1.217.03
4Anine AhlsandNydalens SK30.44+1.437.08
5Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb30.54+1.537.11
6Tonje VassendPorsgrunn OL30.57+1.567.11
7Ingrid LundanesEmblem IL31.19+2.187.16
8Eirin Svanøe-HafstadFrol IL31.37+2.367.21
9Karen Oline KolstadFreidig31.49+2.487.23
10Synnøve BråtenVegårshei IL32.19+3.187.30
11Sigrid AlexandersenFossum IF32.36+3.357.34
12Heidi MårtenssonModum OL33.07+4.067.42
13Eldbjørg NarumFossum IF33.52+4.517.52
14Ragnhild HjermstadFossum IF34.00+4.597.54
15Dorte NarumHamar OK34.26+5.258.00
16Gina GranstedtHalden SK34.36+5.358.02
17Evine Westli AndersenLøten o-lag35.14+6.138.11
18Sigrid BjørgenHamar OK35.24+6.238.13
19Ingunn Egeberg VáriSturla, IF35.39+6.388.17
20Malin SandstadFreidig36.09+7.088.24
21Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb36.16+7.158.26
22Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK36.17+7.168.26
23Åshild Faller RåheimFet OL36.39+7.388.31
24Gina MølnvikFreidig37.00+7.598.36
25Nina Asheim BirkelandHalden SK37.02+8.018.36
26Margrethe WisløffAsker Skiklubb37.37+8.368.44
27Julie NærestadVegårshei IL37.41+8.408.45
28Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb38.14+9.138.53
29Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg38.18+9.178.54
30Åsne Skram TrømborgKongsberg OL38.51+9.509.02
31Ingvild C. FleisjeLillomarka OL39.01+10.009.04
31Anniken Helland-HansenIL Tyrving39.01+10.009.04
33Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering39.57+10.569.17
34Ida Johanne AadlandSamnanger IL40.10+11.099.20
35Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK40.29+11.289.24
36Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)40.40+11.399.27
37Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering41.13+12.129.35
38Emilie WestinPorsgrunn OL41.22+12.219.37
39Martine TopstadOL Tønsberg og omegn41.23+12.229.37
40Anne Willkommen EikenKongsberg OL41.29+12.289.38
41Emma ArnesenByåsen IL41.30+12.299.39
42Marte Hoff HagenByåsen IL41.45+12.449.42
43Siri MoholthKongsberg OL41.47+12.469.43
44Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering41.59+12.589.45
45Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)42.22+13.219.51
46Julie HjortlandLarvik OK43.15+14.1410.03
47Åshild KolstadMo OK43.26+14.2510.06
48Karen BjergaardNydalens SK44.07+15.0610.15
49Stine Frogner TømmervoldHamar OK44.09+15.0810.16
50Frida SætherFreidig44.18+15.1710.18
51Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving44.21+15.2010.18
52Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett44.22+15.2110.19
53Stine NjåsteinIL Tyrving44.46+15.4510.24
54Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)44.50+15.4910.25
55Kajsa Stina SandstadFrol IL45.01+16.0010.28
56Line SølbergOL Trollelg45.09+16.0810.30
57Karine VestølVegårshei IL45.35+16.3410.36
58Nora Hui AndersenHamar OK45.40+16.3910.37
59Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)45.41+16.4010.37
60Kristin OttesenFredrikstad SK45.56+16.5510.40
60Silje HaugeHisøy OK45.56+16.5510.40
62Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)45.58+16.5710.41
63Ingvild WangLillomarka OL46.08+17.0710.43
64Ellen Marie AriansenLillomarka OL46.24+17.2310.47
65Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)47.10+18.0910.58
66Line Wegner HodtFossum IF48.14+19.1311.13
67Ragnhild LøvliAsker Skiklubb48.33+19.3211.17
68Maren Roll PaulsenFredrikstad SK49.05+20.0411.24
69Thea KleivenRingerike OL49.27+20.2611.30
70Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett49.44+20.4311.33
71Hedda VonenLillomarka OL50.47+21.4611.48
72Pernille OpheimFreidig51.07+22.0611.53
73Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb52.05+23.0412.06
74Tonje Aasheim NymarkAskøy OL52.36+23.3512.13
75Siri GrandalIL Tyrving53.37+24.3612.28
76Ingvild Ytterhus UtengenByåsen IL53.51+24.5012.31
77Chiara Dalla SantaFrol IL54.28+25.2712.40
78Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering54.59+25.5812.47
79Constance StorvestreVaregg Fleridrett57.52+28.5113.27
80Kristine FjeldRingsaker OK59.48+30.4713.54
81Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.20.16+51.1518.40
0Astrid FiskumIL Tyrvingdiskvalifisert
0Fride SørensenSturla, IFdiskvalifisert
0Kristine AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Kristin Sagosen SmebyKongsberg OLdiskvalifisert
0Karoline SønsterudbråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 17-AK

3 820 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lone MalmgrenGjø-Vard OL30.027.51
2Selma TonjerNydalens SK40.32+10.3010.36
3Anna-Thekla TonjerElverum OK40.33+10.3110.36
4Christina SveenElverum OK44.39+14.3711.41
5Sofie LillestrandTrøsken IL44.42+14.4011.42
6Marie Hammer HåversenØstmarka OK45.02+15.0011.47
7Tina HærenTrøsken IL46.29+16.2712.10
8Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK47.57+17.5512.33
9Line Drange RuudRøyken OL50.07+20.0513.07
10Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OL51.25+21.2313.27
11Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL51.54+21.5213.35
12Maiken SandbergNydalens SK52.20+22.1813.41
13Marianne SveenElverum OK53.21+23.1913.57

D 17-C

3 270 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine VistedGjø-Vard OL32.409.59
2Cecilie Christin KvermeFossum IF36.46+4.0611.14
3Målfrid NarumOL Vallset/Stange37.19+4.3911.24
4Kjersti AndresenHadeland OL38.08+5.2811.39
5Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK38.27+5.4711.45
6Marit FollstadVang OL38.40+6.0011.49
7Mona Sandaker MyklesetVang OL38.46+6.0611.51
8Helle HundseidIL Tyrving42.57+10.1713.08
9Guro IngvaldsenGjø-Vard OL44.18+11.3813.32
10Sissel BolstadTynset IF44.22+11.4213.34
11Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering44.44+12.0413.40
12Liv TennesWing OK49.01+16.2114.59
13Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn50.07+17.2715.19
14Maren SogstadGjø-Vard OL53.37+20.5716.23
15Anne SørlienGjø-Vard OL54.00+21.2016.30
16Lene ColquhounNittedal OL54.40+22.0016.43
17Helene KartomtenVang OL1.02.37+29.5719.08
18Kjersti FrøislandVang OL1.06.57+34.1720.28
19Anne-Marit SkaugHalden SK1.09.03+36.2321.06
20Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering1.10.04+37.2421.25
21Ewelina LillejordetOL Vallset/Stange1.10.26+37.4621.32
22Kristin MortensenØstmarka OK1.13.20+40.4022.25
23Ann-Charlotte FossaasGimle IF1.17.02+44.2223.33
24Torill FinkirkenFredrikstad SK1.26.06+53.2626.19
25Sonja SnuggerudGjø-Vard OL1.32.25+59.4528.15
0Ingrid LauvdalRingsaker OKdiskvalifisert
0Anne Berit RørlienFossum IFdiskvalifisert

D 21-A

4 360 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK27.206.16
2Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK30.27+3.076.59
3Emma JohanssonFredrikstad SK30.31+3.116.59
4Kine Hallan SteiwerHalden SK31.03+3.437.07
5Marte NarumNydalens SK31.04+3.447.07
6Lene Godager KaasBækkelagets SK31.11+3.517.09
7Kine GulliksenBækkelagets SK31.48+4.287.17
8Hanne SandstadFreidig31.51+4.317.18
9Elin BjervaLarvik OK32.04+4.447.21
10Elisabeth IngvaldsenNydalens SK33.12+5.527.36
11Marion HuberNydalens SK33.44+6.247.44
12Elin-Kristin HemNTNUI34.17+6.577.51
13Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn35.29+8.098.08
14Marianne GustafssonIF Thor35.54+8.348.14
15Kine Sofie SandstadFrol IL36.06+8.468.16
16Christiane TrösseVaregg Fleridrett36.37+9.178.23
17Mari Angell-PetersenFreidig37.15+9.558.32
18Rikke IversenHeming Orientering39.44+12.249.06
19Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK40.32+13.129.17
20Jenni Hesselberg IndbyBækkelagets SK41.04+13.449.25
21Marianne DæhliNTNUI43.21+16.019.56
22Hege Holth JohannessenFreidig46.05+18.4510.34
0Bodil HelgerudHalden SKdiskvalifisert

D 35-

4 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone Bleken RudVang OL36.289.02
2Line Merete LibakLøten o-lag44.42+8.1411.05
0Linda FredhMåren OKdiskvalifisert

D 40-

4 030 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK29.027.12
2Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK30.47+1.457.38
3Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF34.54+5.528.39
4Valborg MadslienLillehammer OK35.51+6.498.53
5Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll36.07+7.058.57
6Audrun UtskarpenOslostudentenes IK38.06+9.049.27
7Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK39.03+10.019.41
8Heidi TronbølFet OL40.06+11.049.57
9Gunn Mariken BjervaDrangedal OL42.08+13.0610.27
10Line NybakkenÅs-NMBU Orientering44.01+14.5910.55
11Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering44.30+15.2811.02
12Lene SandvikHalden SK45.22+16.2011.15
13Kari Solem AuneByåsen IL45.57+16.5511.24
14Gunn Elin RudiHadeland OL46.33+17.3111.33
15Doris Stien KaspersenMo OK46.46+17.4411.36
16Marianne HaugeHisøy OK48.18+19.1611.59
17Margot Bolstad LynumFreidig50.35+21.3312.33
18Anette SvartedalTrøsken IL56.21+27.1913.58
19Berit BergsetIL Veten1.02.37+33.3515.32
20Elise HafskjoldNydalens SK1.34.53+1.05.5123.32
0Lenka WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 45-

3 950 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runa Lien BackstrømHalden SK32.478.17
2Kari MadslienNydalens SK33.42+0.558.31
3Gro Sandstad EidsmoFreidig35.13+2.268.54
4Mona J. MølnvikFreidig36.10+3.239.09
5Signe Astrup ArnesenHeming Orientering36.17+3.309.11
6Hilde GrønengLillehammer OK36.25+3.389.13
7Anne Marit BordalRingsaker OK37.31+4.449.29
8Hilda ØfsthusAsker Skiklubb38.04+5.179.38
9Britt Vangen SandvoldTynset IF38.21+5.349.42
10Astrid RuudNittedal OL39.03+6.169.53
11Ane BjørnsgaardLillehammer OK39.11+6.249.55
12Torunn økern JensenRingerike OL39.16+6.299.56
13Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK40.36+7.4910.16
14Tove AasheimAskøy OL41.11+8.2410.25
15Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering42.01+9.1410.38
16Sigrid MelkildFreidig42.15+9.2810.41
17Laila H. HerlyngGrue IL42.18+9.3110.42
18Arnhild U. BråtenVegårshei IL42.32+9.4510.46
19Hege FeiringIL Tyrving42.37+9.5010.47
20Tone AlmåsIL Leik42.41+9.5410.48
21Irene Felde OlaussenHalden SK42.57+10.1010.52
22Marianne LykkeEmblem IL43.17+10.3010.57
23Katrine BakkeFossum IF43.25+10.3810.59
24Frauke Schmitt GranHalden SK43.47+11.0011.05
25Hilde ForbordMalvik IL44.26+11.3911.14
26Hanne Lerche RaadalHalden SK44.35+11.4811.17
27Ingrid Eide RappRaumar Orientering45.12+12.2511.26
28Hege SolerødGjø-Vard OL45.44+12.5711.34
29Cathrine LillestrandTrøsken IL45.57+13.1011.37
30Marit B. EithunNittedal OL46.10+13.2311.41
31Mette Eline HeimstadRingerike OL47.08+14.2111.55
32Trine BjervaDrangedal OL48.07+15.2012.10
33Janita SkogengEmblem IL48.22+15.3512.14
34Tone Karina IngesenSarpsborg OL49.10+16.2312.26
35Trine Ruud BråtenRaumar Orientering51.09+18.2212.56
36Stine ArntzenSandefjord OK53.30+20.4313.32
37Kathrine LunøeNydalens SK53.49+21.0213.37
38Åshild FlatebakkenIL Tyrving57.40+24.5314.35
39Ingeborg ØderudModum OL1.01.18+28.3115.31
40Mai Iren AlmåsIL Leik1.06.41+33.5416.52
41Kristin NilssenMo OK1.12.56+40.0918.27
0Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Jorunn BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert

D 50-

3 950 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alix Young VikNydalens SK34.128.39
2Marianne NjåsteinIL Tyrving36.20+2.089.11
3Inger Tone NygårdEgersund OK40.31+6.1910.15
4Anne Marit BjergaardNydalens SK42.11+7.5910.40
5Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL45.05+10.5311.24
6May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering45.08+10.5611.25
7Rine HanssenByåsen IL45.14+11.0211.27
8Mona Høiås SætherFreidig46.15+12.0311.42
9Marianne ArnesenAsker Skiklubb48.44+14.3212.20
10Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn49.29+15.1712.31
11Marit Sylte LundanesEmblem IL49.42+15.3012.34
12Evy MeisingsethMolde og Omegn IF50.23+16.1112.45
13Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb51.27+17.1513.01
14Anne Margrete HammerØstmarka OK54.34+20.2213.48
15Anna GöhlmanIL Tyrving55.04+20.5213.56
16Gunhild BredesenVerdal OK57.58+23.4614.40
17Anne MelkildFreidig1.01.08+26.5615.28
18Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.01.19+27.0715.31
19Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.02.35+28.2315.50
20Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF1.04.35+30.2316.21
21Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.07.13+33.0117.01
22Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering1.09.33+35.2117.36
23Turid VrålstadVaregg Fleridrett1.15.09+40.5719.01
24Kristin FleisjeNittedal OL1.19.27+45.1520.06
25Siw SolstadIL Tyrving1.22.04+47.5220.46
0Kirsti Grundnes BergIL Tyrvingdiskvalifisert

D 55-

3 400 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runa SkyttersæterHeming Orientering31.569.23
2Gunhild HennumLierbygda OL32.47+0.519.38
3Kari NatvigNittedal OL33.17+1.219.47
4Wenche BjørnstadRingsaker OK34.12+2.1610.03
5Grete HoviSkien OK34.45+2.4910.13
6Bente LineIndre Østfold OK34.57+3.0110.16
7Lisa AnnersandOK Tyr35.04+3.0810.18
8Berit DanielsenIL Tyrving38.27+6.3111.18
9Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange38.32+6.3611.20
10Liv Inger PrangerødTistedalen FL39.37+7.4111.39
11Grete Berge OwrenFreidig39.42+7.4611.40
12Anne SørumRingsaker OK39.43+7.4711.40
13Toril EineFossum IF44.03+12.0712.57
14Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF45.38+13.4213.25
15Kari OsmoenOs IL47.46+15.5014.02
16Ingrid RavnanOL Toten-Troll51.05+19.0915.01
17Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering54.12+22.1615.56
18Turid GiilRond OL56.48+24.5216.42
19Tove BakkenLillehammer OK1.01.11+29.1517.59
20Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.13.48+41.5221.42

D 60-

3 270 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sidsel StorihleRingsaker OK42.3213.00
2Gro SolnørdalRudsbygd IL43.00+0.2813.08
3Lisbeth RiberthIK Trenne Ullared49.58+7.2615.16
4Heidi Meyer MidtunFreidig52.13+9.4115.58
5Rigmor Lømo AasElverum OK54.44+12.1216.44
6Bente Tangen WikstrømRingsaker OK58.35+16.0317.54
7Reidun Fallan SmaavikFreidig1.03.15+20.4319.20
0Elle M. MelbyeHeming Orienteringdiskvalifisert

D 65-

3 270 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL37.4811.33
2Sylvia AndersenElverum OK39.51+2.0312.11
3Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL45.46+7.5813.59
4Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø49.06+11.1815.00
5Berit SaxhaugRaumar Orientering49.44+11.5615.12
6Kirsten BakkeGjø-Vard OL51.42+13.5415.48
7Gunn Kari HygenFreidig52.50+15.0216.09
8Berit RøsteRingsaker OK54.19+16.3116.36
9Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL54.21+16.3316.37
10Marit TyldumRudsbygd IL1.00.04+22.1618.22
11Marit SørensenIndre Østfold OK1.04.55+27.0719.51
12Sigrun SvartedalTrøsken IL1.09.54+32.0621.22
13Unn EllefsenIL Tyrving1.20.23+42.3524.34

D 70-

2 920 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katharina Mo BergeFreidig33.4211.32
2Tea ForbergRond OL44.07+10.2515.06
3Torid KvaalFreidig45.58+12.1615.44
4Aase Tove GoldenMåren OK47.20+13.3816.12
5Odbjørg NordengRudsbygd IL48.20+14.3816.33
6Else Lerche RaadalFana IL50.52+17.1017.25
7Ella BjerketvedtTrøsken IL52.02+18.2017.49

D 75-

2 920 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK44.2815.13

H -10

2 150 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL21.169.53
0Eskil BrændenLillomarka OL22.36+1.2010.30
0Ola DåsnesVang OL18.468.43
0Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL23.20+2.0410.51
0Håvard Rekve LianFossum IF23.13+1.5710.47
0Mathias LinløkkenØstmarka OK20.599.45
0Tobias Tronbøl LiumFet OL24.42+3.2611.29
0Alf Petter LynumFreidig22.01+0.4510.14
0Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett17.258.06
0Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll26.36+5.2012.22
0Liam Viggo WingstedtHalden SK19.088.53

H 11-12

2 330 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss13.505.56
2Lars LienGjø-Vard OL15.22+1.326.35
3Vemund MølnvikFreidig15.28+1.386.38
4Sander Tonjer FingarsenElverum OK15.32+1.426.40
5Sjur Holm GrønengLillehammer OK15.35+1.456.41
6Mats LindaasElverum OK16.26+2.367.03
7Vegard RanestadHamar OK17.36+3.467.33
8Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18.19+4.297.51
9Erlend AuneByåsen IL18.24+4.347.53
10Christian Funderud WedumLillehammer OK18.34+4.447.58
11Arthur BrunborgNittedal OL18.36+4.467.58
12Herman Lien BackstrømHalden SK18.47+4.578.03
13Marius E. AamodtOppsal Orientering19.18+5.288.16
14Gustav Andresen SkotteFossum IF20.11+6.218.39
15Håkon WedumLillehammer OK20.29+6.398.47
16Vegard Ulseth SylteFreidig20.54+7.048.58
17Sigurd Saxe SandvikHalden SK21.26+7.369.11
18Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL21.55+8.059.24
19Christian Fredrik BorgIL Koll22.13+8.239.32
20Jonathan EylertsenHalden SK22.53+9.039.49
21Emil GrønliFreidig23.29+9.3910.04
22Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn24.45+10.5510.37
23Birk ThorstensenOppsal Orientering26.37+12.4711.25
24Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL27.51+14.0111.57
25Lukas KortOs IL28.37+14.4712.16
26Thomas BlomkvistFredrikstad SK30.06+16.1612.55
0Anders TaraldsenLillehammer OKdiskvalifisert
0Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 11-12N

2 120 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle Søndmør MartinsenHamar OK15.307.18
2Gaute LindaasElverum OK32.11+16.4115.10

H 13-14

2 920 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK19.146.35
2Vegard KittilsenFreidig19.18+0.046.36
3Lars Young VikNydalens SK20.34+1.207.02
4Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK20.49+1.357.07
5Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL21.28+2.147.21
6Even KarlsenLillehammer OK21.48+2.347.27
7Nils TveiteÅs-NMBU Orientering22.17+3.037.37
8Bendik EliassenFredrikstad SK23.05+3.517.54
9Even BordalRingsaker OK25.41+6.278.47
10Elias BergsetIL Veten25.42+6.288.48
11Mikkel HoltFreidig26.37+7.239.06
12Petter Liabakk EriksenByåsen IL27.24+8.109.23
13Tore MarkhusVerdal OK28.15+9.019.40
14Lars SandstadFreidig28.22+9.089.42
15Gaute Kvittum NytrøenTynset IF28.29+9.159.45
16Jo Even KolstadFreidig28.32+9.189.46
17Runar Saur ModahlFredrikstad SK28.40+9.269.49
18Jonas GrønliFreidig29.05+9.519.57
19Sondre OttesenFredrikstad SK29.50+10.3610.13
20Jostein KarlsenLillehammer OK31.21+12.0710.44
21Jakob MoOL Toten-Troll31.23+12.0910.44
22Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett32.06+12.5210.59
23Andreas BergslandTrøsken IL32.21+13.0711.04
24Ole Øivind NorstedHalden SK32.42+13.2811.11
25Sivert Sande KvermeFossum IF33.15+14.0111.23
26Tore Herman KirkebøenHalden SK35.08+15.5412.01
27Jakob TorgersenHalden SK35.23+16.0912.07
28Herman BrunborgNittedal OL36.20+17.0612.26
29Marius BakkeFossum IF39.26+20.1213.30
30Jonatan AuneHalden SK42.27+23.1314.32
31Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett46.23+27.0915.53
32Lars Øderud VatneBækkelagets SK47.00+27.4616.05
33John OtterleiØstmarka OK56.11+36.5719.14
34William HofossHadeland OL57.05+37.5119.32
35Asgeir EspelandTynset IF58.14+39.0019.56
36Petter Stensli ForsethLøten o-lag1.04.01+44.4721.55
37Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK1.04.13+44.5921.59
38Erlend BørliFossum IF1.04.32+45.1822.06
39Nikolai RenolenWing OK1.06.37+47.2322.48
40Jørgen SchjølbergTynset IF1.23.27+1.04.1328.34
0Jakob HøsøienTynset IFdiskvalifisert

H 13-16C

2 620 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gard Årøen LykkeEmblem IL26.5910.17
2Sander BystrømIndre Østfold OK30.50+3.5111.46
3Fredrik LillestrandTrøsken IL33.45+6.4612.52
4Sven Bergset LangvikIL Veten42.40+15.4116.17
5Oscar ReiersenTrøsken IL42.59+16.0016.24
6Daniel DagsgårdOL Vallset/Stange51.10+24.1119.31
7Martin ThomassenVaregg Fleridrett53.46+26.4720.31
8Martin ReinemoHamar OK1.13.10+46.1127.55
0Leif-Inge JevnlidIL Vetendiskvalifisert
0Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Noak ØhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 13-16N

2 120 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering15.257.16
2Martin Kjos BarkenæsFet OL20.01+4.369.26
3Martin KindayGimle IF21.17+5.5210.02

H 15-16

4 100 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering24.345.59
2Einar MelsomFossum IF26.45+2.116.31
3Øyvind HjermstadFossum IF27.32+2.586.42
4Lukas LilandNydalens SK27.34+3.006.43
5Sander ArntzenAsker Skiklubb27.52+3.186.47
6Niels Christian HellerudHalden SK29.00+4.267.04
7Even-Johan KaspersenMo OK29.01+4.277.04
8Jørgen WulfsbergNydalens SK29.06+4.327.05
9Kristian RykkjeVaregg Fleridrett30.07+5.337.20
10Even LindaasElverum OK30.24+5.507.24
11Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK30.59+6.257.33
12Oskar Spets StorhovFreidig31.09+6.357.35
13Per Clemet WisløffAsker Skiklubb32.00+7.267.48
14August Asheim BirkelandHalden SK33.04+8.308.03
15Mats EidsmoFreidig33.15+8.418.06
16Mathias VindalFreidig33.37+9.038.11
17Erlend BrendstuenHalden SK34.10+9.368.20
18Andreas RambergØstmarka OK34.30+9.568.24
19Oscar LyngenFrol IL34.31+9.578.25
20Aleksander SkoglundMolde og Omegn IF34.45+10.118.28
21Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange35.05+10.318.33
22Erik Hæstad BjørnstadFossum IF35.16+10.428.36
23Martin Andresen SkotteFossum IF35.24+10.508.38
24Mathias RosenlundVaregg Fleridrett35.59+11.258.46
25Øystein Rønning StrandNydalens SK36.21+11.478.51
26Petter Astrup ArnesenHeming Orientering36.56+12.229.00
27Kristian Fredrik LynumFreidig37.00+12.269.01
28Eskil FrøislandVang OL37.01+12.279.01
29Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering37.21+12.479.06
30Sindre Vestengen LianLillomarka OL37.44+13.109.12
31Sverre NarumOL Vallset/Stange37.53+13.199.14
32Vegard LøvliAsker Skiklubb38.02+13.289.16
33Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving38.32+13.589.23
34Thomas KortNord-Østerdal OK38.45+14.119.27
35Njaal Ellegaard MelbyVang OL39.13+14.399.33
36Alexander Skaug YtterbølHalden SK39.17+14.439.34
37Elias Skjolden SørensenLillomarka OL39.24+14.509.36
38Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering39.40+15.069.40
39Axel HoveidAsker Skiklubb39.52+15.189.43
40Odin TellesbøØstmarka OK41.07+16.3310.01
41Simen BallangrudRaufoss IL Orientering41.21+16.4710.05
42Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb42.24+17.5010.20
43Andreas BjørgenOL Vallset/Stange43.20+18.4610.34
44Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK43.35+19.0110.37
45Fredrik SveenVang OL44.19+19.4510.48
46Lavran ThorstensenOppsal Orientering44.45+20.1110.54
47Fredrik Monrad OlsenFlosta IL45.58+21.2411.12
48Sjur KvisleAsker Skiklubb46.10+21.3611.15
49Ole Johan BråtenVang OL46.49+22.1511.25
50Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK47.43+23.0911.38
51Trym B IslandOL Tønsberg og omegn48.06+23.3211.43
52Johan StorebakkenHamar OK52.57+28.2312.54
53Håkon GrandeVerdal OK58.49+34.1514.20
54Elias ØhmanGjø-Vard OL1.02.27+37.5315.13
55Simen Gran BlystadLøten o-lag1.10.43+46.0917.14
56Martin SelmerFreidig1.44.26+1.19.5225.28

H 15-16B

2 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering54.1618.35
2Sivert Åmodt AmundsenLardal OL56.39+2.2319.24
0Kristian LarsenRingsaker OKdiskvalifisert

H 17-20 E

4 810 m, 108 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas Madslien BakkenNTNUI26.235.29
2Audun HeimdalKonnerud IL26.39+0.165.32
3Andreas SølbergOL Trollelg26.42+0.195.33
4Elias T. MølnvikFossum IF27.22+0.595.41
5Anders Felde OlaussenHalden SK27.26+1.035.42
6Markus HolterHalden SK27.32+1.095.43
7Oskar StørmerFossum IF27.33+1.105.43
8Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn27.43+1.205.45
9Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK27.53+1.305.47
10Magne JutulstadNTNUI28.13+1.505.51
11Eirik Langedal BreivikNydalens SK28.17+1.545.52
12Sigur HeggedalKongsberg OL28.19+1.565.53
12Håkon Raadal BjørloHalden SK28.19+1.565.53
14Håvard IrgensFossum IF28.37+2.145.56
15Gaute FriestadKristiansand OK28.40+2.175.57
16Jonas RessemFrol IL28.43+2.205.58
17Knut AasheimOppsal Orientering29.06+2.436.02
18Stian SundsvikFrol IL29.13+2.506.04
19Håvard EidsmoFreidig30.00+3.376.14
20Steinar KollerudLillomarka OL30.53+4.306.25
21Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering31.01+4.386.26
22Johannes Bakke AashamarKristiansand OK31.14+4.516.29
23Eivind HøydalNydalens SK31.15+4.526.29
24Simen BordalFossum IF31.18+4.556.30
25Tarjei HoloFossum IF31.26+5.036.32
25Magnus WølnebergIL Tyrving31.26+5.036.32
27Tord HaflanNydalens SK31.27+5.046.32
28Håkon Østraat SævareidHalden SK31.36+5.136.34
29Peter NordbrødenHalden SK31.38+5.156.34
30Anders HagaRaumar Orientering31.39+5.166.34
31Dag BlandkjennKristiansand OK32.00+5.376.39
32Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb32.05+5.426.40
33Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK32.09+5.466.41
34Sverre Bang StøengHamar OK32.13+5.506.41
35Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK32.31+6.086.45
36Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering32.35+6.126.46
37Vetle ChristiansenRaumar Orientering32.40+6.176.47
38Olai Stensland LillevoldFossum IF32.44+6.216.48
39Morten JørgensenKristiansand OK32.47+6.246.48
40Trygve Kristoffer LøvliHalden SK32.51+6.286.49
40Henrik UpsalKristiansand OK32.51+6.286.49
42Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett32.53+6.306.50
43Sam LunøeNydalens SK32.55+6.326.50
44Oskar JensenNydalens SK32.56+6.336.50
45Sturla FrydenlundSturla, IF33.06+6.436.52
46Olav Schmitt GranHalden SK33.11+6.486.53
47Martin Borge HeirFossum IF33.19+6.566.55
47Einar LundKongsberg OL33.19+6.566.55
49Ludvig RødnesOppsal Orientering33.23+7.006.56
50Johannes BordalRingsaker OK33.25+7.026.56
51Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn33.31+7.086.58
52Torkel ReinhartsenKristiansand OK33.36+7.136.59
53Ivar Jevne ArnesenHamar OK33.38+7.156.59
54Trygve HeggedalKongsberg OL33.44+7.217.00
55Rein Helle MårdalenFreidig34.23+8.007.08
56Ole KostølKristiansand OK34.51+8.287.14
57Åsmund Aamodt ResellNydalens SK35.33+9.107.23
58Erlend Nilsen SandnesEmblem IL35.34+9.117.23
58Kjetil MølnvikFreidig35.34+9.117.23
60Adrian OpheimFreidig35.42+9.197.25
61Erland KvisleAsker Skiklubb36.11+9.487.31
62Kristian NyhusKristiansand OK36.46+10.237.38
63Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn37.13+10.507.44
64Vegard MyhreKristiansand OK37.14+10.517.44
64Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering37.14+10.517.44
66Harald Astrup ArnesenHeming Orientering37.17+10.547.45
67Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn37.18+10.557.45
68Hallvard Arntzen FossSandefjord OK37.38+11.157.49
69Jostein TandbergNydalens SK37.40+11.177.49
70Håvard MyhreKongsberg OL37.51+11.287.52
71Petter Vangen LunåsmoTynset IF38.00+11.377.54
72Michael SvobodaFothills Wanderers Orienteerin38.34+12.118.01
73Tobias KristensenLarvik OK38.43+12.208.02
74Erik Olsvik DengerudNydalens SK39.10+12.478.08
75Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering39.19+12.568.10
76Amund HoelRaumar Orientering39.25+13.028.11
77Vebjørn TandbergNydalens SK39.49+13.268.16
78Henrik BordalRingsaker OK40.37+14.148.26
79Sander Hildebrand RogndokkenFet OL41.02+14.398.31
80Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK41.04+14.418.32
81Kristian Reiersen JensenKristiansand OK41.10+14.478.33
82Even Lindstad BørresenHamar OK41.13+14.508.34
83Kristian Nilsen SandnesEmblem IL41.15+14.528.34
84Vegard RessemFrol IL41.31+15.088.37
85Matej SeboBay Area Orienteering Club41.54+15.318.42
86Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb42.41+16.188.52
87Lars SolliMo OK43.43+17.209.05
88Bjørn André AaslundFet OL43.44+17.219.05
89Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett43.47+17.249.06
90Ole Jakob OlsrødStokke IL45.02+18.399.21
91Erlend Kvittum NytrøenTynset IF45.05+18.429.22
92Jørgen VisterIndre Østfold OK46.12+19.499.36
93Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering47.38+21.159.54
94Simen Åmodt AmundsenLardal OL48.49+22.2610.08
95ole Martin EdstrømOppsal Orientering49.06+22.4310.12
96Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving54.24+28.0111.18
97Bjørnar LøvliAsker Skiklubb54.49+28.2611.23
98Jørgen Kjos BarkenæsFet OL55.27+29.0411.31
99Sigurd Svaland AasKristiansand OK57.03+30.4011.51
100William EkbergKongsberg OL57.48+31.2512.00
101Krister HovdeRingsaker OK1.05.33+39.1013.37
102Jens Didrik BergLarvik OK1.08.20+41.5714.12
103Einar LofthusHamar OK1.13.28+47.0515.16
104Emil LøwengreenFredrikstad SK1.40.45+1.14.2220.56
0Håvard Landro SvingheimKonnerud ILdiskvalifisert
0Are Smeland NygårdseterVegårshei ILdiskvalifisert
0Ola KeiseråsIL Leikdiskvalifisert
0Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 17-AK

4 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars BredalenNittedal OL36.308.54
2Per Ivar ReinemoHamar OK37.41+1.119.11
3Morten TangenMåren OK40.18+3.489.49
4Marius StaffOL Toten-Troll44.07+7.3710.45
5Ole Underthun JohansenIL Tyrving46.59+10.2911.27
6Peter Martinus Freyborg UranGimle IF50.20+13.5012.16
7Audun FingarsenElverum OK53.40+17.1013.05
8Henrik AuneHalden SK1.04.16+27.4615.40
0Sveinung UlsteinHisøy OKdiskvalifisert

D 17-B

3 440 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange41.3812.06
2Reidunn HallanLillomarka OL46.45+5.0713.35
3Gro EllegaardVang OL48.58+7.2014.14
4Åse Marit HansenNittedal OL49.08+7.3014.16
5Guro MoOL Toten-Troll52.22+10.4415.13
6Inger BjergaVaregg Fleridrett57.40+16.0216.45
7Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll57.54+16.1616.49
8Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)58.38+17.0017.02
9Stine AustadRaumar Orientering1.01.53+20.1517.59
10Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK1.04.59+23.2118.53
11Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange1.06.53+25.1519.26
12Aase RanheimRingsaker OK1.17.28+35.5022.31
13Marianne FejerskovRingsaker OK1.33.48+52.1027.16
0Ingunn Saur ModahlFredrikstad SKdiskvalifisert
0Reidun O. KarlsenLillehammer OKdiskvalifisert
0Marit Eggen NyaasTynset IFdiskvalifisert

H 17-B

3 440 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif Arne NytrøenTynset IF31.279.08
2Edvard DahlOL Vallset/Stange32.12+0.459.21
3Kjetil JacobsenHamar OK42.40+11.1312.24
4Trond Ivar FossaasGimle IF46.05+14.3813.23
5Jarle RogndokkenFet OL47.02+15.3513.40
6Torstein StorlienRingsaker OK47.14+15.4713.43
7Øystein SnuggerudGjø-Vard OL47.58+16.3113.56
8Jørn Christen JohnsenFredrikstad SK51.27+20.0014.57
0Andreas Hammer HåversenØstmarka OKdiskvalifisert

H 17-C

3 270 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering28.148.38
2Jan MolstadGjø-Vard OL31.06+2.529.30
3Erik HasliSnertingdal IF Orientering35.26+7.1210.50
4Stian LillegårdLillomarka OL41.26+13.1212.40
5Einar SogstadGjø-Vard OL47.16+19.0214.27
6Stein SandakerVang OL48.23+20.0914.47
7Gaute SkjelsvikLillehammer OK51.21+23.0715.42
8Sondre ØstbyeElverum OK1.02.33+34.1919.07
9Anders LindaasElverum OK1.44.32+1.16.1831.58

H 21-A

5 460 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Aukrust OsmoenNTNUI29.475.27
2Vegard DanielsenKristiansand OK30.02+0.155.30
3Hans Petter MathisenNTNUI30.04+0.175.30
4Eirik Martens SvensenKristiansand OK30.23+0.365.33
5Lars Sandstad SkjesetFrol IL30.31+0.445.35
6Alan CherryVaregg Fleridrett30.42+0.555.37
7Térence RisseNydalens SK30.51+1.045.39
8Mathias Stensland LillevoldNTNUI30.56+1.095.39
9Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering31.28+1.415.45
10Isak BergsetNTNUI32.07+2.205.52
11Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett32.15+2.285.54
12Johan IvarssonFreidig32.43+2.565.59
13Sjur HoviKristiansand OK32.49+3.026.00
14Sindre JohannessenFreidig32.59+3.126.02
15Knut Sveinung RekaaFreidig33.07+3.206.03
16Ståle GjelstenKristiansand OK33.41+3.546.10
17Simo MartomaaKalevan rasti34.24+4.376.18
17Trond KortnerØstmarka OK34.24+4.376.18
19Lars Øivind AmundsenTrøsken IL34.36+4.496.20
20Øyvind HelgerudHalden SK34.42+4.556.21
21Trygve OlsenNTNUI35.01+5.146.24
22Kenneth BilstadVang OL35.04+5.176.25
23Mats DahlénKristiansand OK36.07+6.206.36
24Asgeir Bakken RognstadEmblem IL36.36+6.496.42
25Magnus JohanssonKristiansand OK36.53+7.066.45
26Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering37.04+7.176.47
27Marius WikstrømRingsaker OK37.44+7.576.54
28Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett37.46+7.596.55
29Daniel OliversenTrøsken IL37.52+8.056.56
30Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK38.24+8.377.01
31Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK39.16+9.297.11
32Petter SkedsmoHadeland OL39.56+10.097.18
33Einar TommelstadNydalens SK40.35+10.487.25
34Haakon IngvaldsenNydalens SK41.00+11.137.30
35Simen SmestadBækkelagets SK42.22+12.357.45
36Gunnar A FiskumIL Tyrving43.02+13.157.52
37Henrik Drange RuudRøyken OL48.06+18.198.48
38Frode KonstIL Tyrving56.42+26.5510.23

H 35-

4 360 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian OverskeidIndre Østfold OK37.138.32
2Thomas JørgensenLillehammer OK48.29+11.1611.07
3Rune BrunborgNittedal OL51.49+14.3611.53
4Vegard UrsetVang OL55.44+18.3112.46

H 40-

4 340 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odin TellesbøØstmarka OK27.236.18
2Henrik OttesenFredrikstad SK27.28+0.056.19
3Pål KittilsenFreidig27.55+0.326.25
4Per OlaussenFredrikstad SK28.25+1.026.32
5Harald BakkeFossum IF29.09+1.466.42
6Halvor GjerdingenHadeland OL30.06+2.436.56
7Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll30.28+3.057.01
8Øyvind LienGjø-Vard OL30.55+3.327.07
9Torbjørn KravdalGjø-Vard OL31.48+4.257.19
10Vegard GrønliFreidig31.50+4.277.20
11Anders SollienOL Toten-Troll31.52+4.297.20
12Håkon DåsnesVang OL32.07+4.447.24
13Henrik Bleken RudVang OL32.12+4.497.25
14Martin ØhmanGjø-Vard OL32.20+4.577.27
15Torgeir AuneByåsen IL32.35+5.127.30
16Pål StenbergVang OL35.14+7.518.07
17Brage KeiseråsIL Leik36.06+8.438.19
18Trond FlaskerudOL Toten-Troll37.37+10.148.40
18Sigmund HansenGjø-Vard OL37.37+10.148.40
20Morten LillejordetOL Vallset/Stange39.03+11.408.59
21Roar SaxhaugRaumar Orientering40.05+12.429.14
22Trond EvensenOL Tønsberg og omegn40.56+13.339.25
23Pål ThomassenVaregg Fleridrett42.11+14.489.43
24Hans Olav HygenØstmarka OK43.53+16.3010.06
25Even ErlienGjø-Vard OL44.07+16.4410.09
26Thomas LieFredrikstad SK44.22+16.5910.13
27Tormod KleppaLillehammer OK46.02+18.3910.36
28Andreas FløLillomarka OL47.53+20.3011.01
0Torstein HoleNydalens SKdiskvalifisert

H 45-

4 110 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig25.496.16
2Kjetil BjørloHalden SK27.27+1.386.40
3Sten Åge NygårdseterVegårshei IL28.23+2.346.54
4Jon-Anders BordalRingsaker OK28.39+2.506.58
5Svein NygårdLillomarka OL28.43+2.546.59
6Jan Ola PedersenVang OL29.07+3.187.05
7Andreas SylteFreidig29.36+3.477.12
8Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)29.46+3.577.14
9Per Arne AadlandSamnanger IL30.30+4.417.25
10Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering30.35+4.467.26
11Runar HafskjoldNydalens SK30.47+4.587.29
12Frank LøwengreenFredrikstad SK30.53+5.047.30
13Tore BredalenNittedal OL31.22+5.337.37
14Kristian LøvåsVaregg Fleridrett31.45+5.567.43
15Jon Iver BakkenNydalens SK31.58+6.097.46
16Sigmund VisterIndre Østfold OK32.12+6.237.50
17Lars EnerhaugenModum OL32.24+6.357.52
18Espen BergstrømHalden SK32.25+6.367.53
19Arild AndresenFossum IF32.47+6.587.58
20Geir TorgersenHalden SK32.48+6.597.58
21Jostein HaugOL Vallset/Stange33.06+7.178.03
22Sven Arne GylterudFossum IF33.21+7.328.06
23Tore NymarkAskøy OL33.48+7.598.13
24Gjermund GravirAsker Skiklubb33.54+8.058.14
25Hans JevanordFossum IF34.25+8.368.22
26Bjørnar LynumFreidig34.43+8.548.26
27Pål BackstrømHalden SK34.49+9.008.28
28Finn Henry LillestrandTrøsken IL34.50+9.018.28
29Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn34.52+9.038.29
30Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering34.53+9.048.29
31Bjørnar OlsrødStokke IL35.03+9.148.31
32Øystein RappRaumar Orientering35.09+9.208.33
33Reidar SelmerFreidig35.13+9.248.34
34Per Olav GulbrandsenLarvik OK35.15+9.268.34
35Per GrandeVerdal OK35.39+9.508.40
36Trond LundIL Tyrving35.42+9.538.41
37Agnar RenolenWing OK35.50+10.018.43
38Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering35.55+10.068.44
39Roar ReitenEmblem IL36.00+10.118.45
40Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL36.13+10.248.48
41Christian GrotnesIL Tyrving36.19+10.308.50
42Ivar MølnvikFossum IF36.30+10.418.52
43Bjørn Gaute HerlyngGrue IL36.46+10.578.56
44Jan Erik AalbergBækkelagets SK37.20+11.319.05
45Arild H ClausenFreidig37.26+11.379.06
46Tom KristensenLarvik OK38.30+12.419.22
47Sverre WisløffAsker Skiklubb38.33+12.449.22
48Lars Gøran KletthagenSnertingdal IF Orientering38.44+12.559.25
49Odd Arne LianØstmarka OK38.59+13.109.29
50Helge RosenlundVaregg Fleridrett39.02+13.139.29
51Eilert AamodtOppsal Orientering39.11+13.229.32
52Gunnar Engen VikNydalens SK39.12+13.239.32
53Ole IngesenSarpsborg OL39.30+13.419.36
54Harald StorrønningByåsen IL39.38+13.499.38
55Bjørn Axel GranHalden SK39.56+14.079.42
56Einar TesloHadeland OL40.21+14.329.49
57Erik LundgårdVang OL40.45+14.569.54
58Tor Ove HallemVerdal OK41.22+15.3310.03
59Håkon BørliFossum IF41.45+15.5610.09
60Per Olav AndersenHalden SK41.50+16.0110.10
61Arne Håkon JørgensenSandefjord OK43.02+17.1310.28
62Gudmund JenssenHalden SK43.04+17.1510.28
63Øystein WiggenByåsen IL43.11+17.2210.30
64Viggo EriksenFossum IF46.25+20.3611.17
65Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering46.45+20.5611.22
66Olav Kristian BirkelandHalden SK46.56+21.0711.25
67Arnfinn MoeFredrikstad SK46.58+21.0911.25
68Bård MoumHalden SK47.07+21.1811.27
69Terje BlindheimLillomarka OL47.37+21.4811.35
70Stig WiestVang OL50.28+24.3912.16
71Pål AngvollFredrikstad SK51.45+25.5612.35
72Bent Sande KvermeFossum IF52.30+26.4112.46
73Stig DahleMolde og Omegn IF53.54+28.0513.06
74Peter Lerche RaadalGjø-Vard OL56.11+30.2213.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
75Gerard KortOs IL57.58+32.0914.06
76Inge HaugeHisøy OK1.37.45+1.11.5623.47
0Magne BrændenLillomarka OLdiskvalifisert
0Torger HøsøienTynset IFdiskvalifisert

H 50-

4 020 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle DengerudSteinkjer OK27.276.49
2Øystein HoloFossum IF29.06+1.397.14
3Vidar BenjaminsenLillomarka OL29.11+1.447.15
4Per Olav NærestadIF Trauma29.42+2.157.23
5Kim Farnes HansenLierbygda OL29.52+2.257.25
6Sturla SætherFreidig30.22+2.557.33
7Svein Terje KolstadFreidig31.19+3.527.47
8Kjell WestinPorsgrunn OL31.31+4.047.50
9Tore BjørnerødOK Moss31.55+4.287.56
10Børge PedersenNydalens SK32.16+4.498.01
11Einar LunøeNydalens SK32.49+5.228.09
12Juha VienaRingerike OL34.16+6.498.31
13Terje DengerudNydalens SK34.35+7.088.36
14Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)34.52+7.258.40
15Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)35.19+7.528.47
16Egil EideIL Tyrving35.26+7.598.48
17Jim OlaussenHalden SK35.30+8.038.49
18Tormod JensenSarpsborg OL35.32+8.058.50
19Johan LundeIL Koll35.38+8.118.51
20Terje BråtenRaumar Orientering35.48+8.218.54
21Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett36.58+9.319.11
22Tibor VáriSturla, IF37.10+9.439.14
23Erlend RåheimOK Øst37.21+9.549.17
24Nils Harald StaffOL Toten-Troll37.29+10.029.19
25Per SandbergNydalens SK37.30+10.039.19
26Håkon LøvliAsker Skiklubb38.15+10.489.30
27Torkjel NesheimIL Tyrving38.18+10.519.31
28Jens Erik MjølnerødHalden SK38.58+11.319.41
29Njål SvingheimKonnerud IL38.59+11.329.41
30Dag BrenåsVarteig OL39.10+11.439.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
31Guttorm L EggeOslostudentenes IK39.17+11.509.46
32Stein MarkhusVerdal OK39.40+12.139.52
33Haakon ArnesenByåsen IL40.05+12.389.58
34Knut HagenByåsen IL40.18+12.5110.01
35Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering40.48+13.2110.08
36Klaus HorneIL Tyrving41.44+14.1710.22
37Stein Magnus MoenGrue IL42.02+14.3510.27
38Geir BråtenVegårshei IL42.53+15.2610.40
39Frode KamsvågIL Tyrving43.10+15.4310.44
40Lasse ArnesenHeming Orientering43.11+15.4410.44
41Terje SchjølbergRøros IL43.40+16.1310.51
42Svein ThorsbergGrue IL46.11+18.4411.29
43Håkon MogstadFana IL47.51+20.2411.54
44Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)49.07+21.4012.13
45Anders BergsetIL Veten49.36+22.0912.20
46Are NjåsteinIL Tyrving50.13+22.4612.29
47Tore LindaasElverum OK50.22+22.5512.31
48Geir PaulsenOL Trollelg55.01+27.3413.41
49Erik SlettumGjø-Vard OL56.24+28.5714.01
50Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering57.26+29.5914.17
51Atle Toft AlmelandFana IL1.01.11+33.4415.13
0Hans StorlienRingsaker OKdiskvalifisert
0Martin FinstadBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
0Øystein MelbyVang OLdiskvalifisert
Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert

H 55-

3 820 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils HæstadFossum IF28.487.32
2Audun StrandlieGjø-Vard OL28.52+0.047.33
3Per Kristian EkebergIL Tyrving29.20+0.327.40
4Jan GranstedtHalden SK30.02+1.147.51
5Jack BjørnsenKristiansand OK30.14+1.267.54
6Petter GullikstadRøros IL30.52+2.048.04
7Tore KjølsethNydalens SK31.42+2.548.17
8Arild NordsveenRingsaker OK33.24+4.368.44
9Egil Wickstrand IversenHeming Orientering34.17+5.298.58
10Einar JensenNydalens SK34.25+5.379.00
11Geir O. RønningNydalens SK34.34+5.469.02
12Onno VerberneOL Toten-Troll35.27+6.399.16
13Lars-Erik FiskumIL Tyrving35.43+6.559.20
14Lars HjermstadFossum IF35.54+7.069.23
15Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK37.11+8.239.44
16Tor StrandRaumar Orientering37.37+8.499.50
17Harald ØstbyeElverum OK38.00+9.129.56
18Arne OkkenhaugVerdal OK38.53+10.0510.10
19Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK40.49+12.0110.41
20Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL42.02+13.1411.00
21Geir OwrenFreidig42.31+13.4311.07
22John HofossHadeland OL47.30+18.4212.26
23Tron Erik HovindRaumar Orientering48.41+19.5312.44
24Hallvard BergIL Tyrving49.24+20.3612.55
25Tore HermanssonRingsaker OK50.45+21.5713.17
26Kjell Joar RognstadLillehammer OK1.09.31+40.4318.11
27Ivar LindsethRingerike OL1.18.45+49.5720.36
0Steinar AasBirkenes ILdiskvalifisert

H 60-

3 400 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK26.457.52
2Harald HoviSkien OK26.46+0.017.52
3Torgeir StrandhagenRøyken OL29.02+2.178.32
4Terje TangenRingsaker OK30.00+3.158.49
5Morten DåsnesRingerike OL30.35+3.508.59
6Bård NatvigNittedal OL35.21+8.3610.23
7Per Hermann KrøgerMåren OK35.28+8.4310.25
8Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK36.01+9.1610.35
9Arnfinn PedersenGjø-Vard OL36.21+9.3610.41
10Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar36.43+9.5810.47
11Morten JohannessenRøyken OL37.19+10.3410.58
12Fredrik SteiwerLillomarka OL41.10+14.2512.06
13Geir Holm GundersenSturla, IF44.43+17.5813.09
14Audun ÅrøenEmblem IL46.45+20.0013.45
15Rune M HoltFreidig49.31+22.4614.33
16Jan SveenRaumar Orientering53.47+27.0215.49
17Roar SætabergetLunderseter IL58.04+31.1917.04

H 65-

3 400 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL32.009.24
2Knut SkjesetVang OL32.38+0.389.35
3Nils-Petter WiikDriv IL33.14+1.149.46
4Stein NordviElverum OK33.37+1.379.53
5John Birger SkansenRudsbygd IL34.59+2.5910.17
6Helge LyeIL Tyrving35.13+3.1310.21
7Paul Martin BergRudsbygd IL36.23+4.2310.42
7Tormod PrestrudRudsbygd IL36.23+4.2310.42
9Hasse BergstrømIL Tyrving36.44+4.4410.48
10Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering37.34+5.3411.02
11Harald AasheimOppsal Orientering38.11+6.1111.13
12Knut WikstrømRingsaker OK39.41+7.4111.40
13Paul SkjakerHadeland OL40.11+8.1111.49
14Knut MalmoRingsaker OK41.05+9.0512.05
15Nils Olav VennevikFreidig44.04+12.0412.57
16Atle BergsethKvernbit IL45.45+13.4513.27
17Ola BækkevoldOK Moss46.36+14.3613.42
18Svein Endre HoveByåsen IL48.54+16.5414.22
19Lars SaxhaugRaumar Orientering50.14+18.1414.46
20Harald BakkeGjø-Vard OL52.00+20.0015.17
21Odd GundersenEidsvoll OL52.17+20.1715.22 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Per Anders AasElverum OK56.34+24.3416.38
23Jacob HygenFreidig57.30+25.3016.54
24Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF57.39+25.3916.57
0Einar LundHamar OKdiskvalifisert

H 70-

3 270 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav HøiåsVang OL33.3210.15
2Jonny HalvorsrudEidskog OL34.01+0.2910.24
3Kjell RøkkeIL Tyrving36.54+3.2211.17
4Helge BjaalandHeming Orientering39.08+5.3611.58
5Roar ForbordMalvik IL40.53+7.2112.30
6Per Anders FlesjøOK Moss41.56+8.2412.49
7Leidulv VinjeNidarøst OK43.43+10.1113.22
8Hans Petter JevanordRingsaker OK46.52+13.2014.19
9Magne RaadalFana IL47.36+14.0414.33
10Tore KisteNidarøst OK50.05+16.3315.18
11Arne SvartedalTrøsken IL1.10.19+36.4721.30

H 75-

3 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar ØsterbøFreidig36.0411.01
2Jon TyldumRudsbygd IL39.49+3.4512.10
3Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange45.56+9.5214.02
4Jon Vegard LundeLillehammer OK49.59+13.5515.17
5Roger TorperIndre Østfold OK54.19+18.1516.36
6Arvid HaugOL Vallset/Stange1.05.14+29.1019.56
7Gunnar HaugGjø-Vard OL2.03.41+1.27.3737.49

H 80-

2 920 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils JanssonSkattkärrs IF41.3114.13
2Olaf SmåstuenGjø-Vard OL41.41+0.1014.16
3Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering43.30+1.5914.53
4Odd Herleik NylundLøten o-lag47.12+5.4116.09
5Hallstein ØdegårdLøten o-lag48.36+7.0516.38
6Arne StrandlieGjø-Vard OL52.06+10.3517.50
7Mads BergNord-Østerdal OK54.54+13.2318.48
8Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OL1.23.06+41.3528.27
0Iver RognstadHadeland OLdiskvalifisert

N-Åpen

2 120 m, 79 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Caroline Svartedal AasenTrøsken IL21.069.57
Erlend BakkeFossum IF22.1710.30
Johanne BergLøten o-lag26.3412.31
Sigurd BerntsenRingsaker OK28.4913.35
Mari Aarskog BjerkeHamar OK19.369.14
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering44.2520.57
Christian Harildstad BjørnsgaardLillehammer OK24.1211.24
Tina BjørnstadRaumar Orientering21.4810.16
Mina Bleken RudVang OL18.278.42
Inger Anne BraarudHalden SK24.4511.40
Julie BrenåsVarteig OL25.4412.08
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering41.2619.32
Guro BrændenLillomarka OL34.5816.29
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange19.079.01
Jenny DanevadFredrikstad SK19.459.18
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering30.0214.10
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn29.4614.02
Jacob EylertsenHalden SK25.2812.00
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK24.2411.30
Emil Tonjer FingarsenElverum OK24.3211.34
Marte FinkenhavnNittedal OL25.0511.49
Amund FlaskerudOL Toten-Troll25.5812.14
Mathilde FossaasGimle IF20.259.37
Kjersti GjerdingenHadeland OL39.3218.38
Amelia Gotteberg-ØdegårdHamar OK28.1913.21
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK15.287.17
Erlend GrønliFreidig23.2411.02
Cornelia GustafssonIF Thor19.169.05
Hannah H. KrogstiRingerike OL23.5911.18
Eskil HafskjoldNydalens SK30.0514.11
Sondre HafskjoldNydalens SK42.2420.00
Torine Hagen-TafjordHalden SK26.5412.41
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering19.038.59
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering34.2816.15
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK30.0914.13
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK18.128.35
Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn19.048.59
Vilja IslandOTO22.0910.26
Mats JevanordFossum IF20.009.26
Magnus JevanrdFossum IF20.009.26
Eline KravdalGjø-Vard OL33.1715.41
Henriette KrokfossØstmarka OK20.009.26
Helle KvalheimHalden SK22.3010.36
Thea KvalheimHalden SK20.529.50
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL26.0612.18
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL20.599.53
Even LienGjø-Vard OL16.467.54
Peder LillejordetOL Vallset/Stange22.0110.23
Iver LundbyHamar OK32.2715.18
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett30.0114.09
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK21.019.54
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK25.5212.12
Amund Søndmør MartinsenHamar OK20.009.26
Eero MartomaaÅs-NMBU Orientering37.5717.54
Tuva MyklesetVang OL23.0510.53
Pernille Nor-WollØstmarka OK30.4814.31
Synne Kvittum NytrøenTynset IF21.3310.09
Sofie NærestadIF Trauma18.598.57
Erlend OtterleiØstmarka OK23.2511.02
Guro OttesenFredrikstad SK32.3315.21
Karl Rein RådahlIL Tyrving30.5014.32
Aksel SandvikHalden SK30.2614.21
Sverre SandvikHalden SK25.2812.00
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering24.1611.26
Hannah SchjetneGjø-Vard OL29.2313.51
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL28.1113.17
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL27.0012.44
Ledig Start NrNOTEAM50.0523.37
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL46.1221.47
Sofie TaraldsenLillehammer OK32.5415.31
Nikolai TesloHadeland OL33.3515.50
Marie ThomassenVaregg Fleridrett30.0314.10
Wenche Irene ThomassenVaregg Fleridrett30.0914.13
Jeisson ThorsteinssonDrangedal OL35.0816.34
Aksel TorgersenHalden SK43.4820.39
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL32.5715.32
Minna Sofie WingstedtHalden SK21.069.57
Ville Emil WingstedtHalden SK24.0311.20
Martha WisløffAsker Skiklubb18.158.36

Direkte A

4 110 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AndersenNydalens SK24.265.56
2Tore SandvikHalden SK25.23+0.576.10
3Leif StrømerFossum IF25.26+1.006.11
4Emil WingstedtHalden SK29.08+4.427.05
5Bernt BjørnsgaardLillehammer OK29.55+5.297.16
6Magnus RambergØstmarka OK34.26+10.008.22
7Morten FismenFossum IF34.37+10.118.25
8Otto Richard EideByåsen IL35.24+10.588.36
9Håkon KindemGimle IF35.58+11.328.45
10Iliana IlievaHalden SK36.33+12.078.53
11Anja WingstedtHalden SK37.45+13.199.11
12Pål IngierdBækkelagets SK37.50+13.249.12
13Stein Vidar ThunKlæbu IL38.06+13.409.16
14Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett38.25+13.599.20
15Stein Arne NegårdVang OL40.21+15.559.49
16Eszter HorvatiIL Tyrving40.29+16.039.50
17Håvar BrevikØstmarka OK41.09+16.4310.00
18Yngvar ChristiansenBækkelagets SK42.43+18.1710.23
19Trgve RognstadHadeland OL42.54+18.2810.26
20Ida HjorthNTNUI44.42+20.1610.52
21Einar ModahlFredrikstad SK45.58+21.3211.11
22Nina SøndmørHamar OK46.44+22.1811.22
23Selma ØfsthusAsker Skiklubb46.45+22.1911.22
24Svein OtterleiØstmarka OK47.46+23.2011.37
25Inge RambergØstmarka OK48.05+23.3911.41
26Sven Reidar TonjerIL Tyrving48.19+23.5311.45
27Dag WangLillomarka OL48.40+24.1411.50
28Torstein BergLøten o-lag52.22+27.5612.44
29Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering53.41+29.1513.03
30Emeline MjølnerødHalden SK56.20+31.5413.42
31Gissle PaulseFredrikstad SK57.09+32.4313.54
32Gøran TømmerholenGrue IL57.47+33.2114.03
33Kim IversenØstmarka OK58.17+33.5114.10
34Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL58.23+33.5714.12
35Ivar BergsetIL Veten1.00.54+36.2814.49
36Solrun GottebergNOTEAM1.07.53+43.2716.30
37Marit Melby JacobsenLardal OL1.08.28+44.0216.39
38Øystein Kambo TangeråsStrandebarm IL1.09.48+45.2216.58
39Bjørn ÅrbuVarteig OL1.13.00+48.3417.45
40Anne WestergårdVaregg Fleridrett1.15.32+51.0618.22
41Kristine Hjellup HorneIL Tyrving1.20.04+55.3819.28
42Arild BergslandTrøsken IL1.21.52+57.2619.55
0Trond FossSandefjord OKdiskvalifisert
0Terje MelsomFossum IFdiskvalifisert
0Dag Olav RønningRingsaker OKdiskvalifisert
0Roar SkoglundIL Vetendiskvalifisert

Direkte C

3 270 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yngve FinkenhavnNittedal OL32.4210.00
2Magnus NordNTNUI33.37+0.5510.16
3Hege WangLillomarka OL35.45+3.0310.55
4Inger SvalandOL Vallset/Stange36.30+3.4811.09
5Mari GottebergHamar OK37.22+4.4011.25
6Fredrik WulfsbergIL Koll37.26+4.4411.26
7Hans GustafssonIF Thor38.22+5.4011.43
8Kristian NarumOL Vallset/Stange40.01+7.1912.14
9Tom RadahlIL Tyrving41.13+8.3112.36
9Marte Kvittum TangenTynset IF41.13+8.3112.36
11Greger IngemanssonYstad ok44.22+11.4013.34
12Ingvill SommerstadIL Tyrving44.26+11.4413.35
13Anne Rusten FløLillomarka OL45.43+13.0113.58
14Susanne IngmanssonYstad ok47.36+14.5414.33
15Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF47.54+15.1214.38
16Bente Bolstad NergårdRena IL51.03+18.2115.36
17Egil AmundsenLardal OL52.32+19.5016.03
18Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK54.01+21.1916.31
19Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn56.34+23.5217.17
20Beate KippeVerdal OK56.41+23.5917.20
21Haldor KippeVerdal OK56.51+24.0917.23
22Maja Seigerud HaugenLunderseter IL57.54+25.1217.42
23Henrik FjelleTrøsken IL59.06+26.2418.04
24Kari Kamstrup HovindRaumar Orientering1.00.57+28.1518.38
25Kristin SølbergIL Leik1.01.12+28.3018.42
26Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.01.19+28.3718.45
27Bodil BerbyTrøsken IL1.03.24+30.4219.23
28Laila HelminsenFredrikstad SK1.07.22+34.4020.36
28Morten HelminsenFredrikstad SK1.07.22+34.4020.36 Last ned GPS-spor i gpx-format
30Tomas RiberthIK Trenne Ullared1.09.23+36.4121.13
31Else Resaland WiikDriv IL1.31.59+59.1728.07
0Lena Henrsiksson HenriksenIL Tyrvingdiskvalifisert
0Liv NigardsøyFredrikstad SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor